Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sathi chyba się nam podobaja podobne wózki - mi właśnie ten czarno-biały w kwiaty bodajże - już nawet pytałam męża czy mógłby byc dla chłopca bo niby w kwiaty, ale w sumie czarno - biały. śliczny jest. jak będzie taki w listopadzie jak będę kupowac to sobie taki sprawię 🙂

nom właśnie co ja poczne, :/ ... jakoś się na pewno sytuacja sama rozwiąże, jak przyjdzie na to pora.

i mam nowy telefon 😁 😁 😁 😁 fajniutki, a cena w nim zawsze najlepsza bo ksztował aż 1 zł hehe .... z dodtykowymi przyciskami i w ogóle czadowy oby był wytrzymały i się łatwo nie psuł ... hm .... nie chciałam takiego ale nie było dostępnej noki którą chciałam więc wziełam ten. a właściwie mąż przedłużał umowy, ja byłam z dziewczynkami w domu.

karola mi się właśnie też stawia brzuszek. nie mogłam tylko dobrać odpowiedniego słowa 🙂.

marzenka poszczęściło ci się z tą wyprawką 🙂 fajnie że teściowa pomyślała, moja wreszci odiwedziła dziewczynki. wwrrrr po półtora miesiącu jak obiecała. zuza jak weszła do domu i ją zobaczyła (była z drugą babcią w kościólku) to jej przykro się aż zrobiło. widać było że jest zmieszana teściowa ją wołała jak była w swoim pokoju, a ja jej powiedziałam jak ma być zadowolona gdy tyle razy ją okłamała??!! ... może i to było bolesne ale niech jej wreszcie się w tej gowie uzmysłowi że nie można obiecywać i obiecyać dzieciom a potem się nie wywiązywać z obietnicy gdy tutaj musiała tylko pokonać 20 minut drogi spacerkiem !!! wrrr na szczęście potem się zuza rozszalała i teściowa pobawiła się z nimi na podwórku, powygłupiała itp. ach zła byłam przez cały czas normalnie. przyszła z kuzynka i jej dziećmi (jedna chodzi do szkoły, druga ma ze 3 latka) tak że ja rozmawiałam praktycznie cały czas z tamtą kuzynką, a moją jakby ciotką. mam już do niej taki dystans że nie umie go pokonać. szkoda że tak traktuje dziewczynki, bo to dla nich przykre a jedna babcia nie nadrobi za dwie i dwóch dziadków jeszcze - bo oba już nie żyją :/ ... ech ta moja teściowa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leniuszku zielone oko zostało w głowie. A nawet dwa są, he, he. 😉 A tak na poważnie to sobie zmieniłam obrazek - tak aby pasował pod suwaczki. 🙂 Więc od teraz jest blond chłopczyk na niebieskim tle.
I Leniuszku to naprawdę cudownie, że tak pozytywnie odbierasz swojego małego! To jest chyba w końcu ten instynkt macierzyński, nie? 🙂 Takie to dziwne gdy człowiek nie jest go pewien... a potem go jakoś odkrywa. U Ciebie jak pozytywnie! :laugh:

Kukunari, fajne łóżeczko, pocieszna ta żyrafa, he, he. 🙂

Kasiu no dokładnie ten sam. 😁 Jakbym nie miała tego, który już zagraca przedpokój, to bym nad nim właśnie myślała. 🙂
Z teściową rzeczywiście przykra sytuacja, ale też dobrze, ze już przyszła. Skoro to dla niej taki "problem" to pomyśl też, że mogła w ogole jeszcze później się pojawić... Może wytłumacz dziewczynką, że są tacy ludzie, jak właśnie babcia, którzy nie zawsze dotrzymują obietnic... i właśnie, że to źle, że nie powinno się tak robić, bo same czują jak to boli... No nie wiem, może źle mówię. Sama miałam tak z moim tatą. Tyle, że mi i tak jakoś została nieufność do mężczyzn wogóle.
A i gratuluję telefonu! 🙂

Złapały mnie skurcze... chyba ze zdenerwowania, bo przed chwilą zrobiło mi się przykro (ale nie samo z siebie). Człowiek stara się unikać stresów... ale się jednak nie da. Ech, życie. Wzięłam no-spę. Dobrze, jakby chociaż fizyczna dolegliwość przeszła. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu dobrze ze tesciowa byla przynajmniej trzezwa... chociaz i tak uwazam ze wiecej bedzie z nia problemow jak tak raz jest a raz jej nie ma, dziewczynki sie wiele razy na niej zawioda. Ja juz bym wolala zeby moja zyla sobie swoim zyciem jak nie chce go zmienic poniewaz teraz mam z nia tylko same problemy... 🤨 a nie potrzebuje dodatkowych stresow 🤢
Sathi masz racje kazdy chcialby podchodzic do wszystkiego z dystansem ale niestety tak sie nie da. Moj M zasypia w przeciagu 5 min a mi to zajmuje ok 20min albo i dluze bo zawsze sie czyms przejmuje, o czyms rozmyslam. Zazdrosze mu tego podejscia do zycia: OLAC I TYLE... szkoda ze dla mnie to nie jest takie proste.
Spijcie dobrze dziewczynki, lece bo mnie moj M wola... pa pa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu była tzeźwa ale wczoraj popiła z tego co czułam - to wyłazi na drugi dzień z człowieka jeszcze przez pot przecież. a ja mam nos jak niezły myśliwski pies :P ..... ech może faktycznie muszę jakoś wytłumaczyć to dziewczynkom, zwłaszcza starszej .... bo jej jest przede wszytkim przykro, a z teściową rozmawiałam kilka dni wcześniej i powiedziałam jej już o tym co zuza mówi więc chyba dlatego tym razem już rzeczywiście przyszła. ona strasznie od siebie odpycha swoim zachowaniem, ale cóż. ja znowu nie będę teraz kupować wózka bo muszę najpierw dostać jaką większą kasę by sobie na to pozwolić. i na pierwszą wypłatę od kilku miesięcy mojego męża :/ tak to już bym kupowała 🙂. ale słodki na prawdę 🙂

ja też asiu strasznie długo usypiam, bo myślę jeszcze i wielu sprawach, tylko po co ... i jeszcze budząc się w nocy znowu nie mogę zasnąć, to koszmarne :/ .... już mi się też oczka kleją ale jeszcze próbuje wyładować tego nowego fona bo jutro będzie mi potrzebny a przecie muszę go całkiem załadować :/ ... przez 12 godzin ... :/ ... więc jeszcze posłucham na nim radia 🙂 ... i niech się wyłąncza wreszcie :P

dobrej nocki jak to ładnie sandra napisała
"Dziubasy mamcie i ich brzuchowe bobasy" ... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki! Ale tu u Nas dzis wesoło było.Piękne rzeczy pokazujecie ale ja nie mogę narazie nic kupić 😞 .
Sandruś to łóżeczko piękne. Gosiu to łóżeczko z pościelą też mi się podoba.I Marzenki też.
Ja jeszcze nie wiem jakie kupie. Teraz jak maż przyjedzie popatrze u nas w sklepach i jakby co zamówię z internetu.
Co do wózka to ciągle zmieniam zdanie. Kupie jak będzie dzidzia i będe musiała sie zdecydować.Co do reszty to nie wiem kiedy. Chyba zdąże 😉.Znalazłam chyba u grudniuwek taką fajna wyprawkę
odziez:
spiochy 5szt 56x2 i 62x3
body kr.rekaw 4szt 56x1,62x3
body gl rekaw 4szt 56x2, 62x2
body bez rekawow 2szt 1x56 , 1x62
kaftaniki 4szt 56x2 , 62x2
pajacyki 5szt 56x2 , 62x3
czapeczki po kapieli 3szt
skarpetki 5par
kombinezonik zimowy r.62
cieply pajacyk polarowy r62
spodenki 2szt 1x56 , 1x62
lapki niedrapki x2
buciki welurowe x2
sweterek r62
bluza r.62
spodnie lub sukienka zalezy od plci r.62
cieple czapczki zimowe 2x

do spanka
lozeczko
materacyk
ceratka
posciel (poszwy na kolderke i poduszke, ochraniacz na lozeczko, baldachim,przescieradlo)
kolderka
poduszka
rozek usztywniany
rozek nieusztywniany
kocyk cienki
kocyk gruby
dodatkowa posciel

do higieny:
mydelko dla niemowlat
oliwka
chusteczki pielegnacyjne
gumowa gruszka albo respirator do noska
male nozyczki z okraglymikoncowkami
patyczki higieniczne te taki grubsze tzw. "bezpieczne"
pieluchy tetrowe 5szt
pieluchy flanelowe 5szt
okrycie kapielowe x2
wanienka
termometr do wody
krem do buzki
szczoteczka(miekka) i grzebyk do wlosow
sudocrem albo cos innego na odparzenia
pampersy newborn x2
proszek do prania dla niemowlat lub platki mydlane
spirytusowe waciki 20szt
sol fizjologiczna
paklanki
przewijak

karmienie:
wkladki laktacyjne
butelka 250ml x2
butelka 150ml x2
szczotka do mycia butli
termoopakowanie
smoczek uspokajajacy
buteleczka do lekarstw
laktator

na spacerek:
wozek
torba do wozka
folia przeciwdeszczowa
moskitiera
śpiworek do wozka
parasolka
fotelik samochodowy
lezaczek

no i dla nas kobietek do szpitala:
szlafrok
pizamka
kapciuszki


Z ubranek już wszystko mam . Zostały te droższe rzeczy.
I jedną pościel dostałam.
Miałam wszystko pomału kupować a chyba bede musiała wszystko na raz 😲

No i kupiłam sobie do szpitala kosmetyczke więc do szpitala też coś już mam:laugh:
Dobra zmykam spać bo jakiegos małpiego rozumku dostaje.
Dobrej Nocy B 😘 rzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widzeze tez juz patrzycie za wozkami 🙂 mi sponsoeruje tesciu ... 🙂 sam sie zaoferoiwal 🙂
powiedzial ze mam wybrac jaki chce
chcialam z allegro a moj ze nie bo nie wiadomo czy to nie lezalo w piwnicy a jak tam beda jakies wszy w tym wozku... na to to nawet ja bym nie wpadla :laugh: :laugh:
ale niech mu bedzie jutro wyruszam na wyprawe po sklepach za wozkiem:P na allkegro poboda mi sie wozek bexa jest sliczny i wzor s7 bodajze cudenko 🙂
moj chce chicco ale one sa nie wygodne na zimne pod wzledem kol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej! Ja mam dziś "nerwa" na służbę zdrowia 🙂 uwierzycie w to ja chodzę i wyzywam na służbę zdrowia... wkurza mnie to, że ja zamiast wydawać pieniądze na mojego Jasia, muszę wydawać na badania na mojego męża, bo w Polsce nic nie idzie załatwić na fundusz, tylko trzeba jeździć prywatnie...np. dziś wydalam 57 zeta na głupie badanie kału na pasożyty i lamblie... takie durne za przeproszeniem gówno, a tyle kasy ....w środę muszę pójdzie 200zł na gastroskopię, bo u nas w szpitalu się zepsuł gastroskop, więc znów prywatnie...skąd te pieniądze brać....

Co do stawiania się brzusia to podobno jest normą dopóki nie boli i nie utrzymuje się długo, ale i tak się zapytam w środę gin. Jasiu się też zaraz chowie 🙂 tylko go pogłaszczę 🙂Wczoraj Trochę mnie wymęczył tym swoim fikaniem, później jak mnie kopał to za każdym razem podskakiwałam do góry 🙂
Dziewczyny łóżeczka śliczne, wózeczki zresztą też....Ja chce wózek kupić w połowie września....raczej kupię tako jumper, chyba że w sklepie mi się coś innego rzuci w oczy 🙂

Miłego dnia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam slonecznie kobieciki!
Nie wiem jak wy ale ja mam wrazenie jakby moj brzusio rosl w oczach 🤪 z dnia na dzien wydaje mi sie ze jest wiekszy... Wczoraj zauwazylam tez, ze pojawila sie delikatna i cienka Linea Negra... Pepuszek nadal tkwi w srodeczku ale wydaje mi sie, ze niedlugo wystrzeli 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc mamuśki. jestem już wśród żywych.po tygodniu w szpitalu. nerka wreszcie przestała boleć ale za to znaleźli mi jeszcze torbielkę w szyszynce w mojej głowie i następną torbielkę w łożysku. niby to nie kłopot ale niestety tak to jest że jak się idzie do szpitala to niestety zawsze coś znajdą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
olga współczuje i dobrze że się odezwałaś bo się tutaj już zastanawiałyśmy co tam z tobą. to ci tylko zdrowia życzyć !!

ja jeszcze w piżamie, dajcie spokój, mam okropny problem z zaśnięciem. ale wiem że jak urodzę zaraz się to zmieni hehe bo będę tak przemęczona. choć z tego mogę się cieszyć hehe .... tak miałam z dziewczynkami jak mnie budziły po nochach, nie dawały spać rano - pobudka 6, albo i 5 czasem 7 - to potem zasypiałam już w sekundzie, nawet nie wiedziałam kiedy. ale dzisiaj to chba przez ten telefon hehe - bo się nim lekko podekscytowałam :P, ale dobrze że nie ładowałam całą noc, bo ponoć te baterie w nowych telefonach są li - "coś" i ich się nie formatuje, bo to nawet może zaszkodzić.
ale mój mąż ładował chyba 8 godzin !! ponoć raz to nic nie szkodzi, ale ogólnie nie powinno. jednak dobrze czasem poszperać po internecie.

o kurde ja tak w piżamie ale przecież mają mi paczkę z allegro przesłać !!! i chyba kurierem !! muszę się ogarnąć bo otworze facetowi w szałowym stroju i fryzurrze 😮

sandra ja też mam takie wrażenie. moja teściowa do mnie wczoraj tak : kasia, ludzie mi na kluczach mówią (moja miejscowość, ona zawsze tak pieprzy za przeproszeniem) że dupa mi urosła .... wrrrr ... nawet wiem jaka jej koleżanka jej tak ładnie powiedziała. ja jej na to że mój mąż mówi że może mnie wreszcie za co złapać i on tam całkiem zadowolony, a ja jakimś babom się nie muszę podobać. złośliwce, zazdrośnice !!!! kiedyś jak jeszcze nie byłam w ciąży, a koleżanka z pracy bya i przyszła nas odwiedzić jedna z pozostałych koleżanek mówi do drugiej - siedziały koło mnie : ale wielka baba przyszła!!!! jeszcze takim tonem ! fakt dużo przytyła, jeszcze wysoka jest strasznie, w dodatku miała takie ponczo zarzucone które na pewno dodało jej trochę kilo, ale żeby tak mówić o kobiecie w ciąży to jest normalnie szok!!! wrr ....

a ja kurcze dzisiaj też miałam styczność karola z naszą służbą i umówiono mnie na badanie glukozy w laboratorium. dobrze że zadzwoniłam dzisiaj bo nie wiedziałam że na to badanie trzeba się zapisać wcześniej a akurat zdąrze przed wizytą w poniedziałek u mojego lekarza. ale muszę sobie sama kupić tą glukozę w aptece 😮 co mnie zaskoczyło wy też sami ją kupowaliście ????

a co do tańca weselnego z grudniówek to powiem wam że kiedyś widziałam na you tobie super ekstra jak tańczyli z filmu, rety nie pamiętam teraz tytułu i nawet go szukałam ale nie znalazłam. fajny pomysł ale póki co tylko amerykański 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga witam ponownie, dobrze, że jesteś już w domku....

Kasiu mi też tyłek urósł..... mam wielkie rozstępy na pośladkach pomimo smarowania...ale nie przejmuje się tym....
Glukozę też musiałam kupić sama; ale żeby się zapisywać na badanie glukozy to dla mnie nowość

Taniec super 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki!
Olga dużo zdrówka ja również życzę.Oglądnęłam dziś film
The Business of Being Born.Fajny film o porodach w domu. Jak jest różnica jak sie rodzi w domu a jak w szpitalu! Wiec nie ma porównania 😞.I zaczęłam sobie zdawać z wielu rzeczy sprawę. Ciekawa jestem dlaczego u nas w szpitalu nie pozwalają chodzić przy porodzie tylko każą leżeć jak kłodzie 😞.Dobrze ze ja juz u nas w szpitalu nie rodzę.Może w tym szpitalu gdzie będe rodzić będzie inaczej.Ale szpital to szpital 😞
Męczy mnie od rana ból brzuch.Wrzody dają o sobie znać.Żle mi od rana strasznie. 😞
Karolinko mi też sie podobają jampery.Widziałam nad morzem w sklepie szaro różowy z serduszkiem. I nawet mąż się zastanawiał nad kupnem.Tylko ja stwierdziłąm ze za wcześnie.
Zresztą dobrze że nie kupiliśmy bo potem nam samochód siadł.I kasy by nie było na naprawe.
Na alegro oglądałam tego jampera i tak mi się nie podobał jak w rzecvzywistości.I cena też mi sie podoba bo z krzesełkiem to 1200zł.Ale tak jak mówiłam dużo wózków mi się podoba.Jedno już wiem ze nie wydam za dużo kasy na wózek bo mi żal.Podoba mi się też Rojan Marita. Granatowo biały,malinowy albo kremowo beżowy ze sztruksu. Ale w listopadzie padnie ostateczna decyzja.
Kasiu tym co mówią ludzie wcale sie nie przejmuj. Mi dupa rośnie bo właśnie takie uwagi mam w d...A ludzie są wredni strasznie. Ale miej ich gdzieś 😉
Miłego dnia dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas tez kaza chodzic i pileczki daja... bylam na meisicie za wozkami i podoba mi sie baracuda http://www.allegro.pl/item711592429_coneco_barracuda_gratisy_wysylka_0zl.html dokladnie tenkolor tylko na zywo jest ladniejsyz ma fajan duza gondolke i kola skretne z przodu oraz raczke regulowana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O czyli szpital może być też przyjazny dla kobiety rodzącej.O ja się właśnie zastanawiam się czy gdybym mogła chodzić przy porodzie z Kacprem to nie miała bym cesarki. Bo podczas porodu dziecko ustawia główkę w miednicy tak żeby przez nią przjść. A mój mały się gdzieś zakleszczył. Dlatego miał tak zniekształcona główkę po porodzie. A gdymy chodziła kiwała sie może wszystko by się potoczyło inaczej. A w tym szpitalu gdzie chce rodzic na zdięciu widział i piłki i takie pufy worki czymś napchane. Więc moze też będą kazać chodzić.Bo leżenie jest straszne. 😞 Tylko żebym zdążyła do tego szpitala i nie musiała rodzić u nas.Bo w naszym szpitalu warunki są dosyć prymitywne.I boję sie tych lekarzy.Wszyscy dobrzy lekarze uciekli z naszego szpital. 😞
Chociaż ja zniosę wszystko byle moja maleńka była zdrowa i miała dobrą opiekę.Reszta to pikuś. 🙂
I dziewczynki jak będziecie miłay okazje oglądniejcie sobie ten film bo warto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u mnie też każa chodzić. jak ja już byłam bez sił bo tak łaziłam kilka godzin to chciałam się położyć to oni jeszcze chcieli bym może chodziła, ale ja powiedziałam że nie bo nie mam już sił i nic nie powiedzieli. atmosfera była ok, babki ok, ale u nas to ponoć co pół roku się zmieniają z oddziałem poporodowym. tak że nie wiem na jakie położne trafiłam, ale w sumie na poporodowym też było ok. a teraz to siostra pracuje jako sekretarka na różnych oddziałam - między innymi na ginekologi - więc zna wszystkich ginekologów i na pewno odwiedzać będzie mnie codziennie. 🙂 .

ja się nie przejmuje takimi uwagami. w ogóle uważam że wcale mi tak nie urosła - a nawet jak gdyby to co mi tam, po karmieniu i tak zaraz zżuce, ale wkurza mnie czyjeś takie myślenie. a dzisiaj mijałam tą babę co to ona na pewno tak powiedział i z wielkim uśmiechem do mnie dzień dobry kasiu ... wrrr strasznie nie lubię fałszywych ludzi. jak mnie nie lubi to krótkie dzień dobry i koniec a nie jakieś słodkie minki i milusie odzywki, a za plecami obgaduje i wymyśla historie.

ide wstawić obiad. ja tyle co wróciłam ze sklepu i jestem umówiona ze znajomą na pogaduchy (ma też dwie córy) ale dziesiaj u mnie płatki owsiane z mlekiem :P więc trudno to obiadem nazwać :P ... nic szybciej nie zrobię, a moje dziewczyny przepadają - zresztą ja też. grunt że pożywne, zdrowe i zjedzą pełne michy 🙂 ....

a u mnie robią remont na poporodowej więc myślę że mnie jakieś ekstra warunki w ogóle zastaną 😁 😁 😁 .... byle by zdążyli do listopada 😮 bo ja nie chce gdzie indziej rodzić !!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamuski

My jak zwykle zaczelismy z Szymusiem dzionek od sprzatania,wczoraj wieczorem to tak dal mi popalic,fikal koziolki,kopal a jak moj M chcial zobaczyc to Szymus sie zbuntowal i siedzial cichutko w brzuszku 😉

Asiu napisz jak tam w szkole,jak pierwsze wrazenia,ja ide dopiero za 3 tygodnie 14 wrzesnia ,zajecia odbywaja sie w poniedzialki i piatki od godziny 17.Moj M musi byc na nich obowiazkowo!!!!!!

O jakim tancu jest mowa u grudniowek bo jestem nie w temacie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zapomnialam napisac ze w sobote mam wesele u znajomej i jak przymiezalam swoja sukienke w ktora jeszcze misiac temu sie miescilam teraz brzuszek jest juz tak wielki ze wygladam jakbym miala zaraz odfrunac balonem:laugh: :laugh: a o butach juz niewspomne kupilam sobie nowe ,mialam je 2 razy na nogach a teraz juz mi nawet palce niechca wejsc,poradzcie cos na spuchniete nogi ,moze do soboty opuchlizna zejdzie,wiem wiem to nierealne 🙂 😞 🙂 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka linka wkleiła musisz się tylko cofnąć z wiadomościami o kilka stron 🙂 .. no to będziecie nam zadwać relację, może nas co zainteresuje, bo ja chodzić nie będę. ale zawsze można coś ciekawego się dowiedzieć.

w ogóle ale miałam dzisiaj dzień. zakręcona jestem od samego rana !!! poszłam do sklepu - a to kawałek z 20 min i wchodze do jednego kupić dziewczynkom rajtki przejścióki, bo niby ciepło ale one w skarpetach i podkoszulkach i tak trochę chłodno było. chce płacić a portfela nie mam 😮 babka do mnie że to nic zapłace jutro, przecież z jednej ulicy jesteśmy i nie ma sprawy. ja mówię do niej że pal sześć z rajtkami gorzej z zakupami. a ta mi 50 zł wyciąga i mówi że mi przecież pożyczy !!! gdzie ja się będę taki kawał wracać. strasznie głupio mi było ale w końcu wziełam tą kasę bo sobie myślę tak już jestem umówiona na później kiedy ja jakie zakupy zrobie a chleba nie ma masło się skończyło i w ogóle po niedzieli trzeba coś do lodówki włożyć bo zaczeło pustką świecić. fakt znamy się z widzenia dobrze i często u niej kupuje. muszę juro tam lecieć i jej oddać od razu bo strasnzie mi głupio było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akigo taniec super, he, he. 🙂
Co do szpitala... no nie wiem jak u Ciebie, ale u siebie też baczyłam na to co można "robić" podczas porodu... i jak najbardziej można chodzić, ćwiczyć (drabinki, piłki), nawet wejść na pół godziny do wanny z wodą (ale to nie taki typowy poród w wodzie, choć się może zdarzyć). Może sprawdzić co wolno tam gdzie będziesz rodzić? Po co żyć w niewiedzy? Może nie opieraj się tyle na zdjęciach co po prostu spytaj się na miejscu, czy nawet przedzwoń. 😉

Niunia to powodzenia w jutrzejszej wyprawie "wózeczkowej"! 🙂

Kukunari u mnie też pępek jeszcze w środku... ale jakoś sama nie wiem czy wyskoczy czy nie. Linie Negra za to mam już dłuugo... 😉

Olga czy niestety? Może jednak lepiej wiedzieć niż mieć dolegliwość i żyć z niewiedzą? W każdym razie grunt, że już wróciłaś do nas i że już Cię nie boli. 🙂 Dzielna dziewczyna! 🙂

Kasiu tak, lekarz zapisał mi dokładnie, ze mam sobie glukozę wcześniej kupić i ile... chyba nawet w recepcie mi nakreślił. I, że trzeba być na czczo.
I nie przejmuj się jakimś tam babsztylem! Takie zachowanie tylko o niej świadczy (i to nie najlepiej)! Zresztą co do wyglądu to ciąża ma swoje prawa i większość ludzi je rozumie - może właśnie tego ona Ci zazdrości? Na szczęście są tacy ludzie jak ta babka ze sklepu - dobrzy i wyrozumiali. 🙂

Ja dziś czuję się ledwo, ledwo. Ciągle trzymają mnie lekkie skurcze. Mój mały wyjątkowo siedzi dzisiaj cicho... na szczęście daje delikatne znaki, że w ogóle jest, bo bym się martwiła. No ale teraz się zbieram do ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Mamusie!

Nie było mnie troche na brzuszku ale wszytsko juz nadrobiłam:P

Kasiu
fajna babeczka z tego sklepu, jaka życzliwa !
a odnośnie glukozy to też musiałam sama kupić.

Jestem w górnej granicy normy z cukrzycą...
Ostatnio zauważylam delikatną Linea Negra 🙂 a pępek to już całkowicie jest na wierzchu ale nie wygląda źle 😉
Dziś kupiłam kolejenych kilka rzeczy z wyprawki i humor od razu sie poprawił 🙂 🙂 🙂

Ostatnio mój synus coś mało kopie, czuje codziennie ale mało. W ogole on chyba jest skierowany nózkami do kręgosłupa bo jak kopie to czuje w środku jak nawala mnie po narządach 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...