Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Teraz też tak mówią:P.Dzis znalazłam ta stronke ze slajdami na blogu mojej córci .Bo juz zapomniałam ze mam te slajdy.
Tam gdzie pisze:More slideshows by .To też moje zdiecia. Są moje jak byłam mała taka brązowooka to ja mój. Maż jak był mały i dzieciaki maleńkie i juz wieksze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Marzi też już pomału myślę, w co się ubiorę jak się zrobi bardziej jesiennie... czyli tak jak np. dziś. :P Dostałam od kuzynki takie czarne rozciągliwe golfiki, dresy (fe, ale za to jak cudownie mięciutkie), no ale za dużo tych ubrań mi nie pozostaje... (Ale jakoś tak zawsze ich miałam mało.) Zwłaszcza typu kurtka czy płaszcz. Może od mamy pożyczę jak będzie bardzo zimno? A jak się da, to tak jak Maiha, będę w porozpinanych latać. 🙂

Akigo suuper dzieciaczki. Przeurocze! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nom, pomysł z ponczo nie głupi... 🙂 Może właśnie moja mama jakieś ma, to bym "wysmyczyła" od niej. 😁

Dobra dziewuszki ja lecę, najpierw zatłuc mojego starszego brata, który się mną cały dzień wysługuje ( 😉), a potem na umówionego grilla do znajomych. Hi, hi, pa, do potem! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już spodni nie kupuje... bo aż 5 par ciążowych mi sie uzbierało 🤪
ponczo 2 tyg temu kupiłam włąśnie z myślą o chłodniejszych diach i na pewno sie później przyda. Tylko to moje to jest jak gruby sweter a to co Hania przesłałą też mi sie bardzo podoba i nawet niedrogie. Bo kurtki to nie kupie ciążowej, chyba że używana. Widziałam na zdjeciach taka jedna kobieta chciała sprzedać płaszczyk ciążowy bardzo ładny. Ale narazie mam nadzieje, na ciepłą jesień 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja mam jedne , dwoje spodni ciążowych, ale jedne mam za krótkie i źle się w nich czuje. co do kurtek to też przymierzałam, jeszcze nie jest źle ale obawiam się że może być gorzej przed końcówką :/ ale zobaczymy.
ponczo super tylko nie wiem czy dla mnie było by odpowiednie.

iwonka super masz te filmiki 🙂

jejku ale mi burczy, a dopiero obiad wstawiony :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no faktycznie sie rozpisalyscie
Akigo super slajdy 🙂 Co do kawy to ja przynajmniej jedna dziennie sie napije ale zbozowke z 1 lyzeczki i duzej ilosci mleka.
Moja rocznica byla 1 Wrzesnia to byla chyba papierowa 😁
Jezeli chodzi o ponczo to kolezanka mi pozyczyla swoje ale takie cieplejsze.
Ja juz po USG wyszlo ze moj synek wazy 1768g 🤪 powedzcie mi czy to duzo czy w sam raz? bo lekarz byl jakos malo rozmowny... 🤔 HC 293 mm, plyn owodniony w normie a serducho 142/min 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Beatko ja myslalam ze HC to jego dlugosc ale sprawdzilam i okazalo sie ze to obwod glowki. Niestety lekarz nie podal mi jego dlugosci nawet tej ciemieniowej 😞 (od ciemiaczka do pupy) ale najwazniejsze ze ma wszystko na swoim miejscu 🙂
Akigo no to ok ze ksiazkowo a ja juz myslalam ze jakis przerosniety hehe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
http://www.allegro.pl/item730063793_wanienka_wanny_ondaevolutionok_baby_okbaby.html
to ta wanienka 🙂mamy niebieską

Asiu napoleonka od południa sie chłodzi w lodówce ale jakaś zadkawa ta masa mi wyszła. Ładnie pachnie 🙂 a gosci jednak nie bedzie, tak więc cała blacha dla mnie:P

do niedzieli dziewczynki, dziś znowu jadziemy do Łodzi papapa 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi to z tymi terminami róznie wychodzi.Ale moze uda mi się do 2 listopada urodzić. Ostatnio jak byłam w 24 tygodniu to usg pokazywało 25. Ale te usg nie jest zbyt wiarygodne. Lecena film bo fajny będzie na tvp2 o 18. Już go ogladałam ale jeszcze raz z chęcią oglądne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a coz to za film? Kate i Leopold?
Beata mi wogule sie pomylilo na poczatku zamiast wlac ta 1 mase do garnka to zrobilam na odwrot i sie glowkowalam czemu ona nie gestnieje:P :P hehe a pozniej przeczytalam ze powinnam zrobic inaczej. Wiec wlalam to wszystko (prawie juz wystyglo) do garnka i zaczelam podgrzewac. Stalam i mieszalam, ognia nie wylaczylam tylko gotowalam dopuki budyn nie zrobil sie baaardzo gesty. Wiec nastepnym razem zagotuj ta mieszanke chociaz przez 1 min a na pewno zroi sie gesta.
Otlesie w domu zawsze czlowiekowi lepiej moze szybciej dojdzie do siebie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach wanienka super, ja mam wanienke po dzieciach od siostry taka zwykła zielona wnaienka dla niemowlaczków :P jeden wydatek mniej na szczęscie 🙂 Ale Beatko Twoja wanienka to jak mercedes wśród wanienek :P bajerancka

a ja musze zwolnić komputer mężowi więc ide sobie na tv choć nie bo zasiadł tam mój 5 letni chrześniak więc chyba pójdę do wanny się odprężyć a potem może pooglądam bajki z chrześnaikiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolinko dużo zdrówka dla dziadka.
Asiu tak to ten film.
Haniu ja też bede mieć zwykła wanienkę. Beatki wanienka piękna ale ja nie wydała bym takich pieniażków na wanienkę.
Żla by mi było.MOże gdybym miała dużo pieniażków to bym taką kupiła. Ale chyba kupie sobie stojak do wanienki .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...