Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
hehehe... co jak co ale na ciążę nie zwalę 😉

mąż mnie wgoni z domu....

oto część moich nowych nabytków z lidla
i mój kącik... pierdolnik 😁
po naciśnięciu linka otworzy się większe 😁

[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=b0877ee5db17f3a6][IMG]http://images61.fotosik.pl/824/b0877ee5db17f3a6m.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisza dzięki 😁 a kącik dopiero się kompletuje - jeszcze kilka dodatków tu brakuje 😉
a talent to każdy ma 😉 tylko trzeba go odkryć...
ja to zawsze lubiłam się bawić w graficzne sprawy wkońcu ukończyłam studia graficzne 😉
jeszcze w to wszystko chciałabym dołączyć fotografię ale to z czasem 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aisza wg OM na 25 maja...
Ja tez bym chciała biznes z domu... tzn teraz bym chciała przy dzieciach... ale docelowo to chciałabym pracować w wyuczonym zawodzie, a studia skończyłam z resocjalizacji. Marzy mi się praca z trudną młodzieżą... ☺️

Uff wyprasowałam pierwszą partię ubranek i chyba mam dość. Przy okazji wsadziłam do torby do szpitala co nieco. Niby jeszcze czas, ale koszule wyprane i wyprasowane mogą tam sobie leżeć, prawda? Poza tym przy tych moich urwisach małych, ciągłych chorobach i problemach mam wrażenie, że nie dotrwam do końca tak jak w poprzednich ciążach. Zwłaszcza, że jestem teraz z nimi sama całymi dniami....

Obym dziś w nocy mogła spać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No tak właśnie też pomyślałam, że możesz wcześniej się wybrać na porodówkę. 🙂 I w sumie nie dużo już Ci zostało. A praca z trudną młodzieżom - oj podziwiam- ja bym ich chyba rozszarpała. 🙂
A co do moich talentów to jakoś jeszcze żadnego nie odkryłam 😉 ale ciągle szukam he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti ja to Ci z jednej strony zazdroszczę ale z drugiej współczuję... przy takich sytuacjach (choroby, marudzenie itp) dojdzie trzeci bobasek to Ty zapomnisz jak się nazywasz... ale jesteś wytrwała i silna babeczka to dasz sobie radę!! bo ja to chyba bym się pogubiła i rozpłakała, bo czasami ciężko mi wyjść gdziekolwiek z jednym a co dopiero z trójką 🤔
aaa no i dobrze że już sie organizujesz z torbą do szpitala itp... bo w takich sytuacjach to ja też podejrzewam że chyba coś szybciej bobas do was zawita.
trudna młodzież - zapraszam do moich braci bo czasami ja mam ochotę im wygarnąć i pouczyć ale to takie wyszczekane że zanim się odezwę to oni już przybiją mnie do ściany swoją 'inteligencją' , prędzej bym taką młodzież rozszarpała niż zaczęła z nimi rozmawiać... z roku na rok jest coraz to gorzej albo ja mądrzeje 😁 😁

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Póki co nie było tak źle, jak byli zdrowi to wszędzie sobie pojechaliśmy... Nawet busem jeździłam z przesiadką z dwójką dzieci + wózek-parasolka do moich rodziców 🙂
Byle zdrowi byli! A martwię sie trochę, bo Mat skończył antybiotyk a węzły nie zeszły do końca...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti, to 3 ciaza, wiec sie tak nie ciesz tym rozwarciem 🙂) bo i cala ciaze mozna z nim chodzic 🙂 hehe 🙂

Wazne, ze wszystko w porzadku...

A co do opieki i dawania sobie rady.. Ja stwierdzam, ze im wiecej obowiazkow tym lepiej czlowiek zorganizowany..

Kuchnia zaczyna wygladac 🙂 Cieszy mnie to niezmiernie. Zepsulam sobie wczoraj karte SD, mam nadzieje, ze zdjec fajnych nie bylo tam 😞

HELP!!! Poszlam na solarium i wygladam jak kretynka 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra Imageshack zrobił teraz lipe bo musisz mieć płatne konto żeby zdjęcia wsadzać. Demo masz tylko 30 dni. Ja korzystam z tinypic ale tam usuwają z automatu pliki które przez jakiś czas nie były wyświetlane (chyba po 30 dniach).
Rozwarciem się nie cieszę :P ale jakiś pretekst mam żeby M więcej się nami zajmował hahaha W poprzedniej ciąży też chodziłam od 27 tygodnia chyba z rozwarciem na 1 palec i wcale się szybko nie powiększyło jak przyszło do akcji porodowej 😜 Ale samo to że szyja nie jest szczelnie zamknięta mnie cieszy hahahaha mimo że długa i utrzymana 😉

A w ciagu ostatnich 3 tygodni nic nie przybyło na wadze....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sandra, totalna zmiana!! super 😉

Doti, Ty to się oszczędzaj!! dobrze, że dzieciaki mają się już lepiej i oby tak zostało 🙂
Isa, trzymaj się tam dzielnie!! kiedy M wraca? swoją drogą, ładny pierdolnik i jakby nie patrzeć zazdroszczę.. chciałabym takie umiejętności posiadać, hehe... a ja nawet cierpliwości do takiej roboty nie mam 😜

kurna, pisałyście o organizacji... u mnie z tym chyba ostatnio słabo 😜 nie mogę się z niczym ogarnąc, bo ciągle coś... a dziecko tylko jedno!! hehe... mam wrażenie, że od jakiegoś czasu, na nic nie mam czasu 😜 a młody znów z katarem 😞 nosz kurna!! już daję mu citrosept i w dupie, że to od drugiego roku życia dopiero, widzę, że są efekty, bo puki co nic się z tego kataru więcej nie rozwija a sam katar mija.. szukamy intensywnie działki, już mamy kilka konkretnych na oku, na sobotę chcę się umówić na oglądanie i już trzeba się na coś zdecydować, bo kolejny rok mija, a my dalej w tej klitce...
w ciąży nie jestem 😜 dlatego też zaczęliśmy poważnie myśleć nad moim powrotem do pracy od września... jakoś byśmy kombinowali, żeby się mijać przy małym, ewentualnie zaangażować opiekunkę na kilka godzin.. mojej przyjaciółki mama ma świetne podejście do dzieci i będę z nią gadać, tylko jeszcze muszę potwierdzić, że mam do czego wracać 😜
trzymajcie kciuki 🙂
a jak będę mieć umowę to i zdolność kredytowa nam się zwiększy, więc może szybciej ten dom zbudujemy... najgorsze, że i działkę musimy kupić, a u nas ceny z kosmosu... od 200tyś w górę :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sandra super wyszło!! co do budowania i organizacji to ja właśnie uwielbiam takie coś i już się doczekać nie mogę jak będę mogła sobie po swojemu urządzać, oczywiście mój M duużo rzeczy sam zrobi więc tym bardziej jestem zadowolona 😁
Doti super wyglądasz... i jaki piękny brzusio!! zazdraszczam. ☺️
inirtam ceny z kosmosu, my zdecydowaliśmy się na działkę mojego M, nie będziemy czekać... już chciałabym urządzać, a jeszcze tylee przed nami ...
no i skoro zamierzasz wracać do pracy to trzymam kciuki! 🙂

uciekam do mojego kącika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka w pierwszej ciąży na tym etapie to miałam jakieś +16 chyba... pamiętam, że w sumie 20kg przytyłam... Z Lusią ok 13kg a teraz jeszcze mniej... Nie mam czasu na leżenie po prostu. Nawet w nocy nie dane mi poleżeć, bo Groszek wciska mi swoje nogi w żołądek i boli jak cholera...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...