Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny, Tymek już ma się dobrze, na szczęście 😁 mam nadzieję,że to był taki jednorazowy wybryk związany być może nawet i z zębami (lewa jedynka coraz bardziej widoczna i wyczuwalna), nie mniej stracha miałam nie na żarty i oczy w zasadzie same mi się zamykają że zmęczenia, bo nic w nocy nie spalam... Maluch dużo spał w ciągu dnia, musiał odespac trudy nocy i ją o dziwo zdrzemnelam się jakieś 30min przy nim... Teraz też kładę się już do wyra, dobranoc 😉 i sobie też życzę tej dobrej nocy...

Buziaki dla Oleńki :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej ja już też na nogach popijam kawkę ,a Wiki szaleje na łóżku.
Spóźnione buziaki dla Olci 😘
Sandra niezły bilans 🙂 🙂
Ja kupie krzesełko co ma wkładkę dla niemowlaka to Wiki będzie mogła już w nim siedzieć 🙂
U nas nocka super zasnęła o 20 potem cyc o 23,3,7 i pobudka o 8 .
Zaraz idę szykować kaszkę.
Ja daje tą z nestle mannę z mlekiem MM i nie widzę żadnych niepokojących objawów kupka normalna jak zawsze wiec ok.I małej nawet z dnia na dzień coraz bardziej smakuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry,
my na nogach od 7,
Szymek po kąpieli poszedł spać i budził się na jedzonko o 00 i o 4:30... więc jest dobrze.

mam jakiś kiepski humor 😞
wczoraj dowiedziałam się że kuzynka Szymusia o miesiąc młodsza jest poważnie chora... wykryto u niej jakąś cystę ma mózgu... dziecko było pogodne, śmiała się itp... od tygodnia brak chęci na zabawy i rzadko co się rusza itp... poprostu strasznie mi smutno i przykro... aż się poryczałam...

miłego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam 🙂
U mnie tez mega zly humor ostatnio normalne....jeszcze nie wiem czy nie bedzieny musieli odwolac wizyty w konsulacie i z paszportu Nici bo coa auto nawala...czekam na wiesci co sie dzieje i ile kosztuje naprawa...szlak...!
isa przykre 😞 az ciezko cos napisać 😞 dlaczego takie maluszki musza cierpiec.....az sie lzy cisna eh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
U nas nocka ok 🙂 Mały obudził się o 2, ale położyłam go na brzuszek i spał do 6 😮 Zjadł i spał do 8.30 🙃
Agn a na długo wystarczy takie krzesełko? Bo mój mały rośnie jak szalony, niedługo mi wyrośnie z bujaczka fisher price... 😮
Deria wszystkiego najlepsiejszego 😁
Sandra szkoda wyjazdu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂 ja po wizycie u ksiedza 😉
no wiec chrzest i slub ustalony na 16.03 na 11 godz 🙂
wszystko fajnie, tylko, ze jeszcze bedzie zimno i nie mam dla siebie i Uli ubioru no ale cos sie wykombinuje.. najwazniejsze, ze termin zaklepany 😆 niestety od poniedzialku musimy chodzic do poradni malzenskiej i to na 18 z mala, bo nie mamy jej z kim zostawic 🤨, na szczescie nauki juz dawno zrobilismy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Karolka, w tej poradni to jakas masakra 🙂 Ja na szczescie mialam kolege, ktory mi je zalatwil, bo idz Ty mam sie uczyc o sluzie, jaki plodny a jaki nie 😉


Aaa w summie to Wam sie przyda, skoro Ulka wyszla przed slubem to pewno sie nie znacie.. 😉
sasasasa 😉
Karolka, a informujecie rodzinke ze slub planowany czy suprise?? 😁

Szkoda, maluchow i nerwow... jak pomyslalam, ze mam jechac w nocy, po ciemku do Jeleniej 20 km i nie daj bog mi Tituzke by zostawili, to wolalam wrocic do Poznania.
Nadia zapalenie oskrzeli, a Tituszke wyslala nam do szpitala na RTG i stwierdzenie czy nie ma zapalenie pluc..;/
Sa male zaognienia w okolicy pluc, ale ponoc odoskrzelowe, tak wiec wrocilysmy do domku...
Trzy swiart, tydzien z dzieciarnia w domu ;// ZWARIUJE!!!!

Z tych nerwow kolejne 2 kg mi spadly, ale zaraz je nadrobie, bo wczoraj jak o 7 wstalam i wypilam kawe, to zjadlam dopiero okolo 18 ;//
Wiec w brzuchu mi ubylo 😉 he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
My na nogach od 7:30. Przynajmniej mały bo M. zabrał go a ja pospałam do 8:30 😁 I nadal budzi mi się 2-3 razy w nocy 🤢 a już było tak fajnie. No i marudzenia ciąg dalszy chociaż nie jest tak źle jak wczoraj.
Iza współczucia. To coś strasznego. Nie wyobrażam sobie jak można się czuć na mejscu jej rodziców. Masakra.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I jak tam dzień Wam mija Mamuśki??
widzę, że dobre wieści od Natalii Majeczki 🙂
Mam do Was pytanko - jak długo dziecko powinno jeździć z tą wkładką dla niemowląt w foteliku-nosidełku do samochodu?? Bo Marcinkowi coraz bardziej nóźki wystają?? myślicie że mogę ją wyjąć?? nie będzie to zła pozycja dla Jego małego kręgosłupka??

Isa bardzo mi przykro z powodu Maleństwa kuzynki...życie jest niesprawiedliwe, ale trzymam kciuki by wszystko było dobrze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Uhhh umordowałam się z odkurzaniem dywanu. Muszę wreszcie go zmienić bo k...... dostaję. Uczepia się go wszystko i nie idzie wyodkurzać 🤢 🤢 🤢
Mała zasnęła, Starszy ogląda bajkę bo już mam dość lego city ☺️ a ja może zaraz pobawię się makijażem jak będzie możliwość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny trudne pytanie: jakie mogą być powody płaczu maluszka w czasie snu? Lusia często płacze jak zaśnie. W sumie ciężko to nazwać płaczem. Zaczyna wyć jak syrena alarmowa i jak dostanie smoczka to od razu przestaje. Nie budzi się przy tym. Czemu tak może się dziać? Czy warto podać jej jakiś środek uspokajający? Jest tak od dłuższego czasu i tylko w początkowej fazie snu. Jak już zaśnie porządnie to nie płacze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moze sie tak dziac, albo napadowe bole przy zabkowaniu..
Albo druga rzecz, co ostatnio neurolog powiedzial, kolezance, ze okolo 6 miesiaca zycua maluszki budza sie w nocy z takim wlasnie napadowym placzem, ale nie wiem z jakiego powodu... dopytam i ci powiem, ale mowil, ze tak wlasnie moze sie dziac i ni3 m powodu do niepokoju.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nam do 6 miesiąca jeszcze ciut brakuje a tak się dzieje od ok. miesiąca. I to nie tylko przy śnie nocnym ale w ciągu dnia też. Pierwsza drzemka zwykle jest spokojna a kolejna już z takim wyciem. I to często są 2-3 momenty wycia zanim zaśnie spokojnie. Dodam że nie ma to związku z ilością bodźców wcześniej bo już testowałam pobudzać ją specjalnie albo wyciszać od drzemki do drzemki....
mam wrażenie jakby coś ją bolało ale co.... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Efeknie wiem, na ile wystarczy 🤔 Nie myślałam o tym... Ale je się obniża, to pewnie nawet jak zacznie chodzić będzie z niego korzystać 🤔

Isa biedny maluszek 😞 Nie ma nic gorszego, niż choroba, która dotyka takie maleństwa 😞

Sandra no to ci się dzieciaki pochorowały... Dużo zdrówka dla was!

Buffy ja już jakiś czas temu wyjęłam Mai wkładkę z fotelika, bo mi się w nim nie mieściła 🤔

Doti
mojej też zdarza się popłakiwać przez sen myślałam, że to z nadmiaru wrażeń w ciągu dnia 🤨 Nie wiedziałam, że dzieci mogą mieć koszmary senne 😮

My dziś byłyśmy na zakupach specjalnie dla Mai i kupiliśmy mnóstwo smakołyków 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...