Skocz do zawartości

Czerwcóweczki 2011 | Forum dla mam


mikaanka_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia daj znac co Ci lekarz przepisal, albo doradzil.

ivi1984 Moim zdaniem to nie jest duzo a juz na pewno nie za duzo.
Adrian je tak:
- 200ml mleko +kleik ryzowy
- 200ml mleko
- owoce 125g
- 200ml mleko
- cieply posilek 150g
- 200ml mleko +kleik ryzowy

Miedzy czasie 150ml picia: woda z sokiem albo sok marchewkowy lub jablkowy albo herbatka rumiankowa.

I powiem wam ze wazy i mierzy lekko ponad srednia. 8110g to nie jest duzo, a wyglada jak chuderlak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • czerwcowka_m

    2751

  • agata_j_m

    2835

  • beti82_m

    3541

  • Malgorzatta_m

    3952

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ivona dawka dla dziecka na mm2 to 3 butelki na dobę
Jeśli dajesz 4 to ta czwarta jest niepotrzebna i ulewa
Spróbuj odstawić powoli jedna butle w zamian daj deserek na mleku bardziej pozywny
Ja daje o 8 rano butle
Ok10:30 deserek z manna ew sinlaciem
Ok 12 zupke z mieskiem
Na rybę ma uczulenie wiec odpada żółtko tez na razie odstawilam
Po drzemce o 16 dostaje butle i o 19:30 na noc butla z kaszka na noc
Do tego czasem owoc w siateczce do pociumkania w dzien
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza to Ty widze juz w sumie przeszłaś na 3 porcje mleka 🙂 Teraz poczytałam i w sumie większość mówi o 3 porcjach...No to zobaczymy.
Wojtek dokładnie w swoje 6 miesiecy ważył 8 kilo, więc spoko. Ani za dużo ani za mało. Cały czas sie mówi że jeśli dziecko ulewa a nie traci na wadze to nie jest nic złego...ale ja jak zostałam mamą to przyznam szczerze nie potrafie myśleć obiektywnie...nawet w kwestiach czysto naukowych...mówi sie szewc bez butów chodzi...
Oj biedny Borysiątko 🤔 Daj znac co powiedział lekarz Gosia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Zrobilismy morfologie. Pawełek nawet nie zauważył, że go coś ukłuło i że cokolwiek się działo z jego palcem 🤪 Wyniki od razu dostaliśmy i wg laborantek wszystko ok.Zobaczymy, co powie lekarka za tydzień przy szczepieniu.
Dzisiaj fantazja mnie poniosła z obiadem...zamówiłam pizzę... 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MArlena ta lekarka mi mówiła, że ogólnie jak jest już zielony katar, tzn. że w organizmie są juz jakieś bakterie.
ale ta lekarka to jest taka jakaś, coś nie mam do niej przekonania, wiecie co, ona mi nie wierzy że karmię piersią, po pierwsze dlatego że jestem taka chuda, a po drugie dlatego że dziecko takie duże 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia no powiem Ci szczerze ze jak sie patrzy na Borysia to z niedowierzeniem ze na cycu tak rosnie, mozesz byc z siebie dumna, naprawde!
Ja nie wierze za bardzo w to co ona Ci powiedziala w zwiazku z zielonymi smarkami. Bakteryjne zapalenie gardla, to dziecko w ogole by nie chcialo jesc. Ja przy ostrzym przeziebieniu tez mam zielono w nosie a z gardlem nic.
Wiesz, ten antybiotyk to moze i dobrze, po co ma sie dziecko meczyc. Ja wiem jak to jest, bo Adrian strasznie sie meczyl przez zapchany nos, tak mi go szkoda bylo i moglam mu tylko pomoc cebula i panadolem, bo lekarz powiedziala ze samo musi przejsc i poki pluca sa czyste to nic nie przepisze. Na szczescie dobrze jadl, o to go akurat nie trzeba prosic 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...