Skocz do zawartości

Lipiec 2010 | Forum o ciąży


...123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 20,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • lusia1982

    2395

  • edyta86

    2294

  • kama00006

    1605

  • justi5

    1967

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie! Wyobraźcie sobie,że zadzwonił wczoraj koleś który znalazł dokumenty! 🤪 🤪Jeszcze nie wiemy gdzie i czy wszystkie,bo dzisiaj mąż ma do niego podjechać. A ja już tak przeklinałam na rasę ludzką ☺️ ☺️ A najlepsze jest to,że tak się stresowałam tym,że ktoś może użyć tych dokumentów i np. jakiś kredyt zaciągnąć,że nieomalże zmusiłam męża by w poniedziałek udał się na policje i zgłosił ich kradzież ☺️ No i teraz będzie znowu tam musiał jechać by zeznania złożyć. Upsssss...
EVA- Ty pisałaś,że pomimo,że znaleźliście dokumenty to i tak musieliście nowe wyrabiać?

EDYTKA- tak się martwiłaś,że Emi jest do tyłu z rozwojem,a teraz wyprzedziła większość lipcowych bobasów 😎 BRAWO EMI!!!! Mojej ze dwa razy udało się przekręcić i na tym poprzestała. Chyba jakiegoś lenia załapała 🙃

OLUSIA,EVA- może Wasze dziewczynki nie są jeszcze gotowe na zmiane sposobu żywienia. W końcu i tak zaleca się wyłączne karmienie piersią przez 6 miesięcy i dopiero późniejsze wprowadzanie nowości.

I zapomniałam napisać: BRAWO DLA STASIA ZA PIERWSZE LIPCOWE ZĄBKI!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Hania nie ma nawet jeszcze obrzękniętych dziąsełek.
I wiecie co- zauważyłam w poniedziałek,że Hania ma na podniebieniu białą krostkę. Pokazałam lekarce i powiedziała,że czasami dzieciaczkom coś takiego wyłazi (nie wiadomo dlaczego) i trzeba tylko obserwować. Powiedziała,że czasami wyłażą na dziąsełkach i rodzice myślą że to zęby idą 🤪 🤪 To musi być szok: widzieć idące zęby,które po pewnym czasie znikają 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny ,no i byl debiut z kaszka zjadl z butli 120ml ale za chwile i tak musialam do cyca przystawic bo jeczal ale troszke pociagnol i pozniej zasnol,wstal po2h znowu pociumkal,pozniej znowu po 2h i juz spal dluzej juz nie pamietam czy karmilam jeszcze raz czy dwa bo bylam zaspana ☺️i wstalismy przed 8 takze tak czy siak bylo o niebo lepiej...tak ann ja wstaje po 7 razy na karmienie nie na zabawe 🤪,wydaje mi sie ze bardziej niz jedzenia on poprostu potrzebuje czuc bliskosc i cycusia bo nie je za duzo widocznie taki mamy cycus z niego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
KAMA- zawsze tak często Wiktorek w nocy się budził?
Hania do niedawna wstawała 2 razy na karmienie. To było super. Ale od pewnego czasu wstaje ok 4 😮 I wprowadzenie na noc kaszki niczego nie zmieniło. Już się zastanawiam czy to nie jest skok wzrostowy.
Moja też zjada ok 100-120ml, potem jeszcze dostaje na cycusia(chwilkę tylko pije) i zasypia.

A i jeszcze zmierzyłam wczoraj malutką i ma ok 63cm czyli urosła już 9 cm.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wczesniej wstawalam gora 4 razy,a od niedawna cos sie porobilo ze zaczelam watpic w jego najadanie sie no ale jak po kaszy znowu chce cyca i tylko ciumka to poprostu mysle ze potrzebuje bliskosci ,zobacze jak bedzie szlo nam z ta kaszka bo teraz podam mu ja jeszcze przez kilka dni przed spankiem i ocenie czy dawac dalej czy narazie wycofac i dawac dalej tylko cyca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój dopiero zaczyna próbować wszystkiego po troszeczku ale zauwazyłam że jak mu coś smakuje to jedzenie łyżeczką idzie mu o niebo lepiej, kaszki dopiero spróbowaliśmy dwie łyzeczki zasmakowała raczej nie będzie problemu z jedzeniem stałych pokarmów on jest z tych żarłocznych chociaż swoje upodobania też ma marchewka jest be a ziemniaczek mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas nocka znowu fatalna. Mam nadzieję że dzisiejsze podanie kaszki coś pomoże chociaż z tego co czytam u Was było różnie.
Jeśli chodzi o obracanie się z brzuszka na plecy i odwrotnie to Tymek kilkakrotnie się obrócił ale później jakoś zapomniał o swojej nowej umiejętności 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co może naprawdę nasze maluchy mają skok wzrostowy bo przecież w piątym miesiącu dziecko powinno podwoić masę urodzeniową. Mojej trochę brakuje (ile to nie wiem bo padła mi bateria w wadze i nie mogę jej zważyć) i może stara się nadgonić.
Właśnie przeczytałam,że do piątego miesiąca dziecko urośnie ok 10 cm. Czyli moja Hania w normie "idzie". 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia co do dokumentów to u nas też jakiś obcy znalazł i nie kontaktował się z nami tylko oddał na policję a policja do innego urzędu gdzie muszą je połamać i wyrobić na nowe :/oddali nam tylko portfel w całości bo takie są przepisy - chodzi pewnie oto że właśnie mógł je ktoś w tym czasie już wykorzystać ...
u nas z nockami też się o wiele pogorszyło :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie moje ulubione mamuśki 🙃
wczoraj cos mi brzuszek szwankował, bo wyświetlały się tylko stare posty a nowe nie chciały ehhh, po napisaniu czegoś dopiero wskakiwały. 😮

Edytko to u ciebie tez lada moment pojawi się okres, skoro już prawie nie karmisz cycolem.
Super ze rehabilitacja przynosi efekty i Emi juz sie przekreca. Pewnie szybciej zacznie raczkować 🤪
powiedz mi czy ty sama mówiłaś lekarce o problemach małej czy to ona je zauważyła i skierowała was na te ćwiczenia? Moja mała nie lubi zbytnio leżenia na brzuszku, kilka razy się przekreciła z brzuszka na plecki ale to tyle i tak sie zastanawiam co robić bo skoro ona nie lubi leżeć na brzuszku to mniej ma czau na treningi. na pleckach jak leży to tylko na bok potrafi się położyć a na brzuszek to tylko raz i to przypadkowo się przekręciła 😁

Lusia no to okres powrócił 😠 ehhh powiedz mi a jakie masz przerwy w karmieniu cycolem? bo podobno jak przerwy są dłuższe niz 4 godz. to wtedy okres powinien sie pojawić. Hmmm ciekawe. mam chyba z 8 opakowań tamponów które leżą i czekają na zużycie 😁 😁 😁

Olusia może faktycznie na Wiki to za wcześnie z tymi słoiczkami i dlatego nie chce ich jeść? zobacz za kilka dni albo tygodni, może mała zacznie je jeść chętnie? Gabi łyka Cebion i sie mocno krzywi, jak może to chętnie go wypluje wiec sadze ze z jabłuszkiem byłoby tak samo 😁

My oddaliśmy siuski w poniedziałek a w czwartek maja byc wyniki, mam nadzieje ze mocz będzie oki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...