Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Oj dziewczyny biedulki kochane... widzę, że nie macie za dobrego dnia... Olga mój gin. mówi, że jak swędzą tylko dystalne części ciała, to nie musi świadczyć o zatruciu, ale odbierzesz wyniki o zobaczysz....pij dużo soku z aroni (ja piję, bo też mam momenty, że mam wyższe RR, ale nie aż takie jak Ty) jedz czosnek...

Iwonko ty masz pecha z tym lekarzem...
Olusia głowa do góry, najczęściej podają antybiotyk podczas porodu; ale jakie podejmie leczenie Twój gin to zależy od niego. Niektórzy dają antybiotyk już przed porodem. W każdym bądź razie nie martw się ważne, że wiadomo, że wynik dodatni.

Paulinko odpoczywaj....

JA dziś mam parcie na odbyt od samego rana; "wykupkałam się" 🙂ale nic nie dało...i ciągnie mi "coś" brzuch na dół; moja mam mówi, że tak właśnie u niej zaczęły się skurcze...zobaczymy.... jutro idę do położnej...do fajnej położnej; ona już jest dawno na emeryturze i jest teraz na zastępstwie....niewiecie jak się cieszę, od niej możnq się tyle dowiedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olusia z tego co kojarzę to enterococcus faecalis - jest paciorkowcem kałowym i nie jest groźny dla dzidzi (przynajmniej nie ma dużego prawdopodobieństwa zarażenia)Gorzej jakbyś miała Streptococcus agalactiae Poczytaj sobie http://www.paciorkowiec.pl/2401.html?*session*id*key*=*session*id*val*

Raczej nie jest to wskazaniem do CC, nie martw się., myślę, że gin,, Cię też uspokoi, tylko spytaj się o wszystko co Cię nurtuje 🙂 3maj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko mój Mały dziś też jakoś się dziś rozfikał 🙂 Też mnie rwie w dół... Ja muszę odebrać GBS, w ostateczności odbiorę przy porodzie 🙂; bo wynik leży u mnie w szpitalu 🙂 Muszę iść też po wyniki mir.; wr i moczu; ale to chyba jutro odbiorę jak będę u położnej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny, sorki ja dosłownie na pięc minut. Pisze właśnie po powrocie ze szpitala. Wczoraj mieliśmy z mężem stłuczkę - baba w nas wjechała w poślizg wpadła powoli ustawialiśmy się w korku jakieś 20 na godzinę a ta się chyba zagadała z pasażerką i nie zaważyła że przed nią sznur samochodów staje, zabrali mnie do szpitala karetką , ale dzisiaj się wypisałam na własne rządanie, bo dobrze na szczęście się czułam chociaż chcieli mnie zostawić ale to 50 kilometrów od Lublina więc dałam sobie spokój, w razie czego tutaj mam pełno szpitali i nie chciałam żeby ta kobita miała lipę bo to juz by było jako wypadek i chociaż jej wina oczywiśćie ale też nieżle stresu się najadła a jeszcze wizyty u lekarzy mam już zapisane więc też by przepadły, cieszę się że z niunią i mężem wszystko wporządku . Będę uciekać bo spałam tylko dwie godziny , pójde się przespać. Wpadłam na chwilkę 🙂 jakoś postaram się dziś albo jutro odezwać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
przeczytajcie, az sie łezka w oku kreci

PAMIĘTNIK PISANY W BRZUSZKU....
Mamusiu
jestem już taki duży,
że ledwo się tutaj mieszczę !
Ale cierpliwie
tutaj pomieszkam
ostatni miesiąc jeszcze.

Mamusiu wiem,
że jak się tu wiercę
to rozciągam Ci brzuszek,
nie chcę żebyś
się na mnie złościła
i nie będę się już poruszał !

Mamusiu
nie chcę by Cię bolało
i nie chcę żebyś cierpiała
urodzę się więc bardzo szybko
żebyś mnie już przytulała !

Mamusiu już !
Już jestem na świecie !
Wyszedłem szybko i bez krzyku !
...Dlaczego więc
zamiast do domu
zostawiasz mnie
w zimnym śmietniku ?.....

...Mamusiu wróć...
Tak strasznie tu zimno...
Przecież już przyszła zima !
Marzną mi plecki...
zmarzły mi rączki...
Długo tu nie wytrzymam ....

....Mamusiu wiem
pewnie pobiegłaś
do domu po kocyk i śpioszki !
Nie będę płakał,
nie będę krzyczał
żeby Cię nie rozzłościć....

..... ....
...Mamusiu przyszedł
już po mnie pan Bóg,
wyjął z foliowego worka
i zabrał tam
gdzie ciepło jest
i zrobił ze mnie aniołka !

Mamusiu moja
kocham i tęsknię
i czekam tutaj na Ciebie...
..Nie przynoś już kocyka
ani śpioszków,
to nie potrzebne mi w niebie...

...Mamusiu....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moniczko dobrze ze nic ci sie nie stalo. iwonko ja tez dzisiaj mam biegunke :/ .... olga karola ma racje 🙂

rety nie wiem co jeszcze mialam napisac. wlasnie skoczylam sprzątanie domu po malowaniu - ale jestem szczesliwa. nogi mi odpadaja doslownie !!!! ide teraz jesc obiad ☺️ ..... zajrze wieczorem papapa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć grubasiątka,ja tak tylko na moment,ciśnienie mi zjechało do 130/90,swędzą już mnie ręce i po części cała się drapię,najgorzej jak zacznę,na noc mam wziąć hydroxizinum to przestanie mnie swędzieć,byle do jutra.
monia.odpoczywaj po tej stłuczce.
a dziewczynki z biegunką to pewnie oczyszczają się przed porodem.
macie wszystkie pozdrowionka od mojego M.już normalnie prawie wszystkie was kojarzy 🙂
spokojnej nocki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj mamusie ale tu dzis dużo niemiłych wieści, olga dobrez ze z cisnieniem juz lepiej, jutro nam zdja relacje co lekarz powedział, moniko dobrze ten wypadek nie był dla ciebie id ziecka groźny-ale pewnie stresu sie najadłaś, ach ja już po zkaupach wózek w markecie pełny pieniedzy zostawiłam mnóstwo ale tak naprawde to starczy na niedługo ;/ ach ja to juz chyba tez nigdzie nie wyjde bo nie mam w cyzm butów nie moge dopasdowac zadnych dzis bylam w skelpie w glanach ale tez sie nacierpiałam bo ciezkie i niewygodne zostały mi jescze z czasów szkolnych-teraz w nich tylko w góry jeżdziłam bo sa nie do zdarcia-ale obciach mi juz w nich chodzic wiec musze wymyslec cos innego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u mnie wszystko jeszcze pozamykane ,niby cos mi lekarz tam powiedzial o 2 cm ale niedoslyszalam ,mam napisane to w karcie ale nie moge rozczytac;( i nie wiem czy to rozwarcie czy co????

Zapytam sie w pon. bo ide do swojego gina.
Bylam dzis na ktg w szpitalu,lezalam 30 minutek,synio wiercil sie,dostal czkawki i tak smiesznie bylo to slychac...
Pan doktor jak mu powiedzialam ze z miesiaczki jestem 2 dni po terminie chcial mnie juz zostawic w szpitalu,ale zbadal mnie ,zrobil dokladne usg,powiedzial ze dzidzia rozwija sie prawidlowo i Szymonek wazy juz 2900...
Zalecil nastepne ktg w srode
A wiecie co mi w karcie napisal -otylosc;(((
Oj ja biedna,czeka mnie ostra dieta po porodzie


Wystraszylam sie troszke jak chcial mnie juz w szpitalu zostawic,przerazilam sie troszke,ale coz juz niedlugo tam wszystkie wyladujemy 😉)

Na szkole rodzenia bylo o kapaniu,dostalismy kocyki i dyplomy o ukonczeniu szkoly,jeszcze w piatek ostatnie zajecia i koniec...

Dobra bo sie rozpisalam

Mam pytanie czy robicie sobie do porodu takie badanie WR bo wyczytalam ze tez to chca i lekarz dal mi zebym zrobila,ale to z krwi sie robi bo nie wiem??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marzenko to mały ten Twój synek! Jak faktycznie ten jesteś 2 dni po terminie z miesiączki. Ja uważam ze bardziej wiarygodna jest data z miesiączki niż z usg. Ale w sumie z ta wagą to pewnie jak u mnie albo jak u Malinki o kilogram sie pomylili 🤔 A mój Kacper miał ważyć 3.300 a urodził się 4070kg.Więc usg to kiepsko waży
A otyłością się nie przejmuj. Przy synku bedziesz mieć dużo pracy i sama schudniesz. Zwłaszcza że ty tak lubisz sprzątać.A przy dzieciach to jest troche tego sprzątania.Marzenko to na kiedy Ty masz teraz date porodu? 🤔 Dobra zmykam!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja własnie znalazłam taki kalkulator ze wyszło ze jestem w 38 tygodniu. I na drugoim też.To jak to jest ze ja zaczynam 37 tydzień a jestem 38? 🤔 Nie rozumiem!Na każdym inaczej wychodzi! 🤔Juz rozumiem 37 skończyłam to weszlam w 38.
No ciekawa jestem jak to będzie. Bo ja mam cykl 26 dniowy. To mi też wtedy inaczej wychodzi .Ale lekarz się nie pytał to nie mówiłam. Ale to i tak żadna róznica kilka dni w ta czy w tamtą.
Byle za dużo nie przenosić. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...