Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
A ja jestem w szale zakupowym !
Ciągle zmienia mi się koncepcja co do prezentów... Dla T mam już 1/3 prezentu 😁 A dla rodziców i teściów mam dylematy... Bo chyba w tym roku kupimy dwa prezenty o większej wartości i to o czym była mowa między wierszami czyli dla moich rodziców robot kuchenny a dla teściów ekspres do kawy.
No i jakieś pierdółki czyli te zdjęcia o których Wam pisałam w antyramie w formacie A4 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziak dla PÓŁROCZNEJ Niki:*

ale ten czas leci... już pół roku... nim się obejrzymy będzie rok, potem dwa...dopiero przy dziecku czuć jak szybko się starzejemy 🙃

Gosia u nas też olej lniany musi być, zarówno do tej kapuchy jak i do ziemniaków... uwielbiam te specyficzny smak i zawsze będzie mi się z Wigilią kojarzyć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Dzisiaj Marysia poznała swoją prababcie kolejną 🙂 kurde złote to dziecko mam, popis dała wokalny i śmiechowy 🙂

W ogóle co szok... Marysia pijąc z butli długo ciumkała i mało zjadała... dałam jej dzisiaj soczek z butelki, ale bez smoczka i wypiła jak z kubka cały, nawet się nie zakrztusiła ani razu 😮 mleko przed spaniem jak zjadła cyca też jej tak dałam i zjadła 70ml, więc jakiś rekord jest 🙂 teraz sobie śpi 🙂
Aha kupiłam jej interaktywną biedroneczkę z... biedronki 🙂 ale ma ubaw z nią 🙂 najchętniej ciągnie za kwiatuszek w pyszczku i włącza wibrację 🙂

Ogólnie czuję się rozpieszczona kulinarnie przez rodziców 🙂 hihi
Ale pizze też bym zjadła 🤪
Dalej mam zatkany nos, pokasłuję, ale mówię już troszkę lepiej... Marysia kaszlnęła dzisiaj ze dwa razy, jutro pójdę z nią do lekarza... wolę nie czekać aż coś ją mocniej złapie, a lekarka to mama koleżanki, więc niech ją obejrzy dla świętego spokoju...
Zmieniłam jej kołderkę bo cienką miała na koc... ale taki duży, poskładany na cztery, wczoraj jak ją wzięłam to była strasznie zimna... aha no i budzi się 2 razy... zobaczymy dzisiaj jak będzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
widzisz Madzia wszystkie nieszczęścia jakie Was spotkały, Marysia Ci wynagradza tym, że jest taka przekochana 🙂

a ja siedzę i chipsy wpierdzielam, pokłóciłam się ze swoim i nie rozmawiamy teraz... nie rozumiem czasami facetów!

mój synuś smacznie śpi od dwóch godzin, cały czas pokaszluje, ale mam wrażenie, że już mniej, ale jednak... i trochę mnie to martwi, bo antybiotyk bierze od środy, to już 10 dawek, zostało 4 dawki.. nie powinien być już zdrowy jak ryba??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
buziaki dla Nikolki!

u nas bz.zakrecenie z brakiem czasu.na dodatek mam dzis mala w pracy,bo do domu przychodzi majster i nasyfi.jak wrocimy,CHYBA bedzie posprzatane...

Beti-daje kaszke smakowa,nijak nie przejdzie!to samo jest ze sztucznym mlekiem.

pisalyscie dziewczyny o oleju lnianym.ja tez z podkarpacia a tego nie znam!moze u nas w Przemyslu sa bardziej lwowsko-galicyjskie wplywy kulinarne!np kutia-tak popularna gdzie indziej-u nas praktycznie nieznana!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka netu nie miałam 😞
Agatka może Miłoszek ma infekcie wirusową, antybiotyk tylko wspomaga leczenie (bo przy wirusie bakterie bardziej atakuja a antybiotyk bakterie zabija) i z wirusem sam sobie musi poradzic.a wirusówki trwają minimum tydzien do dwóch. u mnie na kaszel zebrało sie po 5ym dniu bólu gardła...a mam angine wirusową 🙂 za to kasłałam strasznie 🙂 a teraz jest juz prawie prawie dobrze 🙂 mi dali lek przeciwwirusowy bo antybiotyku nie chciałam organizm dorosłego silniejszy wiec to wystarczyło..jakby nie wystarczyło to bym miałą antybiotyk, a dopiero co miałam dwa miesiace temu..
Andzia spróbuj mleczno-ryzowej z bobovity!!!bezsmakowej. moj ją bardzo polubił.daje 120 ml wody i 5 miarek (od bebika mam miareczkę) kaszki i 2 miarki kleiku.dzis sprbuje 4 kaszki i 3 kleiku by była prawidłowa proporcja nie za słodka. i wcina łychą. bo na opakowaniu to jest 150 ml i 5 łyzek stołowych ale przez butle bo zadkie.
buziaki dla Nikolki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas między Zagłębiem a Śląskiem raptem rzut beretem, a różnice w kuchniświątecznej przeogromne! Niestety, ja się nigdy nie najadam, jak na Wigilię jestem u tesciów. Nie umiem strawić. Jedynie karpia zjem. Ten wszechobecny mak mnie dobija. No, ale to też dlatego, ze moja teściowa niestety nie umie gotować. Ale na szczęście w tym roku jesteśmy u moich rodziców to sie po prostu NAŻRE JAK ŚWINKA 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej, hej 🙂
Oj o jedzonku widzę temat 🤪 uwielbiam jeść, szczególnie w wigilie 🙂
Kutii u nas też nie ma... oleju lnianego się nie używa... to znaczy w Legnicy, bo w płocku owszem... i w Płocku kapustę z grochem się robi, w Legnicy nie 🙂

Oj już niebawem mniam, mniam 😉
Pozdrawiam i uciekam pić kawę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja chyba też zrobię sobie kawę, jak nigdy jej nie pije tak dzisiaj chyba muszę.. mały wczoraj i dzisiaj obudził się między 5-6 i już nie było mowy o spaniu, nawet w łóżku nie chciał poleżeć, musiałam go ubrać i pójść z nim do salonu na jego plac zabaw... chodzę jak zombie, tym bardziej że położyłam się ok 1 w nocy.... teraz mój hrabia śpi, a mama się nie położy bo za dużo na głowie przed świętami... ah

Beti dzięki za info, może faktycznie to infekcja wirusowa, co prawda mniej kasze, pewnie antybiotyk coś tam wspomaga.

oj ja też Wigilii nie mogę się doczekać... uszek z barszczem czerwonym,.. kapuchy mniammmmmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny...my tu tak o jedzeniu, a mnie dosłownie zaczynają bolec wszystkie zęby! Jakby sie zmówiły! Oczywiście przed świętami już się nie dostanę do stomatologa mojego, po świętach będzie tez parno, a potem idę do pracy i zostanie weekend 🤢
Zdecydowałam zamówić krzesełko to z Apollo Sun z tymi durnymi kosztami wysyłki. Podoba mi się i już. Trudno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...