Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej
Meliska,no steresowi sie nie dziwie. My z M. Spalismy dzisiaj w salonie i powiem Ci,ze mialam mega niespokojny sen,co chwila sie przebudzalam i nasluchiwalam. Dla mnie to jednak za szybko,,eby Mala eksmitowac od nas z sypialni 😉
Poza tym nocka do dupy,mala sie ob udzila o 4:30 na "mleczko" i nie spala do 6:30 🤢 no masakra,nie dosc,ze ja zle spalam to ta jeszcze pobudki urzadza! A to Dipsy jej wypadl z loze zka, a to kupe walnela, a to lale zazyczyla so ie,zeby jej przyniesc...marze,aby przespac w koncu cala noc...
Meliska chcialam Ciebue pytac,jak z Juli piciem mleka w nocy? Bo odzwyczajalas ja,udalo sie?czy pije jeszcze?
Marika, gratulacje za samodzielne wykonanie tortu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ruch tu jak w Paryzu 😮
Bylismy dzisiaj u Kaliny chrzestnych, wyludzila od Franka ,mojego chrzesniaka,, auto flinstonka i teraz juz ceentralnie nie mam w domu wolnego centymetra 🤢
Babcia znowu ma jazdy, podobno reczniki jakies jej podprowadzilam 🙃 a to ciekawe...na szczescie weszlam juz w etap nieprzejmowania sie nia i jej jazdami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej hej 🙂

Wczoraj cały dzień byliśmy ma shoppingu 🙂

A dzisiaj na 10 do kościoła, potem zaległe imieniny babci i śniadanie u mojej babci i kawa, potem drzemka wspólna 😉 a potem urodziny córki naszej niani i niedawno wróciliśmy do domu, tyle co umylismy Maćka i usnął 🙂

I w końcu na luzie w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa reczniki babci na pewno widzisz w wystroju lazienki przyszlego domu - przyznaj ze sie nie moglas oprzec 😁

i tu mnie masz 😁 nie ma to jak 30 letnie reczniki w łazience mojej wymarzonej 😉 beda sie komponowac znakomicie, wiesz, ja mysle przyszłościowo, byt trzeba rodzinie zapewnic 😉 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa reczniki babci na pewno widzisz w wystroju lazienki przyszlego domu - przyznaj ze sie nie moglas oprzec 😁

i tu mnie masz 😁 nie ma to jak 30 letnie reczniki w łazience mojej wymarzonej 😉 beda sie komponowac znakomicie, wiesz, ja mysle przyszłościowo, byt trzeba rodzinie zapewnic 😉 😁

W końcu znamy się nie od dziś - przejrzałam Cię 😜 😁
Aaagaa rozumiem że wyprzedaże zaliczyłaś? Pochwal się łupem dzielna wojowniczko, bo rozumiem ze przez cały dzień udało się coś upolować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
wanilia napisał(a):
Aniqa reczniki babci na pewno widzisz w wystroju lazienki przyszlego domu - przyznaj ze sie nie moglas oprzec 😁

i tu mnie masz 😁 nie ma to jak 30 letnie reczniki w łazience mojej wymarzonej 😉 beda sie komponowac znakomicie, wiesz, ja mysle przyszłościowo, byt trzeba rodzinie zapewnic 😉 😁

W końcu znamy się nie od dziś - przejrzałam Cię 😜 😁
Aaagaa rozumiem że wyprzedaże zaliczyłaś? Pochwal się łupem dzielna wojowniczko, bo rozumiem ze przez cały dzień udało się coś upolować?


No można powiedzieć, że zaliczylam. Aczkolwiek towarzystwo Maćka który od kilku dni jest nie do zniesienia i jego fochy oraz mocne nadużywanie słowa "nie" skutecznie uprzykrzyło mi zakupy. Jefen z fochòw polegał na tym, że nie dał M. prowadzić wózka, musiala mamusia. No i notorycznie wychodził z wózka i biegał i uciekał nam. Al
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
CD 🙂
Ale i tak udało mi się kupić spodnie, 3 bluzki i kurtkę 🙂
Co prawda swoich zaskorniaków mi jeszcze zostało. I widziałam jeszcze kilka fajnych rzeczy dla siebie no ale mały człowiek miał nad nami władzę w postaci krzyku...

Ogólnie jestem zadowolona 🙂 chociaz fajne i.niedrogie buty były no ale innym razem. Tyle że u nas to wielka wyprawa. No ale pod koniec stycznia planujemy pojechać fo mojej siostry do Lublina to może tam zaliczymy końcówkę wyprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam
Wczoraj dzień prawdy... 🤔 🤔 🤔... czy do końca 🤔... sprawa chyba nie jest aż tak tragiczna... no ale dobrze nie jest wcale...
Przy okazji o teściową zahaczyliśmy chociaż zarzekałam się, że moja noga szybko u niej nie postanie haha... no ale chciał nie chciał to matka mojego M i babcia Julki w jednym... tolerować trza 😉
Jula w drodze powrotnej nam usnęła i do rana spała w opakowaniu 😜... ofkors w swoim pokoju 😎
Wczoraj wieczorem jeszcze firmowa imprezka... woow aż do 21:30 byłam 🙃... M miał nockę i aż żal było wracać, bo fajnie się zapowiadało.
Wanilia szkoda, że się nie spotkamy 😞 i kombinezon się Wam skurczył 😲... chciałam Cię matka z błędu wyprowadzić... toż to synuś Ci rośnie 😁... aaa i jeszcze kombinezon do maja Wam posłużyć musi 😁
Aniqa Jula dalej pije mleko 🤢... standard między 4-6... w sumie odpuściłam, bo jak chora była to był jedyny posiłek, który w całości zjadała... robię 150 ml z 4 łyżeczek i nie wypija wszystkiego, ale może na śpiocha nie umie niekapka do pustego opróżnić 😉
Agaa czyli humorek dopisuje... mi zakupy zawsze humor poprawiają 😜... też planujemy się w środę wybrać, tylko nie zapadła jeszcze decyzja czy sami czy z dzieckiem... przerażają mnie te dzikie wrzaski 😜
Marika jestem pewna, że tort będzie zabójczy... już doczekać się nie mogę 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga i nie przychodzi w nocy wogóle???,

U nas jakiś bunt i mleko i rano i wieczorem nie chętnie więc rano w końcu przelewam na talerz i wsypuje płatki......jeszcze nie jestem gotowa na rezygnację z flachy......rano to takie wygodne on pije my się ubieramy 😉......czy ktoś już.nie pije mleka wogóle??????

Meliska eksmisje podziwiam 🙂 tym bardziej że w nocy mleko Jula pije szczerze tego Wam wpółczuje....Misiek od 5 miesiąca życia naszczescie sam przestał.... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Agaa no pochwałka Ci się należy 🙂 🙂 🙂 chyba jeszcze Basieńka tak wcześnie Florka eksmitowała 😉
Marika dla mnie 4 to rano 😜... nie ma aż takiego problemu... jedno idzie do pracy, drugie wraca... rzadko kiedy wstaję specjalnie robić mleczko, ale nie powiem zdarza się 😉 Julka oprócz tego mleka wypitego w półśnie to już wcale się nie chyta, więc jak ma jeszcze taką potrzebę niech pije... damy radę... aczkolwiek wolałabym już nie 😉 Aaaaaa i ja czekam na tego torta 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
oooo, a nawet sie pojawilo przed sekunda "oć mamo Anio" 😁 😁 😁

oj leć matka, bo to się konkretnie Ciebie tyczy... nie ma żadnych wątpliwości 😁
Jula nas dziś za to wycałowała za wszystkie czasy... po uszach, nosach, czołach, polikach... takie kochane przylepy z tych naszych dzieci 🙂
To ja już idę tuli tuli moja poducha, bo M do pracy już poszedł, a ja rano... 3:30 😜 pobudka 🤢 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oczywiście, że przychodzi 🙂
Na noc zostawiamy do niego uchylone drzwi
Zdarza się, że tak cichutko wslizgnie się między nas, że rano budzimy sie zdziwieni że śpi między nami 🙂

A ostatnimi czasy też dużo mleka pije. Ale on pije kartonowe
I w sumie jsk chce to pije. Nie chce żadnych kaszek i ja myślę że po 150ml mleka na noc (bo tyle wypija) on jest po prostu głodny. Jak wieczorem zje coś wiecej to wypije mleko po kąpieli i śpi do rana.
Ale wczoraj byliśmy na tych urodzinach i przed wyjazdem ok 15.30 zjadł zupę. A potem tam ze dwa kęsy tortu, jeden kęs sałatki i plaster żółtego sera. I mleko wypił o 20.20 do spania, oczywiście 150ml a potem obudził się po 22 i mówi że jest głodny. M. podgrzał mu mleka, wypił i spał do rana u siebie w pokoju 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No właśnie przeszliśmy na kartonowe i kicha.....jutro kupię bebilon bo nie wiem czy zwykle mu nie smakuje czy wyrósł z butli.....zaryzykuję i kupię jeszcze mm jak nie będzie chciał to coś zrobię z tego mleka i ciul.....

Tort będzie 🙂 ale jak będę korzystać z lapka bo na tel.....tradycyjnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
No właśnie przeszliśmy na kartonowe i kicha.....jutro kupię bebilon bo nie wiem czy zwykle mu nie smakuje czy wyrósł z butli.....zaryzykuję i kupię jeszcze mm jak nie będzie chciał to coś zrobię z tego mleka i ciul.....

Tort będzie 🙂 ale jak będę korzystać z lapka bo na tel.....tradycyjnie 😉

Werka też już nie pije mleka ale ostatnio coś jej sie włączyło i mówiła że chce mleko ale mm zwykłe jej nie smakuje (a napróbowaliśmy się ich trochę), kartonowe też nie więc kupiłam bebilon pepti i wypiła jednego łyka a ja zostałam z całą puszką tego swiństwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...