Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
dzień dobry z pracy ...

Nova fotka PYSZNA 😉 🤪

śniadanko tzn. drugie( bo pierwsze ok 7 -210 mleko) ok 9 kanapeczka z wędliną lub serkiem almete, albo jogurcik ...raz na tydzień jak się uda jajecznica

Wanilia nie myślałam o pakowaniu przez ludzi z lasu tylko wywózce wszystkich pudełek 😉 worków itp...itd... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
dzień dobry 😁 😁 😁

dzisiaj dał nam ten nasz mały rozbójnik pospać do 7... ale w nocy miał ze 2 pobudki, i coś go chyba bolało bo tak kwilił... może zęby, może noga. bo wczoraj nie dał wieczorem sobie założyć tej łuski, więc może coś go boli tam. tak machał nogą, że we dwoje nie daliśmy rady...

teraz już po śniadanku - dzisiaj Maciuniek jadł jajecznicę 😁
i w ogóle to już mi się do spania zbiera, ale jeszcze go przetrzymam 😉

NovaM Kajtulinek słodziutki na tej podłodze 🙂
Rita jak tam po burzy??
Wanilia to już większą część pakowania masz za sobą??? a kuchnia to chyba najgorsza... niedawno to przeżywałam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry 🙂
Nova Kajtek słodziak 🙂 mamy butelke prawie taką samą tylko u nas krówka pomarańczowa 🙂 ale typ ten sam 😁 musiałam małej dziure ostatnio powiększyć i tak mi się nacięło że kasze w mgnieniu oka zjada 😁 😜 ale nie narzeka więc może jej teraz lepiej. a my na śniadanie nadal butla kaszy bo inne rzeczy słabo idą.próbowałam kaszke ryżową ze startym jabłkiem jej dawać na śniadanie i je ale lepiej idzie i tak kasza z butli.moze i bym sie bardziej upierała zeby łyżką ale jak ona zje kasze wieczorem (210mlwody z czego wychodzi ok 240 kaszy) to je dopiero rano a waży 8 kilo wiec nie będę jej odbierać kaszy 🙂.a to że nie budzi sie w nocy to jest mistrzostwo!!! 🤪 🤪 teraz bajki we dwie z Julą oglądają 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Nova zdjęcie jest urocze 🙂 taki umęczony Kajtek 😘

Rita jak minęła noc?

Wanilia i ja się tak niedawno pakowałam uffff, ale i tak myślę, że ty masz więcej gratów...

Słoneczko świeci, ale jakby mrozik przez okno czuć, zobaczymy ile dziś nam temperatura wzrośnie.
Wczoraj wieczorem mąż znowu się wykazał...a zdaję się, że to chyba ja wyciągnęłam rękę na zgodę po akcji wtorkowej...nie na długo 🤔 Także na chwilę obecną mam dość tego człowieka i uważam, że jest beznadziejny.

Aga my ledwo wstałyśmy a twój Maciej już na drzemkę się udał 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka wam !!!
Marika dlaczego mówisz że mam zakręcone posty hehhe!!!
My o 6 jemy mleko a ok 7 czy 8 je nasz mały kanapkę z almette albo z szynką przeważnie kanapki!!!
O 10 przed snem dostaje kaszkę lubi i tak zjada a potem ma drzemkę!!!
U nas dziś pogoda ładna się robi 7 stopni i jak mały wstanie to na spacerek !!!
Pozdrawiam kochane!!!
Zabieram się do oglądania tvn player i seriali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a wiecie co my jadłyśmy przed chwilą?? przypomniało mi sie jak mama kiedyś robiła.kisiel z tartym jabłkiem 🙂 mniaaaam!! moje dziewczyny zajadały sie a ja z nimi 😁 swoją drogą to chyba najtańszy deser...i to na ciepło 😁 opowiem Wam wczorajszy humor dnia.
mąż stoi w łazience i wyciera ręce.zaglądam do Niego i się śmieję ;nawet ostatnia rolka papieru jest w użyciu wiec lepiej żebyś dostał wypłate jutro.;on na to; jak nie dostanę wypłaty jutro to mogę nie wrócić do domu.;dlaczego???; bo nie starczy mi gazu w samochodzie 🙂; ależ sie z tego uśmiałam 😁 😁 😁 🤪 dobrze że potrafimy jeszcze żartować w sytuacjach nie łatwych 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wanilia tak w ogóle to Ci powiem że ja lubię takie zamieszanie 🙂 zawsze sie wtedy narzeka na brak czasu,siły ale potem jest porządek (jak już się skończy) i przez jakiś czas człowiekowi się chce sprzątać bo jesteś na nowym M.chce się robić wszystko inne bo zmiany są dobre i poprawiają samopoczucie 🙂 a ja lubie pakowanie ☺️ wolę pakować niż rozpakowywać.a przy takich dużych przeprowadzkach to tyle rzeczy sie wyrzuca... a i jeszcze chciałam powiedzieć że chce mieć synka jeszcze ☺️ oglądałam wczoraj porodówkę i tak mi sie zamarzyło znowu być w ciąży... problem z kasą ale taki synuś mamusi... 😁 mąż sie śmiał ostatnio jak znajomi byli i rozmawialiśmy o dzieciach(oni mają jedno) że obyśmy nie mieli synka bo to będzie synek mamusi taki wypicowany i w ogóle mamusiny :P mi tam nadal sie marzy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Asiu dzalaj dzialaj-znajoma mojej mamy tez tak bardzo chciala synka i udalo jej sie -za 6 razem hihi
A jak M by nie chcial to zawsze mozesz sobie sama zrobic jak moja kuzynka .do dzis sie smieje ze corke sobie sama zrobila jak maz pijany spal a ona raz dwa corke sobie zrobila ze on sie nawet nie skumal hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Rita napisał(a):
O a ja chcialam jeszcze zapytac-jak teraz u Was wyglada wyparzanie i gotowanie butelek? Jak czesto to robicie?


nie gotuję ale po mleku wyparzam zawsze..... 😜 ale z tego co wiem większość już tego nie robi 😉 ale niekapki tylko myję ...sporadycznie wrzucę do wrzątku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,

Moj M wlasnie sie zapisal na na rajd Karkonowski (narty turowe zarazilam go tym) no i od 11 Marca zoatsja sama w calym domu. Tata z M bedzie w Karkonoszach a moja mama na delegacji w Srodzie Slaskiej. Ciekawe czy dam rade z Florkiem przez tydzien sama 🙂
co do delegacji Mamy to namawiam ja zeby wynajela jakies duze mieszkanie zebysmy z Florkiem mogli sobie na weekendy jezdzic. Nie orietuje sie czy ktos z mieszka blisko Srody badz Wroclawia zeby mozna bylo sie spotkac?

Dzis budzimy potworka naszego 🙂 oto zdjecie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jaśmina dopiero mi dziś usnęła. I tak sobie myślę, że w porównaniu do innych grudniowych dzieci, moje snu za wiele nie potrzebuje.
Wczoraj była pogoda kwietniowa, dziś bardziej marcowa. Chmury i słońce na zmianę, wilgotno i troszkę chłodniej. Nawet inną kurtkę Małej dziś ubrałam, a krój dziwny wcale taki nie jest 😉

Basia dasz radę, Florek na pewno postara się być grzecznym dzieckiem 😉 A potworek 🙃 to prawdziwy potworek 😜 chyba pod jednym dachem nie mogłabym z takim żyć 😁

Rita ja już chyba od lata butelek nie wyparzam. Teraz niedawno temat był poruszony, no to raz wygotowałam wszystko 😜

Wanilia nawet nie chce mi się pisać, zresztą nie chce, aby osoba mojego męża zabierała zbyt dużo miejsca w postach, bo na to nawet nie zasługuje!

Asia życzę, aby mąż mógł z pracy wrócić i żeby gotóweczka była!!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...