Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
My dziś cały dzień na działeczce .
Wiki póki co lepiej ja już niby też ,ale teraz jak teraz siedzę to już zgięta w pół wstaję.
Do lekarza nie poszłam (mimo ,że się zarejestrowałam)bo poczytałam,że tego nie leczą więc muszę sobie jakoś radzić , przeciwbólowych też nie jem bo karmie cycem i cierpię powinno niedługo przejść . 🤢

Może Wy mi podpowiecie bo nie wiemy z M co zrobić.
Wujek sprzedaje samochód ,lepszy ,nowszy od tego co mamy tylko mniejszy.
Chce sprzedać za 10 tyś ,a my nie mamy ani złotówki.
Babcia mojego M i mama powiedziały ,że nam dadzą kasę na auto ,ale nam jest głupio brać mimo ,że wiemy iż jest to dla nas super oferta i okazja .
Ale boimy się głupiego gadania ze strony siostry M i ogólnie całej rodziny .
Co zrobić skorzystać ,czy odpuścić ? Pomóżcie 😮 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mixi to duza suma ale po moich przezyciach z szwagierka to bym sie zdecydowala.
Ona tez jest z takich co sobie lubi pogadac i krzywo patrzec.
jak oni brali slub to dostali dzialke budowlana od mojej tesciowej, jak my bralismy slub to tez dostalismy. mielismy dostac jeszcze 2ha pola zeby plantacje porzeczek zrobic ale ona zaczela gadac ze mamy sie odpieprzyc od pola mamy wiec odpuscilismy.
a ona po pol roku dostala cale 6 ha :O i badz tu czlowieku mądry .... 😁DD
tak wiec rodziną sie nie przejmuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, nam Titka spadla ostatnio 3razy w nocy,bo ja jestem tak zmeczona jak spie pierwszy raz po 40h, ze po prostu nie slysze jak sie budzi ;//
Ale poi co odpukac jej sie nic nie stao.
Teraz mamy 6 dni urlopu i musze sie za nia wziac, bo jest nieznosna.. i przy mnie robi taki cyrk przy spaniu, ze koniec..

Titi tez je juz cale jajo.

Hmm, Mixi, co do auta nie wiem..

Ale fajnie dzis dzionek spedzilismy.. na termach 3h i pozniej dzialka, a w weekend robota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi, ja też bym korzystała...

Marylu, my mamy lovi 360 i to na pewno już ponad miesiąc, młody od razu zalapal 🙂 gratulujemy kolejnych zabkow 🙂

Tymol, coraz pewniej już chodzi za jedną raczke, a dziś dołączył do nas m i od razu zaczął młodego motywować do samodzielnych kroczkow, także kto wie, jeśli się nie wystraszy,to może niedługo nas zaskoczy 😉

Pozdrawiamy znad morza 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia, moj wszystko oprócz butelki gryzie, czyli słomke tez;/.
No jesli mu daje z normalnego kubka to bardzo chętnie i ładnie pije, a sam z doidy tez potrafi ale czesto sie nim bawi zamiast pić, potrzasa itd ale wiadomo maluch.

Mixi, mysle ze powinnas skorzystać. Ja tez zawsze wszystko odmawiam, lubie byc samowystarczalna, ale nauczyłam sie ze i tak będzie gadanie i tak. Więc jeśli jest okazja, trzeba korzystać i tyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi, ja bym skorzystała z okazji. Podejrzewam, że gdyby siostra M miała taką okazję, to by ją wykorzystała. Więc się nie przejmujcie. Tylko nie wiem, czy od takiej darowizny podatek do fiskusa nie należy odprowadzić. Z tego co pamiętam to od 5 tysięcy już nie ma zwolnienia z podatku.

Ja jestem padnięta. Zrobiłam konfitury wiśniowe, posprzątałam chałupę, załatwiłam nowe rolety w pokoju Natalii, zrobiłam pranie, wykąpałam Małą i mam dość. Jutro musimy gdzieś wybyć w plener, bo zwariuję.

Idziemy spać.
Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 😉 U nas nocka fajna, Mała dopiero po 5 poczuła głód. Wstaliśmy godzinkę temu i jest nieźle.

Deira ja myślę że Mixi nie będzie musiała żadnego podatku płacić 😉 Darowizna od osób najbliżyszych (rodziców) jest zwolniona z podatku. Poza tym ona wcale nie musi nigdzie zgłaszać tego że pożyczyła pieniądze od rodziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
No to mnie troszeczkę podbudowałyście i skorzystamy z okazji 🙂
Dzieki wielkie ,zawsze na Was można liczyć 😘
U nas jakaś dziwna pogoda ,ale wczoraj tez tak było i się potem upal zrobił 🙂
Nie wiem co dziś będziemy robić bo rodzina prosi mnie o jeden dzień wolnego 😜
Ale ja nie mogę usiedzieć z dupa jak jest okazja do wyjścia .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂 .

My nie śpimy od 5:40 😜 Kubuś zjadł śniadanko bawił sie w łóżeczku a Ja się wzięłam za sprzątanie i wstawiłam wodę na zupę i teraz Kubuś drzemkę na już pierwszą 🙂 .
Pogoda się zepsuła ;/ jka zawsze na weekend jak można by było jechać nad wodę no ale cóż przyzwyczaiłam się do tego .
Chodź gdzie nie gdzie słońce sie pojawia ale jest zachmurzone ;/ .

Dziś do Moich rodziców w Kubusiem Mój M do pracy na 14:00 ..


Miłego Dnia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Już mam dość! Mała dziś od rana wrzaski, Starszy od rana przejawy zazdrości...
Lusi dokuczają zęby - dwójki z prawej strony dół i góra jednocześnie. Ja wysiadam już...

Isa buziaczki dla Szymusia!!!!!
Pati najlepszego dla Gabrysi!

No i zaległe życzonka dla Naishy, Antosia i Izuni!

Ahh Mixi jeszcze zanim się zdecydujecie to przemyślcie czy mniejsze auto Wam odpowiada 😉 Bo u nas nie ma innej opcji niż kombiak - przy dwóch dużych fotelikach z tyłu auto robi się 4-osobowe....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam was dziewczyny,
my przez tydzien będziemy mieszkać u moich rodziców na chacie bo wszędzie jest bliżej a u nas to nawet parku nie ma żeby iść na spacer no a moi rodzice wyjechali na wieś więc chata wolna... 😉

Doti głowa do góry ja mam meksyk z moim jednym Denisem rozrabiaką, trzeba go gonić po całym mieszkaniu bo ucieka i wszystkie szafki otwiera i szuflady 😠

Czy jest dziś jakiś solenizant?? jak tak to milion buziaczków :*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*

Patinka ja mam to samo chciałam dziś iśc na basen a tu dupa....

Mixi ja też bym skorzystała...my mamy przejąć samochód teściów bo jest o niebo lepszy od naszego no ale czekamy aż sobie dziadki kupią auto... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😘 😘 😘dla solenizantów 🙂

Doti ja mam tylko jeden fotelik 😉
Damy rade samochód jest tej samej klasy tylko ,że nie kombi .To bagażnik tylko mniejszy. 🙂
Wiki mi odpłynęła przy cycku ,a dopiero co wstała z godzinnej drzemki 😲
Tak patrze na znajomych na profilu to dużo dziewczyn się nie odzywa ,ciekawe co tam u nich słychac ? 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mixi póki co masz jeden fotelik 😜
Podwyższona temperatura może od zębów?
My się rozglądamy za czymś 7-osobowym, bo jak chcemy gdzies jechać to nigdy teściów ani babci zabrać nie możemy, nawet do Kościoła, a babcia ani teściu nie dojdą o własnych siłach. Tyle tylko że wszelkie naprawy w tych autach są dość kosztowne. 🤔

Ciężki dzień dzisiaj mamy. Mała spała póki co dwa razy po pół godzinki ale w między czasie albo cały czas kłapie buzią "da da da da ga la da ga" albo płacze. Chwila spokoju była na placu zabaw bo zajęła się łażeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejaaaa 🙂 my u moich rodziców...co za dzień pełen wrażeń...podczas jazdy Ula prawie nie spala, jak przybylismy to tez nie chciala tylko sie chichrala 🙂 o 14 bylismy umowieni na sesje zdjeciowa to nagle zachcialo jej sie spac, a ze nie bylo czasu to wsadzilam ja w ozek i pojechalismy...no wiec sesja trwala 30 min bo Ulka tak wyla i sie rzucala, ze mialam dosc 😮 ale 100 zdjec jest na szybko (oczywiscie nie wszystkie sie nadaja 😉 )...pozniej pojechalismy z nia na spacer, zeby w koncu pospala i odwiedzilismy moja babcie...tam ula wypoczeta sie cieszyla 🙂 ledwo wrocilismy do moich rodzicow to moja siostra z dzieciakami przyszla, bo sie okazalo, ze do tesciow przyjechali, no wiec Ulka miala zajecie z kuzynostwem i tak do 19...ledwo zyla...zjadla kasze i padla w moim lozku i tak tam sobie spi bez zadnych jazd 😉oby do rana 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witajcie...My byliwsmy na dzialce u mojej ciotki przyjechalismy do mamy pozniej i zostajemy do śrdoy..
Majka nam teraz daje popisy w postaci tancow jak jej gra pianino 😁 😁
juz wiem co chce na roczek dla Majki,wczoraj u kuzynek sie zachwycala pianinkiem pieskiem uczniaczkiem i jest taka fajna pioseneczka o ptaszku....i daje znak ćwir,ćwir wiec tak sie nauczyla dzisiaj tak fajnie tanczyc jak jej toi spiewam 🙂
Ogolnie Majka wstaje na nogi,przytrzyma sie czegos i zaraz ląduje na dupke i jest ryk,bo jeszcze nie umie zlapac rownowagi 🙂
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :*

Pogoda za oknem super słoneczko świeci więc dziś może uda się w końcu wyjść :P nad wodę 🙂 . Bo w zeszłym i roku nie byłam bo w ciąży jak .. teraz w tym tez jeszcze nie byłam .
Kubuś ma pierwszą drzemkę :P . Ja idę się położyć kolo Jego 😁

Miłego Dnia :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry my już w drodze nad jeziorko:-) Maja w aucie śpi ale dobrze bo z koleżanka będzie się później bawić:-) bo znajomi już z Samanta też jadą:-) także zapowiada się super dzień nawet strój jednoczęsciowy ubrałam:-) Dzisiaj matka planuje się poopalac w końcu:-)
Patinka ja w zeszłym roku w ciąży co chwilę jeździłam nad jeziorko wypocząć bo tylko tam Maja była spokojna:-)
Miłego dzionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...