Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sandra ja jedna reka trzymam male lusterko a druga metoda prob i bledow staram sie doprowadzic do porzadku. Chcialam mojego M namowic aby mi pomogl ale jakos nie moze sie przemoc. 🙂
Co do mojej studniowki to kurde minela 25 lipca wogule o tym nie pomyslalam a w kalendarzu mam kazdy dzien opisany. 😞
Akigo moj syn bedzie mial tzn juz ma na imie Aleksander:P tak wiec chyba twoj typ!
Co do pogody to strasznie u mnie goraco ale chodza jakies chmury wiec moze bedzie padac (oby)! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatasz napisał:
Sathi widze, że Twój dzidziuś jest o jeden dzień starszy od mojego 😆

Rzeczywiście. 🙂 Ale fajnie, takie blisko siebie daty. Natomiast ja zauważyłam, że tak w ogóle, to my jesteśmy z tego samego rocznika. :P Kolejna ciekawa zbieżność! :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już po obiedzie.Wiecie co zauważyłam że wszystko co zrobie mi nie smakuję 😠 Dzieciaki wcinaja a ja się wykrzywiam. I co chwile muszę poleżeć zeby mi sie ułożyło. Ja tylko kilogramami mogła bym jeść bób i to mi smakuje. Mięsa nie jem wcale.Tylko wszystko rybne.
Co do golenia to też mi ciężko idzie.A co się nagimnastykuje!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja zmniejszam zdjęcia na tej stronce http://www.zmniejszfotke.pl/
Tak teraz powinnaś zrobić zapisz, czyli save 🙂 tak mi się przynajmniej wydaje 🙂

Iwonko podziwiam ludzi, którzy jedzą bób 🙂 ja nie wiedziałam co to jest dopóki 6 lat temu nie pojechałam do Warszawy do mojej psiapsióły...więcej bobu nie zjem, nie smakuje mi; niedawno byłam u niej na weekend i miała w lodówce bób, ale powiedziała, że nie będzie mnie denerwować i nie będzie go gotować - na moje szczęście 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też nie przepadam za bobem szczerze wam powiem. kupiłam w tym roku raz - ale i dzieciom nie bardzo smakuje więc już nie będę kupować.
a!! kupiłam dzisiaj słodki kombinezon z uszkami w ciucholandzie!! 😁 zaraz wam fotkę wkleję, a dałam za niego oczywiście groszę 😁 ... jak to w ciucholandach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka ja chciałam dać imię kacper synkowi 🙂 , .. ale już tyle tych kacprów i stwierdziłam że będę mieć same dziecięco-bajkowe imiona :PP Zuza - bo zuzia lakla nie duża, maja bo przczułka i kubuś - puchatek hehe .... mam nadzieję że zawsze będę słodkie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jaki zbieg okoliczności: też mam w lodówce bób i zresztą właśnie mi się gotuje na obiadek. 🙂 Dobrze dosolony jest pyszny, choć wiadomo, my z solą przesadzać nie powinnyśmy... 😉 Mój mężczyzna też nie lubił, ale jak zrobiliśmy kilka dni temu to ze smakiem spałaszował i stwierdził, że jednak dobre. 😁

Tak, jak już się wybierze GALERIĘ oraz plik, który chcemy dodać (poprzez przycisk PRZEGLĄDAJ i dalszy wybór), a także jak kto woli - wpisze się temat i doda opis zdjęcia - wtedy wciskamy ten obrazek DYSKIETKI, na którym pojawia się po najechaniu myszką napis SAVE.

Odrobinę mało intuicyjne to załadowywanie zdjęć na server, zwłaszcza jeśli chodzi o przycisk SAVE, tak moim zdaniem. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaisaa4 napisał:
i wam nie pokaże mojego nabytku, :/ bo mi komputer nie chce czytać karty z aparatu :/ a czytał !! :/

Złośliwość rzeczy martwych... nie przejmuj się, szkoda nerwów. Pokażesz nam je, jak tylko będzie znów czytał. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też mam problem ze strefa bikini ale narazie sobie jescze jakoś radze na szczęście, a co do bobu to nie miałam okazji jeść-ale może się skuszę jutro jade na zakupy jak znajdę to kupię 🙂

dziewczyny mam pytanie do was jescze czas ale nurtuje mnie to od jakiegoś czasu, bo nie wiem jak to jest ze szpitalem?? wybrałąm już spzital a raczej 2 bo jeden awaryjny na wypadek gdyby w pierwszym nie było miejsc na porodówce:P i nie wiem czy ja moge iść rodzić hdzie chce czy musze powiadomic lekarza o tym gdzie chce rodzic i czy on jakieś skierowanie wypisuje do danego szpitala czy takie ogólne jak to jest??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja uwielbiam bób:P Moje dzieciaki na sam zapch sie krzywią i mówią ze śmierdzi.Mąż ostatnio też jak był to powiedział że nie lubi i zjadł mi prawie cały 😠 Ja sie cieszę ze dzieci nie lubia bo by mi zjadły:P
Dziewczynki z tymio dniami porodu to zobaczycie że wsztystko będzie inaczej niż mamy napisane 🙂
Ja jadę rodzić do szpitala do innego miasta wiec nawet sobie nie wyobrażam zeby nie było miejsca w szpitalu bo nie wiem czy zdąże wrócić 🙂 A ze skierowaniem nie wiem jak to jest.Wydaje mi sie że tylko jak sie przenosi albo ma się być wcześniej na oddziale lekarz wypisuje skierowanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...