Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Olusiu tylko pozazdrościć takiej obsługi.U nas niestety gwarancja była na 2 lata więc dupa 🤢

A dzisiaj mam nerwy jak nie wiem,M. mnie tak wkurwił,że mam dzisiejszego dnia serdecznie dość 😠 A jeszcze mamy jechać do moich rodziców,ciekawe,czy pojedzie z nami,czy strzeli fochem i zostanie w domu...ehh co za życie z tymi facetami 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Mamusie, wszystkiego najlepszego w Dniu Naszego Święta 🙂

Byłam dzisiaj na zakupach i pan biedronek złożył mi życzenia 🤪 Najpierw się przywitaliśmy, powrzucałam do wózka co miałam kupić, później przechodziłam koło niego, a on się nachylił do mnie i mówi "Wszystkiego najlepszego w dniu mamy". Mówię "Dziękuję bardzo. To mój pierworodny zapomniał mi złożyć życzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuję" 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko cos wisi w powietrzu, a przynajmniej śląskim hahhahah bo mnie moj m. tez dzis wk..............

pozniej mi przeszlo , bo poszedl i kupil mi 8 roz i czekoladki ulubione ,ktore wreczyl mi Wojtus
ale i tak pół dnia mnie drażnił

wrocilismy od rodzicow z ogrodka Wojtus padl w aucie pewnie zaraz sie obudzi
a ja hmmmmmmmmm szukam wenny do pisania 😮

Lusiu super,ze biedronka wyskoczyl z tymi zyczeniami
heheh juz go lubie 🙂 😁 😁


przepraszam, ze tak tylko wpadłam i wypadłam ..... obowiazki wzywaja , a czas nagli ehh 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dajcie spokój z tymi facetami wrrr. Wkońcu pojechaliśmy razem,u rodziców było dobrze,ale teraz znów coś wisi w powietrzu 😠 Szkoda gadać...

Lusiu och no ależ Cię ten pan Biedronek podrywa,normalnie widać,że ciągnie go do ciebie 😜 Trzymam kciuki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej laski!
U nas tez dzis beznadziejnie:P Sie poklocilam w sklepie z m bo dal mi kase w samochodzie i zaczal jechac, to schowalam do schowka kolo zmiany biegow i on to widzial. bylismy w sklepie i on do mnie mowi ze mam mu dac kase a ja ze w aucie jest. Chcialam po nia isc ale jakies dziadki zastawily wozkiem cale przejscie przy kasie to zeby sie nie przepychac chcialam wyjsc wejsciem bo akurat ludzie wchodzili i bramka sie otwierala, ale jak doszlam to przed samym nosem mi sie zamknela i sie wrocilam a ten do mnie krzyczy boze olka jaka ty jestes glupia i oczami wywraca. ehh myslalam ze mu jebne:/ no i zaplacil karta bo juz nie poszlam po ta kase

u nas pogoda fajna, mala chetnie siedzi na dworzu, ladnie tez spaceruje ze mna za reke, i krzyczy momału (pomalu) na samochody jak kolo niej jada:p bo jak mi chciala uciekac albo jak biegla po chodniku to krzyczalam ze pomalu bo samochody jada a ona to skumala troche inaczej:p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki 😉 również składam wam najszczersze serdeczne życzenia z okazji naszego święta!!! 😉)) ucałowania ;*
Jeśli chodzi o mojego męża to póki co żadna kłótnia nie wisi w powietrzu bo ciągle jak nie w pracy to na uczelni - niedługo będzie zdawał licencjat i tak też mało ze sobą ostatnio czasu spędzamy tym bardziej że i mi się sesja zaczyna :/ Jak rano wyszedł tak do tej pory go nie ma a za niespełna 5 godzin będzie znowu jechał do pracy i też pewnie wcześniej niż 22 nie wróci.
już sobie popisałam Kinga się coś mi przebudza trójka jej zaczyna wychodzić :/ masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas dzisiaj już nastał spokój,wkońcu...

Byłam dziś z rodzicami na ryneczku i kupili małej 4 pary majteczek po 5zł sztuka,bluzeczkę i kapelusik,a mnie bluzke 😉 Po wypłacie muszę się tam przejechać i dokupić jeszcze trochę tych majteczek.Narazie mamy w sumie 6 sztuk.Teraz najwyższa pora zacząć odpieluchowanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Mało ostatnio piszę, bo jestem tak zmęczona, że często padam też kiedy Staś śpi. Stasiek ostatnio zrobił się nieznośny, gimnastykuję się jak waż dosłownie żeby nakłonić go do zrobienia czegokolwiek po mojej myśli. Na ogół nasza konwersacja zaczyna się tak:
" - Stasiu! ...
- Nie!" (zanim jeszcze zdążę powiedzieć o co mi chodzi 😉 )
Wiem, że to tak musi być, ale nie wiem jak długo wytrzymamy takie manewry 😉

Na dzień mamy dostałam bukiecik konwalii, ale chyba bardziej by mi się przydało kilka dni odpoczynku od swojego szczęścia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu oj Staś ma silny charakter,ale miejmy nadzieję,że szybko mu przejdzie dwulatkowy bunt 😉 😘

My byliśmy dziś na Dniach Dąbrowy Górniczej ze szwagrem i jego dziewczyną (Emi podrzuciliśmy do teściów).Był Dawid Podsiadło (finalista X-factora).Przejechaliśmy się też na takiej karuzeli,taki jakby młot.Masakra,darłam się jak głupia.Najgorzej było jak zatrzymywała się jak byliśmy wysoko do góry nogami :wohoo:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu - hehe, Staś to jest agent 😁 Ale podobnie mam z Frankiem 🙂 Co się nie zapytam, on kręci głową że "nie", a okazuje się że jednak "tak", chociaż nie zawsze 🙂 Rozumie co znaczy nie, bo jak się pytam i nie kręci głową to znaczy że chce, ale robi mi zmyłki 🙂

Edytko - ty to masz fajnie 🙂 Zawsze gdzieś się bawisz, jak nie wesele to panieńskie 🙂 No i teraz 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edytko, fajnie ze macie okazje do odpoczynku.A wesela to fajna sprawa 😁

Aniu, rozumiem cie bo ja tez czasami przy gabi nie wyrabiam... jak przychodzi wieczór to tez padam, w pracy nie moge wchodzić na neta bo mamy program ze tak powiem sledzacy nasze wejscia na strony wiec lipa.Do dommku jak wracam to znowu nie mam kiedy usiąść, a jak juz usiądę to na chwile. Mała tez sie rozkręciła i z mowa i zachowaniem. Zaczyna sie na nas obrażać i pokazywac swoje foszki.
Teraz jak bedzie ten weekend długi, tzn od 7 do 10 czerwca, chcieliśmy z m jechac gdzieś odpoczac, moze nad morze lib w góry, bo juz akumulatory nam padają i pryzda sie zapas
nowych sił 😁

Olusiu, aj ci faceci.Tez mam ochotę mojemu powiedzieć parę słów jak mi sie mądruje i poucza mnie w sklepie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
EDYTKA fajnie macie ze mozecie sie rozerwac....macie okazje do odpoczynku... 🙂LUSIU pan biedronka cie podrywa,,jakbys byla mu obojetna to by nic sie nie odzywal......widocznie mu sie spodobalas 😉super 🙂ja dopiero zeszlam z ogrodka....od samego rana robilam...hwasty wyrywalam...ehhh kupe roboty..kubus spi i po poludniu jedziemy do fabiana 😁juz sie doczekac nie moge
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka,
Izunia, fajnie ze chłopaki sa za soba! rozczulajacy widok.

Lusiu, zawsze to cos...choc do ludzi sie wyjdzie hehehehe

Eluniu, no powiem ci ze i Gabi po przyjsciu ze złobka grzeczniejsz jest 😁

a my z m wykupilismy sobie na citeam, pobyt nad morzem w tym 3 noce dla dwóch osób za 179zł 😁 i mala gratis. jedziemy 9 czerwca do 12 czerwca, troche sie czlowiek odchami 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski
oj zazdroszcze wam Monika takiego wyjazdu i fajna okazja cenowa szkoda tylko ,ze musze przejechac cala polsce by trafic nad nasze morze ehh

zostaja mi gory zdecydowanie mam blizej 😉

a ja wciaz borykam z problemem czy oddac malego do zlobka we wrzesniu
czy poczekac / przecierpiec i 1 lutego jako dwu i pol latek poszedl by do przedszkola
wciaz rozwazam/mysle/kombinuje ehhh

super,ze wasze dziewczyny dobrze czuja sie w zlobku

Edytko zazdroszcze imprezowania 😉

choc ja z racji tego,ze chodze do pracy to niestety kazda wolna chwile po niej chce sie nacieszyc Wojtusiem wiec na takie zabawy checi poki co nie mam
moze keidys mi sie odmieni
owszem spotkania ze znajomymi tak,ale wieksze wyjscia to juz nie
jakas tak dziwnie mam,ze chce spedzac czas z moimi dwoma mezczyznami wciaz 🙂
poki co z wzajemnoscia hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia - super wyjazd 🙂 Parę dni, ale zawsze coś 🙂

Ja podobnie jak Justi nie mam parcia na imprezy 🙂 Ani przed dzieckiem nie miałam, ani teraz. Jednak fajnie trochę wyjść do ludzi 🙂

Dzisiaj jak byłam na zakupach taką chcicę dostałam na pewien obiadek, że wróciłam się i musiałam kupić składniki 😁 Będą mielone kotlety, młode ziemniaczki z koperkiem i młoda kapustka na słodko... 😜 Już nie mogę się doczekać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...