Skocz do zawartości

Lutóweczki 2012 | Forum dla mam


timecontrol15_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej dziewczyny ja znowu w domku juz do konca tyg bo dzwonili ze zlobka ze Azizek zle sie czuje wiec wrocilam po mojego Brzdaca.
Co do siuraczkow to wlasnie mialam sie pytac bo kilka dni temu N przy kapieli jak zwykle troszke odciagal ta skorke i w szoku byl bo sie zsunela calkiem wiec my to juz mamy z glowy. ja jak to zobaczylam to az sie wystraszylam i doznalam szoku 😁 bo myslalam ze to jeszcze troche potrwa
Malwina czyzbys nam sie nie pochwalila ze bedziesz mama 🙃 zazdroszcze motywaji musze z ciebie wziac chyba przyklad!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • monisiaj22_m

    1131

  • konefka_m

    1074

  • olcia157_m

    1118

  • aniag070_m

    886

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
widzę że temat chłopczyków na tapecie nasza snakerka ma coś tez z Antosiem i jego siusiakiem i ma iść na jakiś zabieg!
Ja po naszej awarii prądowej wreszcie mam naprawiony komputer i dodaje zdjęcia do Amisiakowego albumu na fejsie 🙂
Jutro nasze święto ::P:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Muszę się pochwalić mąż nie wytrzymał i już dziś dostałam prezent na dzień kobiet 😆
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/brzuszekz.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/2803/brzuszekz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nie Monia jednak nie tym razem,gin na USG powiedział,że to od tabletek taki wynik testu i to wszystko.Zmienił mi tabletki i za 2 miesiące do kontroli 🙂Mam nadzieję,że dowiem się że wszystko ok z jajnikami bo na tej wizycie różowo nie było.
Nam położna pokazywała co trzeba robić z siurakiem żeby nie było stulejki i teraz pytałam cioci i kazała praktykować podczas kąpieli.Będę za niedługo u ciotki to jej podpytam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ładny brzusio 🙂 🙂 Szok 🙂
Kurde głupio mówić,ale ja się wreszcie muszę zdecydować na jakąś formę antykoncepcji. Od hmm września nie stosujemy niczego i jakoś się udaje. Fakt, średnio co 2 miesiące mam stresa 😁 Teraz mi Tomek obiecał,że za premię założymy spiralę,więc czekam ;-)
I jak Ewa zmieniacie mieszkanie na większe?
Boże ja nic u Alka nie sprawdzałam,ale mi narobiłyście zamieszania teraz w głowie.. Jutro sprawdzę,ale kilka miesięcy temu skórka delikatnie odchodziła,więc może już bardziej? sama nie wiem :|
Alek podziębiony- byliśmy wczoraj u lekarza dostał na receptę tylko fenistil i resztę daję wspomagacze,smaruję itp.
Malwina zazdroszczę motywacji,że ćwiczysz aż 5 dni w tygodniu. Ja nie daję rady psychicznie i fizycznie,mam mega zakwasy. Dzisiaj powinnam poćwiczyć,ale muszę porobić notatki na seminarium i zacząć pisać pracę :/ bleeeh
A i pytanie z innej beczki- Co kupujecie swoim facetom na urodziny? Dodam,że 3 kwietnia mój mąż skończy 30stkę. Normalnie kupujemy sobie jakieś ubrania czy kosmetyki,ale myślałam o czymś całkiem innym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mój kończy 9 marca 30stkę 😉 zostaniemy tym razem przy winie. Bo krucho z kasą 🤢
mojem synkowi wychodzą kolejnę czwórki, no poprostu szok, jak mu te ząbki ekspresowo idą.
Co tych sisiorków to ja się lekko denerwje, bo tylko w jednym miejscu skórka sie oderwała i tak stanelo. Marta ma fajny sposób tak ćwiczenie, ja czasem do strykawki nabieram troche rywanolu, wyciągam w góre skórkę i pod ciśnieniem lekko wstrykuje. Pomaga nam też jak ptaszek jest zaczerwieniony.
Ewka cudo koszlka, jaka słodziutka 🙂 uwielbiam stan ciążowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sprawdzam plan na weekend a tam zajęcia w sob i niedziele od 8 do 18 nosz kurcze pięknie to się nacieszę.
Tynka ja jakoś tak mam śmiesznie teraz jak nigdy,że pierwsze co myślę jak B przychodzi z pracy to to żeby wziąć Gabriela a ja żebym mogła poćwiczyć.Dzisiaj nawet ćwiczenie w parku zaliczyłam.
Tynka u mnie jeśli chodzi o prezent to z pewnością sprawdziło by się coś z elektroniki np. telefon,nawigacja.
Moja siostra 30tkę kończy 11 marca i dostanie robot bo marudzi,że jej się spalił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej laski.
w temacie siusiakow nie pomoge 🙂. Ewa kurde, strasznie Cie podziwiam, ja ti bym sie kurwa zajebela teraz juz, na miejscu jesli dowiedzialabym sie o ciazy. Ada i tak pochłania mnie do reszty. WOW!! brzusio pokazny! a do dopiero koniec 1 trymestru. Napewno nie bliznn=iaki ;-) ? ja o Adzie nawet nie wiedziałam bedac na tym etapie ☺️,dowiedziam sie 14.09.2011, 😁.
Maliwna, gratuluje samozaparcia, ja to jecze, ze jestem slonica, a nic z tym nie robie, baaa przed chwila pizze jesc skonczylam 🥴.
Nie bardzo mam czas na pisanie, u mnie trwa burza w domu ;-) juz prawie tydzien nie odzywa sie do 'tych z dolu' (babcia i dziadek mełza), nie bede tego rozstrzasac publicznie, ale bylo ostro, juz nawet rzeczy w kartony zaczynalam pakowac, bylby uciec z tego domu. Ale nie poradzilibysmy sobie z jedej pensji cos wynajujac, wiec na gorze gdzie mieszkamy sobie kuchnie zrobimy ( jest wspolna na dole ), a ja jeszcze po ciuchu marze o oddzielnym wejsciu. Sie zobaczy ;-)
Kundel dzis przylazl do domu bez połowy ucha.. jutro musze isc do weta dowiedziec sie co z tym zrobic bo nie da sie zaciagnac go tam, baa nawet smyczy nie posiada, narazie dzownilam do kliniki 24/7 i kazali mi przyjechac z nim (taa.. bez prawka), i podac pol pyralginy na bol.

Czytam '50 twarzy Greya' i jestem zafascynowana, zaczelam cyztac 3 dni temu na laptopie, czytam wieczorami jak mlode spi, a juz jestem w polowie 3ciego tomu ☺️ siedze jak glupia d 3 w noc y bo sie oderwac nie moge 🙂

Tynka, ja tez bym cos kupila swojemu z elektroniki, mojemu 18 lipca 23 stuka dopiero 🙃
Czarek jest cudny 🙂 imponujace uzebienie macie razem z Misiem Ani, ja wyglada jak bez zebna prawie, na dole nic jej nie chce rosnac, ma tylko dwie jedynki.

AHA! bylam z nia na szczepienu,ale nie zaczepili mi jej bo miala katar. Wazy 8,5 kg i ma 75 cn=m - wielka bestia z niej 😁 😁 😁 😁. Byla inna pediatra na zastepstwie, boooze co za konkretna babka, WSZYSTKO mi wyjasnila, skutki uboczne,pogadalam z nia o tym autuzie, baa nawet nie mowila,ze mloda za chuda, tylko ze slicznie wyglada i taka jej uroda. BO nasza jebieta pedistra NIC nie mowi.. albo kaze w necie szukac info, szok. Chyba sie przepiszemy do tej co byla na zastastwie.


Esej mi wyszedł, dobranoc :*
(nadal mam problem z zalogowaniem )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kamila nie zazdroszczę sytuacji w domu,sama jestem w podobnej.Jak jest dużo ludzi w domu zawsze dochodzi do spięć.Ja nauczyłam się ignorować zaczepki i nie daję się sprowokować.Nie możemy się wyprowadzić, bo tu mamy miejsce pracy 😞.WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZIEWCZYNKI!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Michał dziś ma pierwsze rozcięcie zaraz pod nosem, uderzył się w kant stolika nocnego, tak skakał po naszym łóżku. Pierwsza myśl to szpital i szwy 🤢 ale to ledwie draśnięcie, zaraz poszła zimna woda. Troszkę połakał i dalej sie bawił. Tak się zestresowałam że głowa do teraz mnie boli 😲 a mąż na to że to dopiero początki.
Kamila czasem lepiej mnniej powiedziedzieć niż za dużo o dwa słowa, miej na uwadze to że Wy jesteście u nich a nie na odwrót. Ale nie pozwól sobie wejść na głowe.
Kaśka masz zaproszenie na FB 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aniu wiem co czułaś mi ostatnio Hania tak się przewróciła, że krew noskiem poszła ja panika sama w domu. Byłyśmy już ubrane na spacer i ją szybko rozebrałam i pod kran zimna woda myślałam, że zejdę z tego świata 🥴 Dzięki Bogu Hania szybko się uspokoiła.
Tynka po wizycie w banku wiem, że na zamianę nie mamy co liczyć bo cholernie dużo tracimy 😞 po urodzeniu dziecka będziemy starać się o mieszkanie służbowe z wojska jak się uda to będzie a jak nie to damy radę 😆 Grunt to nie martwić się na zapas 😆
Napisz mi dokładnie co dajesz Alkowi na przeziębienie. Hania wczoraj wieczorem zaczęła mocno kaszleć 🥴
Kurka my na sobotę mamy mieć gości mam nadzieję, że z Hanią będzie już lepiej a jak nie to zobaczą jak to cudownie jest mieć dziecko 😁 bo są właśnie w fazie starania się o potomka 😁
Kamila współczuję sytuacji w domu 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Konefka sliczny brzusio.
My dzis po szczepieniu. Riccardo zaplakal tylko podczas wbijania igly w udo. Ponoc za 1,5 miesiaca druga doza na pnemokoki. Dzis bylo pierwsze.
Kamila wspolczucia miec na glowie tesciow i jeszcze dziadkow. Ja bym sfiksowala. Grunt to sie nie przejmowac i nie dac sie wyprowadzic z rownowagi. Jednak musisz troche przycisnac zeby bo mieszkacie u nich.
Dziewczyny wszystkiego najlepszego w naszym dniu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mam nadzieję, że miło Wam mija dzisiejsze święto 😆
Dziękuję Wam za komplementy teraz mam większy brzuszek niż Hanią 😆
Tyna ja mężowi kupiłam radio samochodowe na 30. Może zegarek z grawerem bo o tym tez myślałam ale on woli elektroniki i stwierdziłam, że lipnie by to wyglądało 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
🙂najlepszego KOBITKI 🙂 ja dzisiaj przyjmuje gosci...facetów hehe ogolnie to brak czasu u mnie 😲 dzieki Kaśka za komplement ale troszke musze zgubic...ale tylko z 3 kg tak dla siebie 😁 tez jade z chodakowska powiedzialam sobie ze pol godziny w ciagu dnia dla siebie musze znalez i tez tak robie cwicze po pol godzinki i cialko robi sie faktycznie inne 😉
Wspolczuje mieszkania z tesciami 🤢 ja z moimi bym nie mogla moja tesciowa by zagladzila na smierc wchodzilaby w tylek i delikatnie przekazywala swoje madre rady 😠 brrr takze chyle czoła Kamila 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂
Prezent dla Męża już wybrałam- ładny skórzany notatnik i porządny kosmetyk Diora. Mój Mąż to lubi o siebie dbać,więc z kosmetyku na bank sie ucieszy. Cena wysoka,ale niech tam...30stka jest raz w życiu 🙂 Normalnie bym mu tego nie kupiła 😁
Ewciu podobno po 1szej ciąży mięśnie są osłabione i każdą kolejną widać dużo szybciej. Co do lekarstw nie wiem czy Ci pomogę bo my na kaszel nic nie bierzemy. Tylko Cebion,Fenistil i smaruję Pulmexem.Nic nadzwyczajengo.
Kamila współczuję,ale niestety tak to zawsze wygląda. Zawsze są zgrzyty przy takim układzie. Proponowałabym spokojnie podejść do tematu i... samej zastanowić się nad swoim zachowaniem.Może robisz coś faktycznie złego i rażącego dla reszty domowników? Jestem zdania,że warto rozmawiać,wymagać szacunku dla siebie ale również obdarzać nim innych.
No i jakby nie było- jesteście na ich łasce. sami się nie utrzymacie,ty się uczysz,zajmujesz się Adą.Niestety coś za coś. Pomyśl,że pierdząco 1000 zł musiałabyś dawać na stancję. Ja tak sobie roztłumaczam takie sytuacje,mój główny argument 😁 Od 2 tygodni mijam się z Teściami sporadycznie,nie zabiegam o kontatkt i szczerze mówiąc nie odczuwam,że z nimi mieszkam. Będę to kontynuować dalej 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U nas się chyba przywlókł wirus grypy żołądkowej. Masakra. oczywiście N. przywlokła. W czwartek jak zwórciła po przyjściu z przedszkola, to później jeszcze wieczorem jak już ją położylismy zaczęła kaszleć i zwróciła na łóżko. W dzień ją może ze dwa razy przegoniło. Ale nie było żadnej nawet podwyższonej temperatury! 🤔
No i dzisiaj w nocy Daniel zwrócił 3 razy. Tez kaszlał i zwrócił i tez do łóżka. Dobrze, że nie spaliśmy, bo nie wiem co by było. I rano dałam mu z 2 łyzeczki kaszy, ale zero apetytu. Popijał od nocy rumianek i zaraz znowu zwrócił. Nie ma podwyższonej temperatury i kupę zrobił normalną. Dramat. I oczywiście sobota, więc zostaje nam jechać tylko tutaj na pogotowie lub prywatnie, jak się znajdą miejsca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej Dziewczyny !
😉 zdrowka zycze wszystkim chorowitkom! u nas tez zyganie ale to od kaszlu, mam nadzieje ze wydobrzeje szybciutko.
Ewa sliczny brzusio!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jak ja ci zazdroszcze 🤪 zycze Ci duuuzo zdrowka i malenstwu tez! prezent sliczny od mezusia.
ja musze sie wyczlapac do sklepu bo pustki w lodowce i opcji zadnej nie mam na papu nie wiem co zrobie
KAMIla no niestety tak to juz jest jak sie mieszka u kogos. Nie zazdroszcze sytuacji w domu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...