Skocz do zawartości

LISTOPADÓWKI 2011 | Forum dla mam


aaa_aniusia_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
i co z tego baby !!! a ja przy wzroście 166 ważę xx i jestem piękna na swój sposób jak każda z Was! targowanie się na wage jest bezsensu bo każda ma inne proporcje etc...

My skończyliśmy zwiedzać mieszkanie a potem gotować. Dziś kuchnia podaje mirunę smażoną, warzywka duszone i ryż 😜 😜 😜

Shelby ja mam taką ochotę na wołowinę ale nie umiem jej przyrządzać! Chyba coś źle robię bo wiecznie twarda mi wychodzi więc się poddałam... 😲

Ja sodni mam dużo ale w domu łażę w legginsach - najwygodniej mi 🙂 🙂 🙂

my też chcemy na spacer 🤪 oby temperatura pozwoliła w końcu 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Shelby_m

    1290

  • yenefer07_m

    1098

  • Cherry_m

    1404

  • lala89_m

    1088

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cherry napisał(a):

Shelby ja mam taką ochotę na wołowinę ale nie umiem jej przyrządzać! Chyba coś źle robię bo wiecznie twarda mi wychodzi więc się poddałam... 😲
)

Twarda wolowina może być wynikiem jej kiepskiej jakości, to co można kupić w sklepach to zazwyczaj mięso z brakowanych krow mlecznych, często starych...mięso z bydla mięsnego ciężko upolować.Więc możesz się oczyścić z zarzutow ze nie umiesz przyrządzić 😜
Ja niestety przeziebiona jestem więc się w tym tygodniu nie wybior bo nie chcę Kacperka zarazić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Mamusie,a u nas dzisiaj był dwugodzinny spacerek, bo temperatura na plusie i piękne słońce, czuć chłodek w powietrzu , ale taki przyjemnie orzeźwiający 🙂
U mnie nadprogramowe kg zostały, bo objadam się słodyczami...jestem od nich uzależniona 😞 Ale za to rozmiar miseczki stanika się powiększył, co bardzo cieszy Mojego 🙂 Niech się nacieszy, bo jak w końcu się wezmę za siebie, to pewnie od razu najpierw tam się zmniejszy 😞

No i dobra wiadomość dla mnie, bo rozmawiałam dziś z moją przyjaciółka na skype, której mąż to mój były szef, u którego pracowałam 3 lata i chętnie by mnie znowu zatrudnił po powrocie i to za ładną kasę, jednak na razie nie mam z kim małego zostawić, bo i moi rodzice i rodzice Mojego nadal pracują, przynajmniej jeszcze przez dwa lata 😞 Być może mnie zatrudni chociaż na sobotę na razie, a potem znowu na cały etat 🙂 Fakt , że miałam dosyć tej roboty swojego czasu, bo to praca przy obsłudze klienta i sama się zwolniłam , jak wyjeżdżałam za granicę, ale plus jest taki, że to ulicę dalej od mojego domu,a na dodatek szef jest moim znajomym, więc zawsze mogę liczyć na szczególne traktowanie 🙂 W każdym razie perspektywa jest i to pewnie tylko kwestia czasu, aż się znajdzie opieka dla Oskara 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej dziewczynki, dzieciaczki wasze cudne, coraz cudniejsze. Bardzo miło jest czytać, jak piszecie jak ślicznie się rozwijają, jakie mają nowe umiejętności. Patrzcie, jakie one robią postępy, ogromne, jaki to dla nich szok wydobyć z siebie głosik 😮 😮 a dla nas go usłyszeć.

Jasiek śmieje się w głos już od jakiegoś czasu ale jak go gilgam albo robię mu kosi łapki - uwielbia to. Interesuje się też telewizorem, także ratuję się na dosłownie 1-3 minutki jak już nic nie pomaga, wtedy z zainteresowaniem przygląda się migającym obrazom. Gada wtedy do niego - tak jakby pluje ślinką i wtedy gada.
Dziewczyny, czy wy też czyścicie dzieciakom język po jedzeniu? Ile razy dziennie? no bo ząbków jeszcze brak a jakaś higiena chyba musi być, co nie? Mnie lekarz na rejonie polecał tantum verde na gazik i po jedzeniu ale ja czyszczę wodą przegotowaną, bo nie chcę go faszerować lekiem, no i robię to przed wieczornym jedzeniem, bo po jedzeniu by mi zwymiotował. Pytałam koleżanek i one nie czyściły wcale póki ząbków nie ma, co o tym sądzicie?
Acha, na czym polegają te ćwiczenia weidera, bo u mnie oponka jest. Będę ćwiczyć na orbiteku ale mój musi naprawić go najpierw.... Dużo miejsca ten grat zajmuje więc niech chociaż na nim poćwiczę, oby skutecznie, bo w maju mam 2 komunie, w tym mojego synka. Szykują się wydatki....już 14-go druga tura szczepień, w tym pneumo i rota...masakra finansowa!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A mój starszy mi powiedział, że ma dziewczynę - przed feriami nie wiedział a ona z nim zerwała ale jak przyszedł po feriach do szkoły, to - opowiada - jak go zobaczyła, to znowu się w nim zakochała i dała mu laurkę. Nie wspomnę, że on tego samego wieczora jej laurkę przygotował, pełną serduszek i z wyklejoną koroną. Kolejnego dnia przychodzi do domu podrapany do krwi na rękach - okazało się, że kolega szarpał jego "dziewczynę", więc on ruszył jej na pomoc no i się pobili.... ale się uśmiałam 😁 😁 😁 😁
Mój mąż mówi, to może nie róbmy komunii tylko od razu wesele? 😜 😜 😜 Jej aż się boję, żeby się za często nie zakochiwał....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas już po szczepieniu, za sześć tygodni następne 100zł z budżetu domowego wylecą 🤨 Zofia świetnie się spisała popłakała tylko troszkę 🙂 🙂
Jutro nadrobię co napisałyście bo dziś już idę spaciu, bo nie wiadomo kiedy mała się obudzi 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no to juz mamy listopadowe glosnie smieszki 😁 jak milo - my nadal czekamy na smiechy-chichy 😉

co do ubran moich to wchodze niestety 😉 we wszystkie sprzed ciazy... a przydaloby sie odswiezyc garderobe 😆 Tylko kiedy tu sie wyrwac na shopping?

Dzis sie dowiedzialam, ze moj "srodkowy" brat bierze slub 11 maja 😁 i mam byc swiadkiem 😁
drugi zas, najmlodszy slubuje 23 czerwca i tez mam byc swiadkiem 😁 Paradoks polega na tym, ze oboje sa ode mnie mlodsi i ja mam im swiadczyc sama nie majac jeszcze slubow za to jako jedyna dwojke dzieci hehe... No coz i na nas przyjdzie pora - mi sie marzy slub na plazy i tak to wlasnie bedzie z moimi slicznymi coreczkami jako druhenkami - 😜
Boso Mia, mama, tato, boso Tia bo to lato, boso mama, boso tata i motylek boso lata 😉

Tymczasem powoli planujemy wakacje w jakims cieplym kraju... 😁 A wy jak myslicie juz o pierwszych wspolnych wakacjach z pociechami?? wiem, wiem jeszcze wiosny nie ma a ja juz o lecie - coz kiedy mi tak teskno 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Yenefer ja czyszczę małej dziąsełka i języczek raz dziennie przed kąpielą. Tak robiła moja siostra i mi doradziła bo podobno zapobiega to pleśniawce. Używam do tego gazika i wody przegotowanej.
Aaaaaa no i cieszę się że tak ci się wszystko układa, już masz propozycję pracy i to jeszcze jak mówisz na tak dobrych warunkach. No ale co się dziwić, jak taka ładna Pani obsługuje klientów to klientów co nie miara!!!! 🙂

Mamma-mia plany dotyczące ślubu wspaniałe, jak romantycznie!! I mieć takie dwa aniołki za druhenki- bezcenne 😁 my planujemy wyjazd nad polskie morze na przełomie lipca i sierpnia.

Gosia734 ślicznie wyglądacie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Wcale się nie dziwię, że już o wakacjach myślicie... po takich mrozach tęskni się do ciepełka 🙂
My już po szczepieniu jesteśmy. Mała waży 5260g, a długa jest nie wiadomo jaka 😜 Bo się pani doktor coś mogło źle zmierzyć 😉 Wcześniej mierzyła pielęgniarka, ale teraz w innym gabinecie nas przyjęła, bo tam cieplej. Wyszło jej 63cm, ale w książeczce nie wpisała. I tak jak patrzę na te siatki centylowe, to Nina długa i chuda jest.
Płaczu było tym razem więcej niż poprzednio, ale i tak córcia była dzielna. A teraz sobie śpi grzecznie. Dostałyśmy też kropelki do oczu, a jak po nich ropienie nie przejdzie, to trzeba będzie do okulisty iść :/
Lala, wszystkiego naj naj naj!!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hello!
i my też po drugim szczepieniu. o dziwo nie było źle, mało zapłakał i szybko się uspokoił 🙂 jestem lżejsza o 430 zł 🙂 Mierzy 60 cm (+4 cm od ostatnich pomiarów) i waży 5600 g (+900 g), obwód główki 39 cm, klata 41 cm 🙂
my już po spacerku-Filip dosypia jeszcze, a ja klikam, bo kuweta wyczyszczona, podłoga umyta, ziemniory obrane 🙂 My nie czyścimy języczka, ale obserwuję bacznie czy się coś nie dzieje, bo z początku miał biały języczek (wtedy wacik i woda przegotowana). Ślini się baaardzo 🙂 Doktórka pochwaliła za dźwiganie główki i w pierwszych słowach mówi: o matko, ale ma włoski!!! a potem: zobacz, ubrałam dla ciebie czerwone korale hihihi
Zaka! mój Maciek jest 2 lata młodszy od Twojego,a już ma 3 "żonki" i właśnie mi powiedział niedawno, że się zakochał w Zuzi-z klasy 🤪 Pytałaś o 6 weidera. Ja ją robię po raz n-ty, więc w skrócie: to zestaw 6 ćwiczeń następujących po sobie, robisz je codziennie przez 6 tygodni lub 7 tygodni (wtedy masz jeden dzień w tygodniu bez ćwiczeń). Tu masz linka: http://www.6weidera.com/cwiczenia.php. Mówiąc szczerze - działa, ale takiej tary jak ma tam modelka nie będzie 🙂 ale mnie się troszkę robi od góry "kaloryfer", bardzo delikatny. Daje najlepsze rezultaty, jeśli jest się nie za grubym i wspomagasz się np. dietą, innymi ćwiczeniami.

Lala! sto lat kobietko! u Ciebie to się nazmieniało w ciągu ostatniego roku, co? ślub, Maja, zmiana pracy męża...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie


LALA WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN !!!
SPEŁNIENIA MARZEŃ !!!



P.S. ehhh TY młodziutka jesteś.... 😲 😲 😲 ja też tak chcę 😜 też chcę mieć znów 23 lata 🤪 🤪 🤪 chociaż.... tylko odjęte w metryce bo z życia nic ym nie zmieniła.... 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale wiesz ak to jest zawsze chce być się młodszym....

jeszcze niedawno 18 miałam... 😁 ło maatko kiedy to było....do jasnej cisnej 😁 😁 😁

powinnam w krem zainwestować ale wiecznie mówię że jeszcze nie bo ja zamiast zmarszczek walczę nadal z trądzikiem - małym bo małym ale zawsze... 😁 😁 😁

Moje Małe też padło i spi - ciekawa jestem jednak ile jeszcze. Kurdcze skubaniec jeden już mi się na boki sam przewraca i próbuje na brzuszek 😲 😲 😲 Wasze dzieci pewnie już to dawno same robią ale u nas to dopiero pojawiło się od wczoraj w końcu Kacper jest młodszy... Ale juz nie mogę go z oczu spuścić bo bach jeden bok zalicza - człowiek się obróci a on już na drugim leży 😲 😲 😲

Języka też nie czyszczę ale obserwuję bo pleśniawki są straszne...

Z tego co u nas to nie miałam nawet siły pisać ale w zeszły tygodniu odszedł dziadek męża 😞 😞 😞
I ciężkie były przeżycia zeszłego tygodnia...

oj oj chyba ktoś się przebudza i bączki puszcza 😁 😁 😁

p.s. Ostatnio Kacper ma metodę jak zdenerwować 😉 mamuśkę... Zaraz po wyjęciu z wanienki jak leży na przewijaku a ja zaczynam smarować go itd.... to siura celując prosto na moją bluzkę!!! Było już tak 3razy pod rząd więc od dziś w pierwszej kolejności muszę zabezpieczać krocze 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ach codziennie jakieś licytacje 😁
każda z nas jest młoda, dzięki temu że ma takiego maluszka - listopaduszka! 😁 przecież niedługo będziemy się bawić samochodami i lalkami i oglądać bajki, czy to nie świadczy o młodości? 😁
lala - wszystkiego, co najlepsze! niech wszystko w Twoim życiu zawsze dobrze się kończy, a jeszcze lepiej zaczyna! niech Wam się szczęści każdego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cherry - my to najpierw pielucha, a potem inne gadżety bo wiadomo, ręcznik był zasikany już kilkanaście razy 😁

a co do obracania na boczki to Maksiu jeszcze nic z tych rzeczy, także nic się nie martw, Twój Kacperek super się rozwija! 🙂 masz powody do dumy! 🙂 każdy bąbel ma swoje tempo, prawda? 🙂

Zaka - alee masz syna, no no! 😁 randkowicz mały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Filip tez sie nie obraca z lezenia na wznak na boczek-tylek za ciezki, ale ciagnie glowe i konczyny, ze zawsze wiadomo co poeta mial na mysli 🙂 za to z boku na plecki koncertowo! w sekunde! i czochra ta glowa, ze niedlugo nad uszkami bedzie lysy hihii ale u gory zostana, bo juz nawet rosna nowe i geste! cudne!
Shelby! nie nastawiaj sie na samochody, bo moze Maksiu jak moj Maciek-nie polubi 😜 za to latalismy samolotami, walilismy klockami, darlismy gazete 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...