Skocz do zawartości

Mamy lutowe 2011 | Forum dla mam


Admin

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,9 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Joanna1984_m

    1092

  • sobolinek_m

    2610

  • julik_m

    922

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
U nas ksiądz będzie 10 stycznia.

A dziś kupiłam Michasiowi 2 niekapki. Tommie Tippee i Nuby. Zobaczymy czy zaakceptuje któryś. Babka w sklepie odradzała mi ten kubek z Lovi, bo dzieci go zbytnio nie lubią.
. Malamyszko ja mam kubek tomme tipe ale jest do niczego jak ya gumeczka sie pod spider wyrobi a stalo sie tak po piereszym myciu to kapie z niego I Ala sie krztusila. My mamy z Nuka I jest swietny a lovi to u nas nastepny etap.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joasiu przykro mi tej zlobkowej sytuacji, one sie nie przyznaja ze to ich wina niestety! Lepiej jest zwalac na rodzicow, tak najlatwiej. Nastepnym razem trzeba Wejsc, rozebrac przy nich dziecko I pokazac jak wyglada pupa rano a puzniej jak przy odbiorze. Ja to tu gdzie zyje nauczylam sie byc troche perfidna co do takich spraw Bo inaczej ludzie zjedli by Cie zywcem. Tak czy siak Joasiu mam nadzieje ze pupka Blanusi sie szybciutko zagoi na Dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewuszki 🙂
Byliśmy dziś z Anią u babci i Ania była przecudowna, ślicznie się bawiła, czarowała babcię, do tego stopnia, że 3 razy sama stanęła przy fotelu 🙂 Babcia wniebowzięta i dumna z jedynej wnuczki. Niedawno wróciliśmy i Ania po kąpieli, cycusiu i myciu ząbków natychmiast zasnęła 🙂 Dziś było bez płaczu 🙂 Natomiast wcale dziś nie chciała jeść. Rano zjadła tylko kaszkę mannę, obiadku już nie chciała i musiałam dać jej cycusie, podwieczorku też nie chciała, tylko zrobiłyśmy pokazówkę przy babci jak ładnie Ania je z piersi 🙂 A co! hehe No i na kolację oczywiście znowu cycusie, ale widać było, że jest głodna bo jadła do ostatniej kropli. Może to przez tą pogodę i te niskie ciśnienie. Ja spałam razem z nią, ale w sypialni. Po prostu padłam.

malamyszko oby któryś kubek przypadł do gustu Michałkowi. Z tego wychodzi, że Ania jest wyjątkiem, bo jej ten kubek baaardzo przypadł do ... rączki i buźki 🙂 Za to butelki nie weźmie do ust. Tylko kubki i szklanki.
Joanna podziwiam Cię za Twój spokój i wiarę w innych ludzi. Ja gdybym była pewna, że mam rację zrobiłabym w żłobku "rewolucję". Ale Tobie pewno zależy na miejscu dla Blanusi i dlatego nie chcesz problemów. Mimo wszystko bądź czujna kochana.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
nanusiu znalazłam takie fajne zdjęcie ząbków ale wiadomo każde dziecko jest swoim własnym wyjątkiem
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/831/zbyf.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/7426/zbyf.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Co do Ani z Zuzi też pomyślałam że wyglądają jak siostry przez to że podobnie ubrane 🙂 śliczna sesja! 🙂 i fajnie że i wam dziewczyny spotkanie się udało 🙂 🙂

Z tym żłobkiem to naprawdę jakiś żart, Joasiu nie daj sobie wmówić że to wasza wina przecież wy robiliście wszystko żeby jak najszybciej to odparzenie znikło a im za coś płacisz dopilnowały zmiany pampersa. Z jednej strony chyba też bym nie podarowała gdybym była pewna że to nie moja wina ale z drugiej po co mają w żłobku dziecko traktować gorzej - masakra 😠

U nas ksiądz w sobotę pewnie będzie gadanie że mieszkamy razem bez ślubu hehe 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Edzia super, że wkleiłaś to zdjątko. Na pewno uspokoi niektóre mamy. Ja coś podobnego mam na reklamówce Dentinoxu, ale bez dat wypadania.
Nanusiu pytałam mamę o te zębolki Alusi i powiedziała, że na razie nie ma się co martwić. Nie spostrzeżesz się a pójdą na raz 4 jak u Ani 🙂

Asiula odezwij się jak Twój powrót do pracy, jak zareagowała Urszulka na nową sytuację? Trzymam za Was kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajny ten rysunek z ząbkami Edziu 🙂 Jak widać Nanka nie masz co się martwić, jest jeszcze czas na kolejne ząbki no i Sobolinka mama potwierdziła, więc nie ma powodów do obaw 🙂

Wiecie co dziewczyny ja nei chce robić właśnie afery, bo za każdym razem będzie nieprzyjemnie jak będę ją tam prowadzać :/ i mogą jej nie przyjąć od września:/ ja jestem pewna, że rano o 6h było już ładnei zagojone, a co było potem to nei wiem.... jedno jest pewne, ze teraz będą jej często zmieniać pieluszkę gdyby nei afera na pewno rzadziej by to robiły. No i niedługo Blanka pojdzie do starszej grupy a tam są inne Panie, więc nie ma co się kłócic...ja jestem taką osobą, że staram się unikać konfliktów, chociaż czasem zdarza się, ze nei wytrzymuje...zobaczymy jak to będzie, ja chce tylko dobra Blanki na tym mi zależy najbardziej!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Joanna, ja Cię doskonale rozumiem. Sama też bym pewnie awantury nie robiła. Bałabym się, że będą potem jakoś źle traktować małego.
A Michasiowi dałam dziś jeden z kubeczków, ale nie chciał pić. Może dlatego, że znów chory. Katar, kaszel, choć płuca czyste - byliśmy u lekarza dzisiaj. Już mam dość chorób. Ten żłobek nas wykończy, ale już niedługo powinno być lepiej. Niby rok dziecko się uodparnia w żłobku a już 4 miesiąc się zaczął - trzeba być optymistą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczor mamusie ,potrzebuję Waszej rady ,musimy wybrać projek logo naszej szkoły i nie wiem na jaki sie zdecydowac,pomóżcie,poradźcie,który się Wam podoba,zdjecia dodałam na agu,bo tutaj nie umiem 😁
Poczytałam wszystko,ale nie mam juz dzisiaj sily odpisywac ,jutro sie odezwę ,dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
zuzka napisał(a):
dobry wieczor mamusie ,potrzebuję Waszej rady ,musimy wybrać projek logo naszej szkoły i nie wiem na jaki sie zdecydowac,pomóżcie,poradźcie,który się Wam podoba,zdjecia dodałam na agu,bo tutaj nie umiem 😁
Poczytałam wszystko,ale nie mam juz dzisiaj sily odpisywac ,jutro sie odezwę ,dobranoc

Kurczę oba są fajne i całkiem różne zarazem.
Ten z jajem mi się bardziej podoba, tylko bym tą "L" wyprostowała. Zostawiłabym tylko "kopnięte" Schmidt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj tu można kombinować pomysłów by było sporo.
Jeśli same logo to mi podoba się to pierwsze proste, ogólnie ta czcionka wygląda profesjonalnie bo na tej drugiej trochę jakby to robiło dziecko, chyba że to tak właśnie ma być.
Jeśli chodzi o ten 1projekt a jeśli ma być w tej postaci to zmniejszyła bym tą pomarańczową ramkę bo zabiera tylko cenne miejsce na ulotce a powiększyłabym tekst, zmniejszyła szachownicę albo usunęła bo bardziej kojarzy się z wyścigami czy rajdami (tak jak ta rajdowa kierownica na ulotce nr2), sugerowała bym np. jakiąś drogę, ulicę po dwóch stronach a tekst na środku czy może jakieś znaki drogowe.
A jeśli ma być ulotka 2 to zmieniłabym czcionkę i tak jak Sobolinek pisała L na prosto, a resztę bez zmian.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sobolinku i Edziu dziekuje za info co do zabkow 🙂 czyli jeszcze jest czas jakby nie patrzec. Wazne, ze jednego ma hehe 🙂
Zuza kochana i mi sie podoba ten z ta kierownica bardziej jakos tak wpada w oko 🙂
Joasiu ty wiesz co masz robic zeby bylo dobrze 🙂 ale tak jak mowisz teraz beda na nia bardzoej patrzec po tej rozmowie.
Ja dzis na momencik bo uciekam ogladac "pamietnik" 🙂
Du jutra mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
julik napisał(a):
hej
sobolinku to nie jajo to kierownica 🙂
Zuzka a to już musisz wybrać z tych dwóch czy możesz coś zmienić?
a to mają być ulotki, plakaty czy chodzi Ci o same logo?

julik pisząc "z jajem" miałam na myśli bardziej zawadiackie, żartobliwe, na luzie.

100 LAT DLA KOCHANEJ JULCI!!! ROŚNIJ ZDROWA!!! 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczynki jak nie musicie to nie wychodźcie dziś z maluszkami. Na dworze taki wiatr, że głowę może urwać i zawiesić na gałęzi 🙂 My dziś z Anią kiblujemy 🙂
Na szczęście przed chwilą ładnie zjadła kaszkę mannę, wcina 2 chrupka i rzuciła się na kubek z wodą 🙂 A karmiłam ją dziś 3 razy w nocy, bo chyba była głodna po wczorajszym nie jedzeniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
malamyszka napisał(a):
Gratulujemy nowych ząbków. Kurcze, Anusia idzie jak burza !!!

Dziewczyny, właśnie moja Mama mnie uświadomiła, żebym zrobił sobie zakupy, bo jutro nic nie będzie czynne. Pamiętajcie o tym !!!


Teraz idzie, ale do niedawna z Alusią nanusi była bezzębna 🙂
Pamiętam o święcie, jutro jedziemy do teścia an urodzinki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamusie.

Wczoraj nadrobiłam zaległości na wątku, ale nie mogłam się zalogować i nie miałam jak do Was skrobnąć...
Piszecie, żeby dziś nie wychodzić?... A ja dziś miałam zamiar choć na pół godzinki wyjść z Ulą, bo od kilku dobrych dni nie wychodziłyśmy, tyle co z i do samochodu, bo pokasływała i katar ma, ale wczoraj już było lepiej to myślałam, żeby z nią wyjść... O, właśnie zobaczyłam, że deszcz pada...

Cieszę się bardzo z postępów Ani i Zuzi co do zasypiania. I dziękuję Bogu, że na książki o spaniu natrafiłam będąc jeszcze w ciąży i się pilnowałam, czasami może nawet zbyt sztywno, ale Ula zasypia i śpi bardzo ładnie dzięki temu.

Zuzka, ja od jakiegoś miesiąca karmię Ulę tylko rano, w południe i wieczorem i dajemy radę. Ula sama pewnego dnia pokazała mi, że wcale nie chce tak często mleczka jak przywykłam i od tamtej pory tak je, a poza tym wcina raz mniej raz więcej stałych rzeczy. Zresztą gdzieś natrafiłam na schemat, gdzie było napisane, że dzieci w wieku naszych mleko 3 razy na dobę. Oczywiście zdarzają się wyjątki, ale karmiąc rzadziej nie robimy krzywdy naszym panienkom 🙂

10 ząbków ma Anulka?? WOW 🤪 U nas na razie na 8 stanęło.

Sobolinku, Zuzka, fajnie, że miałyście okazję się spotkać na żywo i znajomość przeniosła się z wirtuala do reala 🙂 Tym bardziej, że na forum złapałyście ze sobą dobry kontakt. Z tego co czytałam to i panowie mieli okazję się poznać 🙂 Faktycznie, dla nich to mogła być mało komfortowa sytuacja, ale nie, że nie nadrobią 🙂

Słyszę, że Ula się obudziła i wali nogą w ścianę, więc idę do niej. Jak się oporządzimy to wrócę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...