Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hejka!

U Nas noc koszmarna 😞
Lenka obudziła się o 3 i nie spała do 5:30 😮
Cały czas się wierciła, obracała wokół własnej osi, prostowała się z wyrzutem nóg i z jakimś nerwem, mówiła na leżąco "mamynia, mamynia, mamnia, tata, tatyń" i tak w kółko, wkładała mi palce do oczu, na sobie pokazywała oczka, czesała mi włosy, ciągnęła za nie... MASAKRA!
Aż w końcu zasnęła i obie wstałyśmy o 8:00, teraz śpi ale tak jakoś czujnie...

Ja nie wiem, czy to jakiś skok, czy to wzrost kości ją tak drażni i denerwuje przez sen... nic nie kumam.

Najlepsza jest Lenka, jak robi kupę.
O nocniku czy nakładce na sedes na razie zapominam bo to walka z wiatrakami...
Kuca, widzę po oczach, że idzie kupa a kiedy na Nią spojrzę to macha ręką żebym się odwróciła i mówi stanowczo "NIE NIE" 🙂 A jak skończy to świruska ucieka żeby jej nie zmieniać pieluchy 😮

Czuję się jak koń po westernie.
Z resztą od wczoraj bolą mnie plecy, przezakupowałam się 😁
A na dodatek mąż jedzie dziś na pępkowe kolegi z pracy i dziś mi już jęczy co ma powiedzieć swojej mamusi jak ta zapyta czy przyjdziemy jutro na obiad... No i nie może chłopina zrozumieć dlaczego nie chcę jechać na Cmentarz. Jak ja w kolejce w Markecie dostaję obłędu od stania a co dopiero jak będzie jeszcze Lenka na mnie wisiała bo tak jest w większych skupiskach ludzi, inaczej drze się w wózku jak oszalała. No i ganiaj dziecko pomiędzy grobami 🤨
Ja wiem czemu naciska, bo jakiś czas temu mówił że On pojedzie sam żebym ja się nie przeziębiła bo to ósmy miesiąc itp itd... A teraz mamusia się zaczęła wymądrzać, że przecież Ona ziemniaki na drugie piętro nosiła jak była w ciąży to co ja wydziwiam...
Kurwica mnie bierze dosłownie! wrrrrrrrrrrrrrrrr

edycja :
Lenka właśnie schodzi z łóżka, jej JEDYNA dziś drzemka to 45 min 😮
Suuuper! 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej
Ivi trzymaj się kochana i sie nie daj!!! Ją bym nie szła jakbym wiedziala jak bedzie akcja... Pelno obcych ludzi, przewaznie ubranych na czarno... Ty masz juz duzy brzun, nie powinnas lenki duzo nosic... A tesciowa niech sie buja, jak nosila to nie znaczy ze ty tez musisz! Olej ją a niech twoj nie bedzie mamisynkiem tylko brobi swoich kobiet!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ivi na szczęście masz swój rozum i ty ziemniaków nosić nie będziesz;-)
Olej teściowa, ja swoja dziś wkurwilam za to ze mnie od paru dni wkurza. Oprócz tego specjalnie głośno (tak jak ona zawsze!!!) poskarzylam sie swojej mamie ze teściowa to nie ma czasu mi pomagać.. ;-) a tak naprawdę to nie pracuje i w sumie nic nie robi. Jeździ na zakupy, wyleguje sie w łóżku, gada przez tel i odwiedza swoja pierdolnieta matkę w domu starców (wozi jej nawet domowe obiady i desery!! A ona ma tam 5 porządnych posiłków!!
W d mam jej pomoc tylko najgorsze ze ona uważa ze mi pomaga!! I ze w sumie ja bez niej to bym sobie nie poradziła.. Dziś wpadła na 2minuty powiedzieć ze wpadła do domu mi powiedzieć ze jedzie dalej i mi na pewno dziś nie pomoże i muszę sobie poradzić sama... Buah!!!
Śmieszna jest.
Niedługo moja mama przyjedzie to sie ogarniemy z urządzeniem domu w koncu..

A Polozna zadzwoniła ze nie będzie jej. Dziś tylko w piątek.

Zamykamy jeść obiadek!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no z bioaronu tz pachnie rybka ale sa to max 2 kropelki wiec u nas nie było problemu z przyjeciem. roche zupki dałąm na koncu łyzeczki z kapsułki bioaron i myk nawet sie nie skrzywił.wiec jak miałabym dawac 2,5-5 ml nie wiem ile w tranie trzeba dawac ale chyba około tyle to wole ten bioaron 🙂 a rózni sie chyba tylko tym ze w tranie jest witamina a i e dodatkowo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia to zerkne na te z ccc butki wtakim razie . ja w bartkach widziaąłm tylko w jednych bucikach takie mega włochate wypełnienie.moj tez ma wysokie podbicie 😞
a z laryngologiem w koncu nie weszlismy bo przyjmuje od 3 lat. niby napisane laryngolog dzieciecy... 😮
naszczescie w innej jest z kolejki dzis posprawdzałąm jedna jescze w jednej przychodni sprawdze i o 5 pojde rano i sie jakos dostane.
a ps. Iza dzieki za opinie o ksiazeczkach 🙂
Ivi dzieki za foto.rzeczywiscie widziałąm ten miód. a czy apis to ten od kosmetków znanych? to ta sama firma?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziś chyba podjęłam decyzję...
Rozwód jest na horyzoncie.

Beti, Iza, dla mnie również zasypianie od tak jest abstrakcją.
A mam koleżanki, których dzieci wchodzą do łóżeczka, kładą się i... zasypiają.
Marzenia 🙃

No i dziś pierwszy raz doświadczyłam sąsiedzkiej pomocy 😁
Tzn sąsiadka do mnie zapukała, bo wnuczka chciała placki ziemniaczane i zabrakło jej mąki...
Jak na filmach, przyszła z filiżanką 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dziś miałam fatalny dzień w pracy, potem całe miasto się zakorkowało, normalnie wracam 10 minut do domu a dziś ponad godzinę... do tego wszystkiego samochód wyrzucił mi komendę "sprawdź wtrysk", po czym coś zablokował i można było przyspieszyć do 50 tylko! do warsztatu aby dostać sie dziś zero szans, dopiero sobota... masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...