Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
u nas na vipach było pełno gwiazd takich jak Patrycja Kazadi z którą widzicie jestem na zdjęciu bardzo jest sympatyczna miło mi się z nią rozmawiało był Michał Piróg z którym się tak naśmiałam że szok jest wspaniały!! była Weronika Pazura był Tomasz Kammel ale on jest brzydki 😁 hehe w ogóle w telewizji inaczej wygląda 😜 Natasza Urbańska z mężem Edyta Herbuś która wlazła na moją siostrę bo nie patrzyła przed siebie 😁 Był Robert Kozyra który patrzył na moją mame jak w obrazek 😁 później jeszcze ten młody co gra w rodzinka pl Maciej Musiał później ludzie co tańczyli w You Can Dance Tomasz Barański bardzo fajny chłopak ogólnie świetnie się bawiłam z tymi ludźmi z niektórymi mam zdjęcia kto ma fb widział i to nie wszystkie są i jedzenia było pełno jak i alkoholu nie żałuje a mężowi przeszło i wczoraj mnie przeprosił i się pogodziliśmy 😉 koncert Beyonce był z pierdalnięciem było po prostu zajebiście grała 2 godziny i wszyscy z nią tańczyli 🤪 nie do opisania to trzeba przeżyć !! 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pamm SUPER !!! W końcu to wspomnienia na całe życie 🙂 🙂 🙂
my do tej pory szuka
Holi trochu kiepsko z tymi kluczykami 😞my do tej pory szukamy dwóch kompletów do mieszkania 😮 😮 😮 dzis muszę się za to wziąć bo w skrzynce trochu korespondencji się uzbierało.

Kacprowski wziął dziś jak wieszałam pranie ładnie się bawił.... heh no tak myślałam do czasu... okazało się że cwaniak bierze karty do gry i wyrzuca je przez balkon 😮 😮 😮 😁 😁 😁

Co do karmienia ja jestem zdania zawsze i wszędzie byle dziecię najedzone były. Wrażenia innych ludzi nie interesują... chodziaż moim zdaniem jeśli idze o sam widok to nie ma piękniejszego niż ten gdy mama karmi swoje dziecko 🙂 🙂 🙂

Sama karmiłam 14 miesięcy... niestety reakcje różne....

HAHAHA dokonałam odkrycia hahaha pewnie wiecie ale ja się właśnie skapnęłam że jest radio dla dzieci :-D

rmf baby

http://www.rmfon.pl/play,43
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kuźwa posta mi wcięło 😠 Nie mam czasu pisac od nowa więc:
zdjęcia super, fajnie że koncert udany, kluczyki się znajda pewnie zaraz po tym jak zamki będą wymienione 😉

Dzisiejsza wizyta u chirurga bardziej udana niż piątkowa. Za 3 m-ce mamy rtg rączki a około roczku niestety operacja w pełnej narkozie....Aaagaa Maciuś ile miał jak go operowali? Póki co możemy rehabilitowac paluszki które sie wygięły ale profesor twierdzi że to nie zrost je zdeformował i jest to albo sprawa ułozeniowa (i tu znów się kłania moj mały brzuch ciążowy 😠 ) albo genetyczna. Miejmy tylko nadzieję że bedą rosły bo póki co są sporo mniejsze niż w drugiej rączce 😞
Dziś w poczekalni widać było ze do profesora przyjeżdżają ludzie z trudniejszymi przypadkami, bosh ale te niektóre dzieci biedne 🤨 Nasza rączka to naprawdę niewielki problem w porównaniu z tym co się ludziom przytrafia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
znowu zaglądam i znowu żadna nie pofatygowała sie zajrzeć.monolog można by uskuteczniać 😮 jest taki dzień beznadziejny że ja praktycznie siedzę na kompie cały dzien.robię tylko to co muszę.jutro do dentysty (Coq-łącze sie w bólu).mąż pojechał przegląd samochodu załatwić a dziewczyny sie szwędają po kuchni.taki ot dzień.wyjść się nie da bo leje od świtu do zmierzchu i taka wiosna pojechana 😠 weź tu człowieku biegaj w taki deszcz 😠 koleżanka moja urodziła 🙂 drugą dziewczynkę.na imię ma Laura 🙂 56cm i 3.500 🙂 taki bobasek maleńki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas skok rozwojowy chyba...... 🙃 🙃 😮 😮 szok jak szaleje i co wymyśla...oby krzywdy sobie nie zrobił bo wlazi wszędzie.......no masakra......i...i....mam nadzieję że to skok i że to przejdzie.... 😉


Wanilia dobrze że profesor to człowiek 😉 będzie dobrze nie martw się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):


Dzisiejsza wizyta u chirurga bardziej udana niż piątkowa. Za 3 m-ce mamy rtg rączki a około roczku niestety operacja w pełnej narkozie....Aaagaa Maciuś ile miał jak go operowali? Póki co możemy rehabilitowac paluszki które sie wygięły ale profesor twierdzi że to nie zrost je zdeformował i jest to albo sprawa ułozeniowa (i tu znów się kłania moj mały brzuch ciążowy 😠 ) albo genetyczna. Miejmy tylko nadzieję że bedą rosły bo póki co są sporo mniejsze niż w drugiej rączce 😞
Dziś w poczekalni widać było ze do profesora przyjeżdżają ludzie z trudniejszymi przypadkami, bosh ale te niektóre dzieci biedne 🤨 Nasza rączka to naprawdę niewielki problem w porównaniu z tym co się ludziom przytrafia.


Maciek miał operację 3 kwietnia. to wtedy miał 3,5 miesiąca. ale to nie była pełna narkoza.
a co do innych przypadków, to ja też się napatrzyłam, w końcu co tydzień jeździliśmy na zmianę gipsu. masakra, jak niektórzy muszą cierpieć w życiu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry tak w ogóle, a właściwie to dobry wieczór 🙂

byliśmy u znajomych po południu, przyjechaliśmy, to szybka kąpiel, mleko i Maciej padł 🙂

Holi no to lipa z tymi kluczykami, oby się znalazły...

Pam świetnie, że się wybawiłaś! 🙂

Marika oj Maciek nasz to wszędzie włazi po prostu, ostatnio spacerował po stole, nie dość, że wszedł na niego to jeszcze stanął i sobie chodził... 🤢 na ławę non stop wchodzi, nosi krzesełko swoje do siedzenia, na swój mały stołek wchodzi. na schody wchodzi, bo sobie bramkę umie otworzyć. ostatnio po półkach w kuchni próbował wchodzić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wybieram się spać 🙂

Pamm pięknie pobalowałas 🙂 i dobrze że m szybko przeszło 😉 co z mieszkaniem????

Holi jak kluczyki......????

Basia też planuję długi weekend 😜

Dobranoc...ale...ale....
ale pozwolę sobie wezwać do raportu......

Nova.....??

Agami....... 🤔

Beata...... 😲

Coq.... 🥴

Ulka..... 🤔

Nadia...... 🤨

Meliska........ 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka kochane!!!!
Kluczyki się znalazły także super i zamków jeszcze nie wymienialiśmy!!!
Wiecie gdzie były hahaha mały schował tacie do plecaka i mój mąż mówi a zajrzę tam i są!!!! hehehe
Wczoraj robiłam na obiad szparagi !!!! Były pyszne!!!! Ale tylko zielone!!!
Pamm super miałaś z tym koncertem i tyle znanych celebrytów!!!
Tylko miałaś szczęście że byłaś na miejscówkach dla vipów!!!
MArika hejka a ty jak tam!!! Michaś ma skok rozwojowy mówisz!!! heheh
Rita hejka!!!!jak sie ma tata twój!!!
Asiaaa gratki dla koleżanki fajna maleńka Laurka!!!
Chloe mówisz że masz ciągotki do słono słodkich heheh nutella mniam!!!!
Wanilia cieszę się że profesor lepiej was potraktował wiem że operacja to stres dla was będzie ale jak trzeba!!!! Poza tym będzie super i wszystko się uda!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej.wybraźcie sobie że Julka z przedszkolem pojechała dzisiaj do zoo 😮 😮 😮 będą rybki chyba oglądać albo węże...leje jak nie wiem a wieje tak ż łooo matko 🤢 brame nam zamiata w jedną i drugą 😲
mój mąż wariat kupił TV!!!! ja tu stękam że nie mam kasy a on kupił telewizor 😮 😠 plus taki ze mało miejsca zajmuje a mieliśmy taki z duuużym tyłem i teraz jest gdzie postawić ciastka i kawę dla gości 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wanilia napisał(a):
Basienka84 napisał(a):
Dobry,
choc ciemno szedzie, glocho wszedzie co to bedzie co to bedzie....

U mnie identycznie 😲 🤔 🥴
JAK Floro po wizycie?

Spoko poszedl dzis do zlobka. Oskrzela ma czyste zeby jeszcze to utrzymac ma miec inhalacje przez nastepne 3 tygodnie, wiec nebulizator juz kupilismy zeby nie musiec jezdzic tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
asiadudzika napisał(a):
hej.wybraźcie sobie że Julka z przedszkolem pojechała dzisiaj do zoo 😮 😮 😮 będą rybki chyba oglądać albo węże...leje jak nie wiem a wieje tak ż łooo matko 🤢 brame nam zamiata w jedną i drugą 😲
mój mąż wariat kupił TV!!!! ja tu stękam że nie mam kasy a on kupił telewizor 😮 😠 plus taki ze mało miejsca zajmuje a mieliśmy taki z duuużym tyłem i teraz jest gdzie postawić ciastka i kawę dla gości 😁

Ciekawa pogoda jak na zoo. Wszystkie zwierzeta sie pochowaja wiec moze akurat w srodku uda sie wszystko przejsc. Byleby dzieciaki sobie butow nie przemoczyly i nie byly chore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej,
kalina po niedzieli z małżonem chora - katar ze hoho i od wczoraj stan podgoraczkowy 38st 😠 😠 zła jestem na niego, jak nie wiem, zwlaszcza, ze ogladalam zdjecia, które kalinie robi jak byl z nia sam w niedziele i patrze, ze ona w takiej pogodzie bez kurtki i bez czapki na dworzu byla 😠 😠 😠 nosz kurna, i weź tu dziecko facetowi powierz 🤢 ale przynajmniej czuje sie winny i zajmuje kaliną 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...