Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Iwonko moj gin powiedzial ze 35tydzien to juz ciaza donoszona tak wiec nie masz sie o co martwic. A wlasnie robilas wkoncu te drugie USG bo wtedy balas sie ze malutka za malo wazy. Mi brzucho sie czasem stawia ale jest to bezbolesne wiec sie przyzwyczailam i nawet tego nie kontroluje (a moze powinnam?). Mam czasem bole ale tez nie zwracam na to zbytniej uwagi (bo az tak bardzo nie boli i nie jest to zbyt czeste ani uciazliwe).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiaub u nas nie ma zadnej podwonej mamy wszystko ciaze pojedyncze.
Maiha to dosyc czesto masz te skurcze. Moze skontroluj sie i licz ile trwaja i jakie sa odstepy pomiedzy nimi. No a kiedy masz wizyte u swojego lekarza?
p.s. a niemowilam ze z meblami wszystko bedzie dobrze niepotrzebnie sie martwilas 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O to można rodzić 🙂Kasiu jak to do mnie to się nie gniewam.
Mi Haniu lekarz powiedział ze jak bede miała kilka razy dziennie twardniejący brzuchol to mam się do niego zgłosić.czemu nie mam pojęcia .Moze powinno się zrobić ktg? Nie wiem.
Asiu nie pojechałam na to drugie usg.Ale juz się nie martwie co do wielkości moje malutkiej bo mnie możliwe zeby nie rosła jak bije mnie jak urodzona boxerka.Aż czasem łzy mi w oczach stają. I to nie są łzy wzruszenia:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wizytę mam w przyszłym tygodniu w czwartek wię ctroszke muszę poczekać, no tak miałyśice rację z tymi meblami i już mam wreszcie swojąmkuchnię-choć jescze sie do niej nie przyzwycziąłm, czuje sie w niej nie sowjo:P musz etam swoje rzeczy przeniesc 🙂

no tak ja tez gdzies czytałam ze tak juz w 37 tygodniu dziekco jest uwazane za donoszone i nie jest wczesniakiem, a przed 37 jest jeszcze traktowane jako wczesniaczek 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie co kiedy miałyście osttanio badanie ginekologoczne bo w 28 tygodniu ostatni raz byłam badana ginekologocznie-za tydzien tez mam wizyte ale mam meic usg wiec tez bez badania-hmm czy lekarz nie powinien skontrolowac szyjki?? jej juz mnie martwi to wszytsko 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a co do badania ginekologicznego to lekarz badał nie chyba tylko raz, ale zawsze mam robione usg. gada przy tym dużo, ja nie wiem o czym mówi bo same medyczne sprawy że coś jest takie czy takie i za chwilę dodaje tylko że nie ma się czego doczepić więc mam nadzieję że na prawdę jest wszystko ok. choć już się też zastanawiałam czemu mnie nie bada ginekologicznie - tak to nie chce chodzić a tak mi brakuje by tam ktoś zaglądnoł :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...