Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejka, myśmy dziś mieli wycieczke z moimi rodzicami do czeskiego miasteczka Stramberk, było bardzo ładnie, tylko, że ja miałam ścinę - tym razem z moim tatą i płakałam chyba z 1/3 drogi... buhuhu... ale już jest ok. problem jest w tym, że mam charakter po tacie i generalnie się uwielbiamy i jest super, ale jak dojdzie do kłótni, to lecimy na maxa... takie same dwa zgryziuchy jesteśmy, heh...

a na kolację zrobiłam dla wszystkich camembert zapiekany w cieście francuskim, no i sama sobie zjadłam kawałek, choć sery pleśniowe w ciąży są zabronione, ale miałam smaka takiego...nic, ryzyk fizyk. A Wy jecie pleśniowe?

Bułko, nasza miss, wyglądasz czadowo!!!!!

a Malutka chyba na serio zwiała do swojej Mamy, bo się nie odzywa... Anochi, masz z nią kontakt???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mufka, ja pleśniowych nie tykam, ale też jakoś specjalnie mi ich nie brakuje, za to czasami skubnę sobię fetę, a podobno też nie można.
Dobrze, że już dobrze z tatą. Czasami lepiej ugryźć się w język, ale wiem że bywa to trudne, szczególnie w kontaktach z rodzicami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczynki
nie nadążam już za Wami 😞 za dużo obowiązków nie mam czasu zaglądać tu do Was za często ale meldujemy ,że u Nas wszystko ok i że często myslimy o Was...............

u Nas słoneczko i pięknie na dworze , miłego dzionka moje brzuszki wszystkim po kolei bez wyjątku życzymy ............

BUŁECZKA..................WOW!!!!!!!!!!!!!!!! DLA MNIE BOMBA............ALE CZAD !!!! BOSKO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Dziękuje za miłe słowa 🙂

Mufka: ja mam identycznie z moim tatą - bardzo się kochamy i doskonale rozumiemy ale jak juz dojdzie do spięcia to na maksa - identyczne charakterki 🙂
W Warszawie po tych burzach pogoda taka sobie, czasem słońce czasem chmurki, jedziemy dziś na jakieś zakupki więc może jakoś przyjemniej się zrobi bo jak na razie to nastrój taki se 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Brzuchalki i małe Szkrabki 🙂
Palibuko świetnie wyglądasz czy to była jakaś profesjonalna sesja zdjęciowa ? 🙂
U mnie pogoda świetna i ma się utrzymać tak przez cały tydzień 🙂
Byliśmy dziś na spacerku a teraz rozkoszujemy się lodami z bitą śmietanką i owocami mniam 🙂
Miłego dzionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt cisza jak makiem zasiał.... my dzis po ostatnich zakupach (mam nadzieje) strasznie zmeczeni i splukani doszczetnie 😞 ale chyba wszystko juz mam 😎
jestem padnieta wiec uciekam spac - kudłatych snow brzuszki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej brzuszki!!!
w poznaniu sliczna pogoda słoneczko i cieplutko a mojego meza wywialo do Wrocławia 😞 wiec siedzimy w domku sami 😞 i czeka nas sterta prasowania i gary w zlewie 😠 😞 no nic zameldowałam sie i znikam im szybciej zaczne tym wiecej dnia i słoneczka bede miała... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam brzuszki 🙂

Melduje się po dłuższej nieobecności 🙂 Ostatnie 2 tygodnie to ciągłe wizyty u lekarza- na szczęście rozwarcie zahamowane, synuś zdrowy i silny 🙂 niestety nadal musimy leżeć plackiem choć za oknem taka piękna pogoda 😞

najbardziej mnie martwi ze mało rzeczy skompletowane do narodzin syncia, wszystko ciachałabym sama załatwić ale nie mogę - na szczęście rodzina i mężuś mocno mnie wspierają 🙂

pozdrawiam gorąco i mam nadzieję częściej tu do Was zaglądać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heyka dziewuszki. Jak jest tak spokojnie to przynajmniej można nadążyć z brakami, bo po dwóch dniach miałam tylko 5 stron do czytania.
U Nas jest bardzo ciepło, a ja się nie ruszam z domku, bo moja Julcia tak mi się ułożyła, że nie mogę dobrze ruchów wykonywać, kopie mnie w nerki i żebra, że w nocy oddychać mi było ciężko, dlatego postanowiłam dać jej trochę luzu i odpoczywać.
Wczoraj dostaliśmy w końcu fotki ze Ślubu, później się jakimś na pewno pochwalę, a teraz chcemy porobić płytki dla rodziny, więc mamy co robić w tą piękną sobotę.
Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...