Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dziewczyny mam jeszcze pytanko: Miałyście może jakieś wątpliwości co do imienia, które wybrałyście dla swoich pociech??
Bo My zaczęliśmy się zastanawiać nad innym i teraz z jednej strony jest głupio zmienić, bo od kwietnia mówimy do Niej Julia a teraz tak zmieniać. Ale bardzo podoba się Nam Amelia i nie wiemy czy zrobić Jula Amelia, czy jak. Kurczę ale to jest ciężka decyzja, bo to na Jej całe życie ma być. Czuję się taka odpowiedzialna, że nawet z tym mamy problem 🤪
Podpowiecie mi co o tym sądzicie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂Po latach już się pzyzwyczaiłam że mi niewiele się od życia należy ale mam troche inne kryteria wartości dlatego dla mnie to 2 dziecko jest darem i sensem życia jak moja 12 letnia córka...bo kasy zawsze jest wiecej albo mniej a dzieci są wartością ponad.. Mój mąż ma 1 dna wadę-jest nieomylny nawet jak sam sobie zaprzecza-to i tak ma rację 😜 ale taki już jest..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oli a co to za bzdury gadasz, że wiele ci się od życia nie należy! Musisz być wspaniałą matką skoro tak cudownie mówisz o swoich dzieciach, że są twoim największym skarbem i darem.
Kornelia witaj w klubie, moje ciało też odmawia wszelkiego posłuszeństwa, jestem jak staruszka, już się nie mogę doczekać aż wrócę do stanu sprzed ciąży,
Sabcia póki jeszcze nie zgłosiliście imienia córeczki w urzędzie, możesz zmieniać decyzję do woli 🙂, Amelia to też śliczne imię, A może się okaże ze dopiero jak ją zobaczysz zadecydujesz, które imię bardziej do niej pasuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny tak narzekamy, ale zobaczcie, że już siedmioro dziewcząt urodziło i jakoś to przeżyły, więc czemu my miałybyśmy nie przeżyć. Obolałe ale damy radę. Ja wole tak dużo nie narzekać, bo mąż już mówi, że nie da rady przeżyć ze mną kolejnej ciąży, a ja pomimo tego jak się czujemy chcę mieć dwójkę dzieci 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
eh ale mnie zmogło, pospałam sobie i lepiej się czuję 🙂
Ika trzymaj się, chyba nieźle bym spanikowała jakby mi tak na jutro wyznaczyli termin 🤪
dzisiaj w ogóle mi się śniło, że położna mi mówi, że dzisiaj już Dorotka będzie z nami 😜 głupie już sny miewam 😜
Sabcia my do końca też nie jesteśmy pewni imienia i stwierdziliśmy, że jak małą zobaczymy to ostatecznie się zdecydujemy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gratulacje dla Buziaczki!!!!! 🙂 🤪

IKA , powodzenia, będe trzymać kciuki, może to lepiej , że się tak dowiedziałaś z biegu, bo tak to byś się dłuzej stresowała 😉

Co do zmiany imienia to chyba jakieś hormony nam szaleją, bo ja się nad tym wczoraj zastanwaiałm, ale mój mąż nachylił się do brzucha i powiedział : "nie słuchaj Dominiś mamusi, bo już jest chyba śpiąca i głupoty gada " 😁

Aha i przyłączam się do Waszego klubu pojękujących staruszek 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny...u mnie dziś fatalny dzień..mega przygnębienie..dołek smutki..złość..nerwy..sama nie wiem czemu..chce mi się po prostu siedzieć i ryczeć..
Na pocieszenie zjadłam już pół czekolady..ale jakoś nie działa.. 😞
Ika 3mam za ciebie kciuki..może jutro się już wszystko wyjaśni..
Oli przykre że praca jest na pierwszym planie u twojego męża..ale myślę że jak zobaczy małego szkrabka - do tego syna(nie żebym wyróżniała..ale faceci często podniecają się nad synem) zmieni nastawienie..i numerem jeden stanie się ten szkrabek..do tego dojdzie corcia i TY..i życzę ci właśnie tego..
SAbcia mnie się podoba Amelia..ale też się już przyzwyczaiłam do imienia i nie wiem czy chciałabym je zmieniać..ale wybór jest wasz a trochę czasu jeszcze macie..

Oszalejeeeeee..wstretne hormony........ 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Okaa aż strach się odezwać, co się stało, że taka handra Cię dopadła. Jakiś syndrom przedporodowy czy co?


Myślę, że pewnie i tak zostaniemy przy tym imieniu, jakoś tak się przyzwyczaiłam i tak do Niej mówię. Ale tak sobie myślę, a jak wyjdzie chłopiec? 🤪 To z imieniem nie mamy problemu, bo już jest dla chłopca, ale to byłby szok zobaczyć fistaszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pisałam wczoraj do Malutkiej ale nie odpisała, miała wczoraj wychodzić ze szpitala, w poniedziałek mówiła, że na razie wzięła rzeczy i wraca do mamy, chociaż mąż był przy porodzie i odwiedza ją w szpitalu i ma zabrać się za kończenie ich pokoju, ale jak tydzień temu to widziałam to jeszcze mu trochę pracy zostało
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...