Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczyny! 🙂

Paulisio buziak na pocieszenie! 😘 Nie dołuj się kobitko, nie daj się hormonkom, mam nadzieję, że smutki przeszły razem z nocką. 😉

Olusiu chciałabym, w mojej sytuacji to by było mądre rozwiązanie. Problem jest w zasadzie z pieniędzmi... 😞
No i trzymam kciuki za Twoją wizytę! 🙂

Kasiu dobrze, że już przeszło. 🤨

Leniuszku dość często mam wrażliwe. Ale nie wiem czy to do końca ciąża czy nie bo i wcześniej często miałam je jakieś przewrażliwione. 🤔
Oj i nie denerwuj się już tak od rana niepotrzebnie! Dzidzi nerwami wybudzasz, nieładnie! 😉

Karolciu uspokój się i nie bój na zapas! Zobaczysz co gin powie. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj wreszcie pojawiłyście się na forum bo rano to cisza jak makiem zasiał była:P

ja też jak byłam mała to mogłam poczestowac sie ciastkiem wypic sok a potem musiaąłm sie zmyć zeby dorosli mogli porozmawiać-dlatgeo mnei to tak denerwuje jak teraz ide do tescioweja a ta małą siedzi przy nas, chce sie wtracac mało tego i krzyczy ech

Iwonko mam nadzieje ze dałas komus namiary na siebie-zebysmy byly z Tobą w kontakcie 🙂

Kasiu dobrze ż eci opuchlizan zeszła, ja mam już od dawna takie nogi i stopy opuchniete ze maż sie ze mnie juz smeije ze gdyby widział tylko moje nogi i stopy to by pomyślał że ja jakaś otyła kobieta jestem-nawet zaczął na mnie pączuś mówić :P co mnei denerwuje

ja dizś odczuwam takie dziwne drętwienie "tam" no wiecie-jej pewnei już tak będzie teraz już do końca ciąży z atydzień wizyta u lekarza już się nie mogę doczekać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Karolina nie przejmuj się-teraz to już myśłimy o zymś innym a nie o sprzątaniu-ja codziennie arno tylko ogarniam dom, ale tak solidnie sprzątam już tylko w soboty bo nie mam siły ani ochoty robić tego częściej :P więc ty też wypoczywaj bo za mieisac już nie będziesz miała na to czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Haniu masz rację, ale z klatki już tak "jedzie" Ja królikowi sprzątam co 2 dzień kuwetę, a teraz mi się w sobotę nie chciało i już 4 dzień ma to samo "posłanie" Z jednej strony nie chce czekać na męża, by sprzątnął; ale z drugiej strony ten zapach... Nie myślałam, że ze mnie taki leń się zrobi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂

No u mnie dzisiejsza noc straszna 🤨 co godzinę do toalety i to takie czułam parcie na pęcherz że jak wstawałam to prawie sisiałam po nogach ☺️
Malutka wywija od samego rana,wystawia pewne części swojego ciała 🙃 po boku taką gulajkę czułam dzisiaj heh fajne uczucie i pierwszy raz takie coś miałam.
Dzisiaj położna,ale co rutynowo,mocz,ciśnienie,puls,pomiary i do domu :laugh:

Marzenka milczy na razie 🤨

Haniu takie są niektóre dzieciaki,a szczególnie jak wychowują się tylko w otoczeniu dorosłych 🤨 wtedy są skutki.

Olusia trzymamy kciuki 😘 trzymaj się dzielnie kochana 😘

Asiu ja teraz dostałam takie wrażliwe sutki,lekko dotknę i po mnie 😞 też mam nadzieję że przejdzie.Asiu nie denerwuj się to w niczym nie pomoże,też mam takie dni,wczoraj tak sobie wyskoczyłam na mojego ale przeszło,hormony,nerwy na sam koniec chyba już dają znać o sobie 🤨

Iwonko uważaj na siebie,odpoczywaj i się przede wszystkim nie stresuj i nie denerwuj 😘

Karolcia koniecznie daj znać jak po wizycie 🙂 trzymam kciuki 😘

Karolinko niestety ale nie Ty jedna masz lenia :P ja to bym z chęcią nawet do łazienki nie szła :laugh: tak jak Hania pisze myślimy już o czymś całkiem innym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu może królik zrozumie... :P 😉 Tylko czy Ty wytrzymasz? 😁

Maiha na cóż mnie samą nikt nigdy od rozmów między dorosłymi nie odganiał jak byłam dzieckiem, ale też jakoś nie miałam natury wtrącania się... Za to nie umiałam nie słuchać i z własnego doświadczenia wiem, że to raczej nie jest dobre. Dorosli się zapominają i np. do moich uszu zawsze trafiało wiele rzeczy, których, zwłaszcza jako dziecko, nie powinnam słyszeć. Dużo też potem z tego przeżywałam. 🥴

Właśnie siorbię herbatkę z dodatkiem soku z malin... nie, nie naparu, soku. 😉 Słodko! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry psiapsióły 🙂 ja dzis wstalam o 7 zjadlam sniadanie i dalej spac..niedawno wstalam ☺️ ..a o leniu to lepiej nie wspomne 😉 Olusia pewnie duzo przeszlas ale dobrze ze juz jest dobrze i ze masz specjalistyczna opieke..dziekuje za buziaki na pocieszenie..dajcie znac dziewczyny co i jak po wizytach u lekarza(I POLOZNEJ)..maly mnie tak glowa w dol bije ze az mnie kluje w kroku i macica mnie boliiiii 🤔 ..spieszno mu? 🙂..tak sobie wczoraj myslalam=moj maz pracuje 70 km od domu..ja do szpitala mam 60km(w druga strone)..pogotowie musialoby jechac do mnie 50 km..tak wiec mam nadzieje ze jak bede sama w domu i odejda mi wody to nie zemdleje ze strachu..jestem zdana na siebie..sutki tez mam wrazliwe..a do tego mam zawroty glowy-tez tak macie???od kilku dni dosc mocno..powiedzialam lekarzowi ale nie zareagowal 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj oluś współczuje przejść ale dobrze że już nie masz nawrotów 🙂 ... i oby już nigdy nie dopadło cię to wstrętne chorubsko. może faktycznie w takiej sytuacji jeśli tylko masz na to pieniążki to pobierz krew pępowinową. ja wiem tylko tyle że to duży koszt i że to się co miesiąc chyba opłaca - czy jakoś tak - nie jest t jednorazowy wydatek, ale nie wiem dokładnie ile bo ja wiem że mnie na to i tak nie stać.

karola hehe no to współczuje hehe zapachu ... to ja wiem czemu ty tak żadko ostatnio do nas zaglądasz hehe ... sama bym nie podchodziła do komputera w takiej sytuacji :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulina ja się też zastanawiam jak mnie złapie jak mąż będzie w pracy bo wtedy muszę najpierw dzieci z kimś zostawić i dać je pod czyjąś opiekę, a potem mogę myśleć o wyjeździe do szpitala - synuś więc będzie musiał poczekać :P:P hehe ... bo mąż jedzie do pracy w jedną stronę ponad 2 godziny - a w weekendy jeszcze dłużej. oby tylko był ktoś w domu kto będzie mógł mnie zawieść bo po karetkę nie chciałabym dzwonić ... mam nadzieję że nie będę musiała .... najlepiej by było gdyby mnie w nocy złapało wtedy każdy w domku :P ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Otlesiu i Gosiu bardzo chętnie bym Wam zrobiła i podała, gdybym miała Was"ciut" bliżej... He, he. 😁

Paulisio może zdane na siebie... Ale jakie musimy być za to dzielne! :P Tak, kobieta twardą musi być, więc damy radę! 😉

A w ogóle w końcu się zebrałam na nowe zdjęcia mojego brzusia. Więc to ja i mój "balonik": :P

[img size=346]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/35tc5d_19.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oluś jestes dzielną kobietą :0 i dobrze ż ejuż wszytsko dobrze 🙂

Mi się dziś udało i mama robi mi obiad:P sama bym też zrobiła ale mama robi lepszy a ja nie musze stać przy garach:P

ja anarzie jestem spokojan bo żadnych objawów zbliżającego się porodu u mnie nie ma :P ale pewnei za 2 tygodnie ebde na nie juz z niecierpliwością czekać:P i chyba bede męża wykorzystywać:P choć on się mnie trochę boi i już nawet sam niczego nie prowokuje zeby nie zrobic krzywdy dzidzi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko ślicznie wyglądasz 🙂 a brzusio masz taki fajniutki zgrabniutki malutki heh,ja muszę też sobie fotkę pstryknąć :P

Paulisio ja mam od paru dni zawroty głowy,krewka z noska,i w ogóle jakieś mam plamy przed oczami albo cienie,fiksuje chyba pomału 🤪

Dobra zmykam,nie pisać dużo 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam do was pytanie-bo od rana zauważyłąm u siebie "uczucie mokrości" na bieliźnie, i nie wiem czy to jakie supławy czy co innego?? jets to taki lekki białawy płyn, troche lepki i nie wiem co to?? bo nie umiem tego kontrolować co jakiś czas czuje jak troszkę z emnie uleci, hm zastanwiam sie co to moze byc moze nie trzymam juz moczu?? albo upławy ale chyba to nic powaznego takie upławy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...