Skocz do zawartości

Mamy listopadowe jak sie czujecie | Forum o ciąży


Marzi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
to nie dobrze jak na wysokim, oby ci się obniżyło. jeszcze ta noc nie przespana - współczuje. ja dzisiaj bardzo mocno i bardzo dobrze spałam do czasu jak trzeba było wstać do przedszkola. w zeszłym tygodniu dziewczynki w domku siedziały to mi tak dobrze było 🙂 🙂 .. ale muszą chodzić, tym bardziej że nie wiadomo co będzie z listopadem. jeszcze mój mąż chyba dziś do opola pojechał 🤔 ostatnio jak tam byli nie wracali do domu, ciekawe jak będzie teraz .... 🤨 bo akurat nie jest to najlepszy moment na delegacje 🤨 z niecerpliowscia czekam na telefon od niego. a póki co ide do łóżeczka i chyba jeszcze pośpie bo strasznie zmęczona jestem. miłego dnia również życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • gosia82

    1431

  • leniuch

    1490

  • Sathi

    1519

  • akigo

    1373

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
A ja własnie dostałam telefon i wiem ze będe miała cc. Teraz mam 2 fronty i nie wiem który wybrać. Jak to usłyszłam to ciśnienie mi się jeszcze bardziej podnioslo. 😲 Jeszcze nie wiem kiedy ale w czwartek bede wiedziała od jednego lekarza a w sobote od drugiego. Obym dotrzymala! 🤔 Bo nerwy robią swoje. Ale najważniejsze jest to że wiem na czym stoje.Zazdroszczę Kasiu przespanej nocki bo mnie top nosi. Teraz to juz w ogóle sen mam z głowy 😉.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamuśki 🙂

Iwonko ale przynajmniej wiesz na czym stoisz i że już w przysżłym tygodniu będziesz miała Marysie przy sobie 🙂 wiięc nie denrwuj sie bo z tym ciśnieniem to nie ma żartów

A ja czekam na gościa-troszke nieproszonego ale mam nadziej ze jakoś przetrwam tę wizytę :P

Sandra zdjęcie super, malutka rzeczywiście fajniutka-i pewnie będzie pyskata:P bo te Hanie tak maja-wiem po sobie-żartuje oczywiście 😆

A ja już nie mogę doczekać się piątku 🙂 idę do przedszkola na tzw. "słodki bufet" do siostrzeńca-polega to na tym że mamy pieką ciasta a potem rada rodziców przedszkola je spzredaje po kawałku-ale wybór jest taki że aż ślinka mi na samą myśl cieknie 🙂

ach zajrze do was znów po południu albo wieczorem

a i wiecie co mnie juz tez czasem łapią te skurcze przepowiadające-narazie żadko raz albo 2 razy dziennie ale to juz znak ż ebliżje niż dalej do końca:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
ja juz po sniadanku w nocy mialam kilkarazy wycieczke do wc ale pamietam je jak przez mgle bo taka bylam zaspana ze szybko zasypialam. Moja dolegliwoscia jest ostatnio dretwienie nog raz jednej, raz drugiej. Szczegolnie jak zbyt dlugo siedze w jednej pozycji np na wc :laugh:
Powiem Wam ze ten 9-ty miesiac strasznie sie ciagnie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Asiu to prawda mi też sie ciągnie.Ale cieszę sie strasznie ze nie bede miała niespodzinek chyba! 😉W ogóle mam dzis jakis dobry dzień.Gonie resztkami kasiorki a tu mi listonosz chorobowe przyniósł. Pierwszy raz tak wcześnie. Zawsze koło 25 dostawałam.
Sandrus nie wiem czy masz w ogóle jakieś pojecie ale coś mi sie gdzieś omsknęło że masz znajomości w Trzcince.Bo najprawdopodobniej mogę tam wylądować.Chodzi mi o to czy tam do szpitala trzeba zabrać ubranka dla dzidzi.Bo słyszałam że tam dostaje się dosyć szybko dzieciątko do opieki.
Lece do kiosku i zadzwonic do meża. Ale to fajnie brzmi lecę! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczyny! 🙂

Jeejku, jestem taka rozespana... Nic mi się nie chce... 😲

Leniuszku ciągnie się, oj ciągnie...

Marzi na wszelkie takie "nieprzyjemności" tam używam nystatyne dopochwową, ale to z recepty tylko można dostać.

Akigo "skrzydeł" nie pogub! 😉 Aj, Ty się denerwujesz, a ja zazdroszczę... Tak blisko już i będziesz miała malutką w ramionach. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej!!!

Marzenko możesz używać tak jak Kasia pisała tantum rosa, no i na pewno nie zaszkodzi tak jak pisała Sandra kefiry, jogurty, by przywrócić naturalną florę bakteryjną... Mnie zawsze drażni jak lek. dają antybiotyk, a nie dają czegoś osłonowego np. lakcid...
Nystacyna i clotraminazolum też dobre, ale chyba jedno i drugie na receptę....Pamiętam jeszcze taki babciny sposób, jak byłam Mała to na swędzenie się stosowało mączkę ziemniaczaną, ale nie wiem czy przy swędzeniu pochwy pomoże.... Może na początku spróbuj tymi jogurtami, kefirami i tantum rosa; a jak nie pomoże to do gina. po receptę po coś mocniejszego..

Iwonko przynajmniej wiesz na czym stoisz...

Asiu mi się też 9 mies ciągnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja wróciłam z mężem pogadałam. Skrzydeł takich dzis dostałam ze moge odlecieć!Zeby mi ich czasem ktoś nie odciał 🤔 bo tak u mnei bywa.Ta moja mała to juz nie taka mała dziś też mi tak nóżką daje popalić że ciarki przechodzą.:P A ta nóżka z tego co czuję nie aż taka mała 😮.Lecę obierać ziemniaki bo dzieci przyjdą głodne i mi się oberwie!:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Iwonko - czyzbym dobrze wywrozyla :P ze bedzie cc w twoim przypadku 🙂 Zazdroszcze, ze znasz juz termin i ze to juz tak niedlugo...Marysia juz bedzie z Toba 😁...
co do ubranek w szpitalu dowiem sie z dobrych zrodel i dam ci znac... ostanio moja kolezanka rodzila w tym szpitalu i tez przez cc wiec dopytam jak to bylo w praktyce i dam ci znac.

Marzi - oprocz jogurtow mozesz sobie jeszcze robic oklady na "mala" z herbacianych torebek z rumianku - lagodza podraznienia to z takich naturalnych sposobow... antybiotyki to cos strasznego bo wyniszczaja flore bakteryjna pochwy zarowno te dobre jak i zle bakterie i po nich bardzo latwo zlapac jakiegos grzybka 🤨 Mozesz jeszcze kupic w aptece lakcid i robic oklady bezposrednio... Albo zapytaj w patece czy ci Nystatyny nie sprzedadza bez recepty i problem z glowy...

Maiha - pyskata powiadasz :P no moze sie zdarzyc szczegolnie patrzac na jej starsza siostre 😉 Co do skurczow to mnei tez lapia 2-3 razy dziennie takie nieprzyjemne twardnienia brzuszka 🤔 a ktoras pisala ze do szpitala sie wybrac jak beda sie zdarzaly co 4 min wiec chyba jeszcze poczekamy z rozpakowywaniem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Widzę dobre wiadomości 🙂 Iwonko i zmartwienie z główki 🙂 już można zacząć Tobie gratulować 🤪

Paulinko kuruj się,mi dokucza katar od 4 dni ale inhalacje sobie robię i noc jakoś zawsze przetrwam.

Asiu strasznie się ciągnie,a już tak bym chciała być po 🤨

Marzenko nie wiem ale może CLOTRIMAZOLUM w maści 🤨 Karola co myślisz o tym,jest bez recepty,a mi nieraz pomogło na podrażnienie i swędzenie.

Echh a u mnie ciężka noc,przekręcić się dobrze nie mogę,wszystko mnie ciągnie na dół 🤨 do toalety co chwilę,jeszcze jak się podniosę z wyrka to mam uczucie jakbym sisiała już ☺️
A na dokładkę mój na drugą zmianę do pracy i będę siedzieć całe popołudnie sama 😞 echh nic mi się już nie chce.

A pogoda to lepiej nie mówić,tak jak słońce świeciło,tak wieczorem się zerwał wiatr i tak leje,że pewnie nie szybko przestanie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Widzę dobre wiadomości 🙂 Iwonko i zmartwienie z główki 🙂 już można zacząć Tobie gratulować 🤪

Paulinko kuruj się,mi dokucza katar od 4 dni ale inhalacje sobie robię i noc jakoś zawsze przetrwam.

Asiu strasznie się ciągnie,a już tak bym chciała być po 🤨

Marzenko nie wiem ale może CLOTRIMAZOLUM w maści 🤨 Karola co myślisz o tym,jest bez recepty,a mi nieraz pomogło na podrażnienie i swędzenie.

Echh a u mnie ciężka noc,przekręcić się dobrze nie mogę,wszystko mnie ciągnie na dół 🤨 do toalety co chwilę,jeszcze jak się podniosę z wyrka to mam uczucie jakbym sisiała już ☺️
A na dokładkę mój na drugą zmianę do pracy i będę siedzieć całe popołudnie sama 😞 echh nic mi się już nie chce.

A pogoda to lepiej nie mówić,tak jak słońce świeciło,tak wieczorem się zerwał wiatr i tak leje,że pewnie nie szybko przestanie 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
iwonka fajnie że już wiesz na czym stoisz ja też chce za tydzień dwa tulić moje maleństwo - oby nie później, ale to już nie mój wybór :P:P ...



oj paula to kuruj się kuruj byś byłą zdrowiutka jak rodzić będziesz ...

a tak w ogóle to ja niedawno wstałam :P:P:P ale tak mi uciekają dni - ale to dobrze 😁 😁 😁 hehe bo ja mam tak że ide do tego przedszkola trochę posiedze, obejrze dień dobry tvn, potem ide spać :P wstaje koło pierwszej po 2 ide po dzieci jak wróce to już koło 4 jest, posprzątam, coś ugotuje, zaraz brzydula leci, potem już kąpiel dzieci, i zaraz spanie :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu właśnie pisałam o clotraminazolum w maści tylko nie wiedziałam czy jest bez recepty.... Mi tam zawsze to pomagało.... Sandra pisze i lakcid; dobry pomysł tylko ja znowu nie wiem czy jest bez recepty 🙂; ale skoro Sandra pisze to pewnie jest bez recepty 🙂. Lakcid to głównie kwas mlekowy, więc na przyszłość warto używać żeli do higieny intymnej z dodatkiem kwasu mlekowego. Ja np. używam żelu z firmy AA z dodatakiem kwasu mlekowego i w ciąży ( odpukać) nic mnie nie złapało...

Paulinko; a Ty za wczasu wit.c i cytrynkę i do łóżeczka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki..u mnie bez nowosci..PAULA herbatka z cytrynka i pod kołderke..Gosia zreszta tez..nia macie kiedy chorowac?? 😉 mnie tak jak i Wam dluzy sie ten 9 m-c..Kasiu ta tez mam harmonogram dnia i ani sie nie obejrze ak juz trzeba isc spac:P ..Iwonko fajnie ze wiesz na czym stoisz..to chyba jednak bedziesz z nas pierwsza..chyba bo kto wie co sie moze do przyszlego tyg.zdarzyc 🙂 Marzenko kup sobie TANTUM ROSA..mi lekarz polecil..a dodatkowo przyda Ci sie po porodzie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamuśki 🤪

jak Wasze samopoczucie? mnie to chyba choroba bierze, oczy mnie bolą. W ogóle wszystko mnie boli hehehe
w tym tyg bede miaął na stałe internet- NARESZCIE! więc oczywiście będę na birząco 🙂

Iwonka a na kiedy masz termin?? fajnie, ze juz wiesz co Cie(Was) czeka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak dzisiaj wszedzie taka pogoda ze az sie nie chce wychodzic. Moj M tez dzis do pracy na popolusnie wiec penie przed polnoca wroci a mi sie nic nie chce wlasnie wstalam z drzemki (krotkiej w sumie) bo glodna sie zrobilam ale jakos nie mam pomyslu ci zjesc moze po prostu platki z mlekiem? hm 🤔 maluch sie wierci tak wiec wszystko z nim chyba dobrze 🤔 roche lipa ze nie mam juz tych skurczy przepowiadajacy i wogule jakos wszystkie oznaki zblizajacego sie porodu zanikly no moze oprocz jednej... w kalendarz od dzis to dokladnie 13dni... 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihi ja też jestem chętna :P teraz to już chyba każda 🙂 beatko to fajnie że wreszcie będziesz częściej zaglądać 🙂

ciekawe czy my też tak szybko się rozpakujemy 🙂 w sumie tak prawie wszystkie naraz 🙂 w ciągu 10 dni chyba 🙂 ... ciekawe jak to będzie u nas.

asiu może faktycznie cisza przed burzą.

a mnie dzisiaj tak zabolały pachwiny że myślałam że się przewróce 🤨 a jutro myślę do tego okulisty - w zeszłym tygodniu lekarka była chora, zobaczymy co jutro będzie .. oby przyjhmowała tym bardziej że tak mi się udało że mąż wcześnie wróci bo mają szkolenia więc akurat razem pojedziemy. samej nie wiem czy bym się już zdecydowała bo coraz gorzej się czuje. to boli tu, to boli tam ... a tu jeszcze autobusami się tłuc 🤨 tak że dobrze się składa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jakoś mi się dziwnie zrobiło 😞 gorąco mi,niedobrze,bierze mnie na wymioty,brzuchol mi się napina 😞 położyłam się teraz trochę i tak jakby lepiej,ale dalej duszno 🤨

Karola CLOTRIMAZOLUM w maści ja kupowałam bez recepty 🙂 myślałam że piszesz o globulkach ☺️ a te są na receptę.

Ja używam cały czas płynu do higieny intymnej LACTACYD już kilka lat,jak kiedyś miałam często problemy z dolną częścią ciała,to mój gin kazał mi go spróbować,i nie narzekam,a tylko zmienię lub użyję chusteczek do higieny intymnej jakiś innych i koniec po mnie 😠

Sandro to siedzimy same ale jakby nie patrzeć razem :P nie będzie się nudzić.A pogoda to już lepiej nic nie mówić 😠

Beatko kuruj się też,ta pogoda zmienna i choróbska łapiemy 🤨

Paulisia ja mogę iść już rodzić :P doczekać się nie mogę 😉 i mam nadzieję że nie będzie problemów przy porodzie 🤨

Jestem ciekawa w ogóle jak się Malutka nie ułoży tak jak powinna to co Oni będą tutaj robić 🤨 aż strach się bać,wolę nie myśleć 😞

Olga dzień dobry :P i smacznego 😉

Asiu bliżej niż dalej 🙂 trza się przygotować psychicznie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...