Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

o !!!!
masaz krocza jak najbardziej i fakt po 36 tyg ciazy i tu bulka ma 100% racji a nasi mężczyzni tu sie przydają, pomaga jeszcze masaż sutkow i to nawet taki do bolu by oksytocyna sie zaczeła wytwarzac ale to tuz przed porodem po38tyg i seksik tez pomaga a zwlaszcza nasz orgazm tez oksytocynka sie wytwarza wiec powoduja skorcze , lepiej taka niz z kroplowki 😎 😁 a slyszałam tez ze pod koniec ciąży nasze faceciki moga nam pomodz udroznic kanaliki mlekowe - musza duzo ssac nasze sutki 😁by nie doszło do zatorowania ich i stanu zapalnego 😞

a co do zakupow to juz boje sie wchodzic do takich sklepow bo tu 50 tam 100 tu 200 zł i tak kasa ucieka i nie wiadomo w sumie na co 😠 na szczescie duzo nam nie zostało 😎

bulka a jak uczulenie a i wiesz co tam u buziaczki???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobiety..
Ja jestem po wizycie u pani położnej..i zaczyna mnie to już denerwować..Usg nie miałam już z 7tyg..nawet nie wiem ile mierzy i waży mój maluszek..Jak dziś pani zapytaliśmy żeby się dowiedzieć to zajrzała do internetu i sprawdziła ile dzidzia powinna mieć w 28tyg..jakaś parodia.. 🤨Po dotykała brzuszek i stwierdziła że mały jest głową do góry..zmierzyła ciśnienie i tyle z wizyty..wrrr 😠
A niespodzianka jest że dostałam paczke z ubezpieczenia(jakieś potrzebne rzeczy do porodu..mydełko do rąk..i dla maluszka spiworek maskotke i taki lniane pudło na przybory różne 😁)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, co do masażu krocza z olejkami to nasza położna mówiła, ze potem jest ono bardzo rozciągnięte i po porodzie mało się obkurcza...

my kombinujemy, by gdzieś wyskoczyć na dwa dni, np. do tego Zakopca, choć pogoda niepewna... i nie mamy noclegu zaklepanego. Mam nadzieję, że znajdzie się tam jakiś nocleg bez rezerwacji...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kochane moje 🙂
pewnie już śpicie sobie smacznie, a ja nie... czekam na męża mojego który obiecał wrócić za pół godziny,,, zobaczymy,,,
z moją praca licencjacką raczej lipa, sama nie jestem z siebie zadowolona, nie postarałam się wcale, jestem prawie ze pewna, że promotorka nie zatwierdzi mi jej... 🤢 cóż trudno, zdamy w drugim terminie, nie zesram się przecież. sama jestem sobie winna. to teraz będę cierpieć... 😞
i przez to nerwowa jestem, wkurwiona na maksa chodzę, marudzę, jęczę, rozpaczam,,, ach...
do tego Marcin mnie doprowadza do szału, choć wiem że dużo w tym mojej winy... chciałabym żeby trochę bardziej mnie wspierał, był ze mną, itd. no ale on to taki typ, że jak mu wprost nie powiem to nie wie o co mi chodzi i czego bym oczekiwała,,, a może to ja za dużo wymagam... babsko głupie takie ze mnie,,, ach za dużo myślę 😞 i kombinuję ... dobranoc Kwiatuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki kłębuszki!!!!
my dzis sobie strasznie dlugo pospalismy , dawno nie leniuchowalismy w "trojke" do 11:00 ,
wojojka to sa cełe chlopy jak nie powiesz w prost to za cholerke sie nie domysla, i oby to tylko raz mnie szlak trafia jak musze powtarzac kilka razy zamin sie doprosze to zamam zdaze zrobic 😎 no ale nic uczy mnie to cierpliwosci wiec jakis pozytyw z tego jest...
a co do pracy licencjackiej to sie nie martw bedzie ok 😎

sabcia pewnie ze spiochy w koncu korzystamy z okazji bo jak juz dzidzie sie urodza to sobie nie pospimy 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka
dziewczyny ja z moim mgr zwlekam już rok i teraz składam znowu podanie o przedłużenie i mam nadzieję, że dziekan się zgodzi 😉 po co te nerwy? 🙂 najważniejsze dzidzi 🙂 głowa do góry, chociaż tu u moich rodziców leje a w tv widzę, że wszędzie słońce 😞 ale co tam, mąż po mnie jedzie i jutro jedziemy na weekend 😁 w końcu będę go miała trochę dla siebie, bo ciągle t o w pracy siedzi 🙂 ciekawe czy się stęsknił 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heja pierdziochyyyyyyyy!!!!!

U mnie wszystko ok. Mała tydz temu wazyła 1.700. a ile cm to nie wiem..bo powiedział ze nie da sie juz zmierzyc. 😮 noi moge wczesniej rodzic bo jest jakis opór i mała sie cisnie. Pozyjemy zobaczymy. A anemia do dupy...wyniki sie nie poleprzają. Ale mimo to jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie kobietki i maluszki co zamieszkują nasze duże brzuszki 😁 ...a ja się 3 dzień przeprowadzam 🤪 ciężka sprawa dla mnie choć tylko wyjmuję i układam na nowym mieszkanku bo mam dużo pomocy od teściów i robię tylko tyle i to co daję rady. Mąż jest kochany i mam nadzieję, że się nie pogorszy w każdym razie na każdym kroku stara się mieć max cierpliwości 😉 i wytrzymuje moje marudzenia oraz realizuje w miarę możliwości- sugestie 😁 - to najważniejsze 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...