Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Nusiak Twoja mojej nie przebije 😜 😁

Do godz. 12:46 od nocy ma wypite UWAGA 170ml 😎 🤪 jak do wieczora wypije te 500ml to będę skakać z radości 😉 ale pewnie skończy na 400ml.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja mojej nie przebije 😜 😁

Do godz. 12:46 od nocy ma wypite UWAGA 170ml 😎 🤪 jak do wieczora wypije te 500ml to będę skakać z radości 😉 ale pewnie skończy na 400ml.


a w czym ma ja przebic????? 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja mojej nie przebije 😜 😁

Do godz. 12:46 od nocy ma wypite UWAGA 170ml 😎 🤪 jak do wieczora wypije te 500ml to będę skakać z radości 😉 ale pewnie skończy na 400ml.


a w czym ma ja przebic????? 🙂


Pisałaś kiedyś o 30ml, że zjadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
BlueLagoon napisał(a):
nusia27 napisał(a):
BlueLagoon napisał(a):
Nusiak Twoja mojej nie przebije 😜 😁

Do godz. 12:46 od nocy ma wypite UWAGA 170ml 😎 🤪 jak do wieczora wypije te 500ml to będę skakać z radości 😉 ale pewnie skończy na 400ml.


a w czym ma ja przebic????? 🙂


aaaaa:P ale po pol godzinie sie obudzila i zjadla reszte 😜 ona jest zarlok nie z tej ziemi i mnie to meczy bo w nocy budzi sie jak noworodek co 2h na zarcie 😜

Pisałaś kiedyś o 30ml, że zjadła 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolo177 napisał(a):
I dla Majuśki wszystkiego naj naj naj 😉 i tysiące buziaków 😘 😘 😘 😘

Dziękujemy Judytce i jej mamusi 😘
Laura sto lat dla Ciebie!!
ja już wróciłam z miasta, tatuś był na spacerku z córcią a ja latałam z mamusią 🙂 szukam jakiegoś fajnego bolerka białego, bo mi na allegro sprzątneli 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
blue twoja je ile potrzebuje a moja na zapas "a noz mama nie da i co w tedy" 😜


Nusia moja tak je chyba przez dziąsła, nie wiem.. ale to co wyprawia normalne nie jest. Wcześniej jadła po 150-180 nawet kilka razy pod rząd, a teraz 60 nie może zmęczyć 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamila1 napisał(a):
kolo177 napisał(a):
I dla Majuśki wszystkiego naj naj naj 😉 i tysiące buziaków 😘 😘 😘 😘

Dziękujemy Judytce i jej mamusi 😘
Laura sto lat dla Ciebie!!
ja już wróciłam z miasta, tatuś był na spacerku z córcią a ja latałam z mamusią 🙂 szukam jakiegoś fajnego bolerka białego, bo mi na allegro sprzątneli 🙃


No właśnie 🙂 Wszystkiego NAJ 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przed ciążą miałam włosy "strzępy" chude, wyliniałe i w ogóle w czasie ciąży i po ciąży zrobiły się dłuższe i grubsze 🙂 nie wiem od czego to zależy, chociaż też mi wypadają, ale mało w sumie.

Nusiak moja po deserku co wtedy jadła nie wyrzygała ani kropki, ale mlekiem nadal ulewa, jak daję samo mleko bez kleiku to trochę więcej niż z kleikiem, ale to i tak nie są powodzie co kiedyś. Czasami się jej zdarza ulać kilka łyżek, a czasami łyżeczkę albo nic (nawet bez kleiku) ostatnio tak było kilka razy, że po samym mleku nie ulała wcale. A u Twojej jak? Ja myślę, że dopóki moja nie zacznie siedzieć to będzie ulewać. A mleka Ar już długi czas nie daję, bo zatwardzało kupy i na dobrą sprawę działało do pewnego momentu a potem dalej zaczęła ulewać. To już lepszy ten kleik. Ona nawet już smoczek od butelki gryzie zamiast pić. Jak mają się te kły wyżynać to niech się ruszają, bo ja miesiąca z takim stanem nie wytrzymam 😞


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...