Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
coquelicot napisał(a):
Wracam do tematu pielęgnacji zębów 🙂
Yasmine myje zeby szczoteczką Jordan http://allegro.pl/jordan-szczoteczka-do-zebow-dla-dzieci-0-2-lata-i2575765476.html z odrobiną pasta Aquafrash Kids http://www.nokaut.pl/pasty-dla-dzieci/aquafresh-kids-pasta-do-zebow-50ml.html 🙂


Yyyy...nie dotyczy 🤨
Ale mam nadzieję, że już długo czekać nie będziemy 😉


hehehe będzie, będzie 😉

Aaaa gratuluję zdrowych bioderek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hello,
ja też juz mam weekend 🙂 I moje towarzystwo też sie pospało 😉
Co do ząbków też staram się myć szczoteczką ale Weronika niespecjalnie to lubi więc zazwyczaj podczas wieczornej kąpieli dostaje sprzęt do rączki i sama "myje" ząbki. Na koniec zabieram szczoteczke i staram się trochę konkretniej w buźce podziałać ale zawsze jest przy tym ryk 🥴
U nas trzydniowy festiwal artystów ulicznych, bylismy wczoraj na koncercie i Werce się megapodobało więc idziś jak się obudzi to na rynek potuptamy.
Coq spokojnej podroży życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq papaaa 😉

A ja do tej pory zgotowała czasem obiadek ale tylko narazie z eko kurczakiem od babci a resztę czyli z królikami, cielecina itp kupuje gotowce.....

Ale wczoraj mnie meliska natchnela i dziś pierwszy deserek upichcilam i małemu nie smakowal..... 😞 ale był pycha jabłka z gruszką ugotowalam i dodalam banana i poziomki....ale szału nie było....... 🤢
Mi tam smakowalo...... 😉

Więc spoko laski jest nas więcej lecących na gotowych sloiczkach.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
w końcu jestem 🙂

jem kolacyjkę - makaron z ziołami 🙂 i mam czas do Was napisać 🙂

dzisiaj rano tu spacer, tu coś, tu zakupy, wizyta u babci, od 16 kurs do 20. wróciłam ok 19.30 żeby wykąpać Maćka a mama mówi, że usnął o 18.45 i spał. no ale ok 20 się obudził, przebrałam go, dzisiaj bez kąpieli, dałam mu mleko i usnął znowu.

poprzednią noc jak usnął o 19.20 tak obudził się o 5 rano 😁 bez jedzenia tyle czasu, to u nas nowość. kiedyś dawnoooo temu tak było, potem mu się pozmieniało i niedawno ze 4 takie noce były ale z powrotem wrócił do jedzenia jeszcze ok 23-24. no teraz mam nadzieję, że już tak zostanie 🙂

jutro i w niedzielę mam kurs od 8.30 do 16... ale mi się nie chce w weekend tam iść...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam po dluzszym czasie 🙂
U nas duzo sie dzialo, bylismy znowu w szpitalu i znowu to samo, czyli zakazenie ukl. mocz., a do tego zakazenie gornych dr. oddechowych i jak mielismy wychodzic to dostal jeszcze sraczki i trzy dni ekstra, razem 10... Ale teraz juz jest oki. No i oczywiscie do kompletu Brian tez byl chory, ale to juz norma 😉

No i wreszcie mamy pierwszego zeba, wyszedl w srode 22-go i jakos niezle sobie radzi, bo az tak mu nie doskwiera i mam nadzieje, ze chociaz przy zabkowaniu nie bedzie cierpial, bo swoje juz wycierpial w malym zyciu 🥴
Maly juz sobie chodzi powoli boczkiem przy meblach, a co do obiadkow to prawie od poczatku gotuje mu sama i wszystko je, deserki kupuje mu w Rossmanie, a i jeszcze nowosc od trzech dni je na sniadanko chlebek z masalkiem i az sie trzesie tak mu smakuje 😆

Nie dam rady was nadrobic, niestety...
Niedlugo sie przeprowadzamy, bo maz juz konczy remont u tesciow na poddaszu i bedziemy na swoim 🤪

Niech mi ktos skroci co u was, jak dzieciaczki i wogole...
Jak moge to zagladam do was, pozdrowionka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aga, ja też jutro i w niedziele do pracy, w dodatku na 8 godzin...jeszcze jutro mam audyt od rana, wiec zajebiście 🤢 🤢 🤢
Moja córeczka też już spi, jakaś wymeczona była dzisiaj. A co do ząbków, to szczoteczke mamy taka na palec. kupilam teraz paste dla dzieci, niby od 0 do 6 lat, ale nie wiem czy moge ja juz kalinie dac, czy za mała jeszcze nie jest.
aaa, standardowo, moj znowu sobie wybyl na piwo, jak tylko z pracy wrócilam o 20.30. ehhhh, brak słow normalnie
ciekawe czy COQ juz dotarła do domu...
Nova, a byłas z Prezesem u lekarza???
A któras o okres pytała. ja na tym niby "urlopie" dostałam pierwsze krwawienie ( a raczej brudzenie, bo krwi jako takiej nie bylo). wiec uznaje, że to byl moj pierwszy okres, ale na szczescie ani brzuch mnie nie bolal, ani zadnych innych dolegliwości, jak to przed ciaza bywało, wiec chociaz jakis plus 🙂 a przerwy w karmieniu mam teraz w ciagu dnia do 12 godzin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, jakie znacie fajne męskie zapachy????? chodzi mi o w miare lekki zapach, ale tez bez przesady, tak zeby bylo czuc ze to męski 🙂 napaliłam sie na Acqua di gio, Gorgio Armani, ale kosztuje 100ml ok. 200zł, a to troche duzo jak dla mnie...


A może Mexx ???
Tańszy ale też taki świeży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ejjj wiecie co mi się przytrafiło dzisiaj ????????????
Pojechałam do miasta po pampersy ... a co przywiozłam 😮 ??????????????????





Qrwa całą rurę wydechową na tylnym siedzeniu pozbieraną z jeb*nej ulicy 😠 😠 😠 😠 😠 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wydech mi jeb*ął na skrzyżowaniu prawie 😠 😠 😠

To było parę godzin temu ale nadal aż się gotuję w środku 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, jakie znacie fajne męskie zapachy????? chodzi mi o w miare lekki zapach, ale tez bez przesady, tak zeby bylo czuc ze to męski 🙂 napaliłam sie na Acqua di gio, Gorgio Armani, ale kosztuje 100ml ok. 200zł, a to troche duzo jak dla mnie...


A może Mexx ???
Tańszy ale też taki świeży 🙂

quasar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika - tulenie jest megaslodkie!!! ja z moim pultaskiem tez sie tulimy codziennie!! 🙂))
do tego dopiero teraz widac efekty poswiecania swojemu maluszkowi czasu i siedzenia z nim, jak cos chce to tylko wola mamma i raczki wyciaga do mnie i zaczepia mnie raczka glaszcze...i zawsze wybiera mnie, no slodkie to jest na maksa 😁 😁
basienka - ja bron boze nic nie krytykuje, myslalam ze moze nie wiesz ze te nasze kabanosy to nie sa fajne, ale skoro wiesz to dobrze 🙂

ja tez nie lubie generalnie stac w kuchni, dlatego jak robie to zawsze na kilka dni i mroze a dla nas to do lodowki chowam. a deserki to chyba najlatwiej zrobic, bo rozgniatam banana i truskawki i juz jets deser, albo malnki w calosci julek pozera, albo gruszke z dzialki tesciwo mu obieram i ucieram, nic nie trzeba gotowac, 3 minuty i gotowe, a jakie smaczne!! 🤪

novam - wspolczuje rury! 😞

jutro znowu ide do pracy wiec poczytam was wiecej, dzisiaj tlyko tyle i ide sie polozyc

coq - bon voyage!! 😉

a co do chodzikow to nie chodzi chyba o stawy biodrowe, tylko o motoryke miesni i ich rozwoj, inne miesnie sie rozwijaja po prostu mocniej inne slabiej niz przy np raczkowaniu i inaczej obciazona jest miednica. tak pisal zawitkowski.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej kochane!!!
Nova najpierw pisze tobie bo się trochę uśmiałam jak opisałaś co ci się przydarzyło ale to wcale śmieszne nie było na pewno!!!
Dorianka witamy dawno cię nie było faktycznie dużo się u was przytrafiło szkoda że znowu byliście w szpitalu!!!Gratulujemy pierwszego ząbka!!!!
Marika widzisz mój też nie chce robionych przeze mnie deserków a są pycha cóż!!! Eluś lubi najbardziej słoikowe deserki i z dodatkiem jogurtu te mleczne!!!
My wczoraj byliśmy na sklepach kupiłam właśnie mojemu deserki kaszkę i mleko oraz 4 śliniaki bo masakra się ślini!!!
Aniqa ty to masz z tym twoim chłopem podziwiam cię!!!!Ja dziś też do pracy!!!
Co do tulenia to mój mały się też tuli ale ciągnie przy tym za włosy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
my dzis spędzamy z Weroniką babską sobotę bo mój do pracy pojechał...Póki co moja towarzyszka spi 😉 Generalnie ostatnio mamy z nią dobrze bo idzie spać ok 21-22 i wstaje ok 9 z przerwą na mleko między 6 a 7 rano. Za to w dzień ostatnio tylko jedno spanie 🙂
Dorianna super że się odezwałaś ale nie wiem czy sie któraś pokusi o streszczenie dla Ciebie bo wszystkie wpadamy tu raczej na chwilkę i mamy niekiedy problem z ogarnięciem tematu 😉
NovaM a pamiętasz moje auto z czasu ciąży? Z pracy wracałam zawsze z duszą na ramieniu, nigdy nie wiedzialam czy dojadę. A jak mi zgasł to zawsze na skrzyzowaniu i wtedy to mogłam zapomnieć że trupa odpalę 🥴
Co do jedzonka to u nas słoiczki odeszly do lamusa m.in dzięki szybkowarowi z wkładką do gotowania na parze - czas przygotowania obiadku = 10 min. I tu pokłony dla mojego M ktory gotuje obiadki jak ja jestem w pracy 🙃 Tak więc na zapas robię tylko deserki, a jak je robię to już kiedyś pisałam ( tyle z teraz kasza jaglana na zmianę z brązowym ryżem i kaszą gryczaną). Weronika też już je chlebek z masełkiem 🙂 Aha, do obiadków dodaję olej ryżowy, rzepakowy albo oliwę z oliwek i co drugi dzień żółtko. Dwa razy w tygodniu rybka, dwa razy mięsko, reszta jak się uda np. ziemniaczek,kalafior, żółtko.
Nie pisałam Wam jeszcze ale moja Misia mimo że nie raczkuje i nie wstaje to też robi postępy ruchowe - takie na swoją skalę ale ja się i tak bardzo cieszę 🙂
Życzę wszystkim mamusiom miłej soboty, tym pracującym też 😘
ps. Pamm ja się pytam gdzie zdjęcia z wesela??? obiecałaś..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A tu cisza jak w sobotę... 😜
Pewnie wieczorem sie wszystkie zjawicie a mnie nie bedzie bo mam w planach święto pieroga zaliczyć 😁
Wiecie co, zaczyna mnie wkurzać że co chwilę ktoś mi mówi "jaki ładny chłopczyk". Wczoraj z dwa razy i dziś na targu też 🤔 Czy naprawdę wszystko co nie chodzi w kieckach musi być płci męskiej???? No i pogrąża nas brak różu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
NovaM napisał(a):
Aniqa1111 napisał(a):
dziewczyny, jakie znacie fajne męskie zapachy????? chodzi mi o w miare lekki zapach, ale tez bez przesady, tak zeby bylo czuc ze to męski 🙂 napaliłam sie na Acqua di gio, Gorgio Armani, ale kosztuje 100ml ok. 200zł, a to troche duzo jak dla mnie...


A może Mexx ???
Tańszy ale też taki świeży 🙂

ja uwielbiam mexxa białego, właśnie sobie zamówiłam 60ml 😁
a meskie mexxy tak srednio mi właśnie podchodza, sa az zbyt lekkie. bardziej mi sie z jakimis unisexami kojarzą
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniqa1111 napisał(a):
hej, z pracy piszę....o dziwo audyt bezbolesnie minal i teraz siedze i sie nudze. byle do 17.
a wiecie, Wanilia teraz napisałas o tym żółtku, ja całkowicie o tym zapomniałam 😮 nie dawałam Kalinie jeszcze tego.

Do 17 juz dużo nie zostało 🙂
My wrócilysmy ze spaceru, zeszły nam 2 godziny bo jeszcze market szybko zaliczyłysmy w drodze powrotnej. Niestety na sam koniec musialam wyłączyć syrenę chrupkiem bo już nie dałam rady tego słuchać 😮 Ale generalnie staram się nie dawać jedzenia w "podróży" 😜
A żółtko czas wprowadzić 🙂
Kalina z tatusiem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Siema laski 😘

Wiem, że się powtarzam ale źleeeeeeeeee ze mną 🥴 🥴 🥴 🥴 🥴
Ledwo co głowę w pionie trzymam 🥴
Pączek w dzień jakoś daje radę ale w nocy niestety żywa czy nieżywa to i tak wstać muszę 😮 🤢
Do tego muszę na jutro siły zbierać bo Ola jutro na gminnych dożynkach występuje więc mega impreza wiejska się zapowiada i muszę kamerzystą być 😉

Echhh...aż mi łzy z oczu lecą...
Udanego weekendu dziewczyny 😘 😘 😘

Napiszę coś więcej jak się bardziej ogarnę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no więc -

NovaM przygody z rurą wydechową współczuję...
Wanilia u nas idzie w drugą stronę... wiele razy słyszałam "o jaka śliczna dziewczynka" 😁 hehe, wszyscy mówią, że Maciek ma delikatne rysy twarzy 🙂
Aniqa ten armani mi się też podoba 🙂

no i nie pamiętam co jeszcze miałam napisać, bo zagapiłam się w reportaż o studentach szukających mieszkania w "wiadomościach" i na wspomnienia mnie zebrało 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...