Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
inirtam, to już tyle okresów miałaś, a Ty przecież cały czas karmisz tylko cycem, nie?

kurcze to ja czekam i doczekać się nie mogę... a przecież już nie karmię od 2 tygodni, no może raz czy dwa razy na dzień dostaje do zaśnięcia bo tak mi szybciej idzie jej usypianie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ja karmie non stop cycem i okres mam już od marca i regularnie przychodzi tylko strasznie długo się trzyma . 😜 😜
Wiki mnie wykończy nauczyła się piszczeć jakby ja zarzynali ciekawe co na to sąsiedzi ? 😮
A i dzisiaj pierwszy raz przytaszczyła do mnie nocnik i jak ja zaraz posadziłam to była kupka 🤪 🤪
Małpa zasnęła przy cycu na rekach 😠 nie lubię tak . 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
o kurcze, ale się porobiło!!!
właśnie dostałam telefon i idę od poniedziałku do pracy!!
na razie na m-c na próbę, a potem zobaczymy co dalej będzie..

jestem jeszcze trochę w szoku, bo to tak niespodziewanie, w sumie nawet pracy nie szukałam, a tu proszę.. to mam niezłą niespodziankę, to dostałam niezły prezent na urodziny!!! 😁 😁

Muszę się jakoś ogarnąć i jutro moja mama na próbę zostanie z nią na parę godzin... ciekawe jak to jej pójdzie..

Jak zwykle wszystko dzieje się na wariackich papierach!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzięki dziewczyny! 🙂

ale mam dziś zajebisty humor! hihihi 🤪

i obiadu nie muszę dziś gotować, bo mąż powiedział, że mam święto więc zabiera nas do restauracji, w której Gesslerowa robiła Rewolucje, opinię mają bardzo dobrą więc tym bardziej jestem ciekawa jak tam smakuje jedzonko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Ja mam termometr jakiz z Lidla, kiedys byly to kupilam 🙂

Pati ja poki karmilam 2 razy dziennie to okresu nie bylo, dopiero jak Ulka nie chciala ciagnac to okres przyszedl i juz 2 razy mialam 🤢

Karola ja tez mam tego z lidla i mi dobrze chodzi. Najbardziej jak wkladam do ucha małej i zawsze tak mierze temperature,bo na czole nie zawsze dobrze mierzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa Majka wyczaila jak się podnosic,trzyma się moich palców i wstaje i stoi!!! wiec za chwile chyba zacznie się...tak w ogole od wczoraj sie to wszytsko zaczelo,siegala do lozeczka chciala sie podniesc ale jej nie wychodzilo.Dzisiaj lezymy w lozku jeszcze z Majką,posadzilam ją zlapala się moich rąk i wstaje 🤪 🤪 🤪
Teraz ma drzemke,potem idziemy na dwor bo nie pada,jest w miare ładnie ale bez słonca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Pati, najlepsze życzenia :* no i gratulacje!! powodzenia 🙂
a ja mimo, ze karmie, to juz mam 3 okres, ale u mnie nieregularnie i nieskonczenie dlugo :/ masakra!!

Latka, z tymi imprezami ech... tez nie mam ochoty na to wesele jechac, zwlaszcza, ze na dobra sprawe nie skorzystam, a i tak nocne harce mi nie w głowie, bo marzę, żeby sie wyspac 😜 musimy jechac 250km, w dodatku slub o 18.30, wiec pewnie wesele zacznie sie o 20, czyli akurat jak Tym kaszke je i zasypia... a bez cyca raczej nie usnie, zwlaszcza w nowym miejscu... do tego wszystkiego okazało sie, ze mój m musi w niedziele rano o 8 byc w pracy!! wiec lipa po całości, ale nie mogę odpuscić, bo to ślub przyjaciółki, mojej świadkowej...

młody zaczął wdrapywać się na łóżko 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka, mixi, inirtam, dziękuję bardzo za życzenia 🙂

już po obiedzie, było megasmaczne, takie prawdziwie domowe jedzenie, wzięłam sobie zrazy zawijane z ogórkiem w środku, do tego szagówki z ciemnym sosem i młoda kapusta, mniam!, taki obiad kojarzy mi się z domem rodzinnym 🙂
strasznie sie obżarłam ale nie odpuściłam sobie jeszcze deseru hihii łakomczuch ze mnie i tyle ☺️
i do tego był baaardzo uprzejmy i przystojny kelner....
sam zaproponował mężowi jak wychodziliśmy, że pomoże mu znieść wózek, bo tam się po kilku schodach wchodzi - bardzo mile zaskoczona byłam obsługą, nieczęsto się trafia na tak uśmiechniętych i miłych ludzi
potem poszliśmy jeszcze na spacer na rynek, także bardzo miłe było to popołudnie 🙂
a Gabi jaka zadowolona!! rozglądała się na boki i do wszystkich zacieszała!
w sumie to był jej pierwszy pobyt w restauracji..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam, zeby maz wiedzial komu pomaga,.,
Poplakalam sie po tym mmsie lD

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/20130606123052.jpg/][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/8587/20130606123052.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Okresu nie mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzien dobry.
My tez juz nie śpimy 🙂
Na szczescie M dzisiaj konczy prace w Komornikach 🙂 ale sie ciesze. Jutro jedziemy do mamy na kawe. U nas nie ma slonca,ale jest cieplo.Ogladac DDtvn?? mowili o pogodzie jutro 28 a w niedziele 30 🤪 🤪 tylko pewnie deszczowo bdzie i dupa.Milego dzionka 🙂
Światowy dzień seksu dzisiaj jest 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry,
my u moich rodziców z Gabrysiem 🙂 Michał cały czas w biegu to kurs to terapia a nam się juz tak nudzilo w domu. Więc mam neta i moge do was napisac 🙂

Pogoda nie zaciekawa a dzis dni Sosnowca, ale napewno z ciekawości przejde się zobaczyć 😉

Co do termometrów to też musze kupić jakiś elektroniczny bo jednak ten paskowy jest niedokładny.

Ps. Pati wszytkiego naj naj :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry

Sandra brawo dla chlopaka, dzielny bardzo 😉

Ja juz nie wiem co mam robic i myslec o tym gorqczkowaniu, no i z tymi termometrami:/
Teraz niby ma 37, 4... narazie nic nie podaje, glowa wydaje się byc dosc ciepla, wiec nie wiem czy to jest prawdziwa temp;/ przebila sie prawie albo juz druga jedynka i dwojka czyli juz trzy zeby jeszcze druga dwojka....

Nie wiem czy teraz mam podac lek zeby bylo to 3 razy dziennie czy czekac az temp sie zwiększy i bardziej będzie narudny?? Juz sama nienwiem co myśleć, a nie chce go do lekarza ciągnąć, myślicie ze powinnam ja widze ze to na 100% zeby wczoraj rano byl bardziej rozpalony i marudny wiec moze sie juz poprawia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie 🙂

Sandra dzielny chłopczyk, na pewno da rade! niech szybko wraca do sil! 😘

Uli cos dolega ale jeszcze nie wiem co...wczoraj zasnela przed 19 a po godzinie obudzila sie z rykiem...jak ja wzielam na rece to usmiech od ucha do ucha...pozniej bylo wojowanie prawie do 22, spac jej sie chialo, ale nie mogla zasnac, raz ryk raz zaciesz, o co jej chodzilo to nie wiem...ostatecznie legla przytulona we mnie w naszym lozku, to juz tam do rana spala ze mna a M na kanapie...leci jej katarek ale taki przexroczysty jak woda, czasem kichnie, a tak to nic...dalam jej na noc bactrim i calcium, noze cos pomoze...no i oczywiscie inhalacje olbasem...sama nie wiem czy isc do lekarza z nia czy co? Panie w zlobku mowia, ze moze jeszcze nie przyzwyczaila sie do tych zlobkowych zarazkow i stad te infekcje, ale jak mam jej ulzyc? najgorszy ten katarek, bo ja meczy i nie moze swobodnie oddychac 😞 a w zlobku kazde dziecko ze smarkami do pasa 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...