Skocz do zawartości

sierpnióweczki 2011 ;) | Forum dla mam


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Lusi- Ja pierdzielę!!!! Ucałuj Łucję mocno od cioć internetowych!!Brawka, jako 1-wsza zrobiła pierwsze kroczki.....lada chwila nie będzie już patrzyła czy mama stoi obok i zacznie uciekać w sinaaaaaaaaaa daaaaaaaal 😎
My na roczek wybraliśmy ogródek w knajpie, bo w domu byśmy wszyscy popadali jak muchy z gorąca i duchoty.Na prezent chyba kupimy jej klocki drewniane.W paczce są zwykłe do układania przeróżnych budowli + coś a`la domino z kształtami i cyferkami, albo jakiś interaktywny szescian,domek lub inna pierdułkę. 😜
Wyniki Lili są dobre, wszystko w normie.Dlatego nawet nie wybieramy się do lekarki, tym bardziej,że jej się poprawiło i wszystko gra.
Miłego dnia dziewczynki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • ann5353_m

    1287

  • Kornelka7_m

    1085

  • Mamusie
hej,
wkreciara podeslij jakiegos linka do tych klocków, bo u nas pustka w głowie na myśl o prezencie. Póki co dalej obstawiamy pieska,ale jak widzę ceny tych które mnie interesują, to watpie czy uda nam się w tym roku spełnić ten zamiar.
Super, że wyniki w porządku. Od razu pewnie lżej na duszy 🙂

U nas kolejny ząbek....także mamy juz 7 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!
Lusi ojj udał się weekend, udał. Zaczęło się w sobotę od zakupów ;p, potem kosmetyczka, no i wieczór imprezka. Ale było super. Oby więcej takich dni. No a wczoraj rodzinne leniuchowanie w domku.
Gratulacje dla Łucji, mała spryciara. No i już kolejny ząbek.
U nas widzę, że górne jedynki juz tuż tuż wyjdą. Widać przez dziąsła białe kropeczki.
Wkreciara super że się Lli polepszyło i że wyniki ok 🙂
My wyprawiamy roczek tak jak lusi przy grillu, ale u rodziców, bo mają domek. Także będzie impreza w ogrodzie. Tak to sobie wymyśliłam, że będzie dużo gości, balony no i torik z hello kitty. haha
Tylko właśnie nie wiem, co na prezent Lenusi kupić?!

pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mnie allegro znowu pochłoneło na całego 😁 😁 😁
Wlasnie ogladalam rozne przybrania,baloniki,girlandy,napisy urodzinowr i wiele innych az w glowie mi sie kreci.Ciekawe czy zgodza sie,zeby przybrac troszke sale..hmm
Jak ja Wam zazdroszcze,ze macie okazje zorganizowac imprezke na ogrodku kolo domku...buu tak to jest jak czlowiek sie w bloku gniecie 😜
Prezentu nie planuje zbyt drogiego, bo sama impreza nas bedzie sporo kosztowała. O to moje propozycje :
1.http://allegro.pl/klocki-drewniane-260szt-xl-alfabet-30szt-zabawki-i2450515848.html
2.http://allegro.pl/drewniany-domek-ksztaltow-farma-eichhorn-krakow-i2460502325.html
3. tańsza wersja klockow http://allegro.pl/klocki-drewniane-100-sztuk-z-sorterem-dabo-wzorki-i2447918408.html
4. ta wersja jest lepsza bo jest +30 tych klockow z literkami itp http://allegro.pl/klocki-drewniane-100-sztuk-z-sorterem-dabo-zabawki-i2452789549.html
5.http://allegro.pl/pszczolka-tosia-e-edu-artyk-x-9001-48-i2464333861.html
6.http://allegro.pl/drewniane-puzzle-blokowe-z-magnesami-klocki-magnes-i2417706911.html
7.http://allegro.pl/kolorowy-szescian-edukacyjny-i2419257237.html
8.http://allegro.pl/mata-wodna-puzzle-gratis-3936-1-krk-od-cht205-i2457053678.html
9. tańsza wersja "garnuszek na klocuszek" wydaje mi sie wcale nie byc gorszy, widzialam filmik jak gral i skakał 😁 http://allegro.pl/edukacyjny-garnuszek-na-klocuszek-2wzory-6-klockow-i2441534737.html
10.http://allegro.pl/drewniane-puzzle-klocki-obrotowe-piesek-zolw-tychy-i2443484024.html
tu za to sa aukcje z ozdobami:
1.http://allegro.pl/zestaw-7-dekoracji-na-1-roczek-urodziny-balony-hit-i2449004554.html
2.http://allegro.pl/super-xxl-zestaw-roczek-urodziny-balony-slonik-i2445016000.html
3.http://allegro.pl/zestaw-urodzinowy-na-roczek-dla-dziewczynki-super-i2460928828.html
4.http://allegro.pl/hit-urodzinowy-zestaw-moj-roczek-urodziny-girlanda-i2454144600.html
Mam nadzieję,że się Wam przyda 😜
Fajnie,że Waszym córciom idą nowe ząbki 🙂My stanęłyśmy w miejscu hehe
Cya
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
wkreciara,ale nakombinowałaś tych linków....qrcze nie chce mi się ich kopiować, więc weszłam tematycznie na allegro. Zrobię sobie listę i jak ktoś będzie pytał co może Małej kupić to od razu mu powiem 🙂
A ogrod to faktycznie naprawde fajna rzecz, wczesniej mieszkałam w bloku,wiec teraz doceniam uroki wlasnej przestrzeni. Szukam jakiejs firmy,ktora wynajmuje namioty ogrodowe, bo w koncu nie bedziemy w dniu urodzin siedziec pod prazacym słońce 🙂
ewelek, super, że wypad się udał. Mam tylko nadzieję, że się wybawiłaś i zapomniałas na te kilka godzin o Małej. Teraz powinnas z takich wyjsc zrobic rytual i powtarzac to raz w miesiacu heheh!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny u nas postępy mały raczkuje a teraz próbuje wstawać i chciałby j€ż chodzić chociaż wczoraj złapał się wózka i szedł z wózkiem do tyłu a w niedziele byliśmy z męża rodziną w sielpi jest tam ładnie tylko że troche drogo z pamiątkami a jedzenie pyszne i tanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka!;-)
Gosia-Fajnie,że zrobiliście sobie mały wypadzik,mala odskocznia dobrze robi.Gratulacje dla Piotrusia za raczki i chodzenie z wózkiem 😎

Dziewczyny czemu milczycie? Ja już uzależniona jestem od tego forum 😜 Włażę tutaj 10 razy dziennie i sprawdzam, czy aby któraś z Was czegoś nie naskrobała 🤪

Ja wczoraj byłam z teściową i Lili (oczywiście) w knajpie,obgadać z właścicielką wszystkie szczegóły.Bo wcześniej rozmawialiśmy tylko telefonicznie,dowiedzieć się czy termin jest wolny.
I załamałam się.My chcieliśmy zrobić małe spotkanie w najbliższym gronie,nie żadną impreze itp. A ona mi zawołała 45zł od osoby + napoje i piwo do tego płatne osobno.No rzesz, a w tych 45zł w sumie nic wielkiego do jedzenia nie ma.......tzw."korytko" które jak sobie zamówisz do domu 250zł kosztuje a na miejscu już 350zł sobie zażyczyła...ech czyli za głupią kawę i herbatę 100zł....a szczerze pisząc to nie jest jakaś wypaśna knajpa, chcieliśmy iść tam ze względu właśnie na to "korytko" bo już je jedliśmy i nam smakowało.I nie chcąc robić imprezy, zostaliśmy do niej zmuszeni....my nie obchodzimy roczku w kościele itp. bardziej chodziło o to,żeby mieć pewność,że tego i tego dnia jak się tam wybierzemy, będzie dla nas miejsce.Po fochach Pani właścicielki, zrezygnowałam z tłumaczenia się i podziękowałam za info, powiedziałam,że jak będziemy zainteresowani to się odezwę. I po powrocie do domu, wielkiej burzliwej dyskusji z teściami mężem i szwagrem doszliśmy do wniosku,że zrobimy to w domu.Bo pewnie wszędzie będzie problem z "zarezerwowaniem wyłącznie stolika",że tak to nazwę.Teściowa miała jeszcze zadzwonić w jedno miejsce i się dowiedzieć, ale jak tam nie wyjdzie to impreza w mieszaniu heh.Miałam zamiar sobie odpocząć,ale będę musiała latać koło gości 🤪 Troszkę przed imprezą się remanent w pokoju zrobi i się zmieścimy bez problemu.Dzieciaki będą w drugim pokoju miały miejsce do rozrabiania albo na balkonie będą szaleć w baseniku 😜 Mam nadzieję,że już wszystko będzie dobrze, i impreza się uda.
Buziaczki mamusie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
kurcze wkreciara przygotowania do roczku ruszyły u Ciebie pełną parą 🙂 ja jeszcze nie myślałam nawet. A kogo zapraszacie na roczek, ile osób Wam wychodzi?
Lusi gratki dla Łucji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! super pierwszy chodzący na dwóch nogach dzieciaczek na naszym forum 😁 😁 😁 😁
Ewelek a imprezki to zazdroszczę, a właśnie jak ja dawno nigdzie nie byłam, coś z tym muszę zrobić.......
Pochwalę się, zaczęłam wychodzić na rower wieczorkami, właśnie niedawno wróciłam, przyjemnie się zmęczyłam 🙂
A co do metaxy to ja preferuję samą 😁
Miłej nocki Mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry! 🙂

Aneti-U nas skromnie i rodzinnie będzie, 9 osob dorosłych i 3 dzieci. Niestety moja najblizsza rodzina nie jest wstanie przybyc cala:Np. siostry są zagranicą i nie dostaną urlopu z pracy itp.
Jak podliczyc knajpe to za 4-5h posiadówki wyszłoby minimum 700zł.Także doszliśmy do wniosku,że więcej różności ( do picia i jedzenia) będziemy mieć w domu, a i Lili droższy prezent damy radę kupić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej,
moja córcia własnie sprawdzała moją cierpliwość i od 10 próbowałam ją ululać...masakra, juz nawet na nią nakrzyczałam.....wrr niedobra matka ze mnie. No ale w końcu usnęła, zobaczymy jak długo to potrwa 🤨
wkreciara, na pewno imprezka się uda, wszystko zalezy od gosci. Jak beda chcieli milo spedzic czas, to go spedza, niewazne gdzie!!!co do roczku to u nas się szykuje huczna bibka.....jeśli bedziemy robić jedną impreze to wyjdzie na pewno ze 30 osób, no ale my mamy podwórko,więc możemy sobie na to pozwolić. A że na grilla zawsze można cos tańszym kosztem wrzucić, to nawet nie bedę musiała za bardzo się przy tym narobić. Mąż bedzie "Panem od mięsa" 😜
Aneti, ja tez miałam w penym momencie faze na rower i bieganie,ale pozniej jak sie upaly zrobily to mi przeszło :P
gosiaz ciekawości weszłam sobie na siełpie i faktycznie przyjemnie miejsce, tylko,ze dla nas zdecydowanie za daleko.Ale najważniejsze,że TY troszkę wpoczełaś.

Dziewczyny a u nas akcja nocnikowa już sie zakończyła. MAła zdecydowanie nie polubiła nocnika, jak próbuje ją posadzić to się wyrywa....niestety musimy odczekać z msc i znowu spróbujemy 🙂
A i mam pytanko, w związku z tym , że moja córcia coraz wiecej chodzi, może macie jakieś zdanie na temat bucików. W domu i na podwórku śmiga boso, no ale w parku czy gdzieś w mieście już nie wypada. Jesteście w stanei coś polecić, no i jak wybrać takie buciki?

MIłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Lusi 😉
Co do bucików to mamy całą szufladę 😁 Jedne dostałyśmy od koleżanki drugie od mojej siostry a ze 3 pary sama jej kupiłam.Ogólnie bardzo mało ich używamy, Lili praktycznie wszędzie łazi bez,zresztą ma manie ściągania i odpinania ich.Jak idziemy na spacerek to bierzemy pod wózek jakąś parę i jak chcemy troszkę pochodzić to zakładamy, albo po trawie łazi bez 😜 Teraz chodzimy w sandałkach, wszystkie są zapinane nad kostkę,żeby lepiej nóżkę trzymały no i najlepiej jakby były ze skóry i miały twardą podeszwę.Przynajmniej tak mnie informowano zanim cokolwiek kupiłam.
Co do nocniczka, to chyba normalne Lili też miała okres że uciekała 🤪 Do tej pory po spaniu, jak ją sadzam , kiedy ma gorszy dzień to się buntuje.ALe nie mogę powiedzieć,żeby nie lubiła nocniczka.
Ja też z Młodą walczyłam od 10 żeby ją uśpić, przy takiej pogodzie to normalne,ze mają problem z zaśnięciem.Czytałam o tym w mojej książce.Zresztą co się dziwić, nam ciężko wytzymać a co dopiero maluszkowi.
Co do gości i imprezy to się nie boję,żeby miało być drętwo.Sami najbliźsi więc luźna atmosferka będzie 😉Teściowa obiecała ,że mi pomoże przygotować wszystko , bo będzie co robić, oj będzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej lusi my też mieliśmy daleko do sielpi i mały jakoś wytrzymał tą podróż a u nas będzie skromnie czyli tak jak na chrzcinach 30 osób i w domu albo na podwórku dziewczyny mam pytanko do tych co dzieciaczki mają już ząbki dwójki marudziły wam bo mój to ostatnio strasznie marudzi i ciągle by płakał a nawet nie daje się przebrać w ciuszki świeże
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
qrcze, właśnie przegladam stronki z bucikami i nie zdawałam sobie sprawy jakie są ich ceny.....
wkreciara, moja jeszcze spi, wiec już jej wybaczyłam ten bunt przy zasypianiu. Przynajmniej mam dłuuuuuższą chwilę dla siebie. A co do pogody to u nas właśnie się rozpadało i grzmi,wiec sprzyja drzemce 🙂
A czy mi się dobrze wydaje i TY jako pierwsza będziesz świętować roczek!!!!Przynajmniej będziemy ,mogły od Ciebie zgapić pomysły 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, 30 osób to skromnie...dla mnie to juz wypasiona imprezka 🙂 ale tez taka planuje 🙂
Co do dwójek ząbków, to u mnie przy dolnej dwójce była dosć marudna,a górnych nawet nie zauwazyłam 😞 Ale przy każdym ząbku dziecko ma prawo marudzić!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂

Gosia gratulacje dla Piotrusia za jego postępy 🙂
Lusi też mam ostatnio problem z uspaniem małej, wczoraj po południu walczyła godzinę. Była mega zmęczona, płakała, żaliła się. Wkońcu zasnęła i spała 2 godziny, a jak się wkońcu obudziła, to taki fajny humorek miała. Czasami trzeba dzieci "przycisnąć" z tym spaniem.
Wkreciara to ceny niezłe zaproponowali w tej knajpie. Zrobisz w domu i też będzie super 🙂 Dobrze, że masz pomocną teściową 🙂
Aneti u nas wyjdzie gdzieś na roczku 18 osób.
Lusi poruszyłaś temat, o który też chciałam zapytać. Zastanawiałam się jakie butki kupić, jak dziecko zaczyna chodzić. Słyszałam, że nie dobrze zakładać buty po kimś, bo każda stópka inaczej się układa. I chyba ważne jest to, żeby były usztywnione w kostce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
kurcze 30 osób ... skromnie hmmm nawet nie miałabym gdzie posadzić tylu osób, chyba że szwedzki stół zrobić, ale też może być ciasno, aby stać 😁 😁 😁
Butów jeszcze nie kupowałam żadnych, mam jakieś po kimś, ale nie zakładam, bo też słyszałam (tak jak Ewelek), aby nie zakładać dzieciom używanych, czytałam też, aby jak najwięcej dzieci chodziły boso, żeby się dobrze wykształciły mięśnie stopy i aby nie było płaskostopia, ale jak już kupować to czytałam żeby były ze skóry, za kostkę, z szerokimi noskami, muszą być ciut większe, tak abyś za piętkę mogla włożyć palec, a podeszwa powinna być elastyczna, tyle teorii, szczerze, nie oglądałam jeszcze żadnych butów dla Zosi, więc nie wiem jak to się ma do rzeczywistości.
A ja się zapomniałam pochwalić mamy drugą jedynkę na górze od wczoraj 🙂 także komplet jedynek na wierzchu, czekamy na resztę 🙂
Wkreciara super zdjęcie Lili 🙂 🙂 🙂
Miłego wieczoru Mamusie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczyny,
na szczescie zakończyłam już problem z bucikami. POczytałam troszkę na necie i zdecydowałam się kupić droższe, i mam nadzieję, zdrowsze dla stópek. Okazało się,że moja córcia ma bardzo wąską stópkę i mało bucików na nią pasowało. W końcu po jazdach po wielu sklepach trafiliśmy na "zdrową stópkę" i kupiłam buciki firmy superfit, mam nadzieje,że będzie ok. Chociaż muszę przyznać, że Mała nie chce w nich chodzić,ale pewnei to kwestia przyzwyczajenia. A ceny o my Gott.....ja tyle za swoje nie płace 😠W każdym razie mają wyprofilowaną podeszwę, bardzo elastyczną(łatwo zgina się paluszkach) i są zabudowane na kostce. Oprócz tego sprzedawca powiedział, że muszą być ok 1cm większe niż stópka. No to na tyle z tematu butów.....my na szczeście mamy zakup już za sobą 😜
Miłego wieczorku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej!

Lusi ja wczoraj byłam w Magnolii i oglądałam butki własnie na stoisku "Zdrowa stópka".
Upatrzyłam dla Lenki buciki, ale kupię jak już będzie chodzić. Ceny wahają się od 130 do 200. Masakra, ale ponoć ważna jest pierwsza para, bo wtedy się stópka profiluje.

Miłego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siemka!
My dzisiaj idziemy do znajomych w odwiedziny.Syn koleżanki miał urodziny wczoraj,a że nie chcemy siedzieć wśród rodziny na oficjalnej imprezie to jedziemy dzisiaj na obiadek i posiadówkę 😉Sezon imprezowy rozpoczęty.U mnie od maja do września ciągle ktoś ma urodziny i imprezka za imprezką.Tylko bank obrabować hehe , a jeszcze czeka mnie 18-stka siostrzeńca 🤪 Zawrotu głowy można dostać.
Co do bucików to, wydaje mi się,że takie przechodnie jakie używamy teraz nie powinny zaszkodzić Lilce.Jeszcze nie chodzi sama bezpiecznie, na spacerkach zakładamy sporadycznie więc powinno być O.K 😎 W sumie najczęściej zabieramy nowo zakupione sandałki, ale ta krótko i rzadko w nich chodzi że bez różnicy.Przychylam się do Ewelek,że jak już Młoda będzie porządnie chodzić i spacerować zacznie przy wózku to wtedy będzie trzeba zainwestować kaskę w porządne butki 🙂
Ewelek- nie mogę się napatrzec na Twojego awatarka 😉 Tak fajnie razem wyglądacie.....szczęście bije z tego zdjęcia.Jeśli mogę skomentować Ciebie i się nie obrazisz, to wyglądasz na bardzo sympatyczną osobę 😉
Miłego dnia mamusie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc dziewczyny,
ewelek, my w magnolii nie dostaliśmy rozmiaru Łucji, udało nam się złapać ostatnią parę w Faktory, także dziewczyny uważajcie, coraz mniej dziewczęcych sandałków 🙂 Te co my wzięliśmy może nie są najpiękniejsze, no ale miejmy nadzieję, że zaowocują w przyszłości i nie będzie potrzeby jeździć po ortopedach.
wkreciara, poki Małą sama nie chodzi to też uważam, że używane nei zaszkodzą, jak zacznie sama stawiać kroki to lepiej zainwestować w nowe, bo i pionizują postawę i profilują stópkę. A co do imprez to nie zazdroszczę, bo na każdą jakiś drobiazg trzeba kupić, a przecież teraz mamy gorący czas oszczędzania na roczek 🙂 Jejku jaka Lili już duża,niesamowite, ile ona ma wzrostu?
Dziewczyny dzisiaj przetrzymałam Małą maxymalnie ile się dało (żeby nie było powtórki z rozrywki) i pięknie usnęła w przeciągu 10 min. zobaczymy teraz ile pośpi 🙂

Cholercia miałam myć okna, a tu na burzę się zbiera 😠
Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka mamusie 😉
Ciężka noc za nami.Nie wiem co się stało, ale Lili od 2:30 miała problem ze spaniem.Nawet wzięłam ją już do naszego łóżka i nie potrafiła zasnąć.Łaziła po łóżku na wpół śpiąca,postękiwała a jak wstałam z łóżka to momentalny płacz, nawet jak w nocy poszłam do WC, zeszła z łóżka i szła do mnie z płaczem 😞 Sama nie wiem, czy ją coś bolało, czy co. Raz przytulała się do mnie, a raz do taty.5 minut poleżała,wydawało się,że zasnęła i znowu jęczenie i zmiana pozycji.Już ją próbowałam nawet na rękach usypiać,ale każde położenie do łóżka, pobudka i płacz.Usnąć udało nam się chyba gdzieś po 5.Nadrabiałyśmy do 8:30 ciężką noc. Nie mam pojęcia co było przyczyną.Macie jakieś sugestie?? 🤨
U znajomych dała popis niezły.Przez 30 minut przyswajała się do nowego otoczenia.Musiała być ciągle do mnie przytulona inaczej płakała.Tata karmił ją przed domem na huśtawce 🤪 🤪 🤪 Bo ze wszystkimi w pokoju się bała.Jak dzieci przyszły do nich na plac zabaw, to już wszystko było O.K.Bawili się, grali w piłkę ,Lili chodziła za rączkę.Także po tej akcji było już super,o 18 padła już ze zmęczenia w wózku 🙂
Teraz za to nie mogę jej uśpić.Od 11 próbuje i NIC.Wyłazi z łóżka i idzie za mną.Ja w tym czasie co nieco posprzątałam, ale wiadomo jak to jest, jak trzeba uważać na nią dodatkowo.Teraz mam zamiar się zebrać szybciutko i iść na spacer, może na podwórku mi zaśnie w wózku 🤨
Miłego Dnia Wam życzę!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Lusi-co do wzrostu to nie wiem ile ma dokładnie w tej chwili.Nie mogę znaleźć metra ☺️
Ciuszki nosimy na 80cm.Myślę,że ma około 76cm wzrostu 😜 myślę,że takie wrażenie robi na zdjęciu bo ogólnie duża jest.Nie należy do jakiś kruszynek 10-10,5kg ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wkreciara dziękuje bardzo ☺️
Jesli chodzi o budzenie się w nocy, to czasem tez nam się podobne sytuacje zdarzają. Raz stawiam, że to na zęby, lub na temperarturę. Albo po prostu coś ją boli, może brzuszek lub główka. Tak to sobie tłumaczę, bo przecież mi nie powie 🙂 Trzeba się wtedy uzbrioć w cierpliwość i to przetwać. Aha np. przedwczoraj wybudziła mi się Lenka z płaczem, miałam tak jak Ty problem z uspaniem. Zeszłam na dól zrobić jej herbatkę, oczywiście płacz za mną dodatkowy. Ale wyobraźcie sobie, że chciało jej się poprostu pić. Wypiła całą butelkę, po czym obróciła się na boczek i zasnęła.
Lusi ja umyłam parę dni temu okna, po czym spadł deszcz. Także na razie chyba nie warto. Cały przyszły tydzien ma być nieciekawy.

Na weekend wyjeżdżamy do rodziny męża. Jak będę miała możliwość, to do Was zajrzę.
Tymczasem życzę udanego weekendu 🙂

E.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...