Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
latka ja planuje zjechać po świętach. a M pod koniec maja- do wtedy musi pracować.
Krzyś oczywiscie zadowolony w polsce jak ma blisko babcie itd. ale troche smutno mi że to bedzie dla niego taka duza zmiana. w końcu tu jest jego dom- i zawsze bardzo sie cieszy jak wracamu 🤨
doti myśl o swoich dzieciaczkach i jakoś przetrwasz te trudne chwile 😞 mam nadzieje ze za kilka dni bedzie juz u was lepiej 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ciężko jest bardzo... Hormony szaleją, Mateusz i Laura nie dają odetchnąć, wiecznie się biją i nie wiem jak temu zaradzić 😞 Mnie brakuje cierpliwości i ochoty 😞 Do tego babcia i teściowa, które podważają moje decyzje i jak ja czegoś zabraniam to one pozwalają (np. mówię Mateuszowi, że za karę, za złe zachowanie nie będzie miał bajek, to one go wołają do siebie na bajki) Szkoda słów 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
fatalne jest podejście Twojej teściowej i Babci... niestety najbardziej ucierpią na tym dzieci. Niewspominając już o tym że będą podważać Twoje zdanie bo Babcia mówi inaczej 🤢 nie wiem jak z tym walczyć bo u mojej siostry w domu jest to samo- i z własnymi rodzicami nie może dość do porozumienia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti witaj w klubie... mieszkam z moimi rodzicami i babcią i uwierz czasami mam na nich taką nerwę że powiem kilka słów za dużo :/ ja mówie swoje oni swoje i młody sam nie wie kogo słuchać. zazwyczaj ignoruje mnie i moje zasady i biegnie do babci bo da mu czekoladkę itp...
dlatego nie mogę się już doczekać aż pójdziemy na swoje...
wtedy dopiero pomyślę o rodzeństwie dla syna i wychowam bobasa po swojemu.
i z jednej strony się cieszę bo tu się z nimi pokłócę ale to moi rodzice i szybko się godzimy bo gdybym mieszkała u teściowej to chybabym już niewytrzymała.

marylu gratulacje odebrania kluczy!! teraz już z górki 🙂
a Krzyś szybko się zaaklimatyzuje, zobaczysz... lepiej teraz niż później.

dzisiaj pogoda łóżkowa więc i cały dzień praktycznie przeleżałam z moim urwisem 😉 czytamy bajki, rysujemy i oglądamy tv... idealna leniwa niedziela 😁 i jestem w szoku że mój łobuz dzisiaj taki zmięty jak i ja, zazwyczaj to pełen energii i wszędzie go pełno a dzisiaj non stop leżymy i się wygłupiamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Marylu, super, że do nas wróciłaś!! 😜 i gratuluje odbioru 🙂 ależ już bym chciała wybierać podłogi i inne rzeczy 😎

Doti, no przerąbane z tymi babami.. a M czym Cię wkurzył?

u nas znowu słabo w nocy, ale już bez takich spazmów... po prostu nie spał 2 godziny i się po mnie walał..
z kolei w ciągu dnia jest super i coraz więcej już gada, nawet łączy już wyrazy w zdania... proste, ale to już kolejny level mowy, hehe 😉 no i dziś pierwszy raz został z teściową 😮 i siostrą mojego M, 2 godziny, zawsze coś, zwłaszcza, że chcemy go przyzwyczajać do nich, bo jeśli wrócę do pracy, to nie wykluczone, że będzie z nimi jakiś czas..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam prosta sprawa - jak zawsze tym, że muszę się prosić o to żeby zajął się dziećmi... np wczoraj - ścieliłam łóżko u moich rodziców bo zostawaliśmy na noc, Mati skakał mi po łóżku i nie mogłam spokojnie prześcieradła rozłożyć, proszę M żeby go zabrał i zajął czymś to patrzy się na mnie jakbym nie wiadomo co chciała od niego..... I żal ma do mnie, że przy moich rodzicach mówię mu żeby zaczął być ojcem... bo mu wstyd jest... to niech do cholery się zachowuje jak ojciec a nie olewa sprawę...
On ogólnie jest super facet, ale ojcem jest takim jak jego ojciec był - z daleka. Nie zawsze widzi że dzieci go potrzebują. Dziś popołudniu np wyszliśmy wszyscy razem na podwórko i on grał z dziećmi w piłkę i biegał za nimi a ja siedziałam na słoneczku. Ale jak jesteśmy u moich rodziców albo gdziekolwiek u kogoś to siedzi jak wielki pan i tyłka nie ruszy a ja skaczę za dziećmi, żeby grzeczne były i wstydu nie robiły...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Iza ja tez sie wiecznie z mama spieram i nie raz tu sie zalilalm ze chce isc na swoje bo wiele rzeczy mama podwaza moje zdanie. Ale juz widze spora poprawe ze jak ja mowie tak jest choc wiadomo czasami sa sytuacjetakie ze mnie az telepie
ale jeszcze nie tak mama jak moj brat do szalu mnie doprowadza, rozjudzi tymka i idzie do pokoju a twn za nim placze , albo jak sie z nim bawi to taki nerwus sie z niego robi . Drugi brat sie super z nim bawi ale juz zadziej jest w domu
Generalnie...nie ma jak samemu...i to pod wieloma wzgledami...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry

tak jak wczoraj pisałyśmy o kłótniach tak dzisiaj od samego rana mam sprzeczki z mamą i babcią 😠 zostawiłam małego na chwilę z nimi i pojechałam do miasta, wracam godz 10 a on śpi w wózku i go ciągle lulają bo im marudził (bo to jest jego godzina na podwórko!! a one że nie chciały go ubierać bo musiały zupę ugotować itp) 😠 ... nigdy tak szybko nie usypia tym bardziej że dzisiaj wstał o 8... przed 11 się obudził i marudzi i ciężko go czymś zająć... wszystko mu sie poprzestawiało bo miał isć spać teraz ale już raczej nie uśnie i ciekawe co ja z nim sama bede robić do wieczora 🤔 mama i babcia już sie tłumaczą że mają robotę i nie mają czasu... więc nie dość że mi rozregulowały dzień to w dodatku nie pomogą. tak to jest...
wściekła chodzę jak nie wiem...
a syn ciągle jęczy i jęczy... wychodzę z siebie!!!!!!!!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
isa ojej wspolczuje. taki styl ma tez tesciowa i wiem jak to wkurza! najgorsze ze teraz sama musisz dac rade 😞
Krzys dzis pol nocy jeczal. macał mnie szczypal. i ostatecznie wstal o 5. dlatego juz ma drzemke i mam nadzieje ze obudzi sie z dobrym humorkiem. maly tak bardzo odczuwa ze jestem zestresowana, ze jest strasznie marudny i ciagle musi cos ze mna robic 😞 a ja musze miec czas na telefony maile itd... nie wiem jak to zgrac. ale ostatecznie caly remont przesunie sie o miesiac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj Iza nie zazdroszczę...choć jedna z babc mogla choć na chwilę wyjść przed dom 🙂.
Trzymaj sie , wiem ze od razu dzień do kitu ...

U nas pogoda masakra! Mamy jechac do Bristolu do aquarium 🙂 ale normalnie nic nam sie nie chce tylko zawinąć sie i spać ...czarno, pada ..
moze sie zbierzemy, ale tez nie wiadomo jak to z Tymkiem, o której jechac zeby nie usnal w aucie bo co mu z wyjazdu jak rybek nie poogląda.
Poszedl wczoraj spac o 18 i spal do 10 dzis. Kolo 4 na chwile sie przebudzil , wzielam do siebie chwile die powkercil i zasanl.wiec nie wiem jakto ze spaniem dzis będzie. ..
moze jutro jak dzis nam sie nie uda..
M ma dwa dni wolnego 🙂

Ostatnio zauwazylam duza zmiane w zachowaniu Tymka, juz duzo rozumie, taki poważny sie zrobil z wygladu i wyciaglo go.
juz nie taki dzidzius tylko taki maly cwaniaczek. Fajny taki , moja pociecha 🙂
tylko w weekend jak jest babcia to często jest taki rozdrazniony bo wie ze babcia manipuluje a ja nie pozwalam. .. i rzadzi Nią. A mama juz ma swoje lata , pracuje ciężko a on nia rzadi. Na rece itd . Mowie ze sama nauczyla i zeby nie reagowala jak on sie drze na ręce i rzadzi po kątach. To na parapecie chce stac i ogladac widoki. Az w końcu byla ostra klotnia bo mowoe ze on mysli ze moze rzadzic nia w dzien to mna w nocy i ma mu nie ustępować! !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry...
Jeeeej jaką miałam dobrą noc... wyspałam się tak baaaaardzo. Dzis za to od rana aktywnie i nie ma czasu posiedzieć 😉
Laura padła nad zupą dzisiaj. Wybiegana po podwórku po prostu zasnęła nad jedzeniem 🙂 I super. Godziny lecą bezlitośnie a jeszcze tyle roboty!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
To fajnie inirtam 😉 moj tez bunt ma od dawna i zmiana pieluchy to walka ale co z tego jak bunt ma tez na nocnik 😞. Za kazdym razem jak pytam idziemy na nociu to "nie , nie , nie" tak szybciutko 😁 a na sile go sadzac nie będę bo jeszcze gorzej ...albo usiadzie i wstaje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a ja mam dłuuuugi wieczór dla siebie!
syn śpi od 19:15, i to zasnął tak mocno że dupy nie czuje. na pół śpiąco go myłam, ale po dzisiejszym dniu całym spędzonym na piaskownicy, spacerach i placu zabaw plus głaskanie różnych zwierzątek włącznie z królikami sąsiada nie mogłam mu odpuścić tego mycia... gość zasypiał mi w wannie 😁

ja sobie popijam piwko, i odstresowuje się po dzisiejszym dniu... z mamą i babcią już ok, wytłumaczyłam im dlaczego się zdenerwowałam plus wygarnęłam co-nieco i odrazu mi ulżyło.

inirtam super! u nas pampersy jeszcze w użytku i podobnie jak u was są bunty z zakładaniem , ale i tak zakładam... na szczęście częstooo woła jak coś chce i w nocnik.. więc liczę na to że lato będzie majteczkowe.
doti a ty się tak nie przemeczaj zabardzo bo zaraz na porodówkę pojedziesz 😁
latka nic na siłę, przyjdzie czas i na Tymka... 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
no u nas cyrki były przez dłuuuugi czas, zakładałam mu pieluchę tylko na stojąco, bo w ogóle nie chciał się położyć, a i tak uciekał... ostatnio się poprawiło, bo przecież mógł "sam" się kłaść, więc się cieszyłam, ale tak od kilku dni nie za bardzo w ogóle chciał mieć pieluchę, wołał, że mu niewygodnie, a dziś kompletnie uciekał po całym mieszkaniu na golasa i za nic nie chciał pieluchy, za to majteczki bardzo chętnie...
bilans na wieczór, to jedno siku na nocnik, reszta w gacie 😉 hehe... po kąpieli pielucha na pupie, idziemy spać 😉

dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry.
Noc minęła nie wiem kiedy, wstawałam z tysiąc razy... M wczoraj uszkodził nogę i spuchła mu w kostce, ale dziś już lepiej. Między pobudkami śniło mi się że zaczełam krwawić po tej pracy koło domu 🤢

Inirtam trzymam mocno kciuki za odpieluchowanie! No i gratuluje działki!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Inirtam doczytalam. Super ze sie udalo 🙂 trzymam kciuki za domek 🙂

Brr zimno faktycznie. Ale mozna wyjść spokojnie bo nie pada i slonce. Wczoraj to byla masakra z pogoda. Noja pralka za to dziś zwariuje z nadmiaru prania. Ale na szczęście ma byc do pt ładnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć Mamuśki!
Tak sie zbieram i zbieram żeby napisać...ale nigdy nie mogę Was nadrobić, no i zawsze zdążę tylko kawałek przeczytać :P
no więc dziś trudno - nie nadrobiłam, ale przedstawiam Wam mojego Szymonka 🙂
to fotka zaraz po urodzeniu
[IMG]http://i58.tinypic.com/9h5tfn.jpg[/IMG]

tu powitanie przez brata w domu (uwielbiam to zdjęcie 😉):
[IMG]http://i58.tinypic.com/10psplj.jpg[/IMG]

no i moje Maleństwo kochane już w domku - relaksik 🙂
[IMG]http://i57.tinypic.com/2eksn7n.jpg[/IMG]

a Klusek tak przybiera na wadze, że masakra - niedługo chyba będzie cięższy od brata :P
miłego popołudnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...