Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
moja w tym tygodniu zapomniała o piszczeniu, uciszyła sie trochę
ale tez jeszcze tydzień temu czy dwa to piszczała pół dnia 🙂

mój M jak kiedyś ją pierwszy raz usłyszał to się wystraszył i zaraz pędził do sypialni sprawdzić co się dzieje, a ja w smiech bo mówię że ona tak po prostu sobie wyśpiewuje
czasem kilka godzin tak potrafi, a on w szoku 😁
czasami to nawet nie wie ile go omija, ja oczywiście zazwyczaj mu zdaje relacje wieczorem z postępów naszej córci

w zeszłym tygodni wywinęła mi numer niezły, bo zostawiłam ją w łóżeczku pod karuzela i poszłam obiad robić, poszłam zajrzeć do niej po jakiś 20-30 min bo taka cisza była, myślałam że zasnęła może, wchodzę zaglądam a jej nie ma 😲, zaglądam głębiej a ona w poprzek łóżeczka pod przewijakiem mi sie schowała 😮
do tej pory nie wiem jak ona to zrobiła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ale Izunia ślicznie piszczy 😁 będzie z niej niezła aparatka!! 🙂

współczuje wam dziewczyny tych dolegliwości...

przeczytałam już jedną książkę (oczy mam popodpuchane bo co kartka to ryk!) i zabieram się za drugą... a w między czasie zabawiam się z małym niejadkiem co dzisiaj wtrynił 100ml mleczka z sucharkiem (z łyżeczki) i cały słoiczek jabłuszka, i co chwile daje mu chrupki kukurydziane żeby miał zajęcie 😁 Szymon w dzień nie chwyci smoka, więc ciągle karmię go z łyżeczki... tylko w nocy na śpiocha załapie butlę...

Doti przykro że odstawiasz małą, wiem jakie to uczucie też ryczałam że odstawiam małego... no ale jak mus to mus.
Inirtam współczuję idiotycznego pomysłu Twojego M... gdyby mój zaprosił swoją mamuśkę a jego w tym czasie by nie było to chyba obie byśmy się pozabijały po ostatnich akcjach... aktualnie plany są że odwiedzimy ją nie wcześniej jak na święta Wielkanocne (na szczęście!!)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
karolka84 napisał(a):
Doti, M z pewnoscia sie nimi zajmie zamiast Lusi, wiec takie calkiem nieuzywane nie beda 😜 😁


hahahahahahahaha 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 się uśmiałam 🤪

Mała właśnie leży koło mnie i kopie mi nogami po laptopie. Przy okazji szczypie mnie pazurkami po ręce...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
september napisał(a):
A to moja operowa artystka...potrafi tak pół dnia 😜

Piszczałka

Najgorzej ma pies, ucieka z pokoju ha ha


ogladajac filmik Naishka siedziala w lezaczku i gadala do siebie, zrobila wielkie oczy slyszac piski Izusi zaczela rozgladac sie po pokoju popatrzyla na mnie i zaczela odpisykwac Izie :P hah 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂

Doti przykro mi, że musicie przejść na MM 😞 No ale twoje zdrowie jest bardzo ważne i Lusia na pewno cię zrozumie 😁

September widzę, że nie jestem sama z popękanymi bębenkami w uszach 😁 Dobrze, że nie mam sąsiadów bo pomyśleliby, że dziecku krzywda się jakaś dzieje 😁 Moja to budzi się z takim piskiem i piszczy z 30-40 minut 😁

Inirtam dobrze, że moi teściowie mieszkają daaaleko stąd 😁 Pewnie mojemu też przychodziłyby takie pomysły do głowy 😮

Isa super gest ze strony męża 🙂 Ech, czasem trzeba postawić ich do pionu 😁

Pati ja też właśnie zaczęłam zastanawiać się, co u Deiry 🤔

Moja Majka jak wczoraj zasnęła o 17 tak spała do 21 (zaczęła się kręcić, to ją nakarmiłam) i spała do rana z jedną pobudką na mleko o 2 😁 Ech, śpioszek od urodzenia 😁
A u nas sypie śnieg przez cały dzień dobrze, że zdążyłyśmy rano zaliczyć spacerek, jak słońce świeciło, pierwszy w spacerówce 😁 Majka była tak zaabsorbowana światem, że prawie nie mrugała 😁

Latka ja już się nie mogę doczekać 😁 Ty wiesz, czego 😁
A co do syropków, to ja raczej też staram się nie podawać na własną rękę ale mam w domu taki, który pediatra zapisując powiedziała, że mogę podać, jak zacznie mocniej kaszleć, zanim do niej dotrzemy, choć Maja jak dotąd nie była chora 🙂 Syrop Drosetux i kropelki Cebion.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzięki dziewczyny jeszcze raz za życzonka dla Oli 😘

Isa cieszę się że wszystko zaczęło Ci się w końcu układać 🙂 teraz i Szymek powinien być spokojniejszy bo dzieci czują nerwy rodziców 🙂

Doti przykro mi że musisz przestać karmić małą ale pół roku to i tak bardzo dużo 🙂 pamiętam że byłaś jedną z pierwszych osób które mnie pocieszały jak przestałam karmić 🙂 dałyśmy dzieciaczkom tyle ile mogłyśmy a niejedna z nas tak długo nie dała rady karmić jak ty więc się nie martw 🙂 poza tym są plusy i minusy takiej sytuacji 🙂 A z herbatkami nie pomogę bo moje dziecko nie uznaje płynów tego rodzaju 😜

Małgosia, Inritam przykro mi z powodu waszej choroby 😞 dopiero jak poczytałam to się przeraziłam bo nie sądziłam że to może mieć takie poważne konsekwencje 🤢 Inritam udało się wam tak jak i nam za pierwszym podejściem 😜 ja szczerze nie spodziewałam się że tak od razu się uda myślałam że tak z pół roku pewnie będziemy próbować zanim zajdę w ciążę a tu proszę 🙃

Też wczoraj myślałam właśnie co u Deiry bo już dawno jej nie było aż do niej niepodobne 😮 Emi też coś się znowu przestała odzywać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doti bo taki mam humor raz złość raz sie smieje jak glupia a potem nie wiem z czego :-/ hmmm...herbatki na ten temat to w ogole sie wypowiadam bo Majka przed szpitalem pila i z kopru i rumiankową a teraz nawet zwyklej nie chce:-/ juz zadnej z tych owocowych,malinowych zadnej po prostu moze jej sie kiedys odmieni...Ale muszę Moją Majunię pochwalić zjadła pół słoiczka banan z jabłkiem i marchewką i do tego biszkopcik wow 🙂 🙂 jestem pod wielkim wrazeniem,że nie wypluwała może ten smak biszkopta dał taką słodkość lekką 🙂
I Maja sobie strzela drzemkę....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Moja Mała wykąpana, najadła się kaszki i zasnęła. Ciekawe na jak długo. Jak nie zasnę to koło 22 dam jej mleczko na śpiocha..... Może to odstawianie będzie łatwiejsze niż myślałam...
M wykupił mi dziś połowę leków od dermatologa. Same szampony kosztowały 100zł ! No ale to na 3 miesiące więc nie jest tak źle...

Sandra rumianek z czego??? Podobno uczula rumianek :P chyba że tylko zewnętrznie hehehe
Wodę mineralną jej dziś próbowałam dać... ale albo nie chciało jej się pić albo nie pasował smak 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe 😁
W antrejce na ryczce staly pyry w tytce 🙂

Ponoc uczula, niektore maluchy, dlatego lepiej ponoc oczu nim nie przemywac.

Tituszka zjadla znow jabluszko. Sie wkulam, bo lecialam jeszcze dzis do pediatry bo nalot brazowy na jezyku ma 🤢
Ale ogolnie wszystko si.
Pediatra pozwolila wprowadzac warzywka...A szczepienie dopiero 27.02. bo nie ma miejsc... a nie wiem czy zdazymy bo na rozprawe jedziemy.. heh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Właśnie ja mam jakąś firmy Milupa: http://allegro.pl/milupa-herbatka-na-trawienie-od-1tyg-z-niemiec-i2816460457.html dostaliśmy kiedyś od moich rodziców. Ale bez cukru to nawet ja tego nie wypiję. Pomimo że daje się pó łyżeczki na 200ml !

Dalej nie wiem co to tytka 😜 😜 😜 Sandra czy Ty się aby nie wyrażasz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hehehe 🙂 Księdzowe gadanie zadziałało 😁

A ja dziś zamówiłam krzesełko do karmienia i nowy mikser, bo stary zajechany. I jak przyjadą to zaczynamy zupki 🙂

Czy dodajecie kleik ryżowy do zupek? Bo takie przepisy znalazłam, ze się dodaje, a wcześniej o tym nie słyszałam... W ogóle po co jest kleik, to się samo daje jak kaszkę?

Doti swego czasu dziewczyny chwaliły herbatkę z Hippa jabłko z melisą. Wojtek wypił dziś soczek jabłkowy Gerbera, na początku się krzywił, potem poszło 🙂 A to niemieckie coś to jakiś wynalazek 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...