Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Doris
http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012/189603/632460/BODY%2BTKANINA%2B%C5%81%C4%84CZONE%2BMATERIA%C5%81Y

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012/189603/665031/body%2Bz%2Bpodwojnym%2Bko%C5%82nierzykiem

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012/189603/630870/body%2Bz%2Bhaftami%2Bna%2Bko%C5%82nierzyku

http://www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/pl/pl/zara-S2012/189603/631337/body%2Bw%2Bgwiazdki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Mamusie!
Marsia i Lenka po prostu cud dziewuszki!! :*

Filip tez nie dostał prezentu na swieta. tez myslałam ze tylko my nic nie dostaliśmy.. Szczerze to ja wogóle gó*no za przeproszeniem dostałam dla Filipa, praktycznie wszystko sami kupujemy.

Jesli chodzi o bliskość, relacje partnerskie to zgadzam sie z Mikaanką. Mozna o tym duzo pisac,ale widze po sobie ze jak jestesmy zmeczeni i nic nic to gorzej nam sie dogadac. Tak juz niestety jest 🙂
ja po porodzie balam sie i nie chciałam, ale teraz to juz jest jak przed ciaza 🙂

a co do zabawek to Filip jest molem ksiazkowym kupilam mu juz chyba z 10 bo tak lubi. I tez wszstko rzuca jak widzi ksiazke lub gazete..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w końcu udało mi się zakupić ten cud świata - luksus jakim jest białe eleganckie body dziewczęce z kołnierzykiem w rozmiarze 86 cm . 😉 😜
na allegro nie było w tym rozm. więc wlazłam na stronę producenta tego body, które mi się podobało ...

na allegro zapytałam 3 sprzedawców którzy mają takie body czy będą mieć w rozm. 86 to mi poodpisywali, że z rozm. 80/86 jest jakiś problem wiecznie w hurtowniach ... 😮 😮

Co do seksu to ja WAM powiem, że jak nie ma go to nagle ZE WSZYSTKIEGO SIĘ ROBI PROBLEM, WSZYSTKO NAGLE STAJE SIĘ POWODEM DO KŁÓTNI (przynajmniej u nas) 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre Ivi!! Pośmiałam się 🙂

ja juz myka,m spac. Jutro Was pocztam, ale wieczór zapowiada się ciekawy! Jestem taka zmęczona po całym dniu pracy... 😞

dobrej nocy Kobity! :*
upojnej 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Dziewczyny 🙂

widzę że nie tylko ja miałam święta do bani! Powiem Wam, że ja nic nie pojadłam! Teściowa w piątek narobiła gołąbków które to miały być niedzielnym obiadem i je zapomniała zapiec i się skisiły wszystkie!!! cały gar normalnie! no i zostały wędliny i sałatki i się wszyscy na to rzucili i poszło... a śniadanie wielkanocne wygląda tak, że kiełbasę (zwykłą, nawet nie białą, bo tam nie ma zwyczaju jedzenia białej kiełbasy), jajka, jakieś mięso i ser biały - ale jakiś dziwny, bo taki kwaśny - zalewa się takim jakimś żurem, zrobionym na zakwasie kupionym w kościele... słabe to jak nie wiem co, z białym barszczem czy żurkiem to nie ma nic wspólnego, bo to jest taka kwaśna woda! - ale u nich to jest podstawa na święta...
do tego wszystkiego w pon przyjeżdżamy do domu a tu nic do żarcia... (bo niby mieliśmy dostać wałówkę, ale wszystko poszło przez te zjebane gołąbki). Ostatni raz byłam tam na świętach!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś Borys był w żłobku na cały dzień, tzn. te 7 godz. RAno z pozostawieniem go - zero problemów, był w dobrym humorze więc zero płaczu... no ale potem, nic nie chciał jeść, wcisnęły mu z 50 ml mleka, potem zupkę którą w części zwrócił... no i popłakiwał za rodzicami.. Jak po niego przyszłam to też płakał, wcale nie chciał się przytulić ani nawet do mnie iść, był na mnie wielce obrażony, nawet się nie patrzył i był taki zły - szok normalnie! Taka babka co odbierała swoje dziecko aż zwróciła na to uwagę, że on to tak pokazuje, że jest taki obrażony!
Ciekawe co to będzie jutro...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć dziewczynki...
U Nas święta ok, ale cieszyłam się jak już wracliśmy do domu, jednak w domu najlepiej 😉
Lecę dziś do fryzjera zrobić odrost...aż się boję ale zawsze się boję jak mi ktoś przy włosach majstruje...
Majeczce wychodzi ósmy ząb więc jest marudzenie od rana do wieczora...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejo,
u nas wyszedł już drugi ząbalek.
Mam sporo stron do nadrobienia i nie wiem czy któraś z Was już o tym pisała czy nie ale wyczytałam ostatnio że można Szkrabom podać płatki kukurydziane takie zwykłe corn flaks-y. Wy jesteście dużo do przodu z podawaniem nowości więc może już przetestowałyście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Małgorzatta, to ma synek humorek... 😉 siostrzeniec też dokazywał w żłobku i obrażony nie dał się wieźć, ani prowadzić....
U nas też było jak przed ciążą, ale z okazji tej już od dwóch tygodni prawie jest abstynencja... 🥴 nie mogę się doczekać poprawy samopoczucia...
Basiu, my też figę dostaliśmy- chociaż ubranka mam od siostry (większość) więc choć tyle mamy lżej...
Mysza- ja wolę do dentysty, niż do fryzjera 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filip tez nie dostał nic ale ja szczerze nawet nie pomyslałam ze miałby cos dostawac 😮 wiec mnie to w ogole nie smuci.widziałąm ten samochodzik na zywo co podałam linka super jest duzy. kurcze marzy mi sie ...hehehe
Marysia i Lenka super dziewczynki. Marysine loczki ekkstra, nadal sie jej tak kręcą?
co do tematu tabu hihi, to prawda ze sie psuje bez. ja jak wy wieczorami nie mam siły. jakby Filip rano spał do chociaz 8 to mozna by bylo rano, a tu lipa. czasem jak jestesmy we dwoje i mały ma tą krótka drzemke półgodzinną to korzystamy ale to nie zawsze, bo nocki dzieki Filipowi są superooowe....chyba nikt mi nie pozazdrosci.....
po prostu mam dosyc. mały dzis wstał o 2ej w nocy i chciał sie bawic, spanie ze mną juz musze wyeliminowac bo niebezpieczne to budzi sie i łazi na czworakach. ciekawe czy sie uda.wczoraj wstał o 3ej w nocy i to samo było. rano juz tez nie chce spac. wczoraj nie spał dzis cudem po godzinie meczenia zasnął.zasypia wieczoarem po 9ej i to na siłe bo jemu wcale nie w głowie spanie!!!!!!!! pomijam fakt ze w nocy sie budzi kilka razy nadal.jakas pokuta czy co.......normalnie...
Buterfly łykaj żelazo chociaz jakas mała dawke profilaktycznie jak tak krwawisz długo..masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
musze sie pochwalic ze Filip umie pic przez słomke hehe. kupiłąm mu soczek wczoraj bobovity w kartoniku są od 9 miesiaca ze słomka. i mały w mig załapał 🙂
i wszystkim rzuca, wyrzuca z łozeczka zabawki i patrzy jaki dzwiek wydają. nowa umiejetnosc. choc kolezanki córa młodsza półtora miesiaca i juz tak robi hehe. duz esą różnice miedzy dziecmi wrozwoju. kazdy ma swój tok.
Filipek zjadł dzisiaj swoje pierwsze ciasteczko hehe. od wczoraj je przez gryzaka tego do pokarmu, i troche z mojej reki nie daj emu całego do raczki tylko przytrzyuje by za duzo nie dziabnąl. takto co do obiadków to jada z takimi grudkami jak są w słoikach po 9 miesiacu wiec z tym chociaz nie jest zle. czasem gneicione czasme miksowane z grudkami.ale ztymi stałymi całymi rzeczami to jest problem.
u ans non stop sa dziąsła takie ze maskara, przeswity są juz od stycznia, i co...i g...no nawet mama sama powiedziałą dw atygodnie temu ze zabka czuje, ja sprawdziłąm i juz ostry rożek czuje jeden wiekszy a druga jedynka mniejszy i co...i nic. zero normalnego zęba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej dziewczyny,
Marysia sliczna na fotkach 😁. Jaka wesola 🙂, ani sladu po chorobie.
Gosia, Adi tez czesto sie focha, wczoraj tez byl smutny jak go odebralam i w ogole zaplakany. Wkurza mnie ten zlobek bo co mu katar przejdzie i wszystko jest ok, to go zaprowadze i znow smary 🤢.
My przeszlismy juz na mleko 3. Adi budzi sie o 4 i jest juz glodny, przetrzymuje go do 5-6 bo nie chce go uczyc jesc w nocy, to bez sensu, a mleko 3 jest troche bardziej syte.
Nie wiem o co chodzi z tym budzeniem sie w nocy, podchodze do niego a on juz obudzony na maxa i sie cieszy. Musze go brac do siebie bo inaczej koniec spania.
Ogolnie to wszystko ok, nie moge narzekac, procz tego ze ma wielki apetyt tylko by jadl. Lece pod prysznic poki spi i pojdziemy na jakis spacerek 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...