Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Buffy!! ależ cudny!! a zdjęcie z bratem rewelacja!! ślicznych masz tych swoich kawalerów!! Dużo zdrówka dla Was wszystkich!!

a Tobie Aisza zazdroszczę oczekiwania na Zuzię 😉

no ja w zasadzie podjęłam już decyzję o powrocie do pracy, więc ciąża może za 1,5 roku, choć w czwartek się okaże, czy mam do czego wracać 😁
ajch... i się rozmarzyłam strasznie, bo jak wszystko policzyłam i działka okazałaby się w porządku do zabudowy itd, to może za rok o tej porze mogłabym się stąd zawijać 😜 hehe...

u nas pięknie było cały dzień, mały do domu wracać nie chciał, teraz się zachmurzyło, ale jeszcze chłopaki na rowerze jeżdzą 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy, cudne maleństwo! ! Cudny widok z bratem !! Zazdroszcze i zycze duzo zdrowka dla malucha 🙂 fajnie, ze ma taki apetyt 🙂.
Podobny był Szymus po urodzeniu do Marcinka 🙂 ?
alez się rozmarzylam po tych Twoich zdj 🙂

Aisza, będzie parka 🙂? Cudownie 🙂 chce córeczkę juz to tu powtarzała sto razy 🙂
I jak większość z Was mam dylemat co będzie lepsza praca, czy drugie dziecko
...eh..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam gratulacje działki!! trzymam kciuki za Twoje plany!!
aisza piękne imię wybrałaś dla córki 🙂 no i również gratulacje!
buffy ależ piękne zdjęcia... a to z braciszkiem wprost do ramki!! cudowne! i zazdroszczę! duuuużo zdrówka i niech Szymuś zdrowo rośnie, i super że ma apetyt, a karmisz piersią??
doti niezłe sny... hehe, no ale po tak aktywnym dniu to wcale Ci się nie dziwię.

u nas dzisiaj było słonko , bez chmur, bez wiatru... jak w lecie 😉 więc Szymon spędził calutki dzień na dworze - podkreślam w ciągu dnia miał 10minutową drzemkę!! łobuz śpi od godziny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisza no jak nie wierzyć , lekarzowi 😁 hehe.

moj tez dzis byl caly dzien na podwórku. Od 9 . Zasnal tez na jakieś 10 minut i padl o 16. Myślałam ze będzie spal do rana i pewnie by spal. Ale pojechałam do sklepu a On jak sie przebudzi to musi byc mama. Mimo ze babcie kocha nad zycie to do spania i w nocy tylko mama. No i sie przebudzil i tak plakal az mama wrocila 😞 a później sam nie wiedział co ma robić. Chciał spac i nie mogl. Pewnie glodny byl m w końcu sie rozbudzil i teraz to nienwiem o której pojdzoe spac jak wstal o 19. Ostatnio mamy cyrki ze spaniem . Codziennie inaczej spi :/:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny 🙂 Udały mi się chłopaki - hehe 😉
Isa tak-cyckiem się karmimy... chociaż na początku miał trochę problemy z łapaniem, no ale udało się. I na razie (tfu, tfu) udało się bez obgryzionych sutków. Mam tylko trochę dużo pokarmu i czasem Młody nie nadąża łykać i się krztusi 😞 mam nadzieję że to się unormuje. Fajnie macie że cały dzień na dworze... u nas dzisiaj tak wiało że masakra :/
Aisza będziesz mieć córeczkę... ale super! fajnie mieć pareczkę 🙂 mi niestety nie dane było - będę chyba moim chłopakom warkoczyki pleść :P hehe
Latka Szymek taki niby podobny, ale nie podobny :P hehe na pewno jest trochę drobniejszy, no i podobne miny strzela 😉 ale czasem - zupełnie inaczej jak Marcinek wygląda 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
latka a czym zajmuje sie Twój M ??
super że Tymek dał pospać 😉

mój spał od 19:45 do 8:00, ale niestety miał dwa dłuższe przebudzenia w nocy i kilka na sprawdzanie czy jestem 😉 a nad ranem nie budził mnie tylko głaskał.

od rana paaaada ;/ mam nadzieje że się rozpogodzi bo nie mam zamiaru spędzać z małym cały dzień w domu....

aaa wczoraj kupiłam małemu palmę miniaturkę do kościoła na tą niedzielę i malutki koszyczek z barankiem, jajkami i kurczaczkami na Wielkanoc 🙂

kawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ja też mogę się pochwalić całkiem przyjemną nocą 🙂 mały spał w sumie od 20.45 do 7.50, ale z przerwą pomiędzy 4 a 6 😁 w międzyczasie kupę zrobił, skakał po mnie, rozmawialiśmy o całej rodzinie i wszystkich zwierzątkach (on wszystkich wymieniał, a ja tylko mówiłam "śpi", "też śpi" 😜)

u nas od rana paskudnie, wieje, co chwilę pada i nie za ciepło raczej, ale musimy się ruszyć chociażby do piekarni, bo w ogóle nie mam pieczywa, a M wraca dopiero o 20.30 🤢

Latka, Isa, jak Wam idą ćwiczki? ja się trzymam i staram się ćwiczyć codziennie, opuszczam najwyżej jeden trening w tygodniu i już widzę efekty.. co prawda nie na wadze, ale czuję po ciele i po ubraniach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam.
Isa dziękuję. Mi też się bardzo podoba. 🙂
Buffy nic straconego może trzecia będzie córcia. 😉
Marylu termin mam na 12 września, tak jak z Borysem.
Inirtam u nas jest to samo 😁 jak mały nie chce spać to wymienia wszystkie osoby i zwierzęta jakie pamięta a ja mu mówię, że już śpią he he
A u nas pogoda beznadziejna. Pada, wieje, jest szaro i ponuro. A i od poniedziałku mam siostrzenicę na stanie bo szwagier wrócił do pracy i nie mają co z nią zrobić. Dzisiaj dzieciaki mnie chyba zamęczą jak nie będziemy mogli iść na podwórko. O matko aż się boję co będzie z moim domem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to widze że nie tylko ja bawię się z młodym w wyliczanie i mówienie śpi, już śpi, też śpi... 😁

inirtam ja przez ten mój pierdolnik i brak M to ćwiczę jak mam już naprawdę dużo wolnego czasu i mam trochę sił. ostatnio z nim ciężko a i tak wczoraj pochłonęłam cały skalpel 😁 jeśli chodzi o wagę to nie wiem bo się nie ważę, ale za to mierzę... od stycznia mam -5cm w udach i biodrach, -7brzuch, -3 talia, -2 klatka piersiowa... wydaje mi się że całkiem nieźle w szczególności że nie trzymam się specjalnej diety i nie ćwiczę codziennie 😉

właśnie popijam kawkę i skończyłam projektować zaproszenie na komunię chrześniaka mojego M, (na FB fotka)
spodobało się i musze tego narobić 10szt... także uciekam dalej w kącik...
i mam pytanie co można dać chrześniakowi M na komunię???????????? rower dostał w tamtym roku, i nie wiemy co? kasa? jak tak to ile sie teraz daje? 🤔

a syn o dziwo daje mi pracować... rozłożyłam mu pastele duuuuży brystol i do południa rysował i cisza jakby dziecka nie było, zjadł zupkę i teraz śpi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza , m pracuje w takim duzym magazynie Sainsbury's czyli sieci supermarketów tu w UK. Jeździ tam na wózkach i jest nadzorujacym kilku zadań na zmianie. Pracował 14-22 ale robik inne rzeczy a teraz 18-2 inne rzeczy . Mozna to uznac za maly awans a to krok do dobrej umowy na którą czekamy

inirtam moje cwiczki to jakby ich nie było. Na początku trochę ćwiczyłam, trochę biegałam. Ale długo juz nie. Ja nie jestem systematyczna. Natomiast jedzenia pilnuje. Regularnie, porcje, i zdrowo ale ostatnio strasznie brakowlao mi juz slodkiego i chipsów nawet no i juz nie wytrzymałam. 😁 heh
dodatkowo pije koncentrat z acai i z goji , sok z aloesu i kawe zielona 😉 . Nie mylic z herbatą 😁 takze takie dodatkowe zdrowotnosci 🙂
Ja sie nie mierze ale widac różnice (choc ostatnio wydaje mi sie ze cos znow nabralam, ale to moze woda haha, M mowi ze w glowie mi sie chyba zbiera :lol 🙂 natomiast waga ponad 5kg na minus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
my też rozliczeni... i 1% poszedł do chłopczyka z sąsiedniej miejscowości który ma 5lat stwardnienie rozsiane i niedotlenienie mózgu.
aż się coś w serduchu kraja widząc tak cierpiące dzieci 😞
i codziennie dziękuje Bogu że mam zdrowe, dobrze rozwijające się dziecko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja ta porzuciłam i ćwiczenia i diete tak dawno że nawet nie pamiętam kiedy 😞 ale mam nadzieję że stres który mam w związku z remontem i przeprowadzką trochę mnie odchudzi 😉
isa od chrzestnego to fajnie by dać coś pamiątkowego. Niestety w przypadku chłopców ciężko coś wymyślić bo cała biżuteria odpada...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...