Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Coq super ze juz po zabiegu. Oby jutro juz mniej krwi bylo 🙂
Marika za kolezanke rowniez kciuki trzymam. Oj przypomnialy mi sie moje ciazowe perypetie:/
Rita my dostalismy doplaty za gaz i prad 436 bo piec byl walniety i ciagnal gaz. Przez noc nam tyle nabilo.Od razu zwiekszyli nam oplaty miesieczne ze 176 na 204. Jesli macie piec gazowy to moze sprawdzcie. za wode dostalismy 3dni temu 71 do doplaty.
Jeszcze podatek trza rozliczyc. Od 2 lat tylko doplacam:/
Coq co do duzych dzieci,to wczoraj pisalam,ze kumpela ma corke 5miesieczna,ktora juz wyrasta z rozm 80. Co Ty na to? 😉
Spokojen nocy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
Melduję się, wyspana chyba 😉 Dzis zalatany dzień, musze pozałatwiać przepisanie rachunków w gazowni i elektrowni, zameldowanie w nowym M, reklamację butów i zakup rolet no i oczywiście będziemy się dalej wywozić 😉 Niestety nie załatwiłam jescze neta więc zotanę tylko z Iplusem i od czwartku z pewnością bedzie mnie na forum duuuużo mniej
A wczoraj z moimi wynikami była smeszna historia bo zadzwonił M i mówie mu że krew wyszła tak sobie i ta glukoza podejrzana ale że jest też dobra wiadomość : że nie mam kiły 😁 A ten mój agent nacisnął coś uchem w telefonie, przełączył na głośnomówiący i to o kile słyszeli studzenci którzy coś poprawali u Niego w gabinecie 😁 Musieli sobie pomyśleć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Dzien dobry 🙂
Melduję się, wyspana chyba 😉 Dzis zalatany dzień, musze pozałatwiać przepisanie rachunków w gazowni i elektrowni, zameldowanie w nowym M, reklamację butów i zakup rolet no i oczywiście będziemy się dalej wywozić 😉 Niestety nie załatwiłam jescze neta więc zotanę tylko z Iplusem i od czwartku z pewnością bedzie mnie na forum duuuużo mniej
A wczoraj z moimi wynikami była smeszna historia bo zadzwonił M i mówie mu że krew wyszła tak sobie i ta glukoza podejrzana ale że jest też dobra wiadomość : że nie mam kiły 😁 A ten mój agent nacisnął coś uchem w telefonie, przełączył na głośnomówiący i to o kile słyszeli studzenci którzy coś poprawali u Niego w gabinecie 😁 Musieli sobie pomyśleć 🙃


no nieźle ......chyba legendy będą o nim krążyć..... 😜 😜 😜jak to żona zadzowniła że kiły nie ma.... 😎 😁 😁

to udanego dnia 😉

dzień dobry 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
pammat napisał(a):
Dzień dobry 🙂 ale jaja z tą kiła 😁 też trzymam kciuki za to maleństwo ale dopiero w 33 tygodniu skapneli się ze to maleństwo nie rośnie...

No nasza Guga miała przeciez podobną sytuację....i całe szczęście dobrze się wszystko skończyło więc mam nadzieję że i w tym przypadku bedzie dobrze - trzymam kciuki.
A jak Konsti?
Zapomniałam Wam napisac że śniło mi się dziś że mi zeby zaczęły wypadać - jeden po drugim 🥴 To chyba przez te mleczaki Julki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka krejzolki 😎
Nieźle mi się dzień zaczął... 🤢
A jeszcze do tego chyba z godzinę męczyłam się z odśnieżaniem dość stromego podjazdu bo nie dość, że w nocy padało to jeszcze pokrywa śnieżna z dachu spadła 😠 😠 😠
Rąk nie czuję 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witamy 🙂

Chyba zaliczę się do wyspanych, położyłam się z Jaśminą o 23 i szybko usnęłyśmy. Małżon wrócił ledwo usnęłam, a ze wybrał dziś kanapę to spało się elegancko. 🙂

Wanilia no jak kiły nie ma to cały uniwersytet z ulgą odetchnął 😁

Beata no właśnie wytrzeszczu oczu dostałam na to 5 miesięczne dziecko co 80 nosi 😮 No ale widać nasza Kalinka nosiła się podobnie 😁

Drzemki to u nas od lata w liczbie pojedynczej się odbywają .....a widzę, że w cale nie tak mało tych podwójnych 🤔

Dzięki za miłe słowa co do płaszczyka. 🙂 Aniqa czekam na zdjęcia płaszczyka Kaliny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Coq zapomniałam napisać; buciki oczywiście nr 1, te które kupiłaś 🙂 ja Julce nie kupowałam wszystkiego różowego ,bo mówię a jak drugi bedzie chłopak? a teraz to mam w nosie :P oczywiście lepiej dzisiaj z Tobą już?? mam nadzieję że mniej się z Ciebie sączy 😆 oby się szybko zagoiło i dać żyło 😉
dzisiaj szukałam z mamą kiedy moje dziewczyny mają imieniny no i się okazało,że Julia ma imininy w urodziny Milenki a Milenka ma imieniny razem ze mną 😁 no i będzie mniej okazji do swiętowania 🤔 wkleję sobie imieniny gdzie indziej w kalendarz 😎
Wanilia no to się musiał ten Twój zaczerwienić 😁 😁 😁
Aniqa a Tobie co za dół humor psuje?
Rita z tymi rachunkami to mega cios w brzuch 🤨 ale żeby aż tak?? to faktycznie oszczędzać musicie...ja już sie nie mogę doczekać aż mi mąż wypłatę przyniesie i pojade w piątek na zakupy ☺️ kurde zakupy to moja jedyna rozrywka a jeszcze ile muszę sie nakombinować przy tym! a teraz jeszcze mam bagażnik zepsuty (nie otwiera sie) i samochód sie nie zamyka tak że w ogóle piknik na kółkach 😁 🤢 najpierw do biedronki po kilka rzeczy w tym pampery a potem do auchan i samochód z zakupami na wierzchu 😮 strach w oczach normalnie a wszystko załatwić chce jedną benzyną więc tak to....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

marika321 napisał(a):
Kurde moja znajoma wylądowała w szpitalu jest w 33 tyg i córcia nie rośnie...dają małej sterydy na płuca.....i przygotowują do wcześniejszego porodu.....malutka ma niewiele ponad 1100g ojjjj nie mogę przestać o nich myśleć ... 😞 mam nadzieję że wszystko się szczęśliwie skończy

Zona mojego kolegi ma to samo 😞 trafila do szpitala bo mala nie rosnie, tez ma podawane sterydy. ma jakies 1300. Po dwoch dniach na sterydach zaczela znowu rosnac wiec jest jeszcze szansa ze urodzi sie tak jak mialam sie urodzic.

Coq plaszczyk super
Rita rachunek jakis nieziemski jest. Po kupnie Agamy nasz rachunek za elektryke wzrosl ale nie az tak
Wanilia szybkiej przeprowadzki 🙂 i szybkiego podlaczenia do swiata
Nova czyli po zawieszeniu konta na FB rozumeim ze na forum wracasz juz na stale?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaa zapomnialam....
Cod o snu Florka to jak jest w domu to spi mnienj wiecej kolo 10 potem kolo 14:00 a nastepnie kolo 16. Natomaist jak jest w zlobku to albo wogole nie spi i wtedy ma tylko jedna drzemke dziennie albo spi tylko raz kolo 10:00 i wtedy ma dwie drzemki.
Strasznie nie regularne mam moje dziecko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry 🙂
My tez wyspane ,alee sie z tej kily usmialam hehe
U nas dzis ciepelko ale leje jak z cebra'zaraz mi adam zakupy przywiezie bo nie da rady wyjsc tak leje

Beata mamy ogrzewanie gazowe ale Adam po sprawdzeniu mowi ze to nie pomylka ze musielismy tyle zuzyc chociaz dziwi nas to ogromnie bo nam sie wydaje ze zawsze tak samo robilismy a co do gazu i ogrzewanie to tez przyjdzie doplata nie mala ale tego sie Adam spodziewal , dzwonil rano ze dogadal sie z szefem ze mu wylozy te 900 e bo to trzeba od razu zaplacic a
Adamowi potraci to z 2 wyplat ale dopiero od przyszlego miesiaca bo w piatek musimy bierzace rachunki poplacic a to tez z 400e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basienka powiem Ci ze w tym ostatnim roku doszly nam wlasnie tykko lampy od agam i podgrzewacz
Majki ale to tez zbyt malo mi sie wydaje
A ta woda to moze przez basen bo 2razy latem basen byl napelniany-sama juz nie wiem
Ale oszczedzac zaczniemy bo szkoda za rok znowu tyle placic, i w dzien w kominku bedziemy palic echhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Basiu chyba coś w tym jest, że jak nie FB to forum 😎

Rita - współczuć wydatków...chociaż ja odkąd zaczęłam się tu urządzać to cały czas na sporym minusie jestem...a jeszcze tyyyle do zrobienia, a ja tylko alimenty mam...życie 🥴

Młody właśnie spać poszedł po godzinnym "spacerku" i skakaniu na trampolinie 🤪

Mam fullll sprzątania, a po tym odśnieżaniu ( już kolejne było 😠 ) to nie dość, że nie mam siły to jeszcze nie wiem w co najpierw ręce włożyć żeby go nie obudzić 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...