Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum dla mam


kkkkoralik_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Dzień doberek kochane 🙂

U nas od kilku dni upały nie do wytrzymania 🤢 Odziwo mała nieźle to znosi 😉

Lusiu no to cię teściu zaskoczył, też myślę, że ciekawość go zżerała no i tęsknił za małym...wkońcu tyle czasu minęło...

Franio, Viki i Kinia cudaśni 🙂

My ze znajomymi planujemy we wrześniu wybrać się do ZOO w Chorzowie 🙂 Oczywiście jeśli pogoda dopisze 😉

Emi wczoraj zaliczyła kąpiel w jeziorku 😉 Poszłyśmy ze znajomą i jej miesiąc młodszym od Emi synkiem na plażę, a Emi zjadła nagle całą garś piasku 😮 Niewiele myśląc próbowałam ją umyć wodą z kubka ale było jej za mało więc dąłam jej ją popić coby ten piasek chociaż połknęła hehehhe. Ale rączki, buzię i nóżki miała całe w mokrym piasku i bałam się, że zaraz zatrze sobie oczko więc szybko ją rozebrałam do pampersa i postawiłąm po kostki w wodzie po czym obmyłam ją całą. Dobrze, że zawsze mam w wózku taki mały kocyk bawełniany to miałam ją czym wysuszyć 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja się dzisiaj o prostu rozpływam!Na szczęście jutro ma być już chłodniej. Nie znoszę takiego ukropu!

EDYTKA- no to niezły numer Ci Emi wywinęła. Uparła się b spróbować piachu i dopięła swego 🤪

LUSIU- to co znalazłaś to są stare zalecenia. Jeszcze rok temu tak było- tylko 1 dawka u maluchów. Teraz do schematu szczepień wprowadzili drugą dawkę.
Może któraś z dziewczyn też się zdecyduje na szczepionkę to zobaczymy co jej zalecą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja właśnie Hanie położyłam spać. Nareszcie!
Właśnie przeglądałam prognoze pogody i ma być jutro u as 27 😮 A miałam nadzieję,że będzie chłodniej.
Hania wczoraj dostała od koleżanki wózeczek dla lalek (parasolkę) i cały dzień woziła w nim swoją lalę. Na szyję zakładała moje korale i heja z wózeczkiem krążyła po mieszkaniu 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie Amelia u nas jest podobnie bo znów kiedy nie przyjadą siostrzenice to stertę swoich zabawek ze sobą wożą i zauważyłam że Kini też bardzo spodobała się spacerówka czy też wózeczek dla lalek aby pchać i zastanawiam się nad kupnem... jak widziałam ceny u nas na targu za wózeczki to stwierdziłam że albo na allegro zamówię ewentualnie poprzestanę na zwykłej parasolce bo i z taką widzę że dobrze sobie radzi więc po co tyle pieniędzy pchać w błoto..

Edytka to był wypad pełen przygód 😉 ach ta Emilcia nie pozwala mamie się nudzić 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My dostaliśmy od kuzynki taki wózeczek dla lalek typu parasolka i mała też go uwielbia 🤪 Wsadza do niego lalę, mówi "pać" czyli spać i ją wozi heheh 😁

My dziś byłyśmy u teściów i Emilka spędziła pół dnia w baseniku 🙂 Była przeszczęśliwa 😉
A oto fotki 🙂

Cenzurka 😉

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/38/zdjcie723b.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/6856/zdjcie723b.jpg[/IMG][/URL]

Tu z boku leżał teściu w samych gaciach więc też cenzurka hehheheh 😁 😁 😁

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/64/zdjcie724.jpg/][IMG]http://img64.imageshack.us/img64/7665/zdjcie724.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Dzisiaj cały dzień nie miałam neta bo coś tam robili.
A upał dzisiaj to okropny byłam po chlebek około 11 i wziełam Lenke na plac zabaw taki co jest w cieniu i nawet tam nie dało dłużej jak 10 minut wytrzymać i poszłyśmy do domu i wyszłam z nią dopiero wieczorem na godzinkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
serwer się rozsypał - KOSZMAR.
Po kilkudziesięciu godzinach nonstop przed komputerem, w końcu udało się wszystko zainstalować.
Ale miałem weekend.... a jutro ostro do pracy... 😞
Niestety mogą występować przez 2-3 dni okresowe problemy z dostępem. Nie mam na to wpływu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
serwer się rozsypał - KOSZMAR.
Po kilkudziesięciu godzinach nonstop przed komputerem, w końcu udało się wszystko zainstalować.
Ale miałem weekend.... a jutro ostro do pracy... 😞
Niestety mogą występować przez 2-3 dni okresowe problemy z dostępem. Nie mam na to wpływu.


Wybaczamy 😜 Ale jakoś tak głupio było bez "mamusiek"...normalnie uzależnienie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
admin napisał(a):
serwer się rozsypał - KOSZMAR.
Po kilkudziesięciu godzinach nonstop przed komputerem, w końcu udało się wszystko zainstalować.
Ale miałem weekend.... a jutro ostro do pracy... 😞
Niestety mogą występować przez 2-3 dni okresowe problemy z dostępem. Nie mam na to wpływu.


Wybaczamy 😜 Ale jakoś tak głupio było bez "mamusiek"...normalnie uzależnienie hihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny!
U nas zabkowanie na calego,mala w nocy nie spi,juz nawet czopki z paracetamolem nie za bardzo daja rade. Wyszly jej jakis czas temu gorne czworki ale teraz przebijaja sie od strony podniebienia i dolne tez ida wiec ogolnie nieciekawie.

Mala ostatnio spala w samym pampku przez te upaly i 3 dni pod rzad jak wychodzila z lozeczka to robila kupe i sciagala pampka i caly pokoj byl usmarowany, raz nawet dywan i musialam wyprac, dobrze ze nie wysechl szybko bo na drugi dzien znowu bym go musiala prac 😉

Mala umie nowa sztuczke, lapie mnie za rece,wspina sie nogami po mnie i robi fikolka do tylu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie mamusie 🙂

Miałam dzisiaj ciężki dzień, normalnie mam dość. Psychicznie czuję się jakby mnie ktoś w wirówkę wsadził.
Wszystko jak zwykle z powodu teściowej i ex R, szkoda słów.....
Dzisiaj R z siły wyższej musiał skontaktować się ze swoją matką, rozmawiali normalnie. Jutro teść musi do nas podjechać, ale bez teściowej....jest u nich Karol, więc ma wymówkę, ale oczywiste, że nie chce, jeszcze nie teraz....
I wkurwia mnie to, że w piątek był dym o laptopa jak teście pojechali po Karola, tamta zwyzywała ich bo nie chcieli dać jej paragonu, i nie przeszkadza im to, Karol u nich jest. A ja, co kulturalnie się z nią "pokłóciłam", spowodowałam, że nie chce oglądać mojego synka. Albo jest jej wstyd, albo nie chce patrzeć na moją gębę.
Przykro mi jest, nienawidzę niesprawiedliwości.......

A wszystko dzisiaj przez to, że poszliśmy z R do urzędu po odbiór jego prawa jazdy, na szczęście prokuratura wystawiła pismo o zwrot prawka. Ucieszyliśmy się, ale nie na długo.
Okazało się, że i tak ma zabrane prawko za niepłacenie alimentów!!! Przecież to absurd!!!
Jego ex poszła powiedziała, że R jej nie płaci alimentów, i ciągnie z funduszu alimentacyjnego 450zł, a R jej płaci. W urzędzie wkurzyli się, że ona ciągnie kasę, no i jutro trzeba to wyjaśnić, a teście mają kwity z poczty...
Mówię wam, kurwicy można dostać!!!

Musiałam się wam wyżalić....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czeeeeeść kochane 🤪 Witajcie "po latach" hehehehh 😉

Już myślałam, że mamusie na zawsze zniknęły...ufff dobrze, że wszystko jest wporządku!!! Adminie gratuluję cierpliwości, JESTEŚ WIELKI 😲 🤪 Ja bym chyba tyle godzin nie wysiedziała 😮

U nas z nowości to mamy 8 ząbka 🙂 🙂 🙂 Dolna prawa dwójka 🙂

Mnie wczoraj użarł w łokieć chyba pająk, nawet nie wiem kiedy 😮 Łokieć spuchnięty, gorący i na zmianę swędzi i boli 🤢

Lusiu szkoda słów na tą rodzinkę R 😠 😠 😠 😠 😠 Rozszarpać to mało wrrrrr 😠 Mam nadzieję, że u was szybciutko się wszystko ułoży 😘

Olusiuno to ci Viki zafundowała atrakcje 😲 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
olusiiaa napisał(a):
Lusia!nie mogli mu zabrac prawka tak z dnia na dzien!To musi byc cala procedura itd poczytaj sobie
http://www.motofakty.pl/artykul/odbieraja_prawa_jazdy_za_alimenty.html


Olusia, jak ona podwyższyłą mu alimenty ze 2,5 roku temu, to od tamtego mniej więcej momentu zaczęła ciągnąć drugie alimenty.
Wszystkie pisma szły pod zupełnie inny adres, czyli zameldowania R, a on tam nie mieszka, nie utrzymujemy juz tamtego mieszkania, więc nawet nie wiedzieliśmy, że coś takiego sie dzieje.
Po tym wypadku samochodowym, co R miał zatrzymane prawko dopiero wszystko wyszło na jaw, kiedy poszliśmy odebrać prawko....
Także nie stało się to z dnia na dzień, ale trwało jakieś 2 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poza tym Olusia, ten artykuł jest z 2006 roku, więc jest już nieaktualny. W 2009 roku uznano, że zabieranie prawa jazdy za alimenty jest niezgodne z konstytucją, i wycofano się z tego, jednak niektóre ośrodki pomocy społecznej nadal naginają prawo i korzystają z nieaktualnych przywilejów.
Parę chwil temu wrócił R z teściem i okazało się, że będą ją wzywac do wyjaśnienia sytuacji, i być może będzie musiała oddać im pieniądze. W tym momencie R niesłusznie ma zabrane prawko, bo on się wywiązywał, ona zataiła info na temat płacenia.
Tak więc jest na naszą korzyść.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...