Skocz do zawartości

Wrzesnióweczki 2012 | Forum dla mam


Doti_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos_m

    1712

  • karolka84_m

    1970

  • Doti_m

    2393

  • latka_m

    1749

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusie
Ten lek to by sie zgadzalo u Nas tez, i tak sie wtula i potrzebuje mnie jeszcze wiecej taki pieszczoch kochany 🙂

Ja juz czuję sie na szczęście znacznie lepiej ale jeszcze nie do konca mam nadzieje ze nie cieszę się za szybko bo ostatnie dni to masakra byla

Dobrze ze jutro juz piątek i w sobote sobotnie zakupowe szaleństwo z M
Tylko nienawidzę robić zakupow przed okresem tak sie beznadziejnie wtedy czuje i tak brzydko 🤢
I najbardziej to czekam na swoją wizyte u mojej fryzkerki w Polsce 🤪
A wlosy dalej wypadaja na potege i znoszczone sa 😞. Choc ja zawsze mialam super wlosy zdrowe lśniące, nawet mialam propozycje od fryzjerki do katalogu fryzur, zawsze lubilam kombinować z wlosami a teraz zwiazane w gumke nie ladne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Latka, może lepiej odpuścić zakupy i wylezec sie dobrze, żeby za chwilę znowu Cię nic nie wzięło... Takie niedoleczone infekcje są paskudne, często wracają ze zdwojoną siłą, a i zapaleniem płuc mogą się skończyć...

Ją dziś z rana poszłam do fryzjera 😉 pierwszy raz od roku, więc zaszalalam w jean louis david 😁

U mnie właśnie młody skończył koncert 😞 ryk i wrzask jak przy kolkach, nie do opanowania 😞 drugi dzień z rzędu i dokładnie o tej samej porze, punkt 21.30 i nawet cyc nie działał 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
inirtam napisał(a):
Latka, może lepiej odpuścić zakupy i wylezec sie dobrze, żeby za chwilę znowu Cię nic nie wzięło... Takie niedoleczone infekcje są paskudne, często wracają ze zdwojoną siłą, a i zapaleniem płuc mogą się skończyć...

Ją dziś z rana poszłam do fryzjera 😉 pierwszy raz od roku, więc zaszalalam w jean louis david 😁

U mnie właśnie młody skończył koncert 😞 ryk i wrzask jak przy kolkach, nie do opanowania 😞 drugi dzień z rzędu i dokładnie o tej samej porze, punkt 21.30 i nawet cyc nie działał 😞 😞 😞


Inirtam wiem ale to jest jedyny dzień w ktorym mozemy sie przygotowac na chrzciny , nie mamy nic dla siebie, cos dla Tymka brakuje, wiec chcac nie chcąc pewnie i chora bym musiala pojechać 🤢 dlatego to mi tak wraca co chwilę bo nie ma możliwości gnic w lozku a teraz to szczególnie święta wyjazd ciesze sie i nie, tyle Wszystkiego na raz w polsce ze szok a te zakupy to tez sie ciesze ale i wiem ze bede sie pewnie jeszcze zle czuc a i Tymek zostaje w domu i bede myslec o Nim ciagle bo trochę to Nam zajmie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witam sie wieczorem, mala niedawno usnela, padam!
caly dzien spedzilismy na zakupach, o 10:00 wyszlam z domu o 17:00 wrocilismy, pierw lekarz z Naisha, potem zakupy w centrum, jakies male prezenciki dla rodzicow, dziadkow na przyjazd, to cos sobie do ubrania musialam kupic bo same szmatki mam 🤨 trzeba jakos wygladac.. oczywiscie nie obyloby sie bez kupna kilku rzeczy dla Naishy, rajstopki niby rozmiar na 12mc a takie male ze teraz w nie wejdzie, 🤔 kubek niekapek, 2 sliniaki bandany -super sa!
mala po kilku godzinach zaczela tak piszczec i krzyczec ze cale centrum ja slyszalo nie dala nam zrobic zakupow do konca,musielismy wziac taxi do domu bo inaczej nie moglabym wrocic spokojnie do domu 😮 az sie boje lotu do Polski jak ona zacznie tak piszczec i wrzeszczec 🤢 🤢 jak siedzi w wozku za dlugo to zaczynaja sie takie histerie ze jej uspokoic nie idzie 😲
no ale wazne ze kupilam wszystko co chcialam , spokoj mam!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dobry wieczór.
dziękujemy za życznie dla Marcinka 😁

my po szczepieniu-było oki-wrzask przy kłuciu ale szybko opanowany 🙂 ogólnie miał dziś lepszy dzień...moze zmierzamy ku dobremu. Ale pediatra oglądał zabki i te dwa co mu ostatnio wyszły to jeszcze napuchnięte więc mogą Go dalej boleć no i dwie górne dwójeczki tez się na biało poazały...czyli w sumie wszystkie dwójki już widoczne-więc jeszcze 4 zęby przed nami w najblizszym czasie :/ oby szybko i bezpbloeśnie. Mały waży 8560, więc efek do Twego synalka mu sporo brakuje, a jeszcze biorąc pod uwagę że jest prawie miesiac starszy to juz w ogóle...
no i zostalam mega nastraszona 😞 Marcinek się ostatnio tak dziwnie "otrząsał/ wzdrygiwał" 9No nie wiem jak to dokładnie nazwać i się zapytałam lekarza co to moze byc i powiedział że najpewniej to nic-po prostu teraz ma taki nawyk i mu przejdzie, ale zeby obserwowac bo czasem takie rzeczy to podaczkowe...no więc jestem teraz w mega stresie i oczywiscie zaraz bede czytac i sobie wkręcać 😞((

Deira u nas dokłądnie to samo, mogę nawet przy nim siedzieć, ale jak odwrócę głowę to już ryk 😞
Mixi łada sukieneczka na chrzest 🙂
wlaśnie pamiętałam że pisałaś o tych ciarach co CIę przechodzą jak Wiki trze zębami...ale cieszę się że Jej to przesło...znaczy ze najprawdopodobniej i dla nas ta chwila wkrótce nadejdzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
BUZIAKI DLA GABRYSIA :*
mixi sukienka śliczna! Ja bym założyła taka coreczce 🙂

Agn bardzo mi przykro. Taka młoda kobieta 😞

Latka ja liczę na to że dorwe ta książkę w empiku 🙂

Buffy lepiej nie czytaj za duzo!

Witam sie.
Lot był udany, troche zmęczona jestem bo wstalam po 4.:/
Jakoś słabo zaczął sie ten wyjazd. Najpierw musieliśmy ogarnąć mieszkanie, bo nikt tu nie mieszkał od paru miesięcy. Potem dentystka mnie wkurzyla. I na wieczór teście sie wpakowali. I już ta małpa jedno co chciała to malego n a ręce. Ble jutro jedziemy do nich. Mam zamiar jak najpóźniej wstać 😁 a na wieczór mam ortodonte, więc beddzie powód zeby sie wyrwać.
Zamówiłam świece do chrztu i jest złamaną 😞 nie zdążą drugiej przysłać i nie wiem czy myślicie że da się ja skleic?czy kupić inna?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień dobry 🙂
Nocka spokojna ale za krótka! Za oknem sypie śnieg bleeee 😠 😠 😠
Musze dziś przejechać po smoczki do butelek bo coś za szybko pękają. Albo babcia jak je myje to za bardzo szczoteczkę wkłada i rozrywa. Ona to nadgorliwa jest i nic jej w zlewie leżeć nie może a ja nie raz nie mam możliwości od razu wymyć, zwłaszcza że u nas trzeba czekać aż się woda w boilerze nagrzeje. Co z tego że jest termostat jak oni i tak się boją że się woda za bardzo zagrzeje i wybuchnie ;
No i nie wiem jakie te smoczki kupić. Miałam ten do kaszki z wycięciem w kształcie + ale Mała nie potrafiła z niego pić - ssała a nic nie leciało. Wolne są za wolne, średnie są za szybkie... Poszukam dziś trójprzepływowego. Ustnik niekapkowy też za szybki i tylko do kaszki ewentualnie się nadaje.

Marylu spróbuj skleić super-glue. Powinna wytrzymać chociaż Mszę. A od sprzedawcy chyba wymagałabym zwrotu części pieniędzy. Chyba że możecie kupić gdzieś na miejscu to odeślij mu tą złamaną i niech kasę oddaje. Niech się nauczą porządnie zabezpieczać towar.

Buffy Ty lepiej nie czytaj za dużo!

Dzonatalie a może Naisha krzyczy bo się nudzi? Nie ma innego zajęcia to piszczy. Zabawki też po jakimś czasie sie nudzą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej my też już nie śpimy od 7.
Dzięki dziewczyny wiec założę małej tą sukienusie ,ale muszę przymierzyć bo to 86 ,moja starsza miała 10 m-cy jak ja chrzciliśmy .
Mój tata zadzwonił i pytał czy mam już choinkę na święta ubraną - dowcipniś jeden 😮 😁 😁 😁 😁
U nas też jakoś szaro buro jakby miało coś popadać .
Wiki szaleje na łóżku małpa jedna ,a ja pije kawkę delektując się myślą ,że od soboty popołudnia mam męża w domu . 🤪
W sobotę jedziemy kupić Wiki jakieś grające zabawki takie jak Aga pokazywała ,bo Wiki biedna na etapie gryzaczków i grzechotek się zatrzymała 😁 😁 😁
Isa kurcze szkoda ,że się nie zrósł ten palec .Musicie się dobrze dowiedzieć czy w ogole jest szansa na uratowanie czy tylko Twój mąż się będzie męczył kolejnymi operacjami .
A propo palenia papierosów to mój tatulek wygrywa ranking palaczy bo uwaga ,uwaga pali po 2 paczki dziennie i to tych najgorszych papierochów (mocne) 🤢 🤢 🤢
Ale on tez uważa ,że to jego rozrywka ,a i że może szybciej umrze i będzie już moją mamą i weź tu mu przemów do rozumu.
On strasznie przeżył śmierć mojej mamy bo zmarła w domu w nocy jak byli razem i rozmawiali 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Buffy, jak masz chwile zerknij sobie na moj filmik na youtube... i sprawdz czy o takie wlasnie otrzasanie ci chodzi...
http://www.youtube.com/watch?v=4mQ-bH_W6-c zwroc uwage w 31sekundzie 😁
Jesli robi podobnie to nie masz sie co martwic 🙂

U nas tez snieg.. Cholera... a leci go tyle, ze szkoda slow.

Ja zatoki zawalone, titi zielone smarki.. masakra jakas.. 😞(
Lep mi peka, bo sie z kolezanka wczoraj winka naipilsymy i chyba ciut za wiele 😜

Titi. ma kolejny zabek od wczoraj..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dzień dobry.
u nas nocka nawet w miarę-tylko dwie pobudki i wstaliśmy po 7 (no ale poszedł spać chwilkę przed 23, więc to akurat nie aż tak fajnie).

Agn moje kondolencje.
Sandra tak-podobnie to wygląda, no i właśnie na początku myślałam że to w trakcie sikania tak robi ale ostatnio mi tak zrobił w trakcie przewijania no i widziałam ze wtedy nie sikał, więc już nie wiem...może siknął chwilkę wcześniej i dlatego się otrząsnął...no muszę poobserwować to jeszcze... Zdrówka dla Was i gratki dla Titi z okazji ząbka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry,

M jest podłamany i nie wiem czy zechce go ratować 😞 ja mu mówię że najgorsze za nim, ale decyzja należy do niego... najgorsze jest to że ten palec teraz lata mu jak galareta ;/ ma taki usztywniacz, wygląda niesmacznie.

ja wczoraj byłam w tym kościele, 2h wszystko trwało, niestety nie znalazłam miejsca siedzącego 😠 razem z M i ze znajomymi ledwo co się dopchaliśmy do kościoła i sama komunia trwała 30min 😮 wróciliśmy o 20, wykapaliśmy syna i wyruszyliśmy ze znajomymi wieszać Judasza (taka nasza tradycja) 😁 śmiechu co niemiara a dzisiaj nie mogę się dogrzać tak zmarzłam... dopiero po północy sie położyliśmy; mam nadzieje że żadno choróbsko sie mnie nie czepi... no i dzisiaj też chce iść do kościoła, ale zobaczę czy bedzie z kim zostawić małego.

u mnie przygotowania do świąt pełną parą... 3 placuchy już upieczone i przełożone... dzisiaj sałatki i babki świąteczne i chlebek domowy.
jutro idziemy z Szymonem święcić koszyczki, i już ma przygotowany - pluszowy koszczyczek a w środku zajączek i jajka też miśkowe 😁

idziecie z malotami do święcenia ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień Dobry 🙂
U nas nocka dziwna... To przez szczepienie, tak mi się wydaje. A od rana SYPIE jak na gwiazdkę co najmniej. Ktoś powinien dać tej pogodzie kalendarz 😠

Doti dzięki za odpowiedź 🙂 Dziś spróbuję BoboFruta przecierowego, zobaczymy czy podpasi. Jeśli chodzi o odstępy to na pewno są dość długie - ostatnio wytrzymał 6 godzin i był już bardzo głodny - na banana ze słoiczka się krzywił a chrupkę wcinał, że aż się trząsł. To smak mu nie odpowiada, muszę szukać, nie próbowałam jeszcze gruszek, może mu podpasują. Na razie szukamy. Banana gniecionego widelcem wcinał ładnie, ale potem miał problem z brzuszkiem, więc z tym akurat zaczekam jeszcze trochę.

Buffy na pewno te otrząsanie nawykowe i przejdzie 🙂 Nie wkręcaj sobie 😉 Pewnie lekarka tak powiedziała z obowiązku tylko.

Sandra gratulacje ząbka i zdrówka życzymy 🙂 A my szczerbaci. Białe kreski na dziąsłach mamy chyba od 2 miesięcy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Isa super pomysł z koszyczkiem dla Szymonka 🙂
Moja Wiki to niczego na długo w rękach nie potrzyma ,bo ma okres wyrzucania i czeka ,aż jej ktoś podniesie 😁 😁 a mi kręgosłup od tego ciągłego schylania pęknie w pół 😜
Widzę ,że u Was przygotowania pełną parą ,my zaczynamy od jutra .
Ale się u mnie zrobiła śnieżyca nic przez okno nie widzę tak sypie 😠
Ja z Wiki chcę iść na święcenie ,ale jak będzie tak jak dzisiaj sypało to polecę sama ,długo to w kościele nie trwa więc szybko obrócę. 🙂
Wiki też banana nie chciała jeść to jej chrupka pogniotłam z bananem i zjadła i od tej pory je banana. A wczoraj wsunęła pół z tego gryzaczka z siateczką tylko się nauczyła głupolka ,że ja jej mam trzymać i wkładać do buzi . 🤪
Teraz ma pierwszą drzemkę .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nas swiecenie jajek ominie jak co roku, bo jutro zjedziemy do moich rodzicow w porze obiadowej, a sami tu swieconki nie robimy...mysle, ze jak Ulcia bedzie bardziej kumata to bedziemy wpajac jej ta tradycje i bedziemy swoja swieconke robic, a poki co to mi sie nie chce 😜 moj tata zawsze bierze koszyk i idzie swiecic 🙂 w ogole nie czuje swiat w tym roku, no chyba ze jakies Boze Narodzenie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No my też nie poświęcimy koszyczka - wyjedziemy koło 10 do rodziny, a jak dojedziemy to oni będą po święconce, bo u nich tradycja święcenia pod krzyżem we wsi z rana...

Ja dziś piekę, pisanki robię, no i muszę nas spakować... Także uciekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dla mnie zawsze święta Wielkanocne są wyjątkowe - chętniej chodzę do kościoła i je przeżywam; bo te obrzędy mnie bardziej ciągną - pozatym u mnie na wiosce jest chór który śpiewa mękę pańską, orkiestra itp... więc jest duużoo ciekawiej i aż chce się brać udział. w dodatku mój kolega z klasy jest tu klerykiem i daje takie kazania że aż chce się go słuchać... tylko że na święta zawsze jest tyle ludzi że czasami nie ma gdzie stać 😮

u nas święcić idzie kilka osób, zazwyczaj młodzi... a w tym roku idę z M, Szymonem i braćmi... zazwyczaj to trwa 15 min więc wydaje mi się że Szymon powinien wytrzymać 😁

ok czas się zabierać za robotę 🙂


wszystkiego najlepszego dla POLI !! 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...