Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
olu wysłałam ci mój nr tel przez emaila z brzuszka 🙂 więc sprawdż sobie pocztę 🙂.... iwonka jak ci niedobrze i w ogóle to może lada dzień ci się coś zacznie?? ... odpoczywaj póki co i tak jak mówią dziewczyny "brzuszkiem" się nie przejmuj 🙂 poczekamy aż nabierzesz sił 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Olusia wysłałam Ci maila 🙂

Sandro ja to jeszcze w ogóle skurczy nie czułam,albo przeoczyłam 🤨

Beatko Iwonko miłej i spokojnej nocy 🙂

Echh a ja siedzę,zrobiłam sobie te truskawki,kolacji nie jem bo czekam na mojego,razem zjemy 🙂 a dzwonił i za około 2 godzinki będzie w domku.

Zgaga zaczyna mnie łapać,ja się już mam,nic nie chce mi zelżyć 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mnie tam nic nie łapie,oprócz bólu w pachwinach i w kroku 🙃 to nic mi nie dolega poważniejszego.

Pierwszy raz zjadłam truskawki tak w całości z cukrem,bo tak to zawsze rozgniatałam 🤨 ale to nie są takie dobre świeże truskawki,pakowane a to już nie to samo 🤨

A gdzież ten Agent leci,muszę w program zajrzeć,też popatrzę 🙂

Olusia połóż się może 🤨 i odpoczywaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko - znam odpowiedz na twoje pytanie...
Tak wiec potrzebujesz ciuszki tylko na wyjscie ze szpitala na pobyt w szpitalu dostaniesz ciuszki i to calkiem ladne jak na szpitalne warunki... oczywiscie dot. tego szpitalu w Trzciance.
Poza tym moja kolezanka tam miala cc - lezala z mala tydzien czasu bo mala miala zoltaczke, jesli jednak z mama i dzidzia wszystko ok to ze szpitala wychodzi sie po 3 dobie 🙂

moja mala wypchala do gory chyba kolana bo obu stronach i brzuch mam kwadratowy hee 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cały dzień mnie nie było - i ocho! 10 stron... :P

Hm... A jednak się okazuje, że jeszcze ja nie wymieniłam się z nikim nr telefonu! Jest kto chętny?... Hm, i w ogóle jak to to zrobić?... 😞

Kasiu zazdroszczę takiego harmonogramu z kilkoma obowiązkami. Ja to trochę niektóre rzeczy sama muszę sobie wynajdywać i wpisywać w kalendarz: do wykonania. 😉 Oczywiście, że niby są jakieś obowiązki... Ale kiedyś dzień był na styk, a teraz mam wrażenie, że za mało robię!

Ja też chętnie się przyłączyłabym do już rodzących... :P Niestety, dla mnie to jeszcze wciąż ciut za wcześnie. 😉

Ech i też mnie dziś dotkną ból pachwin - po raz pierwszy! Chodzę jak kaczka, z nogi na nogę w lekkim półprzysiadzie. I stękam, o matko... :P

Beatko oraz plasterki pomarańczy w winie... :P

Kukunari jeśli nie zdążysz z zakupem, to najwyżej dzidzia zostanie Waszym łóżkowym współlokatorem. 😉

Akigo wypoczywaj... Ile wlezie!... Forum to nie obowiązek, tylko przyjemność. 😉 A jak będzie się co dziać to dasz nam odpowiednio znać! 🙂

W ogóle dziś mi w drodze do domu, z Wrocławia policja zrobiła nieprzyjemną niespodziankę... 😞 Znów jakaś blokada drogi i trzeba było objazdem się wlec. W dodatku po takim błocie, auto mi się ślizgało i dodatkowo dziury, wertepy. Tak mnie wytrzepało, że do teraz mnie brzuch boli. 😞 Myślałam zresztą, że stanę, zatamuję cały ciąg aut za sobą i będę wyć z bólu! Ale jakoś zacisnęłam zęby i dojechałam... Zresztą odrazu na szkołę rodzenia, lekko spóźniona. I tak siedziałam tam obolała, zmęczona i czulam tylko jak mi się przeziębienie "ładnie" rozwija, ech... Chociaż tyle, że zajęcia udane. 🙂 Ale teraz już wszystko, mam wrażenie, że boli mnie wszystko i słabo mi i łamie... A odkąd mnie "wytrzepało" to maluszek się nie może uspokoić. Dziś myślałam, że mnie rozniesie... 😞

Dobra, idę spać, nie mam już sił ani Wam truć, ani więcej użalać się nad sobą. 😉 Mam nadzieję, że po nocy będzie mi lepiej. Dobranoc kobitki! Do jutra! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki! Dziekuję Sandruś za wiadomośći. Jutro mam spotkanie a właściwie wizte z moim lekarzem. Zobaczymy co mi powie a w sobote z drugim. Śmiesznie wyszło bo z jednym mój tata rozmawiał z drugim ja i teraz moge sobie wybrać:P .Ciśnienie jak narazie mam ok. W sumie to walała bym u nas rodzic bo naprawde w szpitalu jest teraz super. Bo jak wyjade to moja córcia się zapłacze że nie moze przyjechać a kto ja bezie wozić jak to nie u nas w mieście. Ale zobaczymy! Lecę się wykapać bo wczoraj tak się źle czułam ze nie dałam rady! Miłego Dnia dziewczynkI!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie 🙂 a ja mam dizs nie najlepszy dzień, w nocy pobolewał mnei brzuch jak wstałam to od razu do wc, chyba mnie rozwolnienie dopadło ☺️ mam takie mdłości jak na początku ciąży, do tego mnie takie nie przyjemne bóle łapią co jakiś czas przez kilka sekund-takienie przyjemne ;/ ach mam nadzieje ż etak nie będzie już do końca ciąży ;/ tez tak macie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...