Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Cześć dziewczyny...
ja już powoli wysiadam... chociaż dzisiaj Szymon ma lepszy humor i nawet mam czas wypić kawkę... ale mam tyle zaległej roboty że nawet nie mam czasu tutaj zaglądać, więc wybaczcie ale nie dam rady was nadrobić ;/ ... no i doszło jeszcze kilka innych spraw które nie dają mi się skupić na niczym... 😞

a więc moje zdenerwowanie trwa od dawna ale pogorszyło się od sobotniej wizyty teściowej, oczywiście doszło do takiej awantury że aż M próbował mnie uspokajać... baba zabierała mi na sile zachodzące się dziecko i latała z nim po całym domu jakby jej się należało... (chodziła nawet po sypialni moich rodziców 😮 ) Szymon nie jest nauczony tak pochopnych ruchów, tyle wrażeń i tłum ludzi zabiera i oddaje pomiędzy sobą jak piłkę... wkurzyłam się i powiedziałam że chyba dość tych odwiedzin bo Szymona to męczy, to baba tak po mnie pojechała że aż się rozbeczałam na oczach wszystkich... brak słów! oczywiście też powiedziałam swoje zdanie i doszło do tego że mój M nie wiedział co robić i wyszedł z domu...
w niedziele mój M postanowił że jedzie do mamy bo się źle czuje w takiej sytuacji... ja oczywiście się nie wybierałam do póki nie zobaczyłam że ubiera Szymona i mówi że to również jego syn i jadą do jego mamy, doszło do takiej akcji że musiałam jechać bo by pojechał sam a ja na to nie pozwole! ... tak mnie wkur*** że ubrałam się i całą drogę przeklinałam na niego... teściowa nie miło mnie przywitała po akcji z soboty... a ja się nawet nie odzywałam... Szymon non stop płakał... mi się serce krajało... a oni drugi dzień z rzędu nim tarmosili jak zabawką 😞

wkońcu jak mój M przejrzał na oczy że Szymon cały spuchnięty z płaczu ja ryczałam z nim postanowił że wracamy do domu... po drodze ustaliłam że jak tak ma wyglądać nasze życie to lepiej będzie jak się rozstaniemy bo nie mam ochoty męczyć Szymona, bo on na tym najbardziej cierpi... bo jak zobaczy teściową albo jest u niej to dziecko wpada w amok płaczu (co mu się rzadko zdarza) ... no i dzisiaj M powiedział że nie wraca z pracy do domu bo musi sobie wszystko przemyśleć... 🤨

swoją drogą to Szymon się poprawia z jedzeniem... cieszy mnie to, dzisiaj do mleczka pokruszyłam mu sucharka zjadł 190ml ... wczoraj dałam mu chrupki te kukurydziane (bezglutenowe ja na to mówię flipsy) i już nie ma pół paczki...

(ale się rozpisałam... przepraszam, ale nie mam gdzie się wyżalić)

najlepszego dla mojej imienniczki Izabelki !! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Najlepszego dla Izuni 🙂

Isa współczuję 😞 Jak się wali to wszystko 😞 Mam nadzieję, ze Twój przejrzy na oczy i się zastanowi co jest ważniejsze - żona i dziecko czy chore ambicje mamusi 😞

Mixi piękne zębolki 🙂 Perełeczki 🙂

Ja byłam w Lidlu bo była promocja na słoiczki i kaszki - niedługo spróbujemy 🙂
Wojtek dziś niespokojny, chyba znów ząbki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc mamuski, u nas w porzadku
dalam dzis malej pozuc bulke 😁 ubaw niezly no i smakowala jej 😁 teraz standarowo - siedzenie, zabawy i marudzenie na przemian,
musze dzis zadzwonic do urzedu bo M sie uparl zeby isc na wizyte w piatek co do mieszkania i mam dzwonic i zalatwiac, nie znosze zadnej papierkowej i telefonicznej rozmowy, 😠 😠 😠 no ale coz.. 🤢 🤢
co do klotni z M.. to tez co chwile sie sprzeczamy o glupoty ,zwykle sie to konczy placzem z mojej strony bo nie wytrzymuje czasami 😠 pozatym wszystko ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa bardzo mi przykro ,że masz tyle problemów.
Mam tylko nadzieje ,że mąż to do mamuśki nie poleciał ,bo to nie wróży nic dobrego.
Jeszcze go baba bardziej nabuntuje. 😠
Moja Wiki właśnie zjadła cały słoiczek marchewki z ziemniaczkami , a na deserek jabłuszko będzie.
Też byłam w lidlu i kupiłam dwie pary rajstopek i deserki jabłko z marchewką .

Niestety dziewczyny tak to jest jak pojawia się dziecko to przewraca nam świat do góry nogami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja pitole, Iza normalnie nie wierze, ze twoj M tak postepuje 😮 chyba sie sam troche zagubil w tym wszystkim...no ale zeby do mamuski leciec to juz przegiecie 😠 😠 oby zmąrdzal, przez stara jędzę, swoja matke moze stracic rodzine - co za glupie babsko 😠 😠

A jakie sloiczki w lidlu sa w promocji?? tzn jakiej firmy? moja mama nakupila dzis w tesco sloiczki z deserkami hippa dla Uli - dwa za 6 zeta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Mixi cudowne zębolki 🤪

September najlepszego dla Izuni 😘

Madzia ja skorzystam z twojego "przepisu" na deserek z kruszonymi biszkoptami Hippa, tylko muszę pojechać i kupić 😁
A co do chodzika, ja jestem za 😁 Moja pierwsza śmigała, aż miło 😁 I nic jej nie było 😁
Już się nie mogę doczekać, aż Maja zacznie sama siadać i będzie mogła sama po domu biegać 😁

Isa współczuję 😞 Mam nadzieję, że twój M przemyśli to sobie i zmądrzeje 🥴 U mnie, jak teściowa a nawet moja mama, gdy trzymały Maję a ona tylko zakwiliła, już była na moich rękach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hmmmm... Co to znaczy jeśli dziecko ma napiętą i czasem pulsującą skórkę na ciemiączku? Odwodniony nie jest, bo jak daje mu herbatkę albo soczek to podziumdzia, wypije 30 ml i ble :p Je regularnie co 2,5-3 godz, generalnie wygląda jakby nic mu nie było, tylko to ciemIączko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Efek Uli tez czasem pulsuje 😮

Dzo to zalezyod nozyczek, teraz kupilam nuka i sa po prostu rewelacyjne, wczesniejszymi to tez mialam stresa i pare razy Ule pozacinalam 🤨 cązki tez mam takie malutkie, ale cos Ty, nie moge sie przemoc 🙂


my mamy caly komplet tommee tippee o taki:
http://allegro.pl/tommee-tippee-zestaw-termometr-cazki-dhl-i3007448962.html

gruszka z tego zestawu jest beznadziejna,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...