Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Co do główki dzieci to moja starsza miała obwód po urodzeniu 33 cm, młodsza miała już 34 …. nie podoba mi się ten wzrost :P:P … pewnie teraz znów będzie większa głowa :P:P

gosiu jak znasz datę poczęcia to policz sobie dokładnie 9 miesięcy. Ja tak zrobiłam przy pierwszej córce bo też znałam dokładnie i urodziłam dokładnie po 9 miesiącach, licząc że każdy miesiąc ma 4 tygodnie. Lekarz mówił swoje, usg mówiło swoje a ja wiedziałam swoje i tak też się stało. Urodziłam dokładnie 15 grudnia czyli 9 miesięcy po zapłodnieniu. I dodam że nic nie wiglowałam, nie chodziłam po schodach, nie robiłam nic co mogło wywołać wcześniejszy poród. Samo się wszystko zaczeło 🙂 …..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
dzieki dziewczyny 🙂
to juz mam pare dat hihi wg lekarzy, tabel, kalkuletorow i was 🙂
5 lub 7 lub 9 lub 14 listopad...hmmmmmmmm
moze lepiej jak zastosuje dzieciece podworkowe wyliczanki 🙂
no ciekawe kiedy niunia sie wykluje a ja rozpakuje :P
Na pewno nie pierwsza :P
Iwonko czyzby wrozka Sandra sie mylila 😉 wez sie w garsc kobietko i przyyyyj 😉 :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja to juz sobie nie bede nic obliczac maly wyjdzie wtedy kiedy bedzie chcial...:P
Wiecie co ja wlasnie rozmawialam ze swoja kierowniczka i okazalo sie ze moja firma bedzie sie likwidowac i po macierzynskim nie mam do czego wracac 🤔 na razie chyba jestem w szoku (na szczescie mam taka kierowniczke ktora wszystkiego dopilnuje zeby mi wszystko wyplacili i wogule zeby firma mnie na szaro nie zrobila), pozyjemy zobaczymy jak to bedzie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi z oblicznień wychodzi miedzy 30 października-3 listopada z 3d 28pażdziernika. Wiec ja też już niec nie licze bo nie wylicze 😉.
Sandus wezme się w garść wezme. Ale w przyszłym tygodniu. Jeszcze ten muszę sie poturlać.
Przepięknie ma imiona ta Twoja chrześnica. Fajna malutka taka okrąglutka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
He, he, he, no tak, niebezpieczna "zabawa" w te obliczenia. :P 😉 Mi tak czy siak prawie cały listopad typuje na rodzenie! 😁

Leniuszku nieprzyjemna sytuacja... 😞 Ale nie zaprzątaj sobie może teraz nią głowę. Grunt, że kierowniczka nie chce Cię wyrolować.

Kukunari fajna chrześnica! Słodka! 😁 A swoją drogą ma ciekawy dobór imionek. 🙂

Pytanie: Wasze dzidzie też mają tak, że jak dostają czkawkę to zaczynają się wiercić, albo się wiercą bardziej niż przed czkawką? Mój tak ma, mam wrażenie przez to, że czkawka go złości. 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Paulinko moja Mała jak za długo czka to wtedy zaczyna się obracać,napinać i w ogóle wierzgać,echh też te Nasze Maleństwa się tam denerwują,a taka czkawka nieraz trwa trochę,to się wcale nie dziwię 🤪

Iwonko idź wypoczywać kobietko a nie skaczesz po forum :P

Asiu przykra sytuacja,ale nie stresuj się na zapas,może wszystko się inaczej potoczy,dużo czasu zostało 😉

Dobra spadam już :P dobranoc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandro śliczna mała i też mi się podoba dobór imion 🙂 ... chrzestna też super wyszła 🙂

paula to ja też tak mam hehehe cały listopad mogę typować bo ani dnia ostatniej miesiączki ani kiedy doszło do zapłodnienia a figlowałam nie mało :P nawet nie mam zaznaczone w styczniu czy grudniu - ostatnio chyba zapisałam gdzieś w sierpniu 2008 kiedy ostatnio miałam okres więc doliczyć sobie nic nie dolicze :P. sugeruje się tylko usg pierwszym i tym co mi powiedział lekarz wówczas - według rozwoju maleństwa było to 12 bodajże tydzień i tak sobie policzyłam że wypadło gdzieś koło 11. a na usg pisze 14 listopad więc podobnie. jak patrzyłam na te pierwsze usg przy córkach tech było np wg usg 19 grudnia, a urodziłam 15 .. więc mogę sądzić że koło 10, 11 listopada urodzę hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
asiu współczuje :/ .. ale na pewno się to jakoś ułoży. trzymam kciuki, ... co na pewno nie myśl o tym teraz bo i tak nic nie wymyślisz a tylko niepotrzebnie się stresujesz. ja też się trochę martwię choć moim zmartwieniem jest z jednej strony to że nie chce iść do pracy jeszcze a z drugiej że nie wiem czy będę musiała ... tylko nie będę miała z kim mojej trójcy zostawić 😞 .... wole jednak póki co nie myśleć o tym. w swoim czasie wszystko się wyjaśni i wtedy zobaczę co mogę a co muszę i jakie będzie najlepsze wyjście a jakie konieczne. wole nie być żadnej myśli, ani dobrej ani złej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...