Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Olga wspolczuje takich relacji z siostra... to na pewno przykre...
....a moze powinnas do niej zadzwonic i sie umowic na spotkanko i poprostu pogadac, powiedziec co cie gyzie i ze cie to boli...
...daj jej szanse i nie rezygnuj, jak z niej nie skorzysta to bedziesz musiala sie z tym pogodzic, ale nie bedziesz miala sobie nic do zarzucenia (np. to, ze to zrezygnowalas itp.) Badz madrzejsza i wyciagnij reke!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zobaczymy...nie wiem czy dam radę do niej zadzwonić,ona ma gorszy charakter niż ja i boję się że ona w trakcie rozmowy zdenerwuje się.może jeszcze poczekam

właśnie kupiłam na allegro chustę do noszenia dzidziolka za 27 zł.tak na pocieszenie


co do zębów to może olka być typowo przez ciążę.teraz to wszystko może przeszkadzać ,boleć ,puchnąć i denerwować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam przyszle mamusie!!!! 🙂
I posypala sie nastepna listopadowka w pazdzierniku 🙂 Urodzilam 13.10.2009r. Wczesniak ale silny.Jeszcze ze 3 dni bedzie w szpitalu i do domku 🙂
Okazalo sie ze moj termin porodu nie byl prawidlowy i powinnam miec go na koniec listopada a ie tak jak mialam na 10 bo moja dzidzia urodzila sie z mala waga 1920 i lekarka powiedziala ze to jest dziecko urodzone w 34tc a ja powiedzialam im ze jestem w 36 🙂
No nic najwazniejsze ze maluszek jest zdrowy i taki kochany 🙂 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olga tak wlasnie ostatnio myslalam o tej Twojej sytuacji z siostra bo jechalam do kolezanki ktorej 2 razy sie nie udalo. Myslalam ze bedzie reagowala tak samo jak Twoja siostra ale blo zupelnie inaczej, wspomniala tylko ze juz niedlugo bedzie grudzien a ona na ten miesiac miala termin porodu. Mam nadzieje ze teraz jej sie uda tylko nic na sile...
Rany ale ten moj synek sie fajnie wierci tak czuje jego nogi i tylek teraz juz sie przede mna nie ukryje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez gratuluje i zazdroszcze że już masz soje dzieciątko przy sobie no praiwe przy sobie:P

ja wieszam lampy w kuchni z mężme i ciągle tu zaglądam ale tak szybko piszecie ż enie nadążam czytać:P

jutro mi się szykuje gość, moja kuzynka ale taka troszke hmm nie wiem ajk to powiedziec jest po 30 nie ma meza ani faceta i zachowuje sie troszke "niedorośle":P nie wiem jak to określić, ale tak długo się umawia aze mną na kawę ż e w końcu się zgodziłam na jutro i bedę miaął już z głowy:P wszytsko fajnie ale ja nie mama z nią tematów do rozmów ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Już po wizycie,ciśnienie prawidłowe,mocz także,puls Malutka miała dobry,z tym że nie jest ułożona 😞 położna powiedziała że jest główka za wysoko 😞 może jeszcze się ułoży w co wątpię 🤨 i w ogóle jak Ją zmierzyła to ma 35cm 😞 a 37 tydzień,niby powinna mieć tyle cm co tygodni 😞 następna wizyta za dwa tygodnie.

Haniu też czasami czuję uczucie mokrości na bieliźnie 🤨 i za każdym razem wącham 🤪 ale nic nie mogę stwierdzić ☺️

Asiu na pewno przykro,bo to zawsze matka,ale nie poddawaj się,mam nadzieję że ta Twoja konsekwencja się zda i będzie lepiej 😘 nie zawracasz gitary 😘

Karolcia trzymaj się,do czwartku niedaleko 🙂 a może do tego czasu coś się zacznie dziać 😉 trzymamy kciuki 😘

Sandro ja mam linię aż do piersi 🙃

Olga przykre że siostra tak może się zachowywać,ale musisz się uzbroić w cierpliwość,w końcu jej przejdzie 😉

Kasiaub gratulacje 🤪 jeszcze w moje urodziny :P zawsze mówiłam że 13 jest szczęśliwą liczbą 🙂 zdrówka życzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
leniuszku,świetnie i kurtkę dopinasz!!!ja musiałam się uśmiechnąć do mojej mamuśki i od niej coś sobie pożyczyć , a właściwie to mojej siostry kurtkę,jest większa 😉 ode mnie i już z niej wyrosła,a my tak już mamy że jak coś na nas nie pasuje albo znudziło się to wywozimy nasze szmatki do rodziców bo u nich dużo miejsca.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...