Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Ja mam karte stalego nadzoru ze szpitala w ktorym bede rodzic,bo oni wiedza juz co sie ze mna dzialo maja moja karte i zawsze inaczej patrza,mam nadzieje zreszta nie dam sie odeslac do innego szpitala...
Na twoim miejscu pojechalabym dla swietego spokoju tam gdzie bedziesz miala zamiar rodzic i powiedziec ze chcesz sprawdzic ruchy dziecka,tylko lepiej powiedziec ze czujesz je dzis troszke mniej bo oni niechetnie przyjmuja takie kobiety z ktorymi sie nic niedzieje,wiem to po sobie,juz na wejscie dra sie po co pani przyszla ,kto pania przyslal itp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu nie wiem czy to ktg to konieczne. Mi robili katg wczoraj bo miałam takie ciśnienie że sprawdzali jak tam czuje się maleństwo.I jak leżałam w szpitalu bo też podejrzenie zatrucia. A tak to chyba nie trzeba.Wystarczy ze lekarz sprawdził tentno maluszka. U mnie wczoraj tentno małej dochodziło do 190 przy tym moim ciśnieniu. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie ze tak Asiu!
Już mam tylko nie wiem jak będzie widać bo zmniejszyłam ale tętno małej straszne dlatgo pewnie bedzie jednak cesarka ☺️ [img size=326]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/IMG.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
To na dole to skurcze słabo widać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak chcesz jezeli rzeczywiscie nic sie niedzieje to nie jedz...

Mnie tez takie pytania wkur....
Chyba nieprzychodze do nich od tak bo lubie tylko mam jakis problem ,a oni po to tam sa zeby mi pomoc a nie pieprzyc a po co ,z czym dlaczego...
Jak bylam tam pierwszy raz to mialam ochote odpowiedziec im na zadane pytanie ;A po co przyszlam?
Mialam na koncu jezyka ; Po gowno!!!!!!!
Sa ludzie i taborety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Asiu jak chcesz ktg to musisz powiedzieć w szpitalu tak jak mówiła Marzenka, bo inaczej powiedzą Ci że im dupę zawracasz...no ja przynajmniej tak myślę, bo jakby tak każda kobieta przychodziła to na izbie byłoby ciągle pełno... więc małe kłamstewko nie zaszkodzi jeśli się martwisz, że nie miałaś ktg ..... Szczerze mówiąc jeśli Synuś "rozrabia" to nie ma sensu jechać...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To przez to moje ciśnienie. Wtdy miałam 170/120 dlatgo położyli mnie i podłączyli pod ktg.Żby zobaczyć czy z nią ok.Powiedzieli ze ok. Ale ja widzę że ona sie bardzo meczy przy tym moim ciśnieniu. Bo jak leżałam w szpitalu to na zapisie było góra 160.A teraz 190,nawet raz 200. Przestraszyłam sie strasznie. ale jak dostałam tabletke na zniżenie cisnienia to się zmniejszyło.
A ciśnienie mi tak urosło po usg i rozmowie z lekarzem. ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to sobie daruje, kurcze tez chcialabym wiedziec co jak gdzie i kiedy
wiem ze niektorzy to przychodza z takimi pierdolami ze mozna rece zalamac i moze to byc wkurzajace ale jak cos sie naprawde dzieje to potem maja pretensje ze sie wczesniej nie przyszlo jak byly inne slabe objawy. Zwariowac mozna 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak lezalam pod to oksytocyna to przez 5 godzin tylko raz moglam pozycje na drugi bok zmienic i to jeszcze bo poprosilam a siku to tak mi sie chcialo ze myslalam ze popuszcze,powiem wam ze dla mnie lezenie z golym tylkiem bylo strasznie krepujace,przykryli mnie szlafrokiem choc wiem ze na nich to nierobi zadnego wrazenia ,wiem ze musza sprawdzac czy jest jakies rozwarcie ale ciezko jest sie do czegos takiego przyzwyczaic...
Zastanawiam sie jak to u ciebie Iwonko bedzie wygladac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie dziwne czyli co jak sie porod nie zacznie to oscytokocyna znowu nic Ci nie pomoze? ja wlasnie nie wiem jak to bedzie ja strasznie nie lubie takiego badania sprawdzania... pewnie beda marudzic ze sie zaciskam albo cos w tym stylu. Dlatego chyba wolalabym miec skurcze zeby mi bylo juz wszystko jedno co ze mna beda robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zaczeli o 13 skonczyli przed 18 chcieli wywolac skurcze zeby zobaczyc jak synio zareaguje na na skurcze porodowe,czy podczas ktg bedzie mu sie tetno podwyzszac czy obnizac,zapis podobno byl idealny i odlaczyli mnie ,pozniej musialam lezec i czekac az wszystko sie uspokoi...jezeli byloby cos nie tak mieli odrazu robic CC
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...