Skocz do zawartości

GRUDNIÓWECZKI 2010 | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
nadrobilam was kochane, moj Pwel w tym roku konczy 30 lat i jest wspanialym ojcem, nie moge narzekac bo zrobi wszystko przy malym i juz by chcial nastepnego babla hehe 🙂 klocimy sie jak kazda para ale to normlane. Powodzenia życze w godzeniu 🙂 Co do seksu to my ciagle mamy na siebie taka ochote, że szok hehe 🤪 ok lece bo obiad juz gotowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • aisak_89

    4621

  • naylaaa

    4039

  • gonia88811

    3165

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam niestety mały biust 😞 No i prawie nie mam wcięcia w talii - taka trochę chłopięca budowa 😞
A gdzie widziałaś te wdzianka? na allegro?
Więc muszę zamówić coś dziś jak M. na noc pójdzie, bo teraz jednak śpi a idzie znowu na noc i jutro też 😞
Kasia daj jeszcze jakieś wdzianka to obejrzenia żebym szerszy wybór miała...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, zaczełam nadrabiac, ale duzo tego, wiec pozniej dokoncze, My dzis bylismy 1 raz na basenie z P 🙂 bardzo mu sie podobalo, moj M z nim pływal (takie specjalnie plywanie dla niemowlat) i Pawelkowi sie b podobalo, nawet zanurkowal 2 razy, za 1 razem w ogole nie plakal, za 2 tylko chwilke; potem Wam wrzuce zdjecia. Ja na mojego M ogolnie tez nie moge narzekac, pozniej Was doczytam to wiecej napisze, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Laski 🙂
Ja dzisiaj 10 km na piechotę zrobiłam 😜 Będę mieć za niedługo nogi jak Pudzian od tego spacerowania 😉
Iwonka, ja nie wiem skąd Ty masz takie kompleksy, jak Ty jesteś piękną kobietą. Śliczna twarz i figura do pozazdroszczenia... Jeśli nie nosisz sukienek czy spódnic, to mąż na pewno zauważy zmianę 😁
Propozycje Pigi mi się podobają 😁 Jak skubana temat podłapała 😁 hahahha Ale Ty jej nie słuchaj, bo ona się ubiera jak Ladacznica 🤪 🤪 🙃 🙃
Kasiu, cieszę się, że znalazłaś w końcu szczęście i spokój 🙂 Bardzo mi się podobało jak napisałaś, że macie do siebie szacunek 😁 pozazdrościć, niektórzy już o tym zapominają... Znalazłaś szczęście później, ale co z tego jak masz troje świetnych dzieci i udane życie 😁

Ooo Pawełek będzie pływakiem hahaha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdjęcia Diabełka wygrało 😁
A na basenie to jak rasowy pływak 😁 Widać, że mu się bardzo podobało 😁

Dziewczyny, my tu tak o ząbkach, a o siadaniu to cisza 😉 Czyżby żadne dziecko nie miało ochoty usiąść??
Moje dziecko nie chce jeść słoiczków, ani kaszki, jak kiedyś wsuwał... Jestem załamana....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nadrobiłam, dużo tego, więc nie wiem czy wszystko pamiętam, wiec tak - Gosia - no tak, Paula wchodzi w trudny wiek i nie dziwie się ze nie wiesz jak w niektorych syt postapic, swoja droga jest ciekawy artykul w nowym Twoim Stylu na temat wychowywania dzieci i materializmie/podejscia do pieniadza, daje do myslenia jak wychowac dziecko, zeby nie rozpieszczac, ale i nie zakazywac itp itd.. co do przyjazni miedzy kobieta a facetem, ja mialam wiele lat przyjaciela, w ktorym sie troche podkochiwalam, zreszta on mi dawał sygnały niby..a na koncu sie okazalo, ze on jest gejem (moj obecny maz zawsze to podejrzewal) i teraz mieszka zagranica z facetem...a ja straciłam ślepa parę lat (on chyba wtedy nie był określony;-); Martusia - Gabi w koncu przekona sie do butli, a moze bedzie chciala od razu lyzeczka/kubek? Iwonka - wspolczuje sytuacji i uwazaj z papierosami, bo w to chyba latwo sie wciagnac z powrotem (ja nie palę i nigdy nie palilam, wiec mowie z teorii 🙂. Ola - a moze kaszelek to alergia? czy u takich dzieci malych to niemozliwe? a co do mieszkania bez czy ze slubem, ja tam sobie chwalę po ślubie 🙂 ale sie rozpisałam, a jeszcze coś mialam napisac...skleroza 🙂 ide karmic Małego do snu, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Moja Ala siedzi już sama jeszcze troszku się kiwa, ale z dni na dzień jest coraz lepiej 🙂 Poza tym uwielbia stać na nóżkach i jest na nich bardzo sztywna 🙂 Pytałam się pani pediatry jak była u mnie w domu czy mogę tak robić bo Ala jest jeszcze mała a ona powiedziała, że zmuszać Ali nie mogę, ale jeśli sama tak robi to mogę Ją sadzać i stawiać na troszkę na nóżki bo Ala odczuwa już taką potrzebę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja krótko ..bo zmęczona jestem 🙂
A to Majeczka ma już tyle sprawności 🤪 Gratulacje!!! 🙂 🙂 🙂 🙂 Moja myślę że wszystko oprócz tego pierwszego... 🤔 Z siedzeniem zależy , zdarza się że siedzi ładnie kilka sekund a czasami leci do przodu. Mamy czas bo po co przyśpieszać naturalny rozwój hihi 😉 Najgorsze jak coś jej nie pasuje jak siedzi mi na kolanach, we wózku luz leżaczku to dupka do góry i się zsuwa... Mam nadzieję, ze z tego wyrośnie 😉
Dobranoc i spokojnej nocy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 no moj Dominik tez siedzi tak jak wasze maluchy troche sie kiwa ale coraz lepiej mu to idzie 🙂 no i na nogach skubany tak sztywno staje że szok normalnie ale jak w mamusie pojdzie to bedzie szybko chodzil ja mialam kolo 8 miesiecy jak zaczelam chodzic 🤪 no ok to jeszcze tak Pawełek boski na tych fotkach!!! Mozna wam Aga tylko zazdroscic tylu rozrywek dla maluchow u nas nic takiego nie ma. Ok ja pedze sie szykowac bo zaraz do tesciow na obiad bedziemy ruszac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oki to ja coś tam naskrobię 😁
Noc super, ale Mariusz budzikiem obudził Alusie po 4 rano na szczęście dostała butle i poszła spać dalej i wstałyśmy o 9 rano 🙂
U mnie w Liverpool też jest tyle darmowych rozrywek dla Mam, ale ja nie chodzę bo nie mam z kim a matki wychowujące dzieci na styl angielski są dobijające !! 😠 Dzieciak ledwo siedzi a we wózki ma paczkę z frytkami od McDonald-a !! 🤪 😠 Albo zima mamuśka wypacyfikowana a dziecko gołe stópki ma we wózku!!! 😠
Poza tym mam dzisiaj gości 🙂 Przyjeżdża do mnie Justyna ta co pisałam Wam o Niej, że miała martwego synka w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witaj w klubie Kasia 😁 Ja siedzę i robię wyliczenia co i jak z tym interesem ile kasy potrzeba itp. i już mnie głowa boli !! 🤪 🥴 Kupa kasy i jeszcze więcej rzeczy do kupienia !! 😮 A najwięcej to tych drobnych pierdołek a nie dużych rzeczy jak chłodziarki czy miksery. Ufff.... długa droga przede mną 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 My dzisiaj krótko na spacerku bo pogoda do dupy 🤔
Gabrysia dzisiaj pierwszy raz przekręciła się z pleców na brzuszek a co dopiero wczoraj pisałam do komentarza Mini że moja tego nie robi 😉 A to wszystko dzięki jej bluzeczce o kurczaczkowym kolorze jak to Nina stwierdziła ha ha- później fotkę wrzucę 🙂 Kasiak- dużo roboty ale jaki efekt będzie 🤪 Pigi ale Ci zazdroszczę tego samozaparcia z realizowaniu swojego celu- gratuluję wytrwałości i konsekwencji 🙂 Super mieć pomysł na własny biznes 😁 😉 Nina , zgrabne girki a nie odsłaniasz hehe. Ja swoją drogą mam krzywe nogi a poza tym lubię spodnie obcisłe i dopasowane a mój mąż też by chciał bym spódniczki i szpile zakładała - pomarzyć można ha ha 😁 Nieraz ubiorę wyższe buty ale to jak z nim wychodzę- sama w spódniczce też nie wyjdę 😜 😉 Zresztą na NK widać na fotkach że tylko te spodnie hehe 😁 W spódniczce chyba tylko na jednej fotce jestem ha ha. Albo wcale, nie pamiętam- skleroza wiec wybaczcie 😜 Moja Gabi dzisiaj tylko śp;i i płacze i tak na przemian 🤨 Nie wiem co się dzieje 🤔 Lecę bo malutka płacze... 😞 Wieczorem X- Factor więc nie zajrzę ablo tylko się zamelduję. Miłego wieczorku mamuśki 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja się melduję, bylismy u znajomych, a teraz maz kapie Pawelka; u nas leje 😞 Aga - dobrze, ze sie lepiej czujesz i chyba w koncu zasluzyl sobie ten Twoj na pochwale 😉. Co do siedzenia, to Pawelek tez sie ciagnie do siadania, ale mi rehabilitantka odradza przyspieszanie, tj sadzanie itp, wszystko w swoim czasie 🙂 lece karmic, pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po gościach 🙂 Robie obiadek bo zaraz Maniek będzie z pracy 🙂 Ja kooooooooooooocham spódniczki i sukienki i to muszą być takie króciutkie bo do kolan nie założę- czuję się jak stara baba haha dzisiaj też odstawiłam się w mini sukienkę bo kupiłam ją i jeszcze ani razu nie miałam na sobie 🤔 Ja wychodzę sama w spódniczkach ale tutaj ludzie tak nie zwracają na to uwagi, faceci też także luzik. Widać tylko kiedy polak idzie bo ten to zawsze się obejrzy haha.
No firma ruszy na pewno. Zaparłam się i wytrwam w celu 😉 Muszę Ali dobry byt w życiu zapewnić a nie będę liczyć na to, że dorobię się u kogoś bo nie ma to jak pracować na swoim i dla siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aga2010 napisał(a):
ja się melduję, bylismy u znajomych, a teraz maz kapie Pawelka; u nas leje 😞 Aga - dobrze, ze sie lepiej czujesz i chyba w koncu zasluzyl sobie ten Twoj na pochwale 😉. Co do siedzenia, to Pawelek tez sie ciagnie do siadania, ale mi rehabilitantka odradza przyspieszanie, tj sadzanie itp, wszystko w swoim czasie 🙂 lece karmic, pa


No mi też pani pediatra powiedziała, że dziecka zmuszać nie wolno i nic na siłe, ale jeśli Ala sama czuję potrzebę siadania i się do niego ciągnie to mogę Ją sadzać bo Ona daje mi tego oznaki, że już chce w tej pozycji przebywać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...