Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Hej.
U nas pierwsza drzemka. Wstał jak zazwyczaj o 7:50 🙂 Dwie pobudki na smoka i dwie na karmienie 🤔 bywało lepiej ale nie ma co narzekać. Mogło być gorzej.
Śnieg pada non stop od wczoraj 😮 a ja mam już tak dość tej zimy. Dobrze chociaż, że mam duże koła w wózku to śmigamy po śniegu jak ta lala.
Sto lat dla Szymka i Gabrysi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
I ODEMNIE TEZ STO LAT STO LAT I MNOSTWO BUZIAKOW 😘

widze ze Madzia jestes z Gdanska, 🤔 malo z pomorskiego nas tutaj 😁

moje dziecko lezy i gryzie smoczek, ale nie czesc, ktora powinna ssac tylko ten plastik 🙃 i tak zazwyczaj gdy daje jej smoczka bo jest spiaca -wyciaga przyglada sie z kazdej strony i gryzie plastik czasem ja to wciagnie i cisza na pol godziny..

moj M wyparowal do pracy , wiec jestesmy same na caaaaaly dzien jak on wroci to pewnie bedziemy juz spaly 🤨 a pogoda jak na deszcz. wiec siedzimy dzis w domku 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi ekspertem nie jestem ale tak mi się wydaje. Co innego zmęczenie mięśni a co innego zakwasy...

Lusia zjadła 130ml kaszki i popiła cycem. Teraz odpoczywa w huśtawce 🙂
cycki mnie bolą... chyba sięgnę po laktator...
Macie jakis sposób żeby posiłek był ciepły do końca jedzenia?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jakie wy te kaszki dajecie ?
u mnie w polskim sklepie kupilam bobovity kaszka ryzowa bananowa ta co sie do mleka dolewa wczoraj zrobilam 150ml wlalam troche do butelki do kaszek i troche do miseczki probowalam dac naishy z lyzeczki i ona w ogole nie zalapala jedzenia kaszki z lyzeczki , ale wszelkie musy, deserki i obiadki swietnie opanowala z lyzeczki, a kaszki nie, za to wsuwa ta kaszke z tych podluznych butelek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziękuje za życzenia... ale czas leci... a ja z natłoku wrażeń zapomniałam że to dzisiaj mija 5 miesięcy odkąd Szymonek jest z nami 🙂

eh, wróciłam od męża... troszkę sobie z nim posiedziałam... aż mi się ryczeć chce jak widzę jaki jest podłamany... nie ma chęci na nic... no i dzisiaj na wizycie zmieniali mu opatrunek, i lekarz stwierdził że chyba będzie jutro amputacja. 😞 😞 palec przyszyty ale organizm go nie akceptuje i ropieje...

z tego wszystkiego i mi humor się spieprzył... mąż będzie kilka miesięcy siedział w domu i doszłam do wniosku że chyba wracam szybciej do pracy... (może i na dniach) ...a jutro idę pozanosić podania na staż a nóż na coś lepszego pójdę, czas coś działać... a mąż zostanie w domu z małym i z pomocą babci(prababci) jakoś musimy to pogodzić.

tak więc nie mam ochoty na nic, jeszcze Szymon dzisiaj niespojony i ciągle marudzi ! Boże daj mi siły !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa Ty to się masz. Jak nie syn to mąż. 😞
A ja dzisiaj znowu zaczynam ćwiczyć z Chodakowską. Ale ona potrafi wymęczyć człowieka. Spociłam się jak szczur mimo, że trochę oszukiwałam 😉 Ciekawe czy wytrwam bo ostatnio skończyło się na jednym razie 🙂
A teraz lecimy na krótki spacer bo trochę mniej pada. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam,

dziękujemy wszystkim ciociom za życzenia, buziaki przekazałam Gabrysi 😁

byliśmy dziś na szczepieniu, ostatni raz miała te 3 wkłucia, następnym razem będzie tylko jedno, ale stwierdzam, ze mojej córci to chyba wszystko jedno bo kolejny raz w ogóle ma głęboko gdzieś, że ktoś ją kuje igłą 😁 😁 😁
zero reakcji, ani płaczu, ani nawet grymasu i czy ktoś mi to wytłumaczy?? 😮 😮 😮
zaczynam się zastanawiać czy na pewno z nią wszystko ok, inne dzieci płaczą już jak się je rozbiera w gabinecie, a moja nic, normalnie po raz kolejny jestem w szoku, ostatnio tez wychodziła z gabinetu uchachana jak nie wiem co 😁 może ona z tych, co lubią takie sado maso???? 😁 😁

a tylko ubrałam ją w kombinezon to ucięła komara sobie, więc pojechałam od razu załatwić badania do pracy, oddałam krew, mocz, zrobili zdjęcie płuc, teraz tylko w pon jeszcze do okulisty muszę iśc i będzie już z głowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a i moja kruszyna waży 6800, czyli za wiele nie przybrała bo 2 stycznią miała 6000 gr, to przez w niecałe 2 m-ce 800 gram, no ale zaczniemy teraz powoli wprowadzać kaszki, deserki to nadgoni może, bo na razie to tylko samym cyckiem żyje 🙂
w sumie to wagowo mieści się w 50 centylu więc jakoś nie odbiega od średniej, ale to co przybiera to bardziej na długość jej idzie a nie w boczki 😁 bo jest długa jak na swoje 5 m-cy, ma 68 cm i klasyfikuje się w okolicach prawie 90 centyla! nie wiem po kim bo my do wysokich nie należymy, ja mam 165, a mąż 175 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi ja daję z łyżeczki. Z butli idzie tylko mleczko ew. z dodatkiem kaszki. A nie wiem czy nie będę jej mleczka z niekapka podawać...

Isa tak mi przykro 😞 Coś czarna passa się was trzyma. Babcia mojego M stwierdziła by że ktoś na Was urok rzucił... może to teściowa?

Mała wciagnęła 130ml zupki i siedzi z babcia i prababcią a ja zaczynam walkę z laktatorem. Najwyżej od jutra będzie dostawała kaszkę na moim mleczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jeju moja była ważona 24 stycznia i miała 7.500 ,a dziś 20 luty i ma 8.400 . 😮
Chyba zwariowała ta Wikula i ja jej nie daje nie wiadomo ile nowego jedzonka , kaszkę 80 ml i pół słoiczka obiadku ,a tak cyc.To co to będzie jak zacznie jeść więcej ,tylko mam nadzieje ,że więcej zacznie się tez ruszać. Ale ona jest też długa 75 cm po tatulku wiec tak tej wagi nie widać.
No to Doti nie dziwię się ,ze macie na koniec zimną kaszkę ,my 80 ml mamy zaraz zimne . 🙂
Bo łyżeczką 130 ml to trochę czasu schodzi. 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzonatalie napisał(a):
I ODEMNIE TEZ STO LAT STO LAT I MNOSTWO BUZIAKOW 😘

widze ze Madzia jestes z Gdanska, 🤔 malo z pomorskiego nas tutaj 😁

moje dziecko lezy i gryzie smoczek, ale nie czesc, ktora powinna ssac tylko ten plastik 🙃 i tak zazwyczaj gdy daje jej smoczka bo jest spiaca -wyciaga przyglada sie z kazdej strony i gryzie plastik czasem ja to wciagnie i cisza na pol godziny..

moj M wyparowal do pracy , wiec jestesmy same na caaaaaly dzien jak on wroci to pewnie bedziemy juz spaly 🤨 a pogoda jak na deszcz. wiec siedzimy dzis w domku 🤢


Moja tak samo robi ze smoczkiem moim zdaniem to jest nauka wkladania i wyciaganioa,a niech sie nauczą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...