Skocz do zawartości

\"Jestem jak male ziarenko..\"-Bejbiki styczniowe 2011 | Forum o ciąży


molala

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 23 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • wesa

    2463

  • kasiulek85

    1984

  • nusia27

    1988

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zobaczcie jaką odpowiedź dostałam ze szpitala...
Posiadamy 3 sale pojedyncze do porodów zwykłych lub rodzinnych.sali do
porodu nie mozna zarezerwować , jeżeli sale sa wolne , zostaje tam pani
prowadzona i ma pani ją na wyłączność.Jeżeli przypadnie pani sala do
porodu wodnego wygląda to tak samo.natomiast jeżeli by pani chciała rodzić
właśnie w wodzie, to przyjmując sie na oddział musi pani zapytać się czy
jest ta sala wolna i wtedy zostaje ona pani przydzielona.Poród rodzinny
jest bezpłatny ale może pani wykupić cegiełkę a rzecz szpitala, to tez
przy przyjeciu.Mam nadzieje że wyczerpująco udzieliłam pani odpowiedzi na
w.w. pytania.Pozdrawiam serdecznie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej zgrabne Laseczki 😜
wpadam na chwile sie przywitac, zyczyc milego dnia i spadam na drzewo 😜 😎

zajrze wieczorkiem poczytac was troche przed snem ............ciao 😘

PS: nie mam pojecia jak beze mnie wytrzymacie 😁 😁 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zaczęłam sobie układać ciuszki dla małej, znaczy wybierać z tego co mam odłożone ilościowo i okazuje się, że na 56 mam tylko 2 pajace, 2 koszulki z krótkim i jedne bodziaki z długim. Reszty powinno mi starczyć, ale te rzeczy chyba będę musiała dokupić 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja od południa jest jakoś wyjątkowo spokojna, może przez to, że chora jestem.. i źle się czuję 😞 łzy mi lecą razem z katarem masakra jakaś, zjadłam już banany i wcinam śliwki, no i bidula dostała czkawki 😁 jak to mój mówi "mała ma czok czoka" 😁 😁 😁 Idę do łóżka 🙂 Ubranek z roz. 62/68 mam multum 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak słyszałam właśnie o tym, że nie każdy górnik chce wyjść na powierzchnię bo czeka go małe zamieszanie- przerażona zona i równie zdenerwowana kochanka 😉

A ja już po wizycie u gina. Wszystko ok tylko muszę zrobić posiew moczu żeby zobaczyć co to za bakterie 😠 Myslałam, że dostanę skierowanie na usg ale widocznie następnym razem. Posłuchałam tylko mojego małego serducha 🙂 No i wg jej wagi przytyłam 1 kg przez ten miesiąc więc mam + 6 kg.

Jutro kolejny wielki dzień mojej Natalii. Ślubowanie uczniów klas 1 🙂

A, wczoraj depresja ciążowa na ryczenie a dziś mam nerwy jakieś. Właśnie ścięłam się z moim mężem na temat chrzcin 😉 Chciałam tylko tak pogadać wstępnie o chrzestnych, o tym że może na Wielkoanoc byśmy to zorganizowali, o tym kogo byśmy zaprosili a On lajcik jakoś to będzie. Nie ma o czym gadać. No szlag mnie trafił. Jak ja wszystko ogarnę to na pewno będzie 😠 😠 😠


Idę się odstresować w pachnącej pianie 🙂 Dobranoc Brzuchatki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej laski,,,wrocilam z centrum,,,padam na ryja 😁

Co do kolyski , to moja Klarcia bedzie miala i ''konic kropka'' mamusia sobie wymarzyla wiec kupi 🙂 ...tylko bedzie bardziej w formie wiklinowego koszyczka,a Klaruna bedzie w niej jak Calineczka w skorupce orzeszka 🙂 - takie moje mamusine marzonko 🙂 ....i wole wydac, kupic i miec nawet tylko 3-4miesiace niz pozniej zalowac cale zycie , ze moja Klarunia nie miala 😜

a w centrum dzis przelazilam pol miasta, przezarlam i przepilam,,,ciagle cos do geby musialo wchodzic 🙂
i kupilam mojej corusi dresik na 62-68 ,ale tak wykonczony ze jak podwine rekawki i nogawki na 56 to nie widac szwow,,,, ,sukieneczke w truskaweczki ,pizamke i pare bodziakow-juz ma wszystkie potrzebne, ale oprzec sie nie moglam,,,,,,,
chyba jestem chora juz na zakupy dla malej ,jak zobacze jakas sukienusie, to wole sobie nie kupic ,a ubanko dla malej miec 🙃 .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mordeczki 🙂
Femmka mam dokładnie tak samo, idę coś kupić dla siebie a potem już wolę kupić coś dla małej...a już mam kurde upatrzone buciki, sukienkę, spodnie 🙃
wczoraj byłam u gina, generalnie był ze mnie zadowolony 😉 na wadze +8kg, posłuchaliśmy serduszka, pośmialiśmy się bo skopała aparat 😎 bicie serca przerywane rzęsistym kopniakiem 😜
i dostałam skierowanie na glukozę...hmm kazał mi zjeść śniadanie a potem to wypić, też tak miałyście??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomorzanie są the best o tym wiadomo nie od dzisiaj prawda? 😁 😁 😁 😎
Femmka przecież wiesz co do Ciebie czuję ☺️ 🤪 Aha i wczoraj dla jaj gniotłam sobie piersi i coraz więcej tej siary leci 🙃 Czy od gniecenia można wywołać wcześniejszy poród? Tak się zastanawiam..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...