Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2011 | Forum dla mam


Anika_77_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
aaagaaa napisał(a):
Coq poszłaś sobie i teraz ja monolog prowadzę 😜


No ja tyle postów nastukałam, że chyba limit na dziś wyczerpałam 😁 😜

Butki doszły !!!! 🙂
I się zastanawiam czy za dużych nie wybrałam 🤢 W porównaniu do zimowych są o wiele większe, co prawda zimowe już takie na styk chyba. Tragedii nie ma, ubrałam Małej i nie spadają, potrafi też w nich chodzić, ale gołym okiem widać, że duże są. Może zdjęcie Wam jakieś wstawię potem.
Ocenicie czy na wiosnę się zdadzą czy dopiero na jesień 😁 Ale generalnie są super!!! Estetycznie na 6 + 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • coquelicot_m

    4145

  • wanilia_m

    3197

  • aaagaaa_m

    4128

  • marika321_m

    3698

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
No teraz ja 😜
Beata pozdrawiamy usprawiedliwienie przyjęte 🙂
Coq włoski z rana ambitnie!!!!! 🙂 i wszystkie bałtyśmy się zostawiać dzieci ja chyba ze 2 tygodnie osrana chodziłam ....a przecież chyba nikt nie ma lepiej dwie babcie do dyspozycji i to z chęcią i zapałem...obiadki w tygodniu u mamusiow....ale łatwo synka zostawić nie było 😞ale są tego plusy mój młody się nikogo raczej nie boi wszędzie z nim mogę pójść chociaż wiem że i tak ma za mało kontaktu z dzieciakami....ale na wiosnę na placu zabaw nadrobi 😉
Spa też jeszcze nie zaliczyłam więc same nie jesteście,Misio też jak rupnie skróty na lapku to czasem M który skończył inf to się zastanawia jak to zrobil 😮 😉

Aga no też mnie bardzo ciekawi ta niania 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja dzis siedze na tzw. on-call czyli jak ktos zadzwoni to musze sie tym zajac.
Coraz bardziej mi sie to podoba bo nic sie niedziej tfu tfu 🙂
Wanilia platne jest fajnie na on-cal to +25% za godzine jesli w czasie on-call musze cos zrobic to wpisuje ile godzin robilam i to jest platne jako nadgodzina czyli plus 100%. Do tej pory od 9:00 przepracowalam 3 godziny wiec mam 2 godziny platne +25% i 3 godziny +125% 🙂 mysle za fajny interes 🙂
Rita powodzenia na zakupach
Aga baseny super chetnie sie na nie wybiore
Coq u mnie tez nie specjalnie z pogoda 😞 mrzy wiec na dwor nie wychodzimy w szczegolnosci ze we wtorek mamy szczepienia wiec dmuchamy na zimne.

W SPA tez nigdy nie bylam wiec jest Nas juz 4 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Helooo umalowalam dzis sie pierwszy raz od wieeeelu dni .mina Adama bezcenna az mi kasiorke na zakupy zafundowal hehe czekamy z siora az mama sie obudzi bo zasnela z wnuczka i ruszamy na miasto 🤪
Mama prezentow nawozila tak ze Majcia z wrazenia mleka rano nie wypila,dopiero po 2 godz kaszki troche pojadla
Coq fajne te buciczki a Jasminka jak zawsze slodziudka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no i tak jak myślałam na obiadek się załapałam u rodziców 😁

teraz już w domu jesteśmy i Maciek śpi już pół godziny. no i czekam...

Ulka Ty pytałaś się mnie ile u nas biorą opiekunki... z racji że to wieś a nie miasto to biorą mniej. bo większość osób sobie jeszcze polem dorobi albo czymś innym. jak rozpuściłam wici wśród znajomych to średnio ok 5-6zł za godzinę. a im częściej i więcej tym bardziej można się dogadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Coq Jaśminka jest przepiękna!!!

a butki na zdjęciu nie wyglądają na za duże wg mnie 🙂

ja Maćkowi kupiłam za duże zimowe i niestety nie bardzo może chodzić na dworze, bo mu nogi uciekają 😉 tyle co za ręce 😜 bo zimowe już dawno kupowałam i tak na zapas trochę i kupiłam 22. a w domu ma 20. a w zapasie czekają już domowe 21 i 22 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Heja...
Obiad zrobiony i zjedzony, na dworze nadal mało zachęcająco 🤢
Prezes pod bacznym okiem dziadka (chyba) zasypia 🙂...a ja mam czas na zmywanie 🤔

Coq ważne, że małej w chodzeniu nie przeszkadzają 😉

Rita udanych zakupów 🙂

Basiu mega zarobienia dzisiaj 🙂

Aga z tym obiadem to rzeczywiście Wam się trafiło 😉
Daj znać co z tą opiekunką 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
My po 1,5 godzinnym spacerku jakieś 6 stopni i zaskakująco przyjemnie było 🙂 a teraz mam nadzieję że dziś się skończy na jednej drzemce....to młody poszedł by spać ok 19.....oby 😉

Coq butki superowe......!!!! Myślę że wyglądają spoko 🙂 tylko zależy jak Bambina w nich smiga... 😉???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ale jestem wściekła!!!!!!! 😠
Rowerek który chcę kupić i który kosztował 43 euro teraz kosztuje 75 euro!!! I nie pytajcie mnie dlaczego go nie kupiłam wcześniej. 🤢 Zabierałam się jak sójka za morze, żeby napisać do siostry, żeby zapłaciła mi kartą, bo moja jest nieważna a ja miałam przelać jej pieniądze. Cena jest diametralnie inna 🤨
A, gdyby kogoś Kettlerki interesowały, znalazłam stronę gdzie chyba taniej sprzedają
http://fitness-tanio.pl/pl/c/ROWERKI-TROJKOLOWE/198#main
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Co do bucików, to chyba na zdjęciu nie widać dobrze...a może to właśnie zdjęcia oddają stan jaki jest 😜 Miejsca w bucikach jest sporo, Mała chodzi, nie przewraca się, ale trochę jak w pletwach....teraz widzę, że zapowiada się powrót zimy a do marca może z 2 lub 3 milimetry urosną jej stopki i zawsze coś...będę jeszcze mierzyć i patrzeć jak wyglądają. Ale kto wie może i na jesień starczą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a co do opiekunki to jeszcze tydzień muszę poczekać... bo może uda się jej dostać pracę w sklepie, ale nie wie na jakich warunkach i jak będzie wiedziała to się zdecyduje...

Maciek od razu ją polubił, cały czas się do niej uśmiechał, zaczepiał ją. a pod koniec, bo siedziała prawie 2 godziny to wyciągnął do niej ręce - ona go wzięła. a Maciulek wtedy ją objął za szyję...
a mi to wtedy aż łzy w oczach się pojawiły i mi coś tam w serduchu zabimbało...

ale chyba dobrze...

w razie czego mamy wszystko ustalone, od 8.30 do 15.30. jeżeli będzie chciała wolne jak akurat M. nie będzie pracował to nie ma problemu. stawka 7zł za godzinę.

no ale jeszcze muszę poczekać na decyzję. i to mnie najbardziej wkurza. bo jak w tym sklepie dadzą jej normalną umowę o pracę to ona ją weźmie a ja wtedy na lodzie będę. a muszę kogoś mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...