Skocz do zawartości

MAMY SIERPNIOWE 2010 narazie fasolki:) | Forum o ciąży


Dorunia700

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Wiojojka

    2267

  • anochi

    3640

  • Mufka

    1833

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
my mleko pijemy 3 razy dziennie,,, rano z kaszka na pierwsze sniadanko pozniej do spania okolo 12,30 i wieczorem z kaszka i wszystko przez butle nie jada kaszek na gesto bo mu sie cofaja nie wiem czemu. aaaa po 210ml jakby kto chcial wiedziec. my bylismy dzisiaj pobierac krew krzyk byl niemolosierny masakra...... biedny sie nacierpial jutro wyniki zobaczymy pozdrawiam mykam spac bo na 6 do pracy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my z Siyarkiem przeziębieni jesteśmy..;/
No widzisz ANochi jak to raz dwa poszło..każdy dzieciaczek jak się już przełamie to zaczyna biegać sam..ciekawe jak Łucja od Mufci..
Siyarko mój co raz bardziej kumaty aż się nadziwić nie mogę hihih...przynosi buciki do ubrania..jak poproszę to daną rzecz tatusiowi odniesie..jak telefon dzwoni to pierwszy biegnie przyklada do ucha i mowi halo..No i już co raz trudniej go oszukać..
aa no i kawy w spokoju napić się nie da..bo by najchętniej sam ją wypił 😉
pozdrowka dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamy
WOjtuś też mi coś kaszle, dostaje syropek, mam nadzieję że w nic się nie to rozwinie 😞
mój maluch tez ma ochotę zjeść wszystko co widzą jego oczka, do mojej kawy tez się dobiera nie raz. Staje w kuchni i próbuje wspiąć się na blat żeby zobaczyć co tam też dobrego do jedzenia może znaleźć.
A poza tym to mamy się dobrze, gdyby nie ten kaszel...
Wojtas w mamie zakochany po uszy, o tatę nawet zazdrosny.
Uwielbia książeczki, siada sobie ze mną i mu opowiadam co jest na obrazkach, a on pokazuje paluszkiem. Wtula się we mnie bez opamiętania. Uwielbia wszelkie butelki i tubki, byle tylko miały nakrętki, które można odkręcać. Jak słyszy muzykę tańcuje i kręci się dokoła. Wyrzuca pampersy z pojemnika, wyrzuca zabawki z pudełek, kiedy rozwieszam pranie zawsze porywa mi jakieś ubranie i nosi po domu przewieszone przez rączkę jak dumny kelner 🙂 ciągle się śmieję z niego, jest taki uroczy, jak zapewne wszystkie nasze dzieciaczki. i tak nam dni uciekają na ciągłej zabawie, Kiedy oglądam filmiki Wojtusia myślę sobie, że ten czas tak szybko ucieka, trzeba się cieszyć każdym dniem 🙂 🙂 🙂
Dużo zdrówka dla Was wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie, ale pustki tutaj.
U nas naszczescie nie ma chorobska zadnego, jestesmy zdrowe jak rybki.
Julia tez rozrabiaka na calego, kilka dni juz probuje skoczyc z wersalki a przy tym sie smieje cala buzia 🙂 mam nadzieje ze jej ten pomysl odejdzie z glowy.
Wczoraj bylismy u znajomych, pobawila sie z Kacprem kolega starszym o 4 miesiace. ale w przeciwienstwie do niego jest wielka roznica, maly nawet nie mowi tak i nie. Dziwili sie ze moja tak duzo mowi a jest mlodsza.
Nie moge zdjec wrzucic... fotoo.pl cos mi nie dziala, czego uzywacie do dodawania zdjec?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj biedne chorowitki 😞 taka wredna pogoda, rano mróz a w dzień cieplutko
też jestem ciekawa jak Łucja, czy już chodzi
jejku, niby z Julci duża dziewczynka, ale ten Kacperek wygląda na o wiele starszego niż 4 miesiące
u nas wszystko dobrze, też widzę, że Ala robi się kumata, jak mówię gdzie jest tata, to od razu biegnie do przedpokoju, bo kojarzy powroty męża, potrafi sama zbudować wieżę z 6 kubeczków i chyba skubana kojarzy które po kolei, a co do kawy i jedzenia to pierwsza przy stole, najlepiej jak jest jakieś ciasto 😉urósł jej wielki brzuch i wygląda jak piwosz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5e1f1720ded0443d][IMG]http://images40.fotosik.pl/1223/5e1f1720ded0443dm.jpg[/IMG][/URL]
Nic więcej nie napiszę, zdjęcia Amelki o ostatnich kilku tygodni. Łobuz mamusi. Już pokazuje swoje foszki. Kładzie się na ziemi jak chce coś wymusić, ale ja się nie uginam i czekam aż się uspokoi, traw to niedługo, bo wie, ze i tak na mnie to nie działa. 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kacperkowi kupuja ciuchy na 110.... wielki jest naprawde.
Wiec w koncu moge powiedziec ze moja to kruszynka przy nim heheh 🙃
Ale fajnie sie bawia, nawzajem sie karmia 🙂 przynajmniej wesolo maja,a w lutym urodzi sie u siostry mamy Kacperka maly Wiktorek 🙂
A wy jak, nie myslicie o kolejnym Szkrabie ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas ok tylko mala dalej kaszle,oj juz mam dosc tego ponad miesiac sie ciagnie katar,byla goraczka po drodze,biegunaka teraz kaszel 😞
Kacperek to wyglada na 3latka taki duuzy 🙃
ile wasze dzieci waza?bo moja w lipcu byla wazona i miala 10500 a w srode ja wazylam i ma 10800 ale duzo urosla i ma apetyt wiec sie nie przjmuje 🙂
co do drugiego dziecka to my planujemy sie starac jak nasza niunia bedzie miala ok2-2,5roku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE 🙂
Troszkę Nas nie było a to z powodu tego iż moja mama była w szpitalu i musiałam się zająć 92 letnią babcią 🙂 ale los był okrutny i musiałam dzwonić po karetkę również dla babci 😞 i tak miałam wizyty od szpitala do szpitala 😞 na szczęście obie już wróciły do domu 🙂 a my nareszcie u siebie 🙂
Jerzyk też nadal na cycu i do końca roku będzie na pewno a potem zaczynamy się ograniczać 😞 wieczorem pije kaszkę zależy od nastroju pije od 80 - 150 ml rano je kanapeczkę i jogurcik, potem obiadek, deserek lub owoc. Zdrowy i szczęśliwy mimo czekających w ukryciu dolnych dwójek 🙂

Pozdrawiamy i życzymy wiele zdrowia 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

anochi napisał(a):
KASIU wszystkiego najlepszego z okazji imienin 😁 przede wszystkim DUŻO zdrówka



ojej 🙂 🙂 🙂 dziękuje i kochana za pamięć 🙂 🙂 🙂 🙂 ale mnie zaskoczyłaś 🙂 🙂 🙂 buziol wielki 😘 😘 😘



ale Amelka fajna 🙂 🙂

A Julka to jak pannic 2, 5 letnia wygląda

pozdrawiamy wszystkie mamy i dzieciorki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Julie ostatnio przyrownywalismy do kilgorga 3 latkow i wiecie niewiele sie roznila, jedynie to mniej mowi od nich ale wrost ten sam...zreszta w twarzy wydaje mi sie taka powazna...
Niech rosnie moje malensrwo 🙂
A my myslelismy o kolejnym, teraz w suie mamy tylko rozmowy telefoniczne ale tez sia aborykamy na ten temat o kolejnejnym dziecku, ja w sumie chce poczekac, chce szkole skonczyc i w sumie troche poczekac chce jak mala podrosnie i zycia uzyc 🙂
Uciekam spac bo za 4 godziny wstaje do szkoly 😞 dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a my dzidzi nie planujemy juz wcale mam dwójke i nam wystarczy.... a zdwojeczka nie jest tak chop siup. wieczne wydatki. ja zaszlam w ciaze dopiero jak oskar mial 2 lata z groszem 🙂 u nas oki tylko hubi caly czas chce na nas wszystko wymuszac i pokazuje nam swoja niezaleznosc.... i nawet pierwsza kare ma za soba.... tak bil oskara ze glowe mu rozciął obeszlo sie bez chirurga na szczescie. tak tez tata sie wkurzyl i postawil bąbla do kąta. stal z dobre 15 min i krzywo patrzyl na michala zaczął nawet cos pyskowac po swojemu i pokazal mu nunu normalnie boki zrywalam. pozdrawiamy kasiu wszystkiego dobrego z okazji imienin spoznione ale szczere duzo duzo duzo zdrowia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

asiulkaa1990 napisał(a):
a my dzidzi nie planujemy juz wcale mam dwójke i nam wystarczy.... a zdwojeczka nie jest tak chop siup. wieczne wydatki. ja zaszlam w ciaze dopiero jak oskar mial 2 lata z groszem 🙂 u nas oki tylko hubi caly czas chce na nas wszystko wymuszac i pokazuje nam swoja niezaleznosc.... i nawet pierwsza kare ma za soba.... tak bil oskara ze glowe mu rozciął obeszlo sie bez chirurga na szczescie. tak tez tata sie wkurzyl i postawil bąbla do kąta. stal z dobre 15 min i krzywo patrzyl na michala zaczął nawet cos pyskowac po swojemu i pokazal mu nunu normalnie boki zrywalam. pozdrawiamy kasiu wszystkiego dobrego z okazji imienin spoznione ale szczere duzo duzo duzo zdrowia



Asiu miałaś puścić sms z nr telefonu 😞 a jak nie to na gg mi napisz mój nr 24266261
aaaaa no i dziekuje za zyczenia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...