Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO dla VIKI

Coś dzisiaj nie miałam czasu tutaj zajrzeć. W południe byliśmy na rehabilitacji później powrót obiadek a potem wykorzystałam że Lenka śpi to upiekłam sernik na sylwka i nowy rok. Teraz trochę oddechu dla mnie.
Co do miksowania jedzonka dzieciaczkom to ja plasterkuje na takiej fajnej tarce i wtedy krótko gotuje a potem dobrze mi się miksuje na papkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Justin to jest straszne co piszesz... biedny Wojtuś. A tak w ogóle kto was skierował na rehabilitacje ortopeda to zarządził czy pediatra? u nas póki co nic złego nie widzą ale teraz wizytę kontrolną mamy w styczniu u ortopedy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
EVA na rehabilitacje skierowala nas pediatra
a pozniej sama poszlam jeszcze prywatnie do neurologa bo o tym jakos zapomnniala 😠 ze trzeba małego i pod wzgledem neurologicznym zbadac
jesli lekarka u Kingusi nic nie widziala do tej pory to mysle,ze nie masz co sie martwic na zapas

Amelko dziekuje 😮 troche tego jest
na rehabilitacje idziemy teraz dopiero 12.01 ale takie sa odlegle terminy masz racje pomysle nad tym filmowaniem ciekawe co moj doktorek na to 😜 w koncu tylko jego rece bede kamerowala 😉
no i mam nadzieje,ze i Wojtus moj mały buntownik tak jak Twoja Hania
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, dałam zwykłe chrupki - chyba, bo właściwie się na nich nie znam, zwracałam uwagę tylko na to, żeby w składzie była sama kukurydza i woda (są i takie z mlekiem) i na to żeby nie było napisane, że mogą zawierać śladowe ilości orzeszków albo soi (co oznacza że jest wspólna linia produkcyjna z produktami zawierającymi alergeny). Nie wiem, czy mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że to nie za wcześnie, sama też się bałam. Myślałam, że Stasiek będzie tylko memłał tego chrupa, a on skubany od razu sobie odgryzł kawałek, chociaż nie nie ma jeszcze zębów 😉 Dlatego uważam, że nie można go samego zostawić na razie z tym chrupem, tylko trzeba go asekurować i obserwować, żeby w razie czego móc od razu interweniować. Ale podobało mu się bardzo, zjadłby chyba więcej gdybyśmy mu dali.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam w ostatni dzień roku 2010 🙂
Wszystkiego naj naj dla Wojtusia! 😘
Koralik, dużo zdrówka dla Mikusia. Tyle dobrego w tym złym że masz panią która będzie dawać zastrzyki i nie musisz sama z małym jeździć.
Ann, któregoś dnia moja siostra dała Tymkowi chrupka ale ja spanikowałam jak ten chrupek zaczął rozpuszczać się u niego w buzi pozostawiając taką lepką papkę. Strasznie obawiam się zachłyśnięć czy zakrztuszeń po tej historii córki Ewy Błaszczyk. Właśnie czytam jej książkę. Wiem że to głupie takie zamartwianie się na zapas 🥴 Ale dosyć poważnie zaczynam zastanawiać się czy nie wybrać się na kurs pierwszej pomocy u dzieciaczków w takiej sytuacji.

Miłego dzionka dziewczynki. Zajrzę jeszcze później z życzeniami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie poszła pani niedawno, mały długo nie mógł sie uspokoić, że tez takie maleństwa muszą być kłute ale widze juz że mu mniej chrabocze w oskrzelach, i to w ostatni dzień roku nas spotyka takie coś. Mikuś długo nie posmakuje chrupek on ma jakieś uczulenie na wszystko co jest z kukurydzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Biedny Mikuś 🤨

Moja Hania dzisiaj się obudziła (oczywiście w naszym łóżku, bo nad ranem zawsze ją biorę), przyszedł jeszcze synek i tak w czwórkę sobie leżeliśmy 😁 Zaczęłam mówić do męża,że trochę stresuje się tym zostawieniem Hani na noc, on oczywiście gadał,że przesadzam,że Hania jest pogodnym dzieckiem,które będzie się świetnie "bawić" z dziadkami. I wyobraźcie sobie,że Hania nagle powiedziała:" uuuuuuhmmmmmmmmm boje"! 🤪Pękaliśmy ze śmiechu.

A wczoraj rano zamówiłam śpiworek i sanki i dzisiaj o ósmej rano kurier już przesyłkę przywiózł 🤪 Normalnie szok! Jestem bardzo zadowolona z zakupu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WOJTUŚ WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO I OD NAS :* !!![color=green]
Ja właśnie biorę się za sylwestrowe wypieki (sernik + tiramisu) zobaczymy co mi z tego wyjdzie.. Dla was wszystkich już życzenia noworoczne: Dużo zdrówka, pogody ducha, wiele radości z waszych pociech i sił w opiece nad nimi. Żebyście zawsze pamiętały że jesteście najwspanialszymi mamuśkami dla swoich szkrabów, potrafił znaleźć czas zarówno dla swoich dzieci jak I DLA SIEBIE ORAZ MĘŻA. Może mniej kłótni ze swoimi partnerami bo chyba w ogóle się z nimi nie kłócić jest nie realne 😜 i dużo dużo cierpliwości, spełnienia noworocznych marzeń! Wszystkiego najlepszego :*!!! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj dla Wojtusia!!

Amelia - ja mam tez jeden słoiczek dania z ryba dla Franka (a konkretnie jest to łosos), ale jeszcze mu nie dałam.

Duzo zdrooofka dla Mikusia!! Dobrze, ze chociaz nie musicie jezdzic zeby zrobic zastrzyk.

A u nas noc ok, tyle ze wiekszosc jej Franek spał niespokojnie. Cały czas krecił sie, wiercił, nogami kopał w kołdre, ale ani razu sie nie obudził.
No i wczoraj tez pytałam w innych aptekach o Viburcol, i jednak od jakiegos czasu jest juz na recepte 🤢 A szkoda.


Dziewczynki, wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku, abyśmy były jeszcze bardziej szczesliwe i zadowolone z naszych pociech (tych większych 😉 i mniejszych 🙂), i zeby nam nasze kochane dzieciaczki nie chorowały!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczynki

na poczatek bardzo dziekuje za pamiec i zyczonka w imienu Wojtusia
ktory wlasnei ma jedyna okazje wyspac sie z tata w lozku 🙂 wczesniej chlopcy dali mi sie wyspac to teraz sami sobie chrapia 😜 słodki widok 😉 🙃

Ja dzis mam pomoc w domku bo maz ma wolne wiec zamierzam wybrac sie na zakupy i w domku troche ogarnac w koncu wieczorem potancówka ha ha ha
nie no musze jaos odreagowac dzis wieczor tylko we troje, ale w niedziele mamy gości znajomi wpadaja wiec troszke oderwe sie od pieluszek na moment przynajmiej 🙂

duuuuuuuuuuuzo zdrowka dla Mikołaja ehh biedactwo

Amelko pochwal sie jakie saneczki kupilas Hani ze spiworkiem ??
no to prosze mała gadułka nam rośnie z Hani heheh 😉

EVA heheh no to fakt brak kłotni jest nierealny,ale mniej to na pewno
choc powiem szczerze ,ze odkad jest moj Babelek na swiecie jakos wszystko po mnie bardziej spływa mniej sie przejmuje najwazniejszy jest on i jego zdrówko i tak mam dośc zmartwien z tym zwiazanych wystrarczy a maz nei jest wart tych nerwów

pozniej zloze wam zyczonka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego dobrego dla Wojtusia 🙂
Z życzeniami to jeszcze później wpadnę, a na razie mam do Was pytanie: jak wygląda u Waszych maluchów blizna po pierwszym szczepieniu, tym na gruźlicę? U Staśka jakoś ostatnio zaczęła się zmieniać, powiększać i łuszczyć się, tak trochę zachodzić strupkiem. W tej chwili ma dobrze ponad centymetr średnicy. Zastanawiam się, czy to normalne, czy też coś się dzieje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane 🙂
Dużo zdrówka dla Mikusia Kochanego 😘
Oraz wszystkiego naj naj naj Wojtusiowi 😘 😘 😘

i tyle chciałam napisać no....

My też dawaliśmy tego chrupka kukurydzianego i było oki i też wcinał Sewciu.

dzisiaj w końcu mamy kupola po długim zastoju w produkcji....
nie wiem czemu to tak... czyżby hippowska cherbatka.... ? 🤨
Ann u nas to wyglada juz bardziej jak blizna ok 1cm srednicy ale był okres ze ropką podeszło dosyć mocno i baba na szczepieniu mimówiła ze niby wszystko oki i tak to ma być...
Lusiu, Eva dziękuję bardzo za życzonka, wam również tego samego życzę.... 😘 😘 😘 😘 potem naszkrobie zyczenia ogólne 🙂

aha Edytkomi się drapie już mniej Sewciu, po główce juz przestał całkiem, czasem jak zmęczony to uszy szarpie (swoją drogą dziwny odruch często go widzę u dzieci) dzisiaj ma karczek troche podrapany.... ale juz zdecydowanie lepiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kochane tu cos dla ty co dzieciaczki maja wzmozone napiecie miesniowe wraz z masazem shantala moze sie przyda
http://www2.wum.edu.pl/sknfizjo/files/Bobath_KatarzynaWasiak.pdf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ann - u nas też ślad nie jest duży po szczepieniu. Taka plamka średnicy ok. 5-7mm, ale nie jest rozlana.
Powoli szykuje sie juz do rodziców, jak zwykle sporo gratów do zabrania....ale na szczęście jedzenie (herbatka, mleko, deserki i obiadki oraz pieluchy) mam u rodziców, więc odpada mi część.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
U mnie wieczor wczoraj udany,wypilam 2 piwka i o polnocy juz bylam w domciu,a za to kacper sie obudzil o 1.30 i nie spal 2 godz,i nastepna pobudka o 7,ale bylam zla 😞
Wojtusiu wszystkiego naj naj zyczy ciocia i Kacperek 🙂
Mikusiu duzo zdrowka zyczymy 🙂
U nas Kacper mial badanie krwi robione w szpitalu jak sie urodzil nikt nam nie kazal robic,bo chyba niema potrzeby 🤨
A co do blizny to jest malenka,i niema zadnej ropy taka mala kropeczka....
a co do chrupka to narazie niedaje bo sie jakos boje tak jak pisze Elli ja wszedzie widze,ze moze sie cos stac,no i ta chrupka jest bardzo klejaca jak sie rozpusci w buzi i boje sie ze moze sie udlawic,jeszcze troszke poczekamy...A wczoraj mu dalam skorke od chleba i tez caly czas przy nim siedzialam,bo sie miekka zrobila w mig...
Nasz Kacper od paru dni tak sie rozgadal,ze masakra i czasem mu wychodza jakies slowa,a spiewa jak niewiem,jak nie spi to buzia mu sie nie zamyka 🙂
Niewiem co chcialam jeszcze napisac......
Wpadne pozniej zlozyc zyczonka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziewczyny moje kochane czy was też tak wzruszają te wszystkie zyczenia?
mnie okropnie ☺️ ☺️ ☺️

Życzę wam przede wszystkim aby nadchodzący rok był duzo lepszy od poprzedniego (ten to już była przesada)... Dużo zdrówka, dla was, waszych pociech i najblizych... spokoju i miłości- tak tego mało w dzisiejszych czasach... spełnienia wszystkich marzeń... nawet tych najbardziej absurdalnych i najskrytszych... Cierpliwosci w trudach wychowywania naszych małych wspaniałych Słoneczek... bedzie warto 😉 no i w ogóle wszystkiego naj naj naj naj 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
[URL=http://img407.imageshack.us/i/sylwesterp.jpg/][IMG]http://img407.imageshack.us/img407/4448/sylwesterp.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kochane mamusie zycze Wam by ten nowy rok byl jeszcze lepszy od mijającego ,ale czy to w ogóle mozliwe ??
przeciez ten przynajmniej dla mnie byl najcudowniejszy bo doswiadczylam cudu narodzin , uczucia bycia mamusia ( ehh no cóż to pewnie jak wszystkie mamusie pierwszych dzieci ☺️ 🙂
nadchodzacy rok obfitowac bedzie w nowe umiejetnosci ,pierwsze wypowiedzian slowa naszych pociech 🤪 🤪 🤪 juz nie moge sie doczekac znow kolejny dzien bedzie zupelnie inny ahhh jakie to cudowne 🙃 🙃 🙃 🙃
tak wiec zycze wam samych cudownych chwil ze swoimi pociechami jak rowniez z ich tatusiami
spelnienia marzen i wszystkiego naj naj najlepszego 😉 😘 😘 😘




P.S Mam nadzieje,ze w nadchodzacym nowym roku nasze forum bedzie rownie wrzało 😜 jak dotychczas 😉 i bedziemy dzielic sie zarowno radosciami jak i czasem troskami ( oby ich nie bylo)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...