Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Paulisia ja chyba zapomniałam Ci pogratulować i życzyć wszystkiego naj 😞 wybacz....ale czynię to teraz...wszystkiego naj 🙂

Co do czopków glicerynowych, to one działają znacznie później niż lewatywa... Wiem dziewczyny, że do fizjologia i jak się stanie to się stanie, ja też muszę wąchać czyjeś kupy... tylko to zawsze jakiś dyskomfort...Zresztą przy porodzie pewnie o tym zapomnę...

Paulinko buciki są po prostu zaje***
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, he, he, choć to przyszła ciocia Wicia ma gust. 😉

Jeejku, a u mnie leje i leje... 😞 Czekam aż przejdzie, bo powinnam się pakować do auta i nie chce mi się moknąć, ale coś nie przechodzi... 🥴 Co za pogoda!

Też Wam dziś tak ciężko? Ja mam dzień toczenia się zamiast chodzenia. 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj widzę że teamat się wywiązął:P no ale chyba każdą kobietę która bedzie rodzić nękają takie myśli że bęxize wstyd jak się coś takiego przydaży-ja sama o tym myślałam ale z drugiej połozne się z tym liczą że może się tak stać, bo jednak jak bedziemy przec to tak jak iwonka mówi to co mamy zbędnego w jelitach to pierwsze wyjdzie:P niestety, aj wiem ż eu mnie w spzitalu robia lewatywę ale i tak mimo to moż esię kazdje kobiecie zdarzyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam i zataz zmykam
Wpadlam zobaczyc o czym piszecie i musze niestety zejsc juz z kompa bo moj M chce usiac,zreszta dopiero wrocilam z urodzinek,dziewczyny przez te dwa dni to zjadlam wiecej slodkosci niz wy przez tydzien mam nadzieje ze to niezaszkodzi synkowi,musze sie opanowac...
Zycze milusiej nocki

Jutro rano na pobranie kwi ,pozniej male sprzatanko,na 18 szkola rodzenia no a pozniej to juz chyba palulu,znow czly dzionek zaplanowany 😉

Buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi tak dzionek minął dzisiaj że szok 🙂 była położna u Nas,i wyobraźcie sobie że kazała mi odstawić te tabletki,ale i tak biorę dalej.
Paulinko pytałam jak te ruchy liczyć i powiedziała że w chwilach największej ruchliwości Maluszka mam liczyć,pytała czy zauważyłam kiedy się najbardziej rusza,mówię że tak,to wtedy mam liczyć 🙂
A tak poza tym to mi powiedziała w którym momencie dopiero do szpitala,jakie są dostępne środki znieczulające,musiałam wyrazić zgodę na nacięcie,chociaż powiedziała że bardzo rzadko nacinają,czy chcę Malutką po porodzie od razu na swoje ciało,czy mój M będzie ze mną itd.
No ale mam już za sobą wszystko 🙂 teraz tylko czekać.
A i Malutka jeszcze się nie obniżyła.

Teraz idę poczytać co tam napisałyście przez cały dzień :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wreszcie M zszedl z kompa wiec moge do was zajrzec...
Iwonko co do mojego pedantyzmu 😉to prawda jestem pedantka i to straszna,u mnie jak cos lezy nie na swoim miejscu to mnie szlak trafia ,jak moj M polozy np.pilota na biurku a nie przy telewizorze to dostaje bialej goraczki,no i boje sie troszke jak to bedzie jak Szymonek zacznie rozrzucac zabawki zebym wmiare sie ogarnela,ale mam nadzieje ze przejdzie mi to z czasem..

Gosiu to troszke informacji polozna ci jak widac przekazala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marzenka ja byłam taką pedantką. rety wszystko musiało być tam gdzie jego miejsce - według mnie oczywiście bo pewne pierdoły przecież mogą leżeć obojętnie gdzie - jak i ten pilot, co za różnica czy półka tv czy biórko :P .... nawet mnie drażniło jak firanka była źle ułożona i story nierówno rozłożone. do tej pory drażnią mnie drobnostki, ale to co robię teraz a co robiłam przed dziećmi bardzo się zmieniło. przede wszystkim nauczyłam się trochę nie zwracać uwagi, i nie robie awantury gdy leży klocek na podłodze czy tym podobne. 🙂.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sathi fajowskie butki!
Ja to dzisiaj sie czlapalam a nie chodzilam takie czlap czlap z nogi na noge, moj M mi buty zawiazywal i pomagal skarpetki zakladac. 🙂
dzisiaj bylismy w odwiedzinach u rodziny mojego M i dostalam w spadku nosidelko, lezaczek i wanienke tak wiec troszke sie zaoszczedzilo kasy 😁
zapomnialam Wam powiedziec ze ostatnio snil mi sie moj synek ze juz sie urodzil i byl bardzo malutki miescil mi sie w dloni i tak bardzo mi go bylo szkoda ze taki malutki jest i strasznie chciaam go nakarmic piersia i staralam sie zeby jak najszezej buzke otworzyl zeby dobrze wzial cycola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do lewatywy to w tym szpitalu gdzie chce rodzic to lewatywa jest na zyczenie pacjentki nic nie mowili ze trzeba miec swoj sprzet.
I jak dziewczynki obnizyl sie juz Wam brzuch? bo mi jeszcze nie...
Paulisia musze sie zastanowic nad tym zaufaniem do znajomych bo faktycznie moze sie okazac ze skrytka bedzie pusta hehe:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki... Widzę, że dziś pierwsza jestem... mam dziś lenia od samego rana... plecy mnie bolą... ostatnio nie sypiam najlepiej... Marzenko wczoraj pisałaś o tym spaniu na boku. Ja przed ciążą zasypiałam na brzuchu albo na lewym boku, teraz rzadko zasypiam na lewym boku, nie wygodnie mi i śpię na prawym....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hajka!
Ja tez już wstałam.Ale mi łapy dzis spuchły.I sciągnęłam obrączkę. Ściągnełam! Zdarłam. I to prawie ze skórą. Aż pale boli.Matko jak jak wyglądam . Paluszki jak paróweczki. A twarz?! Masakra! Zrobiłam makijarz bo naprawde mogę kogos przestraszyć .A jakie mam wielkie usta! Pikna jestm! 🤔
Ja też przed ciążą spałam na brzuchu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też już was witam. rety, teraz mnie dusi znowu ... :/ jak nie jedno to drugie .... i źle się tak czułam, słabo jak szłam do przedszkola ... ide się teraz położyć (ciekawe czy dzisiaj paczka mi przyjdzie 😁 😁 dla malucha ) ..... coś mnie ostatnio budzi codziennie po 6 i spać już nie mogę. a jak już zasypiam to budzik dzwoni do przedszkola, albo córki cześniej wstaną ... ech.... i spać mi się chce :/ ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ciekawy reportaz, Maiha wiec jak sie bedzie zblizal 38tc to wiesz juz co masz robic he he:P
My juz po sniadanku i nie wiem co robic dalej wyszlabym gdzies na miasto ale kurcze nie mam w czym 🤔 mam tylko jedne spodnie i nie wiem czy juz wyschly...
trudno najwyzej posiedze w domu i bede sie lenic jak zwykle 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuszki jaki reportaż?? chyba coś przeoczyłam albo nie doczytałąm na anszym forum 🙂 ale wlicze że wytłumaczysz mi o ajki reportaż chodzi??

ja już wstałam, wyprałam gacie męża, byłam w sklepie po batoniki:P 2 snicersy dziennie to już u mnie norma heh i kupiłam jecsze chleb

za chwilke ide piec jabłecznik bo mam jutro gości-szwagierka z teściową przyjada więc jutro bede musiała posprzatać :P bo ja niestety pedantką nie ejstem i sprzątam mneij niż Marzenka:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...