Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
Marika takie pytanko mam...Ileś dni temu dziewczyna zaprosiła mnie na fb do grona znajomych, ale że akceptuje tylko jak znam to napisałam skąd się znamy...nie odpisała. A teraz zauważyłam że jest z Tobą znajomą...skąd i ja mogę znać Ilonę Z.? 🙂 😎


Chyba chodzi o Iwonę Z 😉 raczej pomyłka to moja przyjaciółka ze studiów dopiero konto na Fb założyła i pewnie Z kimś Cię pomyliła 🙂 może dobre fluidy od Ciebie wyczuła.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Marika takie pytanko mam...Ileś dni temu dziewczyna zaprosiła mnie na fb do grona znajomych, ale że akceptuje tylko jak znam to napisałam skąd się znamy...nie odpisała. A teraz zauważyłam że jest z Tobą znajomą...skąd i ja mogę znać Ilonę Z.? 🙂 😎


Chyba chodzi o Iwonę Z 😉 raczej pomyłka to moja przyjaciółka ze studiów dopiero konto na Fb założyła i pewnie Z kimś Cię pomyliła 🙂 może dobre fluidy od Ciebie wyczuła.... 😉


Ano właśnie Iwonę 😜
Dobre fluidy? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq no przecież nie złe 🙂

Kurde moja znajoma wylądowała w szpitalu jest w 33 tyg i córcia nie rośnie...dają małej sterydy na płuca.....i przygotowują do wcześniejszego porodu.....malutka ma niewiele ponad 1100g ojjjj nie mogę przestać o nich myśleć ... 😞 mam nadzieję że wszystko się szczęśliwie skończy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
coq - super że po zabiegu będzie wszystko już okej 🙂


Dzięki. Też się cieszę, że już po, na szczęście od maja się nie pogorszyło. Teraz za 4-6 miesięcy na kontrolę do mojej ginekolog. No i tak jak cytologia co 3 lata, to ja jako, że "z przeszłością" co roku muszę robić.

Marika dziękuję 🙂 I życzę, abyś w przyszłości przebierała w sukienkach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
marika321 napisał(a):
Coq no przecież nie złe 🙂

Kurde moja znajoma wylądowała w szpitalu jest w 33 tyg i córcia nie rośnie...dają małej sterydy na płuca.....i przygotowują do wcześniejszego porodu.....malutka ma niewiele ponad 1100g ojjjj nie mogę przestać o nich myśleć ... 😞 mam nadzieję że wszystko się szczęśliwie skończy


...i jeszcze bardziej doceniam , to że u nas było wszystko dobrze i że Yasmine zdrowa.
Oby skończyło się dobrze dla koleżanki i jej maleństwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
marika321 napisał(a):
Coq no przecież nie złe 🙂

Kurde moja znajoma wylądowała w szpitalu jest w 33 tyg i córcia nie rośnie...dają małej sterydy na płuca.....i przygotowują do wcześniejszego porodu.....malutka ma niewiele ponad 1100g ojjjj nie mogę przestać o nich myśleć ... 😞 mam nadzieję że wszystko się szczęśliwie skończy


...i jeszcze bardziej doceniam , to że u nas było wszystko dobrze i że Yasmine zdrowa.
Oby skończyło się dobrze dla koleżanki i jej maleństwa.


W sylwestra się u niej bawilismy 🙂 i do tej pory wszystko super szło a tu takie wieści.....musi być dobrze !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Marika za Twoją znajomą trzymam kciuki 🙂

co do ubranek, to ja wszystkie nowe kupuję na 92 😁


My już też 92 😎

Marika przyłączam się do trzymających kciuki za koleżankę 🙂

Młody mimo tylko jednej drzemki w południe nadal nie śpi 😮 😮 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu córeczki masz przewspaniałe 🙂... jak tak na nie patrzę to marzy mi się siostra dla mojej Julki... eee brat też może być 😉
Coq cieszę się, że wszystko się udało jak talala 🙂 ino z tymi podpaskami niewypał... ale faceci to w ogóle dziwni są jak trzeba podpaski lub tampony kupić to aż purpurowi przed półkami stoją... oni chyba myślą, że my myślimy, że to dla nich 😁 Płaszczyk śliczny... już Jaśminkę widzę jak pomyka w nowych butkach i płaszczyku 😉
A kisiel to ja robię na soczku takim dla dzieci... zagotowuję sok i do wrzącego wlewam 1-2 łyżeczki mąki ziemniaczanej rozrobionej w odrobinie tego soku i jest pycha... w sumie to już dawno nie robiłam... no to już wiadomo co jutro na deser 😉
Rita chyba bym na zawał padła 😲... może to jakaś pomyłka... oby 🥴
I my też już na 92 kupujemy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Marika za Twoją znajomą trzymam kciuki 🙂

co do ubranek, to ja wszystkie nowe kupuję na 92 😁


My już też 92 😎

Marika przyłączam się do trzymających kciuki za koleżankę 🙂

Młody mimo tylko jednej drzemki w południe nadal nie śpi 😮 😮 😮


Ależ Wy macie wielkie dzieci 🤔 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
coquelicot napisał(a):
NovaM napisał(a):
aaagaaa napisał(a):
Marika za Twoją znajomą trzymam kciuki 🙂

co do ubranek, to ja wszystkie nowe kupuję na 92 😁


My już też 92 😎

Marika przyłączam się do trzymających kciuki za koleżankę 🙂

Młody mimo tylko jednej drzemki w południe nadal nie śpi 😮 😮 😮


Ależ Wy macie wielkie dzieci 🤔 🙃


No mój na pewno nie po mnie tylko po ojczulku heh on ma ok. 2 m 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja stonka w końcu spać poszła 🤪
Myślałam nad wieczorem TV ale tak jakoś czuję jak się łóżko na mnie błagalnie patrzy 😉

Asia no właśnie cały czas zapominam - zajefajna Julcia bez jedyneczki 🤪 🤪 🤪 No i Mila też przesłodka, śmieszek mały 🤪

Coq płaszczyk cudny 🤪 ...aż mi się przypomniało jak Olę kiedyś stroiłam...kiedyś miała taki pudrowo-różowy dwurzędowy z H&M co rósł dosłownie razem z nią...chyba ze trzy sezony w nim przechodziła 😮
Może jakąś fotę znajdę małej Olki to zarzucę 😉

Meliska, a dokładnie na jakim soczku??? chodzi o te np. gerbera w małych butelkach czy jakie ???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
p.s. Meliska dzięki za przepis na kisiel 😉 jak znajdę mąkę ziemniaczaną 🤔 to będę robić 🙂

Marika Tobie nie wiem od jak dawna już miałam pisać: dziękuję za przypomnienie o jabłku z marchewką!!!!! Za mojego dzieciństwa to była najczęstszy podwieczorek, który uwielbiałyśmy z siostrami! 🙂 A teraz co mi się przypomniało to zapomniało, ale jak Ty napisałaś to w końcu zrobiłam i Mała bardzo lubi. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marika ja tez trzymam kciuki za kolezanke i jej bobaska 😘
Plaszczyk Jasminki przegapilam jutro poszukam, my planujemy Majcie obkupic jak zalegly kindergeld przyjdzie ale pewnie nie poszalejemy tak skoro trzeba majatek na rachunki wydac dobrej nocy mamusie ja tam sie dzisiaj nie myje-szkoda kasy buahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...