Skocz do zawartości

Czerwiec 2010 | Forum dla mam


Maria_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6,5 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja tak na chwilkę, bo Ola mi zasnęła i teraz mam okazję ogarnąć mieszkanie, wstawić pranie, bo mała nieodstępuje mnie na krok, nawet razem szybki prysznic brałyśmy - uparła się, że chce też się umyć. Dobrze, że obiad na dzisiaj jeszcze mam.

Dodam, że Ola śpi bez pieluchy, bo robiła siusiu przed spaniem...ot taki eksperyment.

Na ponownej wizycie u pediatry okazało się, że zainfekowane lewe uszko wygląda jeszcze gorzej, do tego dzisiaj doszła infekcja drugiego i gardło, jedynie osłuchowo wszystko w porządku. Antybiotyk poszedł w ruch, żeby nieprzerodziło się w silne lub ropne zapalenie uszu. Na razie Ola nie gorączkuje. Wizyta kontrolna tak na środę. A ja mam zwolnienie na małą do przyszłego piątku.

Ola rozmiar bucika ma 23, zimowe trzeba nowe kupić.

Dzisiaj zmierzyłam ją u lekarza i ma 93 cm, ubranka nosi na 92-98 cm.

Madalena nim pójdziesz do lekarza po proszki, może właśnie pogadaj z mężem, żebyś chociaż 1 dzień w tygodniu miała częściowo dla siebie, nie wiem wizyta u kosmetyczki, samotny spacer, przejść się po sklepach, nawet tylko pogapić się albo położyć się z książką lub magazynem dla kobiet (w nowym domu już znajdzie się jakieś osobne zacisze). Inna opcja jakiś klubik, gdzie możnaby Piotrusia posłać na 3-4 h, chociaż 2 razy w tygodniu, na zajęcia muzyczno-rytmiczne, plastyczne albo gdzie poprostu dzieciaki się bawią.
Potrzebujesz trochę oddechu!!!!!!

Czas działać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A ja znowu ślęcze do późna 🙃 tym razem przyczyną jest tarta z gruszkami, czekam aż skończy się zapiekać. Oczekując na ciasto czytam sobie nowoodkrytego kulinarnego bloga, właśnie z niego mam przepis na tę tartę.

Jestem dumna z mego dziecka, zero zasiusianych rzeczy, woła co ma zamiar zrobić albo poprostu biegnie na sedes, sama kładzie nakładkę, podstawia Mini, czyli podeścik i samodzielnie siada i robi, potem schodzi. My też pytamy się - odpowiedź jest tak albo nie. Podczas południowej drzemki bez pieluchy nie było mokrej lub zawaniającej wpadki 🙂 ale już na noc założyłam pieluszkę, bo nigdy nic nie wiadomo, tym bardziej, że sporo wypiła pod wieczór.

Tarta upiekła się, pachnie smakowicie, więc mogę już oddelegować się do spania. Mam nadzieję, że będzie smakowała gościom i nam. Jutro odwiedzi nas moja kuzynka z mężem (tata chrzestny Oli).

Komsi, to do Italii Was zawiodło - rewelacja. Ach, ja to mogę sobie powspominać, jak było fajnie w Rzymie 3 lata temu na wiosnę, może kiedyś jeszcze pojedziemy. Dobrze, że Maxymek ogarnia 🙂

Dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jechaismy i jechalismy ale jestesmy 😉 juz tydzien. fajnie cieplo, piasek, plaza szeroka, maxym biedny sie nie kapal jeszcze bo ciagle byl chory, teraz juz jest mozna powiedziec super, zero kataru, troszke pokasluje.
u nas zakladam tylko na noc pieluche, ale i tak jest sucha, wiec jedna uzywam juz od niepamietam kiedy te lepy rzepy czy tam jak to ise nazywa juz ledwo zipia 😉 na drzemke w dzien nie zakladam juz w ogole.

Laafiku ja to juz w ogole alkoholik jestem 😉 odkad przyjechalismy codziennie leci wino lub dwa wieczorem.... po powrocie odwyk 😉

powiem wam ze na przeziebienie jednak najlpszy ten syrop cebula miod czosnek .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek ;*

ale mnie tu dawno nie było jakoś tak brakuje czasu na wszystko... 🤢
dzisiaj wolne więc z rana kawka i fb potem sprzątanko i trzeba na zakupy iść do biedronki...

moja Zuzka ma przebłyski co do samodzielnego sikania... raz cały dzień bez pomoczenia się a raz co godzine nie zdąży do nocnika czy kibelka... najlepsza to wogóle jest teściowa zamiast puścić ją bez pampersa to ta trzyma ją w pampersie a jak chce jej zmienić to kładzie ją na nocnik wogóle bez sensu bo przecież nie zawsze jej się chce siku jak ona akurat przebiera ją z pampersa a nie puści ją bez bo przecież jej mieszkanie obsika!!!!! 😮 😮 😮 😮 no cóż za tragedia naprawdę! 🤢

coś choróbsko nam się mnoży w domu najpierw ja przeziębiona dziś Adam a Zuzka już kicha... mam nadzieje że to nic groźnego... i przejdzie!

a tak to dorobiłam się psiaka 😜 Bruno jest fantastyczny powiem że grzeczny (jak na szczeniaka) a Zuza wniebowzięta gdyby nie praca i pogoda non stop by wychodziła z nim na spacery na smyczy... ja osobiście jestem zakochana w nim 🙂

a i z nowości od października zaczynam prace na umowe o prace (wkońcu się doczekałam) przez zamieszanie ze zwolnieniem kierowniczki troche się to dłużyło... no ale ogóle z pracy jestem zadowolona 🙂

a Komsi ty to masz się fajnie 😜 z tymi wyjazdami 😜
miłego dnia ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka a my dziś cały dzień na budowie z mężem ogarneliśmy obejcie troche ale zaczeło padać to zaczeliśmy układać panele na górze i jeden pokój prawie gotowy prawie bo paneli nam brakło bo miały iść na 1 pokój bo nie za bardzo mi się widziały ale jak była połowa ułożona to mi się zaczeły podobać i w sumie prawie cała góra w nich bedzie tylko u Iguli chce inne

Iga niby już zdrowa a dziś się katar delikatnie zaczoł mam nadzieje że przejdzie bo dopiero skończyła brać antybiotyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

ja tak na szybko.

Laaf, nie wiem czy widziałaś dzisiejsze wiadomosci, ale mowili o wzw typu C, ze ostatnio jest bardzo duzo chorych i mozna mowic o swojego rodzaju epidemii - nie wiem czy mialas robione badania na obecnosc wirusa hcv, ale jezeli nie, to wymus na lekarzu skierowanie.

Agnieszka jeszcze ma delikatny katar. No i marudzi potwornie, ale do tego juz sie pomalu przyzwyczajam.

Milego tygodnia dziewczyny :*

O, Mloda dzis konczy 2 lata i 4 miesiace 🙂 juz od miesiaca chodzi do przedszkola, alez ten czas zapiernicza...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka 🙂

Kwasku myslalam tez o zoltaczce...ale w sumie nie beardzo miaabym skad ja zalapac, zadko kiedy jestem kluta i zawsze zwracalam uwage czy babeczka ma rekawiczki i czy bierze sterylnie zapakawona igle...ale pomysle...
Komsi Ty farciaro, kurna lata se miedzy niemi a nami 😜 bawcie sie dobrze 🙂 a kiedy bedziesz w polandzie? powiem szczerze ze dziadostwo znow mi siena glowie pojawilo i musze te szampony dorwac.
Madalena jak pisza dziewczyny potrzebujesz oddechu bo to ze na Ciebie zle wplywa sytuacja to jedno ale nie bez echa odbija sie zapewne na Twoich relacjah z Piterkiem, idz do lekarza powiedz co na rzeczy a po za tym koniecznie troche czsu dla siebie.
Dawid podobnie jak Piotrus ma 15,5 cm nożkę. Wczoraj bylismy w Bartku i kupiliśmy kapcie korekcyjne (firma Daniel) 100 zł i buty ze sztywnym zapiętkiem na jesień za 120 zł te drugie udalo nam sie tanio bo wyprzedaz kolekcji 🙂 a wszystko od poczatku: nie wiem czy pisalam wczesniej ze bylismy u ortopedy na NFZ i niebardzo podobala mi sie wizyta bo badal go moze z3 min i stwierdzil ze wkladka do buta na 0,5 cm wystarczy...jakos nei dalam wiary. Kolezanka z pracy polecila mi ortopede z dolmedu a jak sie okazala druga kolezanka tez do niego chodzila (nie znaja sie z ta piersza) to i ja sie wybralam, wizyta 90 zl + 2 rendgeny 80 zl.
Tak wiec stwierdzila ze Dawid ma deformacje w stwach kolanowych i skokowych, przestrzen pomiedzy kostakami to 2 cm co juz jest na pograniuczu chorobowym, mamy nosic wlasnie te kapcie korekcyjne, butow jakotakich korekcyjnych nie ma ale trzeba wlasnie te ze sztywnym zapietkiem, oprocz tego cwiczenia wzmacniajace ruchy palcow u stop (bo wlasnie slaby aparat ruchowy palcow powwoduje plaskostopie i te koslawienie), jak to lekarz powiedzial nie zylowac na dobre buty, co dziwne bo my zawsze kupowalismy nowe i dobre obuwie ale moze taki mlodego urok. Wiadomo wszystko razem powinno dac efekt ale jest to wieloletnie leczenie, za pol roku do kontroli.
Anuka Dawid w czerwcu mial 110 cm, teraz napewno poszedl w góre, zobacz jaka to roznica miedzy nim a Olcia 🙂 no i wychodzi ten fakt o ktorym lekarka mowila na bilanise ze bedzie bardziej w gore niz wagowo...jakiekolwiek zalozymy spodnie to w pasie za szerokie a jak w pasie dobre to nogawki ktorkie jakbysmy mieli wode w piwnicy 😉 i wez tu cos dopasuj...na szerokosc rozm. 90 cm a wysokosc do 120 cm 😉
achs kapcie Dawid ma rozm. 25 a buty 26 wszytko zalezy od producenta.
zaraz spadam bo lece z mloda do stomatologa, stara baba zaraz na prawko idzie a musimy osttaniego mleczaka wyrwac 😜
Kwasku patisona zrobilm w leczu ale nie polecam bo obieranie koszmarne, dzidostwo twarde a w smaku nie ma rewelacji no ale darowanemu koniowi w zeby nie zagladam i zjedlismy 🙂
Zuziaku psina to super sprawa ale i obowiazek, ja zawsze mialam psa w domu ale narazie sie wyleczylam 🙂
oki milego dnia dziewuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ech, Laafiku, oby trop Kwaśka był niesłuszny, ale lepiej się zbadać i mieć pewność!

Co do ortopedy, to my też porzuciliśmy dotychczasowego, był jak dla nas nadmiernym luzakiem i niczym się nie przejmował. Idziemy w listopadzie do takiego z polecenia naszej pediatry i zobaczymy czy potwierdzi to co mówił poprzednik. Generalnie niepokoi nas to że Stasiek chodzi jak kaczka, rotuje obie nogi palcami do zewnątrz, szczególnie prawą. Tamten ortopeda i neurolog też ostatnio po wizycie już kontrolnej w tej sprawie, powiedzieli że wprawdzie to nie jest normalne, ale nie widzą żadnych nieprawidłowości, które wymagałyby korekcji.

A mnie dopadł jakiś paskudny wirus, zaczęło się od żołądka, a potem w weekend trzęsło mnie jakbym miała nie wiem jaką gorączkę. Dziś już jest prawie ok, ale po Stasia do żłobka poszli Dziadkowie i spacerują teraz w parku, a ja się wygrzewam w domku 🙂
Ze żłobkiem już całkiem w porządku, oprócz tego że zaczął strasznie tam rozrabiać i ustawia sobie Panie 😉 Na razie jeszcze 9-12, ale być może w przyszłym tygodniu zaczniemy już coś działać w kierunku wydłużenia godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂

Agnieszka na bilansie 2-latka miala niby 93 cm, wiec taka malutka nie jest, ale sprawia wrazenie kurdupla. Jutro sprobuje ją zmierzyc.
Wazy caly czas 11,3 kg, wage ma stałą od kilku miesięcy 🙂

laaf, wzw typu C mozna sie zarazic nawet u kosmetyczki - wystarczy niewielki kontakt z krwia kogos zarazonego. Przykladowo pilniki do paznokci powinny byc jednorazowe, tak samo takie szpatulki do usuwania skorek, wszelkiego rodzaju nozyczki i cazki powinny byc kazdorazowo dezynfekowane, tak samo grzebienie u fryzjera itp. W praktyce w zasadzie nikt tych zasad nie przestrzega, wiec o zarazenie wcale tak trudno nie jest. A skoro masz problemy z watroba, to dobrze byloby ten trop sprawdzic. Juz nawet nie dla wlasnego bezpieczenstwa, ale dla bezpieczenstwa rodziny, bo Dawidek w razie wu tez moglby sie od Ciebie zarazic, a konsekwencje tego bylyby niezbyt fajne... bo gdy sie pojawiaja objawy, to znaczy, ze watroba juz jest masakrycznie wymaltretowana i zwykle konieczny jes przeszczep 🤢 tak wiec wymus na lekarzu skierowanie. Jedno uklucie wiecej a sprawa bedzie wyjasniona.

Kurde, znalazlam wczoraj na necie komis sukni slubnych - jedyny w lublinie. Zatargalam suknie i mi nie przyjely, bo "tu nitki stercza, tam jakies przybrudzenie". Wiec wrocilam z tobołkami do domu, siedziałam dzis i bawilam sie igla i nitka probujac ta suknie troche reanimowac, potraktowalam ja wybielaczem (na szczescie zaciekow nie ma) i pewnie w przyszlym tygodniu zrobie drugie podejscie. Chcialabym za nia wziac 500-600 zl, ale nawet jak za 400 pojdzie, to sie uciesze, bo kasa na zime sie przyda, cala nasza trojka butów zimowych potrzebuje 🙂

a wlasnie, Agnieszka nosi rozmiar 22/23, wiec ma male stópki 🙂 niektore buciki nawet ma w rozmiarze 21.

Magda, mialam Ci napisac - ja bralam tabletki Labofarm, 20 sztuk za ok. 3 zł, wiec taniutko. Pomagaly na tyle, ze mnie szlag nie trafial. Ale moj problem to co innego niz Twoj -mnie po prpstu maz wnerwial i chcialam troche w tym kierunku wyluzowac, natomiast jak Ty mialas jakies nerwicowe problemy, to odradzam tego typu uspokajacze i tak jak dziewczyny polecam znalezienie chwili dla siebie, odpuszczenie sobie kilku spraw. Moze tez pogadaj z lekarzem, powiedz ze sie marnie czujesz, ze poddenerwowana jestes. Moze lekarz fachowym okiem cos doradzi 🙂 choc z tym fachowym okiem to roznie bywa...

ok, spokojnej nocy babeczki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,dziś mąż dał mi jechac juz po miescie, bo tak tylko po wioskach jezdziłam 😉No laafik badania lepiej zrób, a Kwasiek nie wiedziałam,że takmożna sie zarazic tą żółtaczką,ale dobrze wiedzieć 🙂
Ja pozniejjade do kuzynki ciuszki jej zawieść małe po Kubusiu, bo termin ma w grudniu,ale sobie je wypierze i wyprasuje, a nie pamietam czy pisałam ale bratowa bedzie miała blizniaki 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej wieczorową porą 🙂

Morda moja dzisiaj od ucha do ucha, bo po 2 latach kupiliśmy wreszczcie okap do kuchni, a jeszcze dzisiaj mąż kupił nową mikrofale z dodatkowymi funkcjami, poprzednia miała już 5 lat (od początku małżeństwa).

Jutro idę z Ola do pediatry na kontrolę, mam nadzieję, że będzie ok.

Pożegnanie z pieluchami tuż tuż, Olcia z dnia na dzień już lepiej sobie radzi, obecnie już informuje co musi zrobić albo poprostu leci do łazienki i robi. Pomimo, że robi siusiu przed spaniem popołudniowym i nocnym to nadal na wszelkie W zakładam pieluchę, bo po 2 dniach eksperymentu przy spaniu popłudniowym bez pieluchy było ok, za 3 razem już zsiusiała się w łóżeczku,więc póki co nie kombinuję. Olinka nawet raz zrobiła pobudkę po 3 w nocy i poszła siusiu zrobić, pomimo że miała pieluchę. Duma nas rozpiera 🙂 Przypuszczam, że gdybym nie namówiła do współpracy pań opiekunek i nie rozmiawiała na ten temat z panią kierownik to bylibyśmy nadal na początku a nie zbliżali się do końca.

Laaf, Dawidek ma 110 cm...wow. Chłop na schwał. Mojej kuzynki córka ma 110 cm , a ona ma 3 lata i 7 m-cy, do tego waży 23 kg.
A co do wątroby i żółtaczki, to może Ciebie niedotyczyć, ale z drugiej strony, poprosić skierowanie niezaszkodzi.

Zuziaku, super, że będziesz miała umowę o pracę i że jesteś zadowolona.

Dobrej nocki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka

a my w niedziele zakupiliśmy reszte sprzętów do kuchni tzn zmywarke piekarnik i mikrofalówke
więc brakuje nam tylko lodówki i mebli he he

anulka a co to za funkcje bo my to wzieliśmy w sumie najtańszą a i tak 500 zelmera bo pod zabudowę nie ma tańszych przynajmniej ja nie widziałam bo ja głównie używam mikrofali żeby coś podgrzać albo rozmrozić chociaż ta nasza ma grila i gotowanie kobi coś tam nie pamiętam jak to się nazywało he he
za to z piekarnika jestem zadowolona wzieliśmy boscha i na prowadnicach teleskopowych na czym mi najbardziej zależało no i dobra firma więc mam nadzieje że dobrze będzie piekł
a zmywarke wzieliśmy w sumie prawie najtańszą z AEG nigdy nie miałam do czynienia ze zmywarką więc nie wiedziałam też na co zwracać uwagę ale ma proste menu na panelu sterowania klasa A zobaczymy i do zmywary dostaliśmy gratis blender elektrolux ale nie taki w ręke tylko coś takiego http://allegro.pl/blender-powermix-silent-aeg-elektrolux-sb-4600-i2627603320.html

na górze już ukłądamy panele na dół mąż ma w czwartek zamówić i z tydz trzeba na nie czekać i w sumie można by mieszkać jak zrobi mi meble kuchenne ale brakuje jeszcze drzwi wewnętrznych i schodów na które nas nie stać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne takie zakupy 🙂
Ja muszę sobie kupić buty, bo właśnie mi się wszystkie poza wizytowymi rozpadają, będzie trochę biegania, bo dla mnie tak jak dla Stasia nie jest łatwo kupić wygodne buty.

Wczoraj Stasiek wyszedł ze żłobka z kompletnie mokrą kurtką, okazało się że wylał na siebie picie w czasie pobytu na placu zabaw. To mi uświadamia, że powinnam mieć dla niego zapasową kurtkę w szafce w żłobku??? Niestety nie jest realne żeby w takich sytuacjach jedna z pań szła z pojedynczym dzieckiem do sali, tylko biega mokre, jeśli nie ma go w co przebrać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U Olci gardło już ok, ale uszka trzeba jeszcze podleczyć, jest lepiej, jednak niedokońca. W każdym razie antybiotyk do przyszłej środy, kolejna wizyta w najbliższy poniedziałek, a ja w dalszym ciągu na L4.

Sylwia, mąż po zapoznaniu się z różnymi opiniami wybrał Daewoo, kosztowała ok. 280 zł. Te dodatkowe funkcje w porównaniu do poprzedniego naszego no name'a (niezbyt znana marka, nawet teraz jej nie pamiętam - dostaliśmy ją z pracy męża w prezyncie ślubnym, oprócz woka) to gotowanie, rozmrażanie, ma blokadę rodzicielską, funkcję kombii,funkcję oszczędzania energii itd. [url=http://www.euro.com.pl/kuchenki-mikrofalowe/daewoo-kqg-6l4b.bhtml#opis][/url] Fajne też jest to, że można używać też innych rodzajów naczyń np. przy podgrzewaniu, w tamtej można było tylko i wyłącznie plastikowe pojemniki przeznaczone do podgrzewania.

Ann, na to wygląda, że w razie W musisz mieć zapasową kurtkę, bo jak znowu się zdarzy taka sytuacja to po co Staś ma latać w mokrej kurtce. Ja nigdy nie myślałam o tym, bo dzieciaki nie mają w swoim ogródku picia podczas zabawy. Dostają je do posiłków lub między posiłkami jak chcą pić lub na prośbę rodziców, że mają dodatkowo dopajać. Ola zawsze ma butelkę wody lub soku w szatni, zawsze chce się jej pić jak wychodzimy ze żłobka.

Angela, mam nadzieję, że z tym aparatem będzie już ok. Ola jest 200 g lżejsza od Kubusia. A co do bratowej, to chyba kiedyś wspominałaś, że prawdopodobnie będą bliźniaki, ale teraz widzę, że to już na 100%. Na kiedy ma termin, bo nie wiem czy pisałaś i jaka płeć -wiadomo? Niech szykuje siły na 2 bobasy. Ja obecnie niewyobrażam sobie mieć jeszcze jednegomalucha w tym samym wieku, kiedyś myślałam, że byłoby fajnie, ale to było przed ciążą i pierwszym badaniem. Zresztą mając świadomość, że zamiast jednego będzie dwoje to zawsze kobieta inaczej nastawi się i odpowiednio zorganizuje sobie każdy dzień, chociaż na początku będzie na pewno miała ciężko.

Tradycyjnie zmykam coś ogarnąć póki Ola śpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Anulka no ma na maj, tak samo jak jej córka w maju urodzona 🙂 to bedzie odrazu trójka he, nie wyobrażam sobie tego ale tak bedzie, najgorsze,że mają jeden duzy pokój oddzielony ścianką to młomiejsc bedzie,ale jakos to bedzie,jak następna siorasie wyprowadzi to bedzie następny pokój.Kubuś szedł spac a ja za godzide do baru ugadac z szefem,bo maz wyprawia z bratem blizniakiem 30 stke 6 paz,to trzeba ugadac co i jak...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂

Strasznie mi żal Oli, że przez te uszy musimy siedzieć w domu, staram się małą jakoś zająć, trochę potańczymy, ale przy jej żywiole wreszcie zaczynają się jej nudzić niektóre zabawy albo nawet bajki i zaczyna latać jak szalona po mieszkaniu, psocić, włazic tam gdzie nie powinna, po takich akcjach jestem wymęczona, a jeszcze następny tydzień przed nami w domu. No może jak w poniedziałeku pediatry będzie ok to pod koniec tygodnia powychodzimy na trochę.

Dzisiaj przychodzi popołudniu teściowa popilnować Oli, bo jadę do gina po tabsy, mąż mnie odbierze i pójdziemy na zakupy, więc trochę złapiemy oddechu.

Laaf, spoko, ostatnio pisałyśmy o rozmiarach butów, wzrostach i rozmiarach ubranek, więc przy gonitwie myśli ile ma Dawidek można napisać co innego.

Angela, ojej no trochę pracy będzie miała przy 3 dzieciaczków.

Jakieś 2 dni temu jak tutaj zaglądałam 2 razy przewertowałam kilka stron pokazując Oli zdjęcia naszych pociech i dzisiaj byłam w szoku, jak weszłam na nasz wątek, czytam post Laaf, a Ola pokazuje mi na avatarek i mówi Dawidek 🤪 więc z ciekawości zaczęłam się pytać o imiona innych dzieci i wiecie, że na większość odpowiedziała poprawnie, co prawda Igusia była na początku Agusią, ale jak powiedziałam, że to Iga to już potem mówiła Iga widząc zdjęcie, Maxymek został Stasiem i nie pamiętała imienia Mariki.
Wiem, że dzieciaki teraz szybko chłoną i uczą się, ale nie sądziłam, że zapamięta.

Ok. czas spacyfikować małą, bo już mnie ugryzła, za karę nie obejrzy Myszki Miki, którą miałam zaraz jej włączyć, poza tym niedługo czas na drzemkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No Kubuś u mnie śpi a ja obiad przygotowuje na 14, potem Kube obudze żeby poszedł dziś predzej spac,bonie było kiedy wczoraj sobie filmu obejrzec, bo nim zasnął to było po 22 dobrze,a wczoraj wstał o 15 30 i przez to.Mój szwagier Tomek jest w TVN turbo jutro o 21, Wydaje Ci sie,że umiesz jezdzic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...