Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???



mozliwe jak najbardziej.... pozytywny jeden test a dwa negatywne obstawialabym pomylke.. kumpela miala jeden pozytywny dwa negatywne poszla na krew i negatywny... z tym ze oni sie straja wiec ten jeden pozytywny byl dla niej iskierka...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika dla Michalka na 4 miesiace.
Tak akurat Yasmince czytalam i o Was pomyslalam 🙂

Tańcowały dwa Michały,
Jeden duży, drugi mały.
Jak ten duży zaczął krążyć,
To ten mały nie mógł zdążyć.

Jak ten mały nie mógł zdążyć,
To ten duży przestał krążyć.
A jak duży przestał krążyć,
To ten mały mógł już zdążyć.

A jak mały mógł już zdążyć,
Duży znowu zaczął krążyć.
A jak duży zaczął krążyć,
Mały znowu nie mógł zdążyć.

Mały Michał ledwo dychał,
Duży Michał go popychał,
Aż na ziemię popadały
Tańcujące dwa Michały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my po spacerze. trochę zmarzłam bo u nas jedynie 10 stopni 🤢 małą wyjęłam z wózka i dalej śpi 🙂 więc za prasowanie się biorę.robiłam gołąbki w sobotę to dzisiaj tylko ziemniaczki obiorę i heja 🙂 no jem kapustę a co! małej nie przeszkadza tylko bączki puszcza 😜 zapomniałam napisać wcześniej - Wanilia - fajne to krzesełko dla Weroniki 🙂 kuzyn ma takie i bardzo fajnie sie sprawdza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny nie wiem co Wam napisać.... zrobiłam 3 testy .... 2 negatywne 1 pozytywny... jutro z rana idę zrobić płatne badanie na HCG i wtedy wszystkiego się dowiem, ale szczerze...? jestem załamana...

Glowa do gory 🙂 Najwyzej bedziesz miala drugie szczescie nie do konca w odpowiednim momencie 😉
Jestesmy i bedziemy z toba bez wzgledu na wszystko 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
DZIEWCZYNY MUSZĘ WAM SIĘ POCHWALIĆ 🤪
MOJA KONSTA LEŻY NA MACIE SOBIE CODZIENNIE I DZISIAJ JUŻ ZACZEŁA SIĘ OBRACAĆ SAMA I W JEDNĄ I W DRUGĄ STRONE 🤪 JESTEM TAKA DUMNA! I SAMA FIKA CO CHWILĘ W JEDNĄ I W DRUGĄ STRONA 🤪 🙃 🤪 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
Kalina obróciła sie dzisiaj trzy razy z brzuszka na plecki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁

Moj tez dzisiaj sie obrocil z brzuszka na plecy, a z plecoe na brzuszek to juz ma taka wprawe, ze jak go tylko odkladam na plecy to on w minucie sie przekreca 🙂

Gratki dla nowych osiagniec!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???


Biorac pod uwage, ze dwa byly negatywne to moze to byc pomylka. A kreseczka byla wyrazna czy blada?

wyraźna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
poszłabym dzisiaj, ale siedzę sama z małym i nie mam gdzie go zostawić, a po szpitalach nie chcę go ze sobą targać.... czy jest możliwość, że jak wyszedł pozytywny wynik to, że to pomyłka???


Biorac pod uwage, ze dwa byly negatywne to moze to byc pomylka. A kreseczka byla wyrazna czy blada?


tej wersji bym sie trzymała

a robiłas je jednego dnia???? jesli tak to na bank pomyłka 😘

tak wszystkie robiłam 1 dnia najpierw pierwsze 2 gdzie wyszło + i- a po d wieczór jeszcze 1 i wyszło też -
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dorianna napisał(a):
kasiuniaa1603 napisał(a):
dziewczyny nie wiem co Wam napisać.... zrobiłam 3 testy .... 2 negatywne 1 pozytywny... jutro z rana idę zrobić płatne badanie na HCG i wtedy wszystkiego się dowiem, ale szczerze...? jestem załamana...

Glowa do gory 🙂 Najwyzej bedziesz miala drugie szczescie nie do konca w odpowiednim momencie 😉
Jestesmy i bedziemy z toba bez wzgledu na wszystko 😘 😘 😘

Dziękuje!!!!! 😘 😘 😘 😘 jesteście wspaniałe 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...